Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2018., 20:23   #4121
neko ko je kupovao preko 50 funti na CULTBEAUTY, zna li o kakvim se to FREE LUXURY SAMPLES radi...? vidim na nekim videima da se dobije puna kesa free samples, jel to uvek tako puno ili sam bas naletela na pogresne videe?
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 21:18   #4122
Deaineira, ajd baš javi kad dođe, živo me zamina što je u beauty bagu

Zadnje uređivanje -zvrk- : 13.01.2018. at 22:15.
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 22:03   #4123
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
neko ko je kupovao preko 50 funti na CULTBEAUTY, zna li o kakvim se to FREE LUXURY SAMPLES radi...? vidim na nekim videima da se dobije puna kesa free samples, jel to uvek tako puno ili sam bas naletela na pogresne videe?

Ja sam bila potrošila 90 funti i dobila sam 2 testera, možda se nešto promijenilo u međuvremenu

Sent from my iPhone using Tapatalk
kefica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 22:19   #4124
my bad, tek sam sad ukapirala sta je to bilo https://icangwp.com/2017/10/31/very-...-uk-gift-2017/
i ucinilo mi se predobro da bude sa samo 50 funti... znaci samo 2 samplea .. ouch!
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 22:23   #4125
Quote:
Ja sam kupila set Zoeva kistova (cca 90£ ) i dobila sam extra kist za obrve na poklon (isto Zoeva). Mislim , vrijednosno nije lose, ali bih radije da sam dobila neke samplice jer ovaj je kist ionako bio u setu. Poklonila sam ga menni.
Old 13.01.2018., 23:15   #4126
pa kist i nije los poklon
ja sam odustala od narudzbe kad sam videla da na alpha h ne daju popust od 15% i nadjem na asosu bolji deal za iste pare, uzela 2 x http://www.asos.com/es/alpha-h/set-d...-h/prd/8752499
tj 100ml liquid gold, 60ml cleansera i 60ml kreme
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 23:38   #4127
Quote:
Imas u procesu narudzbe izbor samplova. Ugl.mozes birati i to su samo mali samplici uglavnom.
Druga opcija su gratis proizvodi uz kupovinu nekog branda, tipa kod hell ako potrosis vise od xy na nekom brandu dobit ces nesto od tog branda gratis. Ja sam tako dobila gratis nocnu kremu od Alpha h u full sizeu.
Treca opcija su ovi goodie bagsovi... oni idu 3-4 puta godisnje, najcesce uz kupovinu od 150 funti ili vise. Meni su genijalni. Bas bude super stvari unutra, svega za isprobati. 1-2 puta sam na cultbeauty tako kupila i 1-2 na spacenk.
Ja si slozim popis i onda kupim tada za veci iznos i jos se to sve u paketu dobije gratis. Puno bude travel size stvari i stvarno raznolika ponuda unutra. Ovi pokloni na cultu i spacenk su daleko veci od poklona na looku ili feelu.

Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
Deaineira, ajd baš javi kad dođe, živo me zamina što je u beauty bagu
Ovo je za look pitanje? Ja sam tri cetri puta dobila taj buty box, i jednom su dva isti dan paketa uz koja ide box narucena i pokloni su bili razliciti. Tako da nema pravila.
Meni je bila cetka za kosu travel size, i tako jos neke stvari razlicite (maska za lice, olovka za oci, za usta, nesto za kosu)u travel sizeu... sve u svemu super kad se dobije gratis i cesto narucim bas kad su gratis te vrecice.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 23:53   #4128
Kada budu goodie bags sta su 3-4 puta godisnje?

Ja sam jedanput dobila sa look-a surprise beauty bag i bila sam skroz razocarana. Bila je unutra neka krema za samotamnjenje, mini suha olovka za usne... Ugl sam sve proslijedila ili bacila. Na feel-u se mogu odabrati 2 testera i tu sam znala naici na super stvari. Uzela sam neke samplice ruzeva po 1 gram, omorovicza kremu 5ml koja je bila £150, nars orgasm rumenilo 1g itd...
Old 13.01.2018., 23:54   #4129
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Imas u procesu narudzbe izbor samplova. Ugl.mozes birati i to su samo mali samplici uglavnom.
Druga opcija su gratis proizvodi uz kupovinu nekog branda, tipa kod hell ako potrosis vise od xy na nekom brandu dobit ces nesto od tog branda gratis. Ja sam tako dobila gratis nocnu kremu od Alpha h u full sizeu.
Treca opcija su ovi goodie bagsovi... oni idu 3-4 puta godisnje, najcesce uz kupovinu od 150 funti ili vise. Meni su genijalni. Bas bude super stvari unutra, svega za isprobati. 1-2 puta sam na cultbeauty tako kupila i 1-2 na spacenk.
Ja si slozim popis i onda kupim tada za veci iznos i jos se to sve u paketu dobije gratis. Puno bude travel size stvari i stvarno raznolika ponuda unutra. Ovi pokloni na cultu i spacenk su daleko veci od poklona na looku ili feelu.

hvala za ove informacije! a znam za ubuduce jer nikad nisam od tamo kupovala
moracu pratit kad su ti goodie bags, vidim da su unutra odlicne stvari za probat!

