Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2018., 20:35   #2621
M, 29 g., 181cm,75kg,VSS,zaposlen,nepušač

Bavim se planinarenjem, penjanjem, često vozim bicikl, ponekad odem na trčanje, preko ljeta redovito plivam, pohađam razne tečajeve i volim putovati. Ukratko, živim poprilično aktivno.

Volio bih upoznati žensku osobu koja bi me mogla(a i htjela, naravno ) pratiti u takvom stilu života. Traženi raspon godina 24-31
Lokacija: Zagreb
Forumaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 00:56   #2622
Od osobina najvise cijenim empatiju, strpljivost, obazrivost, pouzdanost, vjernost. Trazim dakle ono sto I sama nudim.

Sto se fizickog izgleda tice, visa sam djevojka, pa preferiram vise muskarce.

Godine- kasne 20-e, rane do srednje 30-e.

Zagreb
-Marija- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 20:55   #2623
Tražim: hm kaj tražim? ... ma nije da tražim, fokusiran sam na karijeru al eto uvijek pokušavamo naći našu bolju polovicu...
tražim->djevojku - 18-29 god, Zg/okolica, da nije viša od 190 cm, da radi i da se trudi nešto postići u životu, da voli životinje te da voli odradit nekoliko kilometara na bajku svaki dan, da je ambiciozna, radišna i da ima neki krajnji cilj koji želi postići.
Alkoholičarke, drogerašice, sponzoruše, itd, možete me slobodno zaobići u širokom luku.

Ja sam, muško , 23 god, 183cm - 90 kg, radim - programer na neodređeno, idem na fakultet te uspješno izvršavam sve obveze, stambeno pitanje riješeno u svakom slučaju, teretana/bajk na svakodnevnom nivou praktički ..
Više o meni na PP, ne morate se bojat, ne grizem

Zadnje uređivanje Matya157 : 07.01.2018. at 21:31.
Matya157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 22:35   #2624
Postoji li ovdje kojim slučajem koja introvertna gejmerica koja kojim slučajem zna ponekad odigrati LFD2 ili nedaj bože UT2004? Eh ako jednorozi postoje...^^
__________________
: ' (
Gademz! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 17:17   #2625
Smile Me

Trazim neku slobodnu curu za dopisivanje, i ako moze Zagreb i okolica
Ovo mi je stari nick pa pise da imam 19g
Imam 28g,173 sam visok,nosim naocale.
Radim,a u slobodno vrijeme gledam filmove,citam i uzivam.
tomi_19radoznao is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 00:05   #2626
Tražim osobu koja osjeća život na način na koji ga ja osjećam.

Tražim curu koja hoda kroz život sa određenom dozom melankolije, sjete. Koja gleda u oblačno nebo i divi se prizoru, no u isto vrijeme osjeća neku vrstu čežnje. Ne nužno tuge, već pozitivne melankolije. Tražim onu koja će ove riječi razumjeti, koliko god se pretenciozne možda one na prvi pogled činile, jer se u njima pronalazi.

Tražim ženu koja se ne srami svoje seksualnosti, i koju nije briga za društveno nametnute norme koje joj govore kako bi se ona trebala ponašati. Ženu koja je senzualna i strastvena na sebi svojstven, pomalo mračan način. Koja bi radije ostala pod toplim plahtama sa posebnom osobom tijekom hladnog kišnog dana, nego partijala vani u fensi klubovima sa glasnom, zatupljujućom i uvijek istom glazbom. Tražim onu koja cinično odbacuje koncept romantike i srodne duše, no duboko u sebi želi da ju pronađe. Tražim puno znam, a za uzvrat dajem cijelog sebe, sa svim svojim manama i vrlinama.

Ja sam muškarac/dečko/momak iz istočnog dijela zemlje, u srednjim dvadesetima. Neću se ograničavati na lokaciju i godine, iako je dakako blizina meni u objema prednost, stoga ako smatraš da sam sa ovime opisao upravo tebe, javi se. Nisam ovdje (samo) da ubijam vašu dosadu, niti sam ovdje za beskonačno dopisivanje bez granica. Izmjena riječi je super, ali dokle god ona ima svrhu. Konačni cilj je ipak upoznavanje, ako si kliknemo. Također nisam od onih koji traže esej od osobe u početnoj poruci, javi se kako želiš, dokle god znaš što želiš. Više informacija o meni ćeš naravno saznati razgovorom, jer mislim da sam rekao ono što je stvarno bitno najbolje kako sam mogao. Nikad nije lako izraziti osjećaje putem riječi, a da to nešto znači. Ako tebi nešto znači, javi se.
TheRevenant is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 09:39   #2627
Tražim osobu za dopisivanje, upoznavanje i druženje uživo. Uvijek pozitivan, iskren i zabavan te u potrazi za istom takvom ženskom osobom. I da, tražim nekoga za ozbiljan odnos (dakle, za vezu). Ne zanimaju me nikakve kratkotrajne stvari, nisam nikad bio fan toga.

