Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2012., 19:31   #201
Quote:
Lecos kaže: Pogledaj post
Ja danas kupila bb kremu u light nijansi u kozmu na kvatricu!a čini mi se da sam vidjela i tu drugu zelenu garnierovu kremu!



a bemu misha... ne mogu cijeli dan prolazit gradom po svim kozmo prodavaonicama i trazit dal ima ono sto meni treba. Prodavacica je cak rekla da dobivaju samo medium. E sad kako neke dobivaju medium a druge i light

Ugl nakraju sam u Dm-u iskoristila 25% na jedan proizvod i za 40 kn dobila BB light Inace je u Dm BB 54 a u Kozmu 60.. znaci došlo me je isto
Kailea is offline  
Old 07.03.2012., 19:48   #202
Drage forumasice, ispricavam se ako je pitanje vec postavljeno, no zanima me moze li se kombinirati popust od 20% s popustom od 15% koji mi je stigao na kucnu adresu pa da ispadne pop. od 35%?
Unaprijed hvala!
Cae Fae is offline  
Old 07.03.2012., 20:11   #203
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
Drage forumasice, ispricavam se ako je pitanje vec postavljeno, no zanima me moze li se kombinirati popust od 20% s popustom od 15% koji mi je stigao na kucnu adresu pa da ispadne pop. od 35%?
Unaprijed hvala!
ne znam sve detalje ali 35% ti ne može ispasti jer mislim da niko ne zbraja tako popuste ako se i mogu kombinirati prvo se obračunava jedan pa drugi popust, znači prvo skine tipa 20% i onda na to 15% a to je zajedno manje od 35%
mali_cox is offline  
Old 07.03.2012., 20:21   #204
Hvala ti! Je li netko to isprobao?
Cae Fae is offline  
Old 07.03.2012., 23:30   #205
Quote:
Kailea kaže: Pogledaj post


a bemu misha... ne mogu cijeli dan prolazit gradom po svim kozmo prodavaonicama i trazit dal ima ono sto meni treba. Prodavacica je cak rekla da dobivaju samo medium. E sad kako neke dobivaju medium a druge i light

Ugl nakraju sam u Dm-u iskoristila 25% na jedan proizvod i za 40 kn dobila BB light Inace je u Dm BB 54 a u Kozmu 60.. znaci došlo me je isto
Baš tako sam i ja napravila. Čak smo i jeftinije prošle za koju kunu.
june06 is offline  
Old 08.03.2012., 10:18   #206
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
dobila danas one popuste za kozmo od multipluscarda, dolaze neovisno o multipluscard bonovima, ima ih 3, prvi za popust od 15%, drugi 15 kn za kupovinu iznad 70 kn i treći 30 kn za kupovinu iznad 129 kn, imaju određene datume kad se mogu potrošiti
Meni još ništa nije stiglo, ali nadam se da hoće... iako nisam bila u Kozmu od prosinca...
Preskočila sam akciju s kremama (jer zaista moram potrošiti one koje su još doma neotvorene, uglavnom izračunala sam da mi ne treba nova krema prije rujna), a preskočit ću i ovu s maskarama jer imam doma još 2 neotvorene + jednu koju sam neki dan počela koristiti - znači opet dovoljno do rujna...

Čekam boje za kosu i anticeluiltne proizvode. Iako svake godine obećam samoj sebi da neću više bacat novce na te gluposti koje nemaju efekt, uvijek na proljeće to zaboravim...
sagena is offline  
Old 08.03.2012., 10:40   #207
Jučer sam zašla u Kozmo i uzela Rosalovu kremicu onu sa sličicom badema za mamu, a sebi sam mislila kupiti Afroditinu oil control jer mi se pokazala odličnom, međutim ona je na popustu 44 kn i još nešto, a u dm-u redovna cijena je 45 kn mislim, tko tu koga... sva sreća pa imam još dovoljno i ne moram se žuriti!
Mislim da ću morati i u sri u kozmo, trebaju mi maskare!
Dandy_080 is offline  
Old 08.03.2012., 11:17   #208
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Jučer sam zašla u Kozmo i uzela Rosalovu kremicu onu sa sličicom badema za mamu, a sebi sam mislila kupiti Afroditinu oil control jer mi se pokazala odličnom, međutim ona je na popustu 44 kn i još nešto, a u dm-u redovna cijena je 45 kn mislim, tko tu koga... sva sreća pa imam još dovoljno i ne moram se žuriti!
Mislim da ću morati i u sri u kozmo, trebaju mi maskare!
da i ja sam primjetila da im se dosta cijena razlikuju - i to da je Kozmo skuplji. Pa u princpu kupujem vise u DM-u osim Kozmo srijeda
meni je 5-10 kn po proizvodu puno.. tako da ako mi nešto hitno treba tu je DM. ako ne onda cekam Kozmo srijedu

Maskare preskacem
Kailea is offline  
Old 08.03.2012., 12:22   #209
ja sam jucer bila u novog Kozma u Kaštelima. Nahodala sam se, bome.

