Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2010., 17:37   #1
Lightbulb Fenomenalna revolucionarna dijeta !

Vec par dana proucavam jednu dijetu i mogu rec da sam u šoku , nevjerujem da je moguće a ipak moguće je.. da su konačno pronašli lijek za pretilost !)

Još kao bonus, u ovoj dijeti tijelo čisti stare masne stanice , gubi se po 10kg mjesečno , uh ne znam , ,...jel ovo paradajz ??

Ova dijeta ima uspjeha vec par godina u USA kao i klinikama u Svajcarskoj. U Americi liječnik daje terapiju i ideš svaki dan njemu dok u Europi još uvijek nije stigla.

Radi se o dijeti po protokolu dr Simeonsa i uzimanju hCG dakle hormonu , specifičan za trudne žene , koji utiče na hipotalamusu te ovaj šalje info tijelu da sagori 2000+ kalorija (dnevno). Kako u toku dana tijelo gori mast , moraš se držati jedne stroge protein+povrce dijete koja nije uopće teška za idržat pa i za najveće žderonje jer si cijelog dana sit od ludog topljenja hormona a gubiš kilažu , onako po 5 kg tjedno.

Ovu metodu je usavršila i dr Trudy Vogt iz Švajcarske koja na raznim simpozijumima je pokala i dokazala da postoji medicinski tretman protiv pretilosti budući no1 državni neprijtelj.

Morala sam ovu temu postaviti ovdje na ovom forumu jer znam da ima pametnih glavica pa što mislite o ovome ?
ja ovih dana tražim hCG preko interneta valjda iz indije jer ne mogu nikako naći ovo čudo u evropi... da odem svom liječniku odmah ce prosipati pamet pa eto..
__________________
................I nakon drIta --- drIto !
aurorra is offline  
Old 24.11.2010., 22:46   #2
Samo jos jedna prijevara:
http://www.dietscam.org/reports/hcg.shtml

Kao i kod svake dijete, mrsavi se zbog unosenja manje kalorija nego sto ih se trosi. Razlika je sto kod ove dijete placas beskoristan (i mozebitno opasan) hormon. Nadam se da ces se barem posavjetovati s lijecnikom.
patientia is offline  
Old 25.11.2010., 09:21   #3
iju sta sve ljudima nece pasti na pamet....busi kasiku i sve ce biti u redu...
__________________
LCHF je zakon!!!! :D
tvrdoglavica is offline  
Old 25.11.2010., 09:27   #4
pogr

Zadnje uređivanje Estelle : 25.11.2010. at 09:30. Reason: pogreska
Estelle is offline  
Old 25.11.2010., 19:25   #5
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
............ Razlika je sto kod ove dijete placas beskoristan (i mozebitno opasan) hormon. .......



i ovome
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.