Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2013., 15:57   #201
To smo već prežvakali 1000 puta.

Mišljenja uleme u pogledu Aišinih godina se razilaze.
NE može se sa sigurnošću tvrditi da je Aiša imala 6 9 12 14 15 ili 19 godina jer svaka teza ima svojih nedostataka.

Stav Hanefijskog mezheba(mezheba koji slijedi više od polovine sunijskih muslimana) kojim se utvrđuje punoljetstvo odnosno broj godina za stupanje u brak je ovdje navedeno i daleko je iznad 9 godina.
__________________
Milostivi; Poučava Kur'anu; Stvara Čovjeka; Poučava Bejjanu(objelodanjujućem govoru) (55:1-4)
MukaFFa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 17:08   #202
Post

Neki aspekti vjere Allahova poslanika (dr. Enes Karić):
Quote:
Sve situacije nisu bile puka inscenacija već ozbiljni izazov. U svakoj je morao lično iskusiti težinu svakodnevnog, bremena vjerujućeg čovjeka, jer ma koliko mu Bog pomogao on nije zaboravljao ni svoj udio. Biti Božji poslanik ne znači prestati biti i čovjek, biti Božji poslanik, također, ne znači da će drugi ljudi u njemu gledati samo Božjeg poslanika, a ne i čovjeka. Također, to što je Božji poslanik ne znači i oslobađanje od ličnih dužnosti. Njegove najmlađe i, prema biografima, najljepše žene, Aiša i Zejneba pričaju da je upravo kod njih noći provodio klanjajući sam, da su mu ponekad vidljivo naticale noge.[40] Nepotrebno je govoriti da je u tome vrijedan argument Poslanikove lične vjere; naime, i u najintimnijim situacijama koje su ostavljene bračnim drugovima Poslanika vidimo kao ličnost koja polog vjere ni za trenutak ne napušta.
Pročitajte cjelokupan tekst, možda nekima od vas bude poučan, a možda drugi nađu dodatnog materijala za ismijavanje - u svakom slučaju korisno!

Ono što je iznešeno na Wikipedia enciklopediji je sasvim dovoljno onome ko želi da stvori sliku o Aiši i njenu važnost u islamu. Jedna od njenih osobina je odlično pamćenje (može biti da se baš isticala od ostalih ili da je to jednostavno zbog njenih godina) a pošto muslimani inspiraciju i uporište prilikom donošenja šeijatskih pravnih odluka traže upravo u praksi Božijeg Poslanika, a.s., propisi vezani za žene, bračne obaveze, intimu supružnika i sl. ponajviše dolaze preko Aiše, r.a.

Ja ne kontam kako vam Aišine godine mogu napraviti toliko distrakciju od druge činjenice a to je da se Poslanik, a.s., u jeku svoje mladosti (tj. sa svojih 25 godina) oženio udovicom Hatidžom, r.a., i sa njom živio u monogamnoj zajednici do svoje 50-te godine (dakle 25. godina). Stvarno treba biti slijep i ne vidjeti da su njegovi ostali brakovi, svaki od njih, imali svoju svrhu i cilj (koga zanima može lahko istražiti i pronaći odgovore).

Ako je Poslanik, a.s., bio perverznjak i željan seksualnog uživanja, mogao je to raditi kad je bio mlađi, a ne u kasnijim godinama

