Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2009., 21:29   #41
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
ohohooo iznenadila bi se koliko kruha tu ima ako se znaš snaći i ako imaš dobar cetifikat Završi školu i otvori prvi grooming pet salon u ST pa da vidiš kruha i igara

Inače znam da školu šišanja ima i "Tim Pet" salon, al ta škola funkcionira nekako preko nekih firmi, tj. ne ide privatno.

Moja razredna kolegica je otvorila salon za pse u ST, završila je neki tečaj u ZG ne znam koji, ali sutra vodim kujicu na šišanje pa ako se sjetim pitat ću je. S obzirom da mi sutra prvi put šiša psa, nakon šišanja javim i da li se tečaj isplatio .
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 12:43   #42
Salon za njegu kućnih ljubimaca !

pozdrav cijeloj ekipi prije svega !!

dugo čitam forum i do sad mi zapravo nije trebao nikakav savjet ali eto...

želja mi je otvoriti salon za njegu kućnih ljubimaca !

osim što imam predobru volju nemam nikakav tečaj/školu za navedeni posao.(život me odveo u drugom smjeru nažalost al to je za drugi pdf!)
našla sam par linkova gdje se održavaju tečajevi i namjeravam ga upisati.

također sam čitala da se doista traže takvi poslovi.

da li netko zna ili me može usmjeriti kako dalje i kamo gledati te što tražiti?

hvala svima unaprijed !
*Jelena* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 16:23   #43
jako zanimljivo....mozes li mi reci gdje si naisla na tecajeve,ja takoder sanjam o tome,a i sama sam svoje snaucere sisala,svi su mislili da su dosli iz salona.....
molim te,bila bih ti jako zahvalna
__________________
Zivot nije za dusu meku.........a ja sam bas ta!!!..... Al imam 3 razloga da to promijenim!
oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 19:07   #44
I ja sam to htjela još sam i zvala salon šta bi trebala....ali tu di ja živim nemam baš kog šišati
Žare 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 19:15   #45
Imaš tu nešto ako je od pomoći...
www.tečajzapse.com ...
www.salonzapeseke.com ...
www.ninas.hr ...
http://www.psecisvijet.com/onama.htm
Žare 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 20:16   #46
Ja sam išla na tečaj u dva salona u Zg i ako želiš da te stvarno nauči i da na tečaju radiš puno, preporučam Suzanu Mataković. Salon ima u Ilici, Vukovićeva, salon se zove Mambo.
Tamo stvarno puno radiš i šišaš, a i imaš prilike vidjeti stvarno razan broj pasmina....
__________________
...i sutra da mogu ja opet bih isto...
dipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 20:18   #47
Quote:
Žare 23 kaže: Pogledaj post
I ja sam to htjela još sam i zvala salon šta bi trebala....ali tu di ja živim nemam baš kog šišati
Kod nas u Koprivnici također nema baš i nešto puno pasa tako da sam razočarana . Ili možda ovisi kakav je mentalitet ljudi i kada su naučeni šišati pse, možda će za toplijih dana biti puno više.
__________________
...i sutra da mogu ja opet bih isto...
dipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 12:56   #48
Quote:
dipa kaže: Pogledaj post
Kod nas u Koprivnici također nema baš i nešto puno pasa tako da sam razočarana . Ili možda ovisi kakav je mentalitet ljudi i kada su naučeni šišati pse, možda će za toplijih dana biti puno više.
Ja sam na otoku i znam sve pse...i samo su tri shi-cua koji se šišaju i to je sve a to mi je tako želja...
Žare 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 14:37   #49
Koliko moraš biti star da bi upiso. Meni se to jako sviđa, i kad budem starija rado bi išla.
Spiritovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 19:38   #50
Quote:
dipa kaže: Pogledaj post
Ja sam išla na tečaj u dva salona u Zg i ako želiš da te stvarno nauči i da na tečaju radiš puno, preporučam Suzanu Mataković. Salon ima u Ilici, Vukovićeva, salon se zove Mambo.
Tamo stvarno puno radiš i šišaš, a i imaš prilike vidjeti stvarno razan broj pasmina....
Vidim da na ovoj starnici ima strucnjaka ili inja za sisanje i trebao bih jedan savjet ako ste imali iskustva sa Jack Russel Terierom , nas ce sad ce dvije godine i htjeli smo ga u Opatiji malo dotjerat ali nije islo, nije se dao u ruke frizerki, sama mi je rekla da jos nije uspjela niti jednog sredit niti ona ali ni neka starija frizerka sa vise iskustava.
Koristim furminator skoro svako jutro poslije setnje, preporucili su mi Mars Coat King Stripper - 16 blade ,tako da mu malo poddlaku izvucem ali neznam dali ga netko prodaje u Hrvatkoj , na Amazonu.com ne isporucuju u Hrvatsku? , tako da neznam gdje bi ga nabavio, vidim da ste sa time na vi pa bih molio pomoc, pozz
global2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 14:52   #51
Telefon u ruke i zovi salone za šišanje pasa. Netko sigurno zna kako to rješiti.
__________________
MLB & NBA prognoze
x__eko__x is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 17:58   #52
Quote:
Yvemma kaže: Pogledaj post
Dragi moji,

Slučajno nailazim na ovaj topic (sa naglaskom na SLUČAJNO jer Internet JE JAVNA STVAR) i ostajem UŽASNUTA ovakvim epitetitma i neistinama koje su ovdje napisane o čovjeku kojeg iznimno cijenim.

