Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2012., 10:19   #61
Swansea- Man. City 1X @2,35 PSK

Swansea izrazito dobar domaćin,ove sezone samo su im United i Norwich odnijeli sva 3 boda na domaćem terenu.Za razliku od građana kojima je pobjeda u ovoj utakmici neophodna swansea u ovu utakmicu ulazi bez pritiska jer im je prednost ispred zone ispadanja 11 bodova.City je također u četvrtak igrao protiv sportinga pa će i umor malo doći do izražaja a njihove partije u gostima redovno nisu tako dobre kao na domaćem terenu
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 10:37   #62
Novara - Udinese, prvi gol Udinese @ 1,9 Lutrija

Ukratko, Novara je najgora u ligi što se tiče postizanja prvih pogodaka u ligi, do sada je samo tri puta od 26 utakmica postigla prva pogodak(3-26) dok je Udineseu protivnik samo tri puta postigao prvi gol (3-26). Udinese su do sada najčešće u ligi prvi postizali pogodak (18-26) tako da mislim da vrijedi probati na ovu okladu.
PlayMaker91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 21:55   #63
Bayern-Basel 4 i više golova @2,1 SS

Iako je 1 utakmica završila samo 1-0 za basel komotno je moglo biti 3-3 na kraju kad se pogledaju šanse koje su imali i jedn i drugi.Inače i jedna i druga momčad preferiraju napadački nogomet a i Bayern je valjda prevladao mini krizu jer je pomeo Hoffenheima sa čak 7-1 u subotu tako da po meni ovaj over nebi tribaja doći u pitanje
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 21:59   #64
Bayern - Basel f+2 1,65
6/10

Bayern dosta kvalitetnija ekipa po imenima Basel uglavnom do tu došao borbenošću, ali sumnjam da će im to sutra pomoći u paklu Allianz Arene jer je velika razlika u kvaliteti i očekujem početni strah kod igrača Basela. Također za prolaz bez produžetaka bavarcima treba pobjeda u hendikepu, pa mi se ovo čini vrlo izvjesno.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 13:37   #65
Bayern München-FC Base f+2 1,65
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Bayern dosta kvalitetnija ekipa po imenima Basel uglavnom do tu došao borbenošću, ali sumnjam da će im to sutra pomoći u paklu Allianz Arene jer je velika razlika u kvaliteti i očekujem početni strah kod igrača Basela. Također za prolaz bez produžetaka bavarcima treba pobjeda u hendikepu, pa mi se ovo čini vrlo izvjesno.
Valja spomenit i zadnju utakmicu protiv Hoffenheima 7:1.

FC Liverpool-Everton 3 ili manje golova 1,20
Ove sezone i jedni i drugi malo zabivaju i primaju. U 27 utakmica , Liverpool je u samo 4 utakmice iša preko 3 gola. Everton također. Ovo je derbi , tako da će i jedni i drugi uć sa puno opreza. I u međusobnim utakmicama redovito su ispod 4 gola. Od 19 utakmica samo 3 preko.

Doncaster-Reading Reading daje gol 1,20
Reading trećeplisirana momčad, zasad ima 8 pobjeda u nizu. Doncaster je pretposlijedna ekipa. Primiili su 55 gola. U zadnjih 6 utakmica primaju bar 1 gol po u utakmici.

