Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2003., 11:10   #21
Quote:
lahor kaže:
Od Neba imam kaput, jako sam zadovoljna i kvalitetom i cijenom. Za ostale stvari nemam pojma kakve su, morat cu proviriti. Makar, mislim da je to malo preklasicna obleka za mene.

ja sam si takodjer kupila kaput u nebu, i nebi ba nikako nazvala klasicnim, dapace bas mi je otkacen
ali zlazem se, imaju i klasicnih stvari u sortimanu.
@ngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 09:02   #22
Modna kuća NEBO

Moze li mi netko reci gdje se u Zagrebu nalazi butik ove modne kuce? Sto mogu ocekivati (sto mislite o njihovim modelima, kakve su cijene...)? Hvala!
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 09:52   #23
U Importanne centru. Odmah kad uđeš skreneš desno, prođeš one fast food restorane i ideš do najdesnijeg hodnika i oni su ti odmah tamo na uglu.
Inače, cijene nisu prestrašne. Skuplji jesu, ali ne prestrašno. Tipa suknje 400-500 kn. Topići 300-400. Zavisi, imaju i popuste.
Što se stvari tiče, meni su one, iako volim klasičnije, stvarno bapske. Ima dobrih komada tu i tamo, ali sve u svemu, ne znam, više za žene od 40, 50 +.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 10:04   #24
Osim u Importaneu imaš ih i u :
Kaptol Centru na 2 katu,
Radićevoj ul. kod Krvavog mosta
Importane Galeriji na 2 katu, desno od pokretnih, dok si na njima.

Osobno sam veliki obožavatelj te kuće i volim njihove romantične i casual, svakodnevno nosive modele.
Za razliku od nekih samoprozvanih i inih naših kreatora, cijene su vrlo pristupačne i razlikuju se.
Trenutno imaju pamučne majice za sve prilike, jako lijepog kroja po 190,00kn.
Haljine od 550-1700, ali to su one za specijalne prilike.
Suknje su po 450-490 kn...itd..
Najviše volim to što, ako nemaju broja, za istu cijenu ti sašiju po mjeri u salonu u Gajevoj i to što, kada imaju rasprodaju, onda je to 30-50% snižena cijena, ali snižena, za razliku od onih "butika" u Importaneu, gdje zadrže istu cijenu, samo na etiketi s cijenom gore napišu veću i prekriže.

Moja je preporuka, da prošećeš po njihovim buticima,
cure su susretljive i drage i pomoći će ti..
bikerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 10:10   #25
Što se stvari tiče, meni su one, iako volim klasičnije, stvarno bapske. Ima dobrih komada tu i tamo, ali sve u svemu, ne znam, više za žene od 40, 50 +.[/QUOTE]

S ovim se ne slažem,
ja već 5-7 godina nalazim predivne komade odjeće tamo, ne kažem da mi sve paše....
ali sa 25 sam pronašla predivnu španjolsku košuljicu, koja više otkriva, nego skriva...za 100kn na sniženju...i ne vjerujem ni da bi nju, ni par lepršavih suknji, pa dekoltiranu majicu, u kojoj svake grudi dobro izgledaju..obukla moja mama..neću ni spomenuti bijelu, čipkanu haljinicu, koja izgleda tako divno, nevino, prirodno i svježe...
Sorry, ali niti su full klasični, već su nosivi..i to vrijedi u nekim modelima samo za mlađu ekipu, 20-35...
bikerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 11:06   #26
Wink

ja sam si tamo našla haljinicu za krizmu....
ma ja obožavam Nebo....
fakat se mogu naći suuuuuper haljinice
__________________
Umotvorine
m_i_m_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 14:08   #27
Curke puuno vam hvala! Jedva cekam skociti u neki od tih butika. Vidjela sam nekoliko njihovih modela u novom Story-u i odusevila sam se. Stvarno mi se ti modeli cine nosivima (sto ih razlikuje od ostalih modela prikazanih u Story-evom izvjescu s croaporter-a) a odusevaljava me i to sto su romanticni, isticu zenstvenost...mmmm... A, kazete da ni cijene nisu ekstremne, super!
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 20:33   #28
danas kupih u nebu topic zeleni. 190 kn, super je, ali imaju samo brojeve 38 i 40 po novom i ne, ne sivaju 36 i 42 sto je totalno bezveze. frendica koja je bila sa mnom nosi 36, a druga 42. tak da je to samo za neke, sto mi je bezveze. ono sto mi se zamjerilo je da su mi naplatili skracivanje hlaca, sto inace ne rade, zato sto su hlace bile snizene, a to su mi rekli tek kad sam dosla po njih.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 09:19   #29
Nemaju broj 36? Smrc... Recite barem da su im mali kalupi... ja sam broj 36... ponekad cak i 34... sto mogu kad sam sitna...
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 11:48   #30
mozda ti se potrefi neki model u koji mozes, sretno!
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 19:56   #31
Ove dvije haljinice iz nove kolekcije su mi preslatke! Moram ih ic isprobat prije nego sto se prodaju. Htjela bih si kupiti nesto u tom stilu jer sam za mjesec dana kuma na krizmi i na krstenju.