Opet, volja vam piliti i trubiti o godinama Aiše, r.a. - pecajte koga možete upecati, obmanjujte koga možete obmanuti.
Palenholik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 17:23   #203
Quote:
Palenholik kaže: Pogledaj post
[
Opet, volja vam piliti i trubiti o godinama Aiše, r.a. - pecajte koga možete upecati, obmanjujte koga možete obmanuti.
Upecali smo brak starca i djevojčice. Ostatak se i ne može zamisliti koliko je degutantno po svim kriterijima da se postavi jasna slika bračnog sjedinjenja.
I koliko god da se trudiš biologija je tu posve jasna....kao i botanika jer se nezrele jabuke ne beru.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 18:23   #204
Quote:
Palenholik kaže: Pogledaj post
Ako je Poslanik, a.s., bio perverznjak i željan seksualnog uživanja, mogao je to raditi kad je bio mlađi, a ne u kasnijim godinama
Nakon smrti njegove prve i tada jedine žene Hatižde, Poslanik je ostao sam. Nedugo nakon toga, ponudili su mu dvije opcije, ženu Saudu, koja je bila i starija od njega, i Aišu. On je odbio Aišu, i zaručio se sa Saudom, upravo zbog godina (ona je tada imala 55, on 53). No, kad neće Muhamed brdu, onda će brdo Muhamedu (gotovo doslovce), i on je usnio san u kojem mu je odobren, čak prezentiran kao poželjan, brak sa Aišom. San se ponovio nekoliko puta, dok Poslanik nije bio siguran da je to - to. Po ovom vidimo da nije nipošto srljao u brak sa Aišom, dapače, bio je i sam jako skeptičan. A to dovoljno govori o njegovoj moralnoj konzistentnosti.
__________________
Čuvaj ljubav u svom srcu. Život bez ljubavi je kao vrt bez sunca i pun mrtvog cvijeća. - Oscar Wilde
dux pessimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 18:49   #205
ma koja moralnost, dux
koga j onda slijedio ayatollah khomeini kada je rekao da je muskarcu dozvoljeno da ugasi svoju seksualnu pozudu na dojencadi i da je to halal i po sheriji ispravno

jos je i naveo detalje da kako da se to izvede s naznakom da mu je dozvoljeno trljati se i ljubiti bebu djevojcicu i gdje joj se istresti, ali mu je jedino zabranjeno penetrirati, te da ako to ipak napravi i tako ju strga, da se o njoj treba brinuti do kraja zivota s tim da mu ona kasnije nemre biti jedna od njegovih zena

helouuu, radi se o zakletom sljedbeniku muhamedovom iz jucerasnjih sedamdesetih godina

pedophilia decrees from www.islamic-fatwa.net
ova fetwa se, kazu, postuje i dan danas po americi i britaniji

a dekreti o seksu sa zivotinjama da i ne spominjemo




takodjer, isti ludjak je govorio da se brak pubertetske djecurlije, kako muske tako i zenske treba podsticati, jer da ako su ti klinci sposobni za slusanje radija i seksipilom nabijene glazbe - da su onda sposobni i za zenidbu



edit
ti i takvi muhamedovi snovi (nakon kadidzine smrti) su dokaz da ovaj nije znao razlikovati duhove

Zadnje uređivanje todaytonight : 30.05.2013. at 19:03.
todaytonight is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 18:52   #206
Quote:
dux pessimus kaže: Pogledaj post
Nakon smrti njegove prve i tada jedine žene Hatižde, Poslanik je ostao sam. Nedugo nakon toga, ponudili su mu dvije opcije, ženu Saudu, koja je bila i starija od njega, i Aišu. On je odbio Aišu, i zaručio se sa Saudom, upravo zbog godina (ona je tada imala 55, on 53). No, kad neće Muhamed brdu, onda će brdo Muhamedu (gotovo doslovce), i on je usnio san u kojem mu je odobren, čak prezentiran kao poželjan, brak sa Aišom. San se ponovio nekoliko puta, dok Poslanik nije bio siguran da je to - to. Po ovom vidimo da nije nipošto srljao u brak sa Aišom, dapače, bio je i sam jako skeptičan. A to dovoljno govori o njegovoj moralnoj konzistentnosti.
San kažeš ??? U ime.....kad si lijepo diegu znao obrazložiti...morao bi znati da je san proizvod svjesti odnosno podsvjesti. Nekad sanjamo za čim čeznemo....pa koliko je Aisha imala godina kad su je prvi put nudili??? Je li Muhamed mogao sam sebi naći prikladnu ženu. Meni je nešto čudno oko tog čovjeka. Mislim da je njemu dosta pridodavano kome što volja
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 20:01   #207
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Imala je 6 godina kad se udala za djeda Muhameda od 50+, a konzumiran je brak s njezinih 9 (devet) godina starosti, dok se još igrala s lutkicama.
Link koji si postavio kao "dokaz" je, što bi amerikanci rekli: bullshit.

Muhamedanizam ne postoji kao vjera. To je izraz kojim se služe isključivo anti-islamisti koji o islamu znaju onoliko koliko ja znam o nuklearnoj fizici.
Povlović is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 22:42   #208
Quote:
Palenholik kaže: Pogledaj post
Neki aspekti vjere Allahova poslanika (dr. Enes Karić):


Pročitajte cjelokupan tekst, možda nekima od vas bude poučan, a možda drugi nađu dodatnog materijala za ismijavanje - u svakom slučaju korisno!