2,37
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 14:56   #66
hendikep na basel 0:1 u gs h2 je 32,3...pa to da se stavi 10 kn, isplati se riskirat, mada onooo, bayern u formi, samo koliki je pokazatelj utakmica proslog kola...ne znam, ali primamljivo je
ivicaSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 18:03   #67
Moglo bi danas biti masovnog padanja na Bavarcima, nemojte da vas zavara jedna dobra partija Bayerna, jer Basel je sve samo ne loša momčad (već su svi zaboravili da su izbacili jedan United), a ako zabiju gol (što je vrlo lako moguće), Bavarci moraju zabiti 3 za prolaz. Po meni je onda bolje igrati over 2.5 @ 1,45 ili čak over 3.5 @ 2,35 (Germania), a ne nekakav hendikep po smiješnoj @ 1.65 kvoti u čemu nema nikakvog valua, jer realna kvota na hendi bi trebala biti barem @ 2,00 (makar završilo 7:1)
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 22:22   #68
Danas je izgleda dobar dan za katastrofalne procjene, al stvarno nisam očekivao da će se Basel tako raspasti, a da će Bavarci ponoviti rapsodiju kao protiv Hoffenheima.

Svejedno su prošli glavni pickovi

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...&postcount=512
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 23:03   #69
Quote:
tovarvg kaže: Pogledaj post
Bayern München-FC Base f+2 1,65
Valja spomenit i zadnju utakmicu protiv Hoffenheima 7:1.

FC Liverpool-Everton 3 ili manje golova 1,20
Ove sezone i jedni i drugi malo zabivaju i primaju. U 27 utakmica , Liverpool je u samo 4 utakmice iša preko 3 gola. Everton također. Ovo je derbi , tako da će i jedni i drugi uć sa puno opreza. I u međusobnim utakmicama redovito su ispod 4 gola. Od 19 utakmica samo 3 preko.

Doncaster-Reading Reading daje gol 1,20
Reading trećeplisirana momčad, zasad ima 8 pobjeda u nizu. Doncaster je pretposlijedna ekipa. Primiili su 55 gola. U zadnjih 6 utakmica primaju bar 1 gol po u utakmici.

2,37
Prošlo sve,čak i narodni, izvrstan dan.
Triba vidit sutra, ako će bit da Ronaldo daje 2 gola. I probat ću hendikep 0:3 na Real.
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 23:19   #70
Quote:
bambus 17 kaže: Pogledaj post
Hrvatska-Švedska 2 @4

Po ovon tečaju ja uziman šveđane kojima su na zadnjen treningu otpali majstorović i mlada nada Guidetti.Ibrakadabra toivonen i elmander u svakom slučaju mogu zabiti našoj obrani a ako mogu dobiti nizozemce mogu i nas.

Na naše netriba trošiti riči jer osim one utakmice u turskoj naši u zadnje vrime nisu pokazali ništa vridno spomena. Najavljena je obrana s Vidon,šifon,šimunićen i čorlukon koja se po meni nemore nositi sa šveđanima.Čarli opet na livoj strani,Vida zna kiksati često,jedino mi dvojac šifo-šimunić izgleda dobro ali samo dobro
Bilić čas govori da neće eksperimentirati čas da će dati nekim igračima prilikuUglavnon ne virujen da će dirati igrače u obrani ali vjerovatno će biti rošada u napadu ili sredini.

Uglavnon po ovon tečaju ja to ne propuštan
Quote:
bambus 17 kaže: Pogledaj post
Analiza#10
Stanje 2W/7L(-31,5 UNITA)
Nk Zagreb-Hajduk Split 2.3.2012 17:30 h
Tip:2
Klada:SS
Koef:2.25
Ulog:10/10

Sutra se u Kranjčevićevoj sastaju Zagreb i Hajduk.Dok je Hajduk prosuo bodove protiv Istre na poljudu Zagreb je uzeo 3 boda vrlo lošem Lučkom "na gostovanju" u Kranjčevićevoj.Zagreb je upisao 3 boda ali igra i nije baš bila na razini ali za pobjedu protiv sklabog lučkog je bilo dovoljno.Doduše za sutrašnju utakmicu bi spremni trebali biti i Vidaković, Pavlović, Štrok, Abdurahimi i Medić koji su propustili ogled s Lučkim a svi mogu konkurirati za početnu postavu za sutrašnji ogled.Zagrepčani će sutra sigurno napasti puni samopouzdanja jer su Hajduka već izbacili iz kupa ove jeseni i uvjerili se da se protiv Hajduka može igrati.