Ukratko o meni: Dečko, 24 godine, 195/85, studiram i živim u Zagrebu.

Godine nisu uvjet, iako bi bilo super da si negdje u 20-ima zbog interesa, tema za razgovor i svega ostaloga.

Ako se pronalaziš u ovome, inbox čeka
__________________
Let me explain something to you. I am not "Mr. Lebowski". You're Mr. Lebowski. I'm the Dude!
Gosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 02:23   #2628
Hm, sto napisati?
Mozda najbolje jednostavno napraviti normalni oglas pa bih on logicki trebao privuc normalnu curu, mislim, normalnu u onom opcenitom smislu, bez da, stajaznam, nije prebolila svog bivseg decka, ili da zivi u Brazilu, ili da prica s duhovima, ili da prica s duhom svoga bivseg decka iz Brazila, to bih definitivno bio problem.
Ali nenormalnost u smislu da ima sarmantnu osobnost i da koristi glavu za vise od uzgajanja kose, takvu mi definitivno ne bi smetalo privuci.

Dakle, decko iz Splita 28 godina zivota, trazi curu iz Splita za kracenje zimske dosade dopisivanjem, pa onda ako se svidimo jedno drugome moze neki izlazak i nesto vise (dakle, veza za one koji ne znaju citati izmedu redaka, ali nisam u zurbi, samo ako si kliknemo), evo ti meni naprimjer vec postajes simpaticna samim time sto ovo citas, nadam se da je osjecaj obostran.

Pomalo sanjar, beznadni romantik, uglavnom optimist i vedrog karatkera, ma idealan za vedri tip cure da si odgovaramo, ili za tmurnu jos idealniji da je nasmjesim, a za onu prosjecnu, ajme, pa za tu sam jos najbolji.
Neki bi rekli da sam povucen ili sramezljiv jer sam osoba koja se preferira druziti s 3-4 prava prijatelja umjesto 30-40 poznanika, i jer u zivotu nisam usao u one diskace i nocne klubove gdje bih izgleda normalan tip mojih godina trebao ici, mislim, pa da mene netko pozove na mjesto gdje se od buke ne moze pricati i da me pokusa napiti, jos bi pomislio da je to neka strategija da me natjera da umuknem pa bi se uvrijedio Dakle, izgleda da sam jako cudan i netipican za svoju okolinu koja redovito izrazava zabrinutost za takva moja razmisljanja, ali jos uvijek nisam saznao kako se to moje stanje medicinski zove i jeli se moze normalno zivjeti s time
Ali recimo, 500 metara od tog kluba sasvim sigurno se nalazi neka lijepa plaza, onako po noci, sa sumom valova i svjetlucavim tockicama na nebu i Bracu gdje bih bilo bas super prosetati se ... ili je blizu neko kino pa moze i tamo, ili ajmeee, cekaj, sad zamisljam da je noc, hm, ali ako zamislim da je dan onda mozemo do vidikovca na Marjanu, ili produzit do zoloskoga, ne cekaj, ako ovo zamisljam mozemo se onda i teleportirati na Plitvicka Jezera i obici ih jasuci na nosorozima, ajme to bi bilo super Ovaj, jesam vec napisao da sam romantican? Uglavnom, gdje sam ono stao.. ah da, ne volim diskoteke


Pa trazim slobodnu curu iz Splita koju citanje svega ovoga nije ubilo u pojam za dopisivanje, ubijanje dosade i poslije mozda nesto vise.
Starstrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 12:29   #2629
Cura 25-35 godina za dopisivanje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:39   #2630
Balansiram čakre i peglam auru :klap: polažem ruke ! Općenito donosim dobre energije i vibre te jednostavnost i zanimljivost življenja :klap: sličnoj , zgodnoj , neiskopleksiranoj ženi :klap:
Značččiii : neiskopleksirana , zgodna ,praktično pozitivno definirana , nekomlicirana žena se traži :klap:
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:02   #2631
Ova tema je jedino nešto što me uspjelo nasmijat
To govorim bez ikakvog cinizma i sl.
Sva sreća svima, puse!!!
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 21:27   #2632
tražim...ne znam ni ja što, ali dopisuje/razgovara mi se.
iskreno...dosadno mi je i nekako sam usamljen, fali mi netko novi s kim bi kliknuo, ili prijateljski ili kao nešto više (za nešto više preferiram ženski spol)

sad ako je nekome bitno, imam 32god., radim, živim... bez muzike ne bih mogao, a fotografija mi je hobi. kad mi pukne uzmem fotić i odem na sljeme, u maksimir, u grad, bilo gdje. (iako u zadnje vrijeme slabije)
odem u prirodu i to mi dođe kao relaksacija. fotkam i na film, pa se zatvorim u wc i razvijam film u mraku
volim i na putovanja ići kao i većina, obišao sam lijepi dio Europe. volim i filmove i to svakakve pa sad da ne nabrajam, ako nekoga zanima pitat će (ako se netko uopće javi).