Pošto ste naveli ime i prezime dotičnog (BORIS PEGAN) i nakon toga povezano sa imenom niz neprovjerenih istina, laži, kleveta i uvreda o spomenutoj osobi VJERUJEM DA STE SVJESNI SVIH POSLJEDICA koje mogu proizaći iz ovakvih JAVNIH " nastupa" ? Ako vam još uvijek nije sasvim jasno posudite knjigu koja se zove Kazneni Zakon RH i Zakon o Kaznenom Postupku jer čovjek bi imao potpuno pravo da sudskim nalogom od T-COM-a zatraži vaš IP, otkrije Vaš cijenjeni identitet i nakon toga Vas tuži i privatnim i redovitim putem.

Isto tako sam uvjerena da kod BORISA PEGANA nikad niste vlastitom nogom kročili, jer da jeste znali biste samo da je on :

- veliki profesionalac
- izuzetno sposoban i za obučavanje educiran groomer
- vrlo uspješan uzgajivač engleskih špringer španijela
- kinološki sudac
- odličan handler

Za svo svoje znanje i uspješnost u šišanju pasa mogu zahvaliti jedino i isključivo Borisu Peganu, pogotovo danas, kada postoji more samoprozvanih i samoukih "groomera" koji ne libe od toga "uče" druge, dok nisu niti sami sasvim sigurni da su naučili sami sebe....?

Bilo kako bilo, za dobrim konjem uvijek se prašina diže, a za ljude koji pokušavaju uzdizati sebe, na način da pljuju druge mogu samo reći da su izabrali krivi način. Tako jadno......

Ivana K. Mandić
Studio za njegu i uljepšavanje pasa "BEST IN SHOW" Opatija
uzgajačnica maltezera sa rodovnicom "YVEMMA'S"


Iako je g Pegan odavno blacen na ovoj temi, morala sam ovo citirati. Svaka cast! I potpuna istina.... svi ostali

Uz njega , svakako preporucam i Mambo od Suzane
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 14:56   #53
Ja sam završila tečaj kod gospođe Magdalene na Malešnici salon Robi .Žena je fenomenalna voli taj posao ,jako se trudi naučiti te i evo rezultat je da sam otvorila svoj salon i vječno zahvalna svojoj dragoj učiteljici..............
arianka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 13:55   #54
molim preporuke gdje je najbolje ići na tečaj,koliko vremenski traje i koliko dođe,vidim da nema novijih postova pa eto možda kakve friške informacije
hvala unaprijed
đurđa 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 22:35   #55
Sada ima tečaj šišanja pasa za Rijeku i okolicu koji se održava u Crikvenici. Web stranica je www.tecajzapse.com
stellla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 22:52   #56
evo moja prija završila kineziologiju i otvorila salon za njegu pasa u Splitu,
cura kaže da je super, ima posla, obožava pse, ljudi je hvale, uglavnom sve 5,
u Splitu je koliko san razumila jako slaba ponuda pravih salona, uglavnom je sve na crnjaka, tako da ću biti malo nestručna pa joj dati i reklamu
www.salon-arka.com
__________________
___________________________________________
Bubi28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 01:22   #57
kakve veze ima kineziologija sa salonom za pse?
mislim ok, ali čemu to spominjati
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 09:53   #58
Ima li kakvih novosti, jel ko zavrsio tecaj i optvorio salon, troskovi cca itd?
miataturbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 11:55   #59
Preporuka za dobar tecaj sisanja pasa

Mozete mi preporuciti neki dobar tecaj na jarunu ili negdje u blizini jaruna ?

Ujedno bih voljela cuti vasa iskustva, da li ste naucili na tecaju dovoljno da se sami time pocnete baviti?

Davno prije sam potrosila hrpu love na tecaj za nokte i nisam nista naucila a tecaj je trajao dva dana
Anichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 21:47   #60
Quote:
Anichka kaže: Pogledaj post
Mozete mi preporuciti neki dobar tecaj na jarunu ili negdje u blizini jaruna ?

Ujedno bih voljela cuti vasa iskustva, da li ste naucili na tecaju dovoljno da se sami time pocnete baviti?

Davno prije sam potrosila hrpu love na tecaj za nokte i nisam nista naucila a tecaj je trajao dva dana
probaj pitati suzanu, vlasnicu salona mambo (vukoviceva ulica). znam da odlicno uredjuje pse i da je imala neke cure koje je ucila. ne znam radi li to jos uvijek.
varijabilna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.