Ono što je iznešeno na Wikipedia enciklopediji je sasvim dovoljno onome ko želi da stvori sliku o Aiši i njenu važnost u islamu. Jedna od njenih osobina je odlično pamćenje (može biti da se baš isticala od ostalih ili da je to jednostavno zbog njenih godina) a pošto muslimani inspiraciju i uporište prilikom donošenja šeijatskih pravnih odluka traže upravo u praksi Božijeg Poslanika, a.s., propisi vezani za žene, bračne obaveze, intimu supružnika i sl. ponajviše dolaze preko Aiše, r.a.

Ja ne kontam kako vam Aišine godine mogu napraviti toliko distrakciju od druge činjenice a to je da se Poslanik, a.s., u jeku svoje mladosti (tj. sa svojih 25 godina) oženio udovicom Hatidžom, r.a., i sa njom živio u monogamnoj zajednici do svoje 50-te godine (dakle 25. godina). Stvarno treba biti slijep i ne vidjeti da su njegovi ostali brakovi, svaki od njih, imali svoju svrhu i cilj (koga zanima može lahko istražiti i pronaći odgovore).
jako dobro rečeno ..imali svrhu i cilj ambicija je močna stvar ..a njegova bogami nije bila mala!..naročito što bi mi rekli udaja za Hatiždu jer je koliko ja znam ona je njega zaprosila i "oženila" se s njim..do tad je bija no name persona potrčko!....al kao sto sam već prije rekla frajer s dovoljno mozga da iskoristi novnastalu situaciju !
a da poznaješ malo bolje ljudsku seksualnost nebi ti bilo uopće upitno zašto se pod stare dane poželio malo "mladog mesa"...ne znam kako možete opravdavati takav čin u bilo kojem smislu


Quote:
Palenholik kaže: Pogledaj post
Ako je Poslanik, a.s., bio perverznjak i željan seksualnog uživanja, mogao je to raditi kad je bio mlađi, a ne u kasnijim godinama
ne nije ..obično na početku seksualnog života vi muskarci voli te stare koke radi dobre juhe .... a kasnije ....
i naravno da je sasvim očito da je bija željan seksualnog uživanja -njegov broj žena sasvim dovoljno govori



Quote:
dux pessimus kaže: Pogledaj post
Nakon smrti njegove prve i tada jedine žene Hatižde, Poslanik je ostao sam. Nedugo nakon toga, ponudili su mu dvije opcije, ženu Saudu, koja je bila i starija od njega, i Aišu. On je odbio Aišu, i zaručio se sa Saudom, upravo zbog godina (ona je tada imala 55, on 53). No, kad neće Muhamed brdu, onda će brdo Muhamedu (gotovo doslovce), i on je usnio san u kojem mu je odobren, čak prezentiran kao poželjan, brak sa Aišom. San se ponovio nekoliko puta, dok Poslanik nije bio siguran da je to - to. Po ovom vidimo da nije nipošto srljao u brak sa Aišom, dapače, bio je i sam jako skeptičan. A to dovoljno govori o njegovoj moralnoj konzistentnosti.
ja ne znam kako netko u današnjem dobu znanosti može još uvijek p***** priče tog tipa ...
ma kakav jebeni san !? i ja sanjam svašta znaći li to da to u trebam kroz javu provoditi ?
zbog čega bi se moji tvoji , tuđi snovi razlikovali od njegovih

jel ti možeš dragi moj dux zamisliti da danas na sudu pedofil se brani sa tezom al ja sam sanjao da moram tu djevojčicu imati za ženu
ili još bolje ...čuo sam glasove koji su mi rekli da je uzmem za ženu ?
jel tebi jasno o čemu ti i ostali pričate ..mislim jest da je ovo Religija pdf i da malo štošta ovdje ima veze sa realitetom al opet ....:
__________________
“Some people like me, some don't. I don't understand, Where the difference comes from. My heart like them all. For a simple childish reason. We all are created equal, we all are humans.”
hellaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 08:10   #209
Quote:
hellaa kaže: Pogledaj post

jel ti možeš dragi moj dux zamisliti da danas na sudu pedofil se brani sa tezom al ja sam sanjao da moram tu djevojčicu imati za ženu
ili još bolje ...čuo sam glasove koji su mi rekli da je uzmem za ženu ?
Ok, a zašto ju onda nije uzeo za ženu u startu? Mogao je, bez ikakvog objašnjavanja sna ili ispričavanja ikome. Fokus mojeg posta je bio na to da je on ispočetka odbijao taj brak, a ne na to kojim načinom je do braka ipak došlo. Dakle, moralno gledano je on ispravno postupao.