S druge strane na Hajduku je ogroman pritisak da dokaže da se pomlađivanjem sastava napravio dobar posao.Iako je igra protiv Istre bila veoma dobra zakazala je realizacija a Istra je iz kontre tražila svoju priliku te izvukla remi.Sutra će to biti malo drukčija utakmica jer će Zagrepčani ići na sva 3 boda tako da će biti više mjesta za splitske napadače koji samo trebaju popraviti realizaciju i pobjeda nebi smjela doći u pitanje.

Ulog je ovako visok jer vjerujem Balakovu i ovom novom Hajduku iako je kiksao protiv Istre koja je igrala i nerješeno s Dinamom ali je u toj utakmici pokazao bolju igru protiv vrlo dobrog protivnika te mislim da će se Bili sutra pokazati u punom sjaju

Quote:
bambus 17 kaže: Pogledaj post
Analiza#11
Stanje 3W/7L(-19 UNITA)
Nk Dinamo Zagreb-Nk Istra Pula 7.3. 15:30 h
Tip:zbroj golova 1. poluvrijeme(1,5) manje
Klada:Hattrick
Koef:1,6
Ulog:5/10

Dinamo u maloj krizi jer je nakon remija sa Istrom Karlovac slomio tek u drugom dijelu i to nakon što su ih načeli iz prekida a protiv Osijeka je to bilo još teže.Čačić očito mijenja stil igre i većinom se igra na ubačaje koji daju ploda ali smanjuju broj golova i ljepotu igre.Definitivno će istim pristupom početi i danas te neće jurišati po golove jer im je i minimalna pobjeda dovoljna za prolaz.

Puno radimo na centaršutevima na treninzima. Nadam se da će iz dana u dan biti sve bolji i sve precizniji, ali to je proces koji zahtijeva vremena", kaže Ante Čačić.

S druge strane Istra će vjerovatno braniti svoju prednost gola u gostima te će se kao i u prvoj utakmici i gostovanju u splitu osloniti na kontre.U prvoj utakmici čak je Istra imala više šansi nego Dinamo da da još pokoji gol ali danas će vjerovatno biti malo više povučeni zbog toga jer im neriješeno odgovara.

Dinamo u prve 3 utakmice na proljeće+utakmica protiv radnika iz sesveta u kojoj su odigrali samo 1-1 nisu nijednom poentirali u 1. dijelu osim protiv Istre i to u sudačkoj nadoknadi a protiv Radnika iz sesveta su jedino primili gol u 1.dijelu.

Istra je osim navedenog susreta protiv Dinama gdje je primila gol u prvom dijelu s Hajdukom igrala 0-0 na poluvremenu i s Varaždinom 1-1 ali ta utakmica s Varaždinom je bila neka druga dimenzija jer je Istra bila veliki favorit i igrala je doma pa je morala krenuti malo otvorenije a danas će to ipak vjerovatno biti bunker ispred Prskala kojeg će Dinamovci vrlo teško probiti ako im se igra bude bazirala na centaršuteve.

Quote:
bambus 17 kaže: Pogledaj post
Ibrahimović daje gol @2,7 SS

Protiv Hrvatske gol i 2 asistencije,protiv Palerma 3 gola nakon što se vratija zbog suspenzije,u odličnoj je formi a i najčešće izvodi penale a pošto večeras Arsenal mora vatati zaostatak od 4 gola biti će puno mista za njega i suigrače a koef 2,7 na takvog golgetera se mora uzeti
Quote:
bambus 17 kaže: Pogledaj post
Swansea- Man. City 1X @2,35 PSK