Uglavnom, bilo je dosta izbora, samo 1 ili 2 Nivea kreme su bile rasprodane, ostaloga je svega bilo.
Uzela sam si Olay fluid Pink Sensitive i Normal (nisam se mogla odluciti koji bi mi vise odgovarao). Mislila sam uzeti i Olay fluid sa SPF, ali mu je godina uvoza bila 2010., pa zato nisam.
Ne znam kakvi su, nisam ih jos probala. A kreme za lice nisam htjela uzimat jer vec imam dvije otvorene kreme, malo potrosene.
Inace, Olay fluid je 35 kuna u Bipe, a ja sam za te novce kupila dva jucer. Sve od Olaya im je i prije Kozmo srijede bilo snizeno.

Bacila sam malo i oko na maskare: snizili su neke stvari koje izlaze iz asortimana: ima i lakova, maskara, puder i korektor (ali samo najtamnija nijansa), sjenila i svasta nesto.
Idem iduci tjedan u pohod na maskare, a nemam pojma koju cu uzet. Prevelik mi je izbor.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 08.03.2012., 15:01   #210
Popusti ti isprintani se ne mogu kombinirati, ali zato kad su kozmo srijede možete iskoristiti popust od 20%, to znam sigurno.
__________________
Visit my beauty blog!
zekica21 is offline  
Old 08.03.2012., 17:45   #211
Uspjela iskoristiti popuste
Cae Fae is offline  
Old 08.03.2012., 21:04   #212
Mogu se kombinirat popusti sa kuponima
Danas sam to napravila

Kozmo daje sve, kao i dm, a zato bipa ne daje nista (iz svog iskustva pisen, jer se po obicaju sve razlikuje od ducana do ducana)


Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Old 09.03.2012., 09:03   #213
Quote:
missundaztood kaže: Pogledaj post
Mogu se kombinirat popusti sa kuponima
Danas sam to napravila

Kozmo daje sve, kao i dm, a zato bipa ne daje nista (iz svog iskustva pisen, jer se po obicaju sve razlikuje od ducana do ducana)


Sent from my iPhone using Tapatalk
znaci, dosli su ti kuponi vec? Mojoj mami jos nisu. a trebaju mi za srijedu.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 09.03.2012., 10:06   #214
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
znaci, dosli su ti kuponi vec? Mojoj mami jos nisu. a trebaju mi za srijedu.
Kupone je mama dobila, pa mi ih je proslijedila. Zivimo na razlicitim adresama
Obicno kad ih ona dobije, ja ih ne dobijem i obrnuto tako da se ja ne nadam svojima ovaj put



Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Old 09.03.2012., 11:25   #215
Quote:
missundaztood kaže: Pogledaj post
Kupone je mama dobila, pa mi ih je proslijedila. Zivimo na razlicitim adresama
Obicno kad ih ona dobije, ja ih ne dobijem i obrnuto tako da se ja ne nadam svojima ovaj put
a ja nemam svoju multiplus card. mama isto jednom nije dobila kupone, iako svaki dan kupuje u Konzuma.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 09.03.2012., 14:25   #216
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
a ja nemam svoju multiplus card. mama isto jednom nije dobila kupone, iako svaki dan kupuje u Konzuma.
Meni nije jasno po kojem oni to sistemu rade. Valjda svaki drugi put se dobiva. Ne znam. Ali eto, kako san rekla jedan misec mama dobije, drugi misec ja. I tako je vec neko vrime.

Ona je dobila povodom svog rodjendana 10% na cilu kupnju u Konzumu, ja nisam jos. Mozda dobijem, jer mi je rodjendan u ovom misecu. Bas me zanima oce li mi poslat ili cu dobit dogodine, a ona nece za sljedeci rodjendan


Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Old 09.03.2012., 16:58   #217
Ja sam danas prvi put dobila kupone. Hoće mi prihvatit kupon za Manhattan puder iako je istekao? Mislim, morali bi budući da su ionako prekasno došli.
I ako sam dobro shvatila, mogu sljedeće srijede na onih 30% na maskare (nadam se da će biti tako) iskoristiti i onaj kupon od 15% posto popusta?
june06 is offline  
Old 09.03.2012., 17:04   #218
ja sam se pogubila i nemam više pojma o kojim vi kuponima pričate. ja nikad nisam ništa dobila, samo one kupone od multiplusa koji dođu zajedno s onim "novcima"

nego, je li imate insajdersku informaciju šta slijedi nakon maskara?
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 09.03.2012., 17:06   #219
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
znaci, dosli su ti kuponi vec? Mojoj mami jos nisu. a trebaju mi za srijedu.
Ni meni nisu stigli... ... ne trebaju mi za srijedu, ali čini mi se da su na tim kuponima datumi do kad se mogu iskoristiti, tako da...?
sagena is offline  
Old 09.03.2012., 17:37   #220
Quote:
june06 kaže: Pogledaj post
Ja sam danas prvi put dobila kupone. Hoće mi prihvatit kupon za Manhattan puder iako je istekao? Mislim, morali bi budući da su ionako prekasno došli.
I ako sam dobro shvatila, mogu sljedeće srijede na onih 30% na maskare (nadam se da će biti tako) iskoristiti i onaj kupon od 15% posto popusta?
Mislim da ti taj kupon za puder nece proc
Ali ove druge mozes kombinirat na kozmo srijedi


Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.