I, nota bene, briga me hoće li tko vjerovati je li taj san Božje odobrenje ili ne, kad takav ionako odbacuje i postojanje Boga i cijeli Kur'an kao Božju objavu, ovo je samo kap u moru.
__________________
Čuvaj ljubav u svom srcu. Život bez ljubavi je kao vrt bez sunca i pun mrtvog cvijeća. - Oscar Wilde

Zadnje uređivanje dux pessimus : 31.05.2013. at 08:15.
dux pessimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 09:08   #210
Quote:
dux pessimus kaže: Pogledaj post
Ok, a zašto ju onda nije uzeo za ženu u startu? Mogao je, bez ikakvog objašnjavanja sna ili ispričavanja ikome. Fokus mojeg posta je bio na to da je on ispočetka odbijao taj brak, a ne na to kojim načinom je do braka ipak došlo. Dakle, moralno gledano je on ispravno postupao.

I, nota bene, briga me hoće li tko vjerovati je li taj san Božje odobrenje ili ne, kad takav ionako odbacuje i postojanje Boga i cijeli Kur'an kao Božju objavu, ovo je samo kap u moru.
Nije ti palo na pamet da su moralne kocnice jos funkcionirale ?
Nije ti palo na pamet da je ovo bila klasicna borba unutrasnjih poriva i na kraju klasicno opravdanje i mazanje ociju sebi i drugima?
Ti i dalje ne zelis uvidjeti koliku stetu je pocinio tisucama djevojcica sa ovim postupkom? Jel ti palo na pamet zasto aisha nije mogla imat djece ? Malo istrazi sta se dogada djevojcicama koje ostanu trudne u nezreloj dobi a to su te neke aishine godine dok tijelo jos nije dovoljno razvijeno za trudnocu.
Slobodno dux ukucaj na youtube women fistula pregnant pa pogledaj nasljedstvo muhameda djevojcicama.
__________________
“Some people like me, some don't. I don't understand, Where the difference comes from. My heart like them all. For a simple childish reason. We all are created equal, we all are humans.”
hellaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 09:46   #211
Quote:
hellaa kaže: Pogledaj post
Nije ti palo na pamet da su moralne kocnice jos funkcionirale ?
Nije ti palo na pamet da je ovo bila klasicna borba unutrasnjih poriva i na kraju klasicno opravdanje i mazanje ociju sebi i drugima?
Ti i dalje ne zelis uvidjeti koliku stetu je pocinio tisucama djevojcica sa ovim postupkom? Jel ti palo na pamet zasto aisha nije mogla imat djece ? Malo istrazi sta se dogada djevojcicama koje ostanu trudne u nezreloj dobi a to su te neke aishine godine dok tijelo jos nije dovoljno razvijeno za trudnocu.
Slobodno dux ukucaj na youtube women fistula pregnant pa pogledaj nasljedstvo muhameda djevojcicama.


O da, Muhamed je "naštetio" tisućama ženske djece, koja bi inače bila ubijena po rođenju, a zbog islama nisu. Da, zbilja "strašno". Drugo, ekipa koja se želi udavati za toliko mlade žene traži izgovor, dakle to nema veze sa Muhamedom već sa njihovim i samo njihovim željama, interesima i porivima.

Što se tiče djece, Muhamed nije imao nijedno dijete sa nijednom od svojih žena osim prve - sa njom je imao 4 djevojčice i dva dječaka. Dakle, Aiša nije imala nikakav problem neplodnosti, to je prije do Muhameda samog. A i toliko o njegovom "pohotništvu". Npr. Saudu je oženio zbog skrbi, jer je ostala udovica, i ona sama je rekla da mu neće biti u mogućnosti roditi dijete, no njega to nije diralo i on je istovremeno prihvatio zaruke s njom a odbio sa Aišom.

