Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2015., 12:16   #4861
Mene znaju pitati to pitanje pa im kazem pa dok je on imao 10god ja se jos nisam ni rodila..onda si zamislite kolika bi tek bila razlika da smo u vezi koliko bi ja kaskala u misljenjima i pogledima za tom osobom da smo u vezi..a da je razlika 10god. Uzasno bi bilo.

Najbolje si je naci nekog da ste isto godiste ili da je razlika bar 8god medju vama..sve iznad je pretjerivanje i najcesce ne uspijeva.

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 12:20   #4862
Quote:
Nakamai kaže: Pogledaj post
Mene znaju pitati to pitanje pa im kazem pa dok je on imao 10god ja se jos nisam ni rodila..onda si zamislite kolika bi tek bila razlika da smo u vezi koliko bi ja kaskala u misljenjima i pogledima za tom osobom da smo u vezi..a da je razlika 10god. Uzasno bi bilo.

Najbolje si je naci nekog da ste isto godiste ili da je razlika bar 8god medju vama..sve iznad je pretjerivanje i najcesce ne uspijeva.

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
Upravo obrnuto, takovi brakovi uglavnom uspijevaju. Primjer su Japanci. I nemojmo se cjenkati oko tih tričavih dvije godine.
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 12:46   #4863
Šta to uopće znači, kad je on imao 10 godina?
Jebote, neki se od vas ovdje nisu ni rodili kad sam ja ćirila kroz rupe u berlinskom zidu, znači li to da ne možemo ravnopravno diskutirati, donoseći u raspravu svatko svoja iskustva?
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 13:04   #4864
Quote:
Nakamai kaže: Pogledaj post
Mene znaju pitati to pitanje pa im kazem pa dok je on imao 10god ja se jos nisam ni rodila..onda si zamislite kolika bi tek bila razlika da smo u vezi koliko bi ja kaskala u misljenjima i pogledima za tom osobom da smo u vezi..a da je razlika 10god. Uzasno bi bilo.

Najbolje si je naci nekog da ste isto godiste ili da je razlika bar 8god medju vama..sve iznad je pretjerivanje i najcesce ne uspijeva.

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
O kakvoj razlici u godinama pričaš...pomislila sam da je riječ o najmanje 20 godina razlike.Nemoj se opterećivati takvim glupostima ...pa to što je netko tvoja generacija ne znači da ti je kompaktibilan..Osim toga kažu da žene prije sazrijevaju pa bi se našli na pola puta
Ivy37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 13:21   #4865
Slazem se da razlika u godinama nebi trebala biti prevelika...a opet koja
je to prihvatljiva granica? Pa ovisi od osobe do osobe. Stvarno mislim
da zene prije sazriju pa bi po tome bilo nekako logicno da budu nesto mladje.
A opet...bas znam zenu koja je i 3 g. starija...pa mislim da bi se dobro slagali .
Tako da...godine nisu presudne. Mozd ako bi se stvarno radilo o prevelikoj razlici...tada
bi ljudi mogli razlicito razmisljati. Mozda ne u pocetku...ali kasnije.
suhi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 13:27   #4866
Quote:
suhi13 kaže: Pogledaj post
Slazem se da razlika u godinama nebi trebala biti prevelika...a opet koja
je to prihvatljiva granica? Pa ovisi od osobe do osobe. Stvarno mislim
da zene prije sazriju pa bi po tome bilo nekako logicno da budu nesto mladje.
A opet...bas znam zenu koja je i 3 g. starija...pa mislim da bi se dobro slagali .
Tako da...godine nisu presudne. Mozd ako bi se stvarno radilo o prevelikoj razlici...tada
bi ljudi mogli razlicito razmisljati. Mozda ne u pocetku...ali kasnije.
Kao što suhi reče: "Godine niiisu vaaažne" pjevala je jedna bakica dok ju je seksao jedan mladić.:klap:
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 13:40   #4867
Ja sam i dalje stava da +/-10 godina je previse,sve unutar toga je prihvatljivo al za mene,nekima je i to mozda previse.
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 15:59   #4868
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Ja sam i dalje stava da +/-10 godina je previse,sve unutar toga je prihvatljivo al za mene,nekima je i to mozda previse.
Ako je tebi ok nešto za što kažeš da je drugima možda previše, dopusti da je i ono što ti smatraš da je previše nekome u redu.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 19:41   #4869
Quote:
Ribbons Undone kaže: Pogledaj post
Šta to uopće znači, kad je on imao 10 godina?
Jebote, neki se od vas ovdje nisu ni rodili kad sam ja ćirila kroz rupe u berlinskom zidu, znači li to da ne možemo ravnopravno diskutirati, donoseći u raspravu svatko svoja iskustva?
pa to se upravo i dogadja, svatko donosi svoja iskustva

ne znam kako se o tome moze raspravljati

npr ovako
ja volim kelj
a ja mrkvu
ma kelj je bolji
nemas pojma, mrkva je zakon
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 20:24   #4870
Quote:
Ribbons Undone kaže: Pogledaj post
Ako je tebi ok nešto za što kažeš da je drugima možda previše, dopusti da je i ono što ti smatraš da je previše nekome u redu.
Mislim da