Swansea izrazito dobar domaćin,ove sezone samo su im United i Norwich odnijeli sva 3 boda na domaćem terenu.Za razliku od građana kojima je pobjeda u ovoj utakmici neophodna swansea u ovu utakmicu ulazi bez pritiska jer im je prednost ispred zone ispadanja 11 bodova.City je također u četvrtak igrao protiv sportinga pa će i umor malo doći do izražaja a njihove partije u gostima redovno nisu tako dobre kao na domaćem terenu
Quote:
bambus 17 kaže: Pogledaj post
Bayern-Basel 4 i više golova @2,1 SS

Iako je 1 utakmica završila samo 1-0 za basel komotno je moglo biti 3-3 na kraju kad se pogledaju šanse koje su imali i jedn i drugi.Inače i jedna i druga momčad preferiraju napadački nogomet a i Bayern je valjda prevladao mini krizu jer je pomeo Hoffenheima sa čak 7-1 u subotu tako da po meni ovaj over nebi tribaja doći u pitanje
5/6 pogođenih fudbala u zadnjih 15-ak dan
Moran se malo faliti kad se svi falu
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 13:45   #71
Prolaz Napolija @1,40
Real f+2 @1,50
@2,10

Napoli doma dobio 3:1, teško da će danas izgubiti s 2 razlike od lošeg Čelzija, a Real se sigurno neće zadovoljiti s 0:0 rezultatom ili 1:0 već će trpati dokle god mogu
edo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 14:00   #72
Čelzi bi mogao izbaciti Napolija danas s 2-0 rezultatom što je u nogometu dostižno uz malo sreće.Novi trener osjeća igrače i ne robuje shemama ni imenima.Napoli je dobar ali bit će im jako teško večeras.

Real bi trebo dobit ali vjerojatno će popušit 1 gol po običaju.
aron49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 14:22   #73
Nije nemoguće, ali jako teško da će se to dogoditi.. Po meni se tu isplati odigrati i oba daju gol.

A Real uvijek može sjebati, ali danas bi tu mogla biti prava golijada (mogao bi i hattrick uletiti).
edo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:11   #74
Real Madrid-CSKA Moskva favorit+2 1,50
Nema se šta tu puno reć. Real doma svakoga može razvalit , ne vidim zašto nebi CSKA za 1/4 finale. CSKA zadnje 3 utakmice odigrala sve X-eve.

Chelsea-SSC Napoli preko 2 gola 1,65
Chelsea mora lovit rezultat iz prve utakmice i mora se sasvim otvorit. Napoli ima jači napad nego obranu. Chelsea je i u prvoj utakmici moga zabit nekoliko golova , a Napoli da ne spominjem. Pritisak Chelsea, kontre na Cavanija, Lavezzija i Hamšika.
2,47

Za manji ulog ću pokušat
Real Madrid-CSKA Moskva hendikep 0:3 - 1 3,30
Erzgeb.Aue-1860 München oba daju gol i 3+ 2,05
Čista statistika. Jedni drugi puno primaju i zabijaju.
Ml.Boleslav-Viktoria Plzeň oba daju gol 1,70
Mlada u zadnji 6 utakmica oba daju. Viktoria također puno prima , a ima najjači napad u ligi. Igrali su prije tjedan dana , završilo 1:1. Jedino me muči šta su zadnju izgubili 0:4 od Sigme.
11,50
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 11:31   #75
Athletic Bilbao-Man utd 2 @2,8 SS

Iako je United skoncentriran na Premiership poraz na Old Traffordu ih je sigurno zabolio te će pokušati uzvratiti baskima kojima je upitan glavni igrač Llorente

Baski imaju prednost 3-2 iz prve utakmice i vjerovatno će se pokušati braniti jer im i minimalan poraz od 1-0 i 2-1 donosi prolaz a ovakav tečaj na United se jednostavno mora uzeti jer Fergi ne bi trebao previše kalkulirati jer u prvenstvu imaju ogled protiv slabih wolvsa ovaj vikend tako da očekujem puno jaču veznu liniju nego u prvom susretu i maksimalno motivirani United
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 11:49   #76
Quote:
bambus 17 kaže: Pogledaj post
Athletic Bilbao-Man utd 2 @2,8 SS