Što se moralnih kočnica, pa naravno da ih je imao, ovo to i dokazuje. Međutim, on nije bio bilo tko, već Božji Poslanik, zato mu je taj brak bio i dozvoljen. A kad je umro, vidjelo se i zašto je bilo potrebno da Aiša postane njegova žena, jer je tradicija mnogih islamskih običaja i učenja potekla upravo od nje. Ona sama je prenositeljica mnogih hadisa, pa i toga u kojem se ona složila sa tim brakom "ako je on blagoslovljen od Allaha".

Narrated ‘Aisha:
That the Prophet said to her, “You have been shown to me twice in my dream. I saw you pictured on a piece of silk and some-one said (to me). ‘This is your wife.’ When I uncovered the picture, I saw that it was yours. I said, ‘If this is from Allah, it will be done.” {Bukhari :: Volume 5 :: Book 58 :: Hadith 235}


Ona je (među ostalim) osnovala prvu školu za žene, usvajala djecu itd.

O njenom utjecaju:
https://en.wikipedia.org/wiki/Aisha#..._and_influence

I danas, kad se ženi želi oduzeti neko pravo, dovoljno je muslimanki da se pozove na Aišu, jer se kroz nju ogledaju dužnosti i prava muslimanki diljem svijeta.
__________________
Čuvaj ljubav u svom srcu. Život bez ljubavi je kao vrt bez sunca i pun mrtvog cvijeća. - Oscar Wilde
dux pessimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 12:52   #212
Quote:
Povlović kaže: Pogledaj post


Quote:
Povlović
Aiša nije imala ni 12, ni 13, ni 14 godina. Imala je najmanje 15, a najviše 18 godina.

Više o tome: http://www.muslim.org/islam/aisha-age.htm

Quote:
Nepoznati
Imala je 6 godina kad se udala za djeda Muhameda od 50+, a konzumiran je brak s njezinih 9 (devet) godina starosti, dok se još igrala s lutkicama.

Više o tome: http://www.muhammadanism.com/Hadith/Topics/Marriage.htm

Opasnosti rane trudnoće:
Quote:
Povlović
Link koji si postavio kao "dokaz" je, što bi amerikanci rekli: bullshit.

Muhamedanizam ne postoji kao vjera. To je izraz kojim se služe isključivo anti-islamisti koji o islamu znaju onoliko koliko ja znam o nuklearnoj fizici.

Pljuješ po linku (s referencama) koji sam objavio a ne komentiraš njegov sadržaj.

Po čemu bi link koji si ti objavio, a žešća je islamistička dawa propaganda, trebao biti u načelu istinitiji i vjerodostojniji i objektivniji, a ne najobičniji bullshit, kako ti veliš.

Dakle, nećemo se nabacivat linkovima. Nema smisla.


________________
Prema Muhamedu, VEĆINA stanovnika pakla su žene (mlaćenje maljevima, menjanje spaljenih koža, kipuću vodu Allah izlijeva po njihovim glavama... itd.).
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:06   #213
izlike

Quote:
dux pessimus kaže: Pogledaj post
O da, Muhamed je "naštetio" tisućama ženske djece, koja bi inače bila ubijena po rođenju, a zbog islama nisu.
Koliko je to izmišljen mit da se poruči kako je islam donio golem napredak "divljačkim" Arapima koji su "ubijali svoje djevojčice"? Čisto sumnjam u to. Vjerojatno je toga bilo tu i tamo, ali i danas toga ima. No izuzetno je rijetko. Društva koja bi ubijala svoje djevojčice, ubrzo bi propala. S druge strane, vidimo u svetim spisima golem prezir prema ženama, kad se danas na to gleda... Dodatna motivacija za snishodljiv odnos prema njima.