što se tiče humora (koji mi je jaako bitan), Seinfeld, Larry David su mi br.1... kome su oni smiješni, mislim da ćemo naći zajednički jezik, a George je najbolji lik ikada!
to je to ukratko od mene. inbox čeka

Zadnje uređivanje sneak : 11.01.2018. at 21:42.
sneak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 10:50   #2633
Quote:
Ammyy kaže: Pogledaj post
Cura 34 godine(176/64) u potrazi za iskrenim dečkom za dopisivanje pa ako si kliknemo po mogućnosti za nešto više(molila bi da me zaobiđu osobe koje se javljaju na svaki oglas,avanturisti,konzumenti svega i svačega i tome slično);po prirodi sam mirniji tip cure pa ti samo nemoj biti osoba suprotna prethodno navedenom opisu...inače sam zaposlena a za sva ostala pitanja tu je inbox
Ponavljam oglas
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 13:14   #2634
Quote:
K84 kaže: Pogledaj post
Traži se dečko za dopisivanje možda upoznavanje ozb vezu ako se svidimo jedno drugom.. Iz zg sam,33 god imam pa ako si koju god mladi ili stariji javi se..mada kažu god su nebitne bitno je kakav je tko ko osoba..
K84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:12   #2635
Bok svima zeljnima ljubavi

Ako ovoga trena nemamo nikoga, nikoga tko bi nam donjeo taj osjecaj ljubavi i ispunjenosti u srce.. Pocnimo voljeti sebe i pocnimo sami rasti u ljubavi, univerzalnoj ljubavi prema svakom udahu zraka, zraci sunca, osmijehu na licu prolaznika, lijepom cvijetu pored puta, drvetu koje siri svoje krosnje nama u zagrljaj..

Kad nademo i imamo ljubav u sebi lakse cemo ju podijeliti sa nekime.

Mnogi samo traze osobu koja ce im pruziti ljubav i dati osjecaj ispunjenosti, ali malo tko trazi osobu kojoj ce dati ljubav, podijeliti tu divnu energiju i toplinu sa nekim. Ljubav je mir, sloboda, radost.. Kad covjek ima ljubav u sebi onda moze voljeti bez ljubomore, agresije, mrznje, posesivnosti.

Jedna moja pjesmica o ljubavi..

Nadam se da cu pronaci djevoju iz ove pjesmice..


U ovoj noći.. voljena moja..
Da Tebe mogoh pogledati..
Da Tebe mogoh nasmijati
Da Tebe mogoh ugrijati
Okus usana osjetiti.. i nikada te ne zaboraviti.
Srce svoje otvoriti i ljubavi sa Tobom podijeliti.
U sjaju očiju Tvojih nestati i samo postojati.
U ljubavi, Ti i ja zauvijek u vječnosti..


Muskarac sam iz Zagreba, kvart Crnomerec. U ranim sam tridesetima. Visok 185 cm, tezine oko 80 kg.

Empatican, vrlo senzibilan, elokventan, zanima me duhovnost, fotografija, vjezbanje, boravak u prirodi.

Alkohol nikada ne konzumiram, ne pusim.

Izbjegavam psovanje, ogovaranje, omalovazavanje drugih..

Cijenim iskrenost, vjernost, pacifizam, postovanje prema svakom obliku zivota.

Jedan od najzanimljivih hobija mi je spremanje zdrave hrane Obozavam to, narucito priprmati zdrave kolace i torte
DandelionZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 01:44   #2636
Žensko iz Rijeke, 25 godina, traži muško ili žensko društvo za kave, kino i izlaske!