Iako je United skoncentriran na Premiership poraz na Old Traffordu ih je sigurno zabolio te će pokušati uzvratiti baskima kojima je upitan glavni igrač Llorente

Baski imaju prednost 3-2 iz prve utakmice i vjerovatno će se pokušati braniti jer im i minimalan poraz od 1-0 i 2-1 donosi prolaz a ovakav tečaj na United se jednostavno mora uzeti jer Fergi ne bi trebao previše kalkulirati jer u prvenstvu imaju ogled protiv slabih wolvsa ovaj vikend tako da očekujem puno jaču veznu liniju nego u prvom susretu i maksimalno motivirani United
po meni ova tekma moze otici na obje strane, Llorente bi trebao ipak zaigrati...bilbao ce imati dobru podrsku sa tribina i ne treba sumnjati u njihovu motiviranost... pitanje je koliko je SAF-u ovo natjecanje bitno?
najbolje mi izgleda odg ili odgi3+
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 12:22   #77
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
po meni ova tekma moze otici na obje strane, Llorente bi trebao ipak zaigrati...bilbao ce imati dobru podrsku sa tribina i ne treba sumnjati u njihovu motiviranost... pitanje je koliko je SAF-u ovo natjecanje bitno?
najbolje mi izgleda odg ili odgi3+
Je da san navijač Uniteda ali teško da Bilbao more opet odigrati onako dobro uz sav psihološki pritisak zbog ogromne prednosti..a sa SAF-on se nkad nezna ali valjda neće kemijati puno ali po ovon tečaju ja to uziman
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 12:27   #78
Quote:
bambus 17 kaže: Pogledaj post
Je da san navijač Uniteda ali teško da Bilbao more opet odigrati onako dobro uz sav psihološki pritisak zbog ogromne prednosti..a sa SAF-on se nkad nezna ali valjda neće kemijati puno ali po ovon tečaju ja to uziman
Ako je vec tako,onda bolje uzmi hendikep,pa ako prodje veselit ces se i zbog prolaza i zbog listica
Evans u obrani = gol u mrezi ManUtda
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 14:43   #79
PSV Eindhoven-CF Valencia više od 2 gola 1,65
Dvi napadačke ekipe, u prvenstvu oboje primaju više od gola po utakmici. Rezultat je otvoren , PSV će jurit po golove, a sumnjam da bar jednoga neće primiti.

Ath.Bilbao-Manchester Utd 2 ili više golova 1,17
United mora igrat otvoreno. Athletic ima pun stadion , atmosferu i mislim da se neće branit 90 min. pred svojom publikom.

OlympPir-Metalist Kharkiv prolaz- Olympiakos 1,25
Isplativije je igrat ovo nego 1X ( 1,20). Nakon šta su izgubili u prvoj utakmici , mislim da Metalist nema šanse u paklu Pireja. Olympiakos je domaćinska ekipa , u prilog im ide da već 10 utakmica nisu primili gol .

2,41
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 14:49   #80
Ovo će se jako brzo popuniti do nečitljivosti kad nema dnevnih tema...ali dobro.

Formacije i jedanaestorke za današnje utakmice Europa lige:

PSV-Valencia
Udinese-AZ Alkmaar
Athletic Bilbao-Manchester United
Manchester City-Sporting
Schalke-Twente
Besiktas-Atletico Madrid

Mislim da Udinese nema šanse jer znaju igrati samo na kontranapade a sad moraju ganjati rezultat. Bilbao-United sigurno oba daju gol, bit će tu svega. Schalke igra loše i Twente će im proći dalje.

Općenito, više od 2.5 i oba daju gol su bolje opcije od biranja 1x2. U uzvratima Lige prvaka je bilo golova ko u priči, bit će i ovdje.
Cafa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.