Quote:
Što se tiče djece, Muhamed nije imao nijedno dijete sa nijednom od svojih žena osim prve - sa njom je imao 4 djevojčice i dva dječaka. Dakle, Aiša nije imala nikakav problem neplodnosti, to je prije do Muhameda samog. A i toliko o njegovom "pohotništvu".
To mu je plus. Ali DEBELI MINUS mu je to što je s tim činom napravio presedan, i uzor da i oni oko njega mogu tako postupiti i uzeti si djevojčicu za suprugu. Mužda je Muhamed bio svet čovjek i nije nikad niti prišao svojoj ženi djevojčici Ajši, ali MORAO je to spomenuti svima oko sebe, jer oni NISU SVECI i moglo se zaista desiti da pedofili kažu: "Pa i Muhamed je to učinio."
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:55   #214
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post

To mu je plus. Ali DEBELI MINUS mu je to što je s tim činom napravio presedan, i uzor da i oni oko njega mogu tako postupiti i uzeti si djevojčicu za suprugu. Mužda je Muhamed bio svet čovjek i nije nikad niti prišao svojoj ženi djevojčici Ajši, ali MORAO je to spomenuti svima oko sebe, jer oni NISU SVECI i moglo se zaista desiti da pedofili kažu: "Pa i Muhamed je to učinio."
Mislim da pedofile zaboli što je rekao ili napravio Muhamed ili netko deseti. Oni rade po svome.

Uostalom, što danas postoji takva praksa, ne krivim Muhameda, već neodgovorne roditelje. Ne treba ti Muhamed reći, napisati, objasniti whatever, da svoju djecu odgajaš na način da je najbitnije obrazovanje, disciplina i samoostvarenje, te da ne potičeš dječje brakove i sl. praksu.

Oni koji to potiču a iza leđa drže Muhameda kao izliku -- rade upravo to: peru se odgovornosti roditeljstva pod krinkom vjere i čega sve ne.

Ukratko, problem je u neosviještenosti roditelja, a ne vjeri kao takvoj.
Da nema toga, našli bi oni nešto deseto.


A praksa child brides nije karakteristična samo za islam; ima toga i u nerazvijenim predjelima kršćanskog stanovništa. Kako rekoh, neodgovorni roditelji.

Osobno poznajem gospođu koja je rekla da njoj ne bi bio big deal da njena unuka (cca 15 godina) ostane trudna. Da bi ona rekla da je to super jer 'neka djece'. I što reći na to. I onda se mi čudimo koječemu, a ljudi sve negativno što dobiju, dobiju kao ogledni primjer kod kuće. I zamisli sad sutra ta cura stvarno napravi nešto u tom stilu jer baka viče da je to super, dok istovremeno glumi veliku kršćanku i moralnu osobu.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 16:51   #215
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
To mu je plus. Ali DEBELI MINUS mu je to što je s tim činom napravio presedan, i uzor da i oni oko njega mogu tako postupiti i uzeti si djevojčicu za suprugu. Mužda je Muhamed bio svet čovjek i nije nikad niti prišao svojoj ženi djevojčici Ajši, ali MORAO je to spomenuti svima oko sebe, jer oni NISU SVECI i moglo se zaista desiti da pedofili kažu: "Pa i Muhamed je to učinio."

A daj mi reci jesi ti pedofil. Jer ako su neki svećenici pedofili i oni ne izađu i kažu tebi da je to loše ti ćeš onda po uzoru na njih biti pedofil.
kikiriki2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 02:12   #216
Quote:
Velšanin kaže: Pogledaj post
znači ovo ispod je laž?

Tabari 9:131. "Moja majka je došla do mene dok sam bila na ljuljašci i spustila me dolje. Moja dadilja je obrisala moje lice sa vodom i povela me. Kada sam bila kod vrata ona se je zaustavila da bih mogla povratiti dah. Dovedena sam unutra dok je Muhamed sjedio na krevetu u našoj kući. Majka me je postavila da sjedim u njegovom krilu. Ostale žene i ljudi su ustali i otišli. Poslanik je izvršio seksualni bračni snošaj sa mnom u mojoj kući kada sam imala 9 godina."

a dr. Ahmad isto laže?

http://www.youtube.com/watch?v=6OZ3s...e=channel_page
Puke su muslimanske izmisljotine i lazi da Ajsa po novome nije imala 6 godina kada je udana za Mohameda a da je sa 9 godina Mohamed s njom imao spolni odnos. To stoji upravo tako u najautoritativnijim haditima pisanima od Bukharija :" Volume 7, Book 62, Number 88; Narrated Ursa: The Prophet wrote the (marriage contract) with Aisha while she was six years old and consummated his marriage with her while she was nine years old and she remained with him for nine years (i.e. till his death)." Dakle tu jasno pise gdje i sto pise, da je Mohamed potpisao bracni ugovor s Ajsom kad je imala 6 godina a da je konzumirao brak kad je ona imala 9. Takodjer postoje vjerodostojne haddith u kojima stoji praksa tzv" trvenja iliti jednostavno masturbiranja uz Ajsino tijelo jer je bila premalena za seksualni odnosaj. Neka to netko opovrgne ako moze ili ce odgovor opet biti isti, da se toboze neki svjedok lose sjeca! Ovo je Bukhari napisao, najvisi autoritet za Haddith. I dajte ne lazite. Pa vecina Muslimana ima drugaciji odgovor a taj je da je Ajsa zaista imala toliko godina koliko kaze ova haddith, ali da je to tada bilo normalno. Vidim da sad ima i drugih opravdanja...
tkototamopjeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 19:48   #217
Mozda su u to vrijeme Muhameda smatrali svetim poslanikom, ali Alah je trebao intervenisati odavno da ga ne smatramo pedofilom koji je jebo dijete od sest godina starosti. Mozda se nekada mogla prikrivati perverznost pustinjskog pedofila ali modernizacija i informisanost raskrinkava i najskrivenije

http://i2.ytimg.com/vi/ipYTChMnrII/hqdefault.jpg
__________________
secret love
just curious is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 21:50   #218
Quote:
tkototamopjeva kaže: Pogledaj post
Puke su muslimanske izmisljotine i lazi da Ajsa po novome nije imala 6 godina kada je udana za Mohameda a da je sa 9 godina Mohamed s njom imao spolni odnos. To stoji upravo tako u najautoritativnijim haditima pisanima od Bukharija :" Volume 7, Book 62, Number 88; Narrated Ursa: The Prophet wrote the (marriage contract) with Aisha while she was six years old and consummated his marriage with her while she was nine years old and she remained with him for nine years (i.e. till his death)." Dakle tu jasno pise gdje i sto pise, da je Mohamed potpisao bracni ugovor s Ajsom kad je imala 6 godina a da je konzumirao brak kad je ona imala 9. Takodjer postoje vjerodostojne haddith u kojima stoji praksa tzv" trvenja iliti jednostavno masturbiranja uz Ajsino tijelo jer je bila premalena za seksualni odnosaj. Neka to netko opovrgne ako moze ili ce odgovor opet biti isti, da se toboze neki svjedok lose sjeca! Ovo je Bukhari napisao, najvisi autoritet za Haddith. I dajte ne lazite. Pa vecina Muslimana ima drugaciji odgovor a taj je da je Ajsa zaista imala toliko godina koliko kaze ova haddith, ali da je to tada bilo normalno. Vidim da sad ima i drugih opravdanja...
ovo je prestrasno.doslo mi je da se ispovracam kad vidim kakav je taj covjek bio.opcio s djetetom.uzas
__________________
sve sto je srcu drago,daleko je....!
IWWY is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 22:11   #219
Quote:
IWWY kaže: Pogledaj post
ovo je prestrasno.doslo mi je da se ispovracam kad vidim kakav je taj covjek bio.opcio s djetetom.uzas
Meni je savrseno jasno da je zivotna dob u to vrijeme bila jako kratka i da je bilo sasvim normalno da se uzimaju za zene djevojcice od 13-14 godina starosti, medjutim 6-9 ne moze se opravdati jer to se zvalo pedofilijom i najmracnije doba. Da je Muhamed stvarno Alahov poslanik pa valjda bi sam Alah kao sveznajuci napravio neku intervenciju.
__________________
secret love
just curious is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 22:33   #220
Quote:
just curious kaže: Pogledaj post
Meni je savrseno jasno da je zivotna dob u to vrijeme bila jako kratka i da je bilo sasvim normalno da se uzimaju za zene djevojcice od 13-14 godina starosti, medjutim 6-9 ne moze se opravdati jer to se zvalo pedofilijom i najmracnije doba. Da je Muhamed stvarno Alahov poslanik pa valjda bi sam Alah kao sveznajuci napravio neku intervenciju.
da sam muslimanka zamislila bi se tko je to muslimanima uzor i takozvani Bozji prorok.vidis ja vjerujem da je on allahov prorok,jer allah nije Bog.tj Bog stvoritelj svega,vec nesto drugo..
__________________
sve sto je srcu drago,daleko je....!
IWWY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.