Zaposlena sam i gotovo stalno na poslu, pa mi fali odmak od poslovnog okruženja. Manje mi je bitno tko što sluša, kakve filmove voli, čime se bavi; više mi je bitno kakva je netko osoba i hoćemo li si 'kliknuti'.
Od tebe ne očekujem nešto spešl, jedini nekakav uvjet je taj da voliš životinje, i da ti ne smetaju dlake na odjeći ako me ikad posjetiš
Super ako znaš pričati ''po domaći'' i ako me možeš naučiti provjeriti tekućine u autu.
Isto tako, forum mi nije prvi izbor za komunikaciju - pa se nemoj baš jako čuditi ako te pitam za Fejs ili Viber.
Ah da, neki raspon godina je cca 20-40.
Čujemo se!
Contrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 16:59   #2637
Momak iz Zga, 87. godište, otvoren za novo žensko poznanstvo.
Završen faks, širokih pogleda na svijet, otvorenog uma, duhovno inkliniran ne i religiozno, dosta dobrog fizičkog izgleda, bradat, prilično visok (194 cm), sportski građen, obožavam sport, putovanja, izlete, festivale, koncerte..preferiram stranu, elektronsku, jazz glazbu, izlazim posvuda, od Rockstara, Laube, Vintagea do Gallerya..ne identificiram s nijednom subkulturom, volim bicikle i astrologiju iz hobija.
Ne tražim apriori niš konkretno, bez ikakvog forsa glede bilo čega, treba se uživo upoznat pa vidjet kaj može bit, za početak malo tipkanja da vidimo kako dišemo tu..
Eto, ono osnovno, svi za neko tipkanje i razmjenu fotki dobrodošli, pa ćemo vidjet
benizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 01:13   #2638
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Pokušavam pronaći djevojku za nešto istinski "pravo",pišem ovdje oglase iz razloga što u "stvarnom" životu rijetko upoznajem nove ljude jer sam povučen pa se moja druženja uglavnom svode na društvo sa samim sobom.
Nije da mi je toliko loše ali fali mi ljubavi,onaj neki oslonac u životu..treba mi cura sa kojom cu biti najbolji prijatelj i ono nešto više što se zove ljubav.
Curu koja nije površna nego zna što želi i traži da ju netko voli istinski iz dubine srca.

Nešto o meni: 30godina,volim PC igre,SF,fantasy,serije/filmove,provoditi vrijeme negdje na osami u prirodi,kratke vožnje na biciklu,maštati o nekim nestvarnim izmišljenim svjetovima.
Također volim životinje,rock/metal glazbu..nordijsku mitologiju,čitam i knjige da,u zadnje vrijeme kriminalistiku uglavnom itd..ponekad znam biti i dosadan pogotovo onome tko ne voli šutljive ljude...

Eto, ukoliko se pronalaziš u ovome napisanome a žensko si između 24-31god slobodno se javi,ako je bitno iz središnje Hrvatske sam.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:47   #2639
Hello! Javljam se iz Osijeka. Radim, obrazujem se, ovisna sam o knjigama, igrama, serijama, rock glazbi, kulturnim događanjima i svirkama. Pišem poeziju, šećem i ponekad igram šah u slobodno vrijeme. Volim smijeh, originalnost, duge razgovore uz čašu vina ili šalicu kave. Molim da mi se javi dečko koji voli te iste stvari sa područja Osijeka ili bliže okolice
juridika21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 23:54   #2640
Nudim:
M, 28 god. 183cm, vitak, crnokos, slatkih čokoladnih oči, SSS, odustao sam od faksa, momentalno ne radim, bio sam teško bolestan pa nisam mogao raditi teže poslove, normalniji sam od večine -zadnje mi rekle, no nemam čvrstog samopouzdanja što većina cura očekuje da ih se impresionira - odnosno traže savršenog bez mane a to ne postoji i zato nemam curu, no zato sam velikodušan, pun razumjevanja, nasmijan, i cijenim one koji cijene moje pozitivne strane i nisu preponosni za dati pokoji kompliment.
Ako vam smeta: dim cigarete, griženje noktiju, neurotičnost, laž, varanje, nasilnost, uzimanje zdravo za gotovo, strah od silovatelja (ima ih), srkanje juhe, neurednost, itd, ništa od toga nećete pronaći kod mene, mogao bih reći samo najbolje o sebi ali više sam nehvalisav kao zatvorena knjiga koju treba otkriti.
Iz Zaprešića inače.

Tražim curu za:
Upoznavanje, prijateljstvo ili vezu ako se zaljubi u feromone iz mojeg smjera.
Ako ima koja slabijeg samopouzdanja iliti malo punija a slatka i draga cura nema što izgubiti da se meni javi, ja nisam baš površan muški i možda mi se baš svidite savršene kakve i jeste.
Najviše tjedan dana dopisivanja pa izlazak, moj jedini uvjet tako onda znam da se ne igrate sa mnom.
I da mi se javite ako ste slobodne bez dečka, i za prijateljstvo, ne volim bezobzirne osobe koje se šepure srećom pred drugima koji nikog nemaju, nije u redu. I molio da me zaobiđu one koje šalju svima istu poruku pa se više ne javljaju ili će dobiti ban. Javite mi muški koje vas tako maltetiraju, pa ćemo ih se riješit.
Iz Zaprešića, Zagreba ili susjednih gradova.
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.