inace, sto godina nisam kupovala na lookfantastic i danas sam gledala kad sam trazila gde mi je najpovoljnije uzet liquid gold, pa ti smetlari su na (skoro) svaki brand stavili exclusion od kodova
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 00:07   #4130
Ni meni nisu nista posebno pokloni s looka, ali buduci da su gratis, neka se nadju

A na cultu budu u pravilu
2ili3.mj
5ili6.mj
9.mj
12.mj

Nije to pravilo nego okvirno su bili u tim terminima. Slicno je i na spacenku.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 00:47   #4131
Jebeeeem im, pa ja dobila paket od Look-a i nigdje nikakvog poklona!!! a naručila šogorici peglu za kosu i sebi set šampona. lopoviiii!
Old 14.01.2018., 01:38   #4132
Rosa da, pitala sam trebam li im se javit jer su prešišali dostavni rok a paket nisu ni predali dpdu. Javim za beauty bag, nisam ga ni pikirala samo mi se pojavio u checkoutu i bio je dostupan valjda do kraja godine jer sam išla 2 dana za redom slagat si narudžbu za UD. Pišem im mail sutra, u pon će valjda odgovorit.
I told you time and time again/ You sing the words but don't know what it means/ To be a joke and look/ Another line without a hook/ I held you close as we both shook/ For the last time take a good hard look!
Blood
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 03:34   #4133
Naručila ja Estee Lauder sempliće preko Ebaya. Feedback odličan, slanje pošiljke tracked i uz potpis. Vidim na trackingu da je pošiljka predana Hrvatskoj pošti.
Na HP trackingu piše da je pošiljka uručena još 11.1. i da sam se potpisala.
A dobila ni potpisala nisam apsolutno NIŠTA.
Jeste imale iskustva s tim? Kome da se prvo naj*bem materi? Ne mogu vjerovati da su se šupci iz pošte toliko razbahatili da i potpise fejkaju, u stanju sam im cirkus zbog toga napravit i tužit ih. Đubrad.
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 08:57   #4134
Da li vama kasne paketi sa ebaya?
Već više od 2 mjeseca mi ne stižu neki paketići iz USA i iz Kine, a jedan iz UK ima više od mjesec dana.
Nikad mi se prije to nije dešavalo.
Nisu valjda masovno počeli krasti u pošti
orange000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 13:08   #4135
Meni nije stigao paket od rubycup iz uk shippan 12.12. a prvi put mi je stiglo u roku 10dana. Odgovorili u roku sat vremena i poslali novi paket ali ovaj out s fedex trackingom.

Cekam i paket s ebaya narucen za black friday i shippan drugi dan, seller iz japana. Jucer mi je odgovorio da sacekam do 19.01. pa ce mi poslati ponovo ako mi ne stigne paketic do tada
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 13:11   #4136
Ja sam čekala trepavice s aliexpressa od 16.10., došle su 11.01. Inače im treba mrvicu manje

kefica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 17:11   #4137
Quote:
Yellowrain kaže: Pogledaj post
Naručila ja Estee Lauder sempliće preko Ebaya. Feedback odličan, slanje pošiljke tracked i uz potpis. Vidim na trackingu da je pošiljka predana Hrvatskoj pošti.
Na HP trackingu piše da je pošiljka uručena još 11.1. i da sam se potpisala.
A dobila ni potpisala nisam apsolutno NIŠTA.
Jeste imale iskustva s tim? Kome da se prvo naj*bem materi? Ne mogu vjerovati da su se šupci iz pošte toliko razbahatili da i potpise fejkaju, u stanju sam im cirkus zbog toga napravit i tužit ih. Đubrad.
U svakoj poslovnici ima osoba zadužena za pakete, obrati se voditelju ili prvom službeniku na šalteru s paketima i ne popuštaj; budi kao pitbull koji kad uhvati ne pušta ... neka ti daju na uvid potpisanu listu ...

Poslano sa mog SM-T560 koristeći Tapatalk

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 17:12   #4138
Quote:
kefica kaže: Pogledaj post
Ja sam čekala trepavice s aliexpressa od 16.10., došle su 11.01. Inače im treba mrvicu manje

16.12.* ups
Ugl kina isto ovih dana malo ide sporije

kefica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 12:30   #4139
došao mi feelunique, naručen 28.12, shippan 29.12. koji je trebao doć kao u četvrtak, nema veze, tu je, donio poštar

kaže moj poštarko,a dobar je on,nije mi nikad ostavio žutić, da su preuzeli gotovo sve od overseasa i da im fali ljudi a stalno zapošljavaju, pa ide malo sporije.

edit: kutija je dosla netaknuta, doslovno nije ni ogrebana bila, unutra vrećice napunjene zrakom da se ništa ne može razbiti/razliti i lijepo sve skupa zaljepljeno, pa sam stvarno sretna sad
kefica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 12:45   #4140
Quote:
kefica kaže: Pogledaj post

edit: kutija je dosla netaknuta, doslovno nije ni ogrebana bila, unutra vrećice napunjene zrakom da se ništa ne može razbiti/razliti i lijepo sve skupa zaljepljeno, pa sam stvarno sretna sad
ajd super
nadam se da će i meni takva doći
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.