Delphine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 20:39   #32
Quote:
Delphine kaže: Pogledaj post
Ove dvije haljinice iz nove kolekcije su mi preslatke! Moram ih ic isprobat prije nego sto se prodaju. Htjela bih si kupiti nesto u tom stilu jer sam za mjesec dana kuma na krizmi i na krstenju.

meni je ta njihova kolekcija bezveze, ne iz razloga sto m se ne svida nis, vec ima je glavna inspiracija ocigledno bila SJP, a krpice videne davnih dana, tak da ono i dode mi da leonardu i vujicu prijavim za plagijate, koje tako jos javno prezentiraju
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 20:52   #33
Quote:
foxylady kaže: Pogledaj post
meni je ta njihova kolekcija bezveze, ne iz razloga sto m se ne svida nis, vec ima je glavna inspiracija ocigledno bila SJP, a krpice videne davnih dana, tak da ono i dode mi da leonardu i vujicu prijavim za plagijate, koje tako jos javno prezentiraju
meni se jako svidja stil SJP.
Delphine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 21:13   #34
pa znam i meni. al mi je jadno kad dizajner prekopria sve sto je ona nosila sest godina u S&C
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 13:00   #35
Pa mislim da je netko i komentirao da im modeli nisu inovativni ali da su definitivno nosivi. A, meni je najvaznije upravo ovo drugo. Uostalom, dobro je da se barem negdje u HR mogu kupiti stvarcice u stilu SJP Samo mislim da SJP ne nosi ni 38 ni 40
I moze jos samo jedno pitanjce: kakve materijale koriste u NEBU?
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 14:57   #36
Materijali su im svakakvi...od svilenih kosuljica, pamucnih majica i haljinica, preko viskoze, vune i nekih mjesavina...ovisno o modelu
Ja ih osobno jako volim i imam puno njihovih stvari u ormaru jer radim u uredu koji ima dosta strog dress code, a opet ne zelim izgledati kao stara baba
Kod njih se dosta isplati kupovati na snizenjima na kraju sezone jer su cijene stvarno povoljne, a ducani su im u Importanne centru, u Importanne Galeriji na 1. katu, u Radicevoj preko puta Krvavog mosta i u Kaptol centru na 1. katu iza Mure
__________________
wannabe me
wannabe me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:09   #37
A cijene?
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:13   #38
Sakoici oko 700kn, suknje oko 400-500kn, majice po 200kn, haljinice od 500 do 2000kn(ove skupe su dugacke svecane)
Na snizenjima sve oko 30-40% jeftinije
__________________
wannabe me
wannabe me is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 02:59   #39
Hvala puno. A materijali da li su uglavnom prirodni i kakva je izrada, savovi, nalicje i to?
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 20:30   #40
Quote:
wannabe me kaže: Pogledaj post
Materijali su im svakakvi...od svilenih kosuljica, pamucnih majica i haljinica, preko viskoze, vune i nekih mjesavina...ovisno o modelu
Ja ih osobno jako volim i imam puno njihovih stvari u ormaru jer radim u uredu koji ima dosta strog dress code, a opet ne zelim izgledati kao stara baba
Kod njih se dosta isplati kupovati na snizenjima na kraju sezone jer su cijene stvarno povoljne, a ducani su im u Importanne centru, u Importanne Galeriji na 1. katu, u Radicevoj preko puta Krvavog mosta i u Kaptol centru na 1. katu iza Mure
@wannabe, kad su otprilike snizenja? kraj zime pa kraj ljeta ili kak?
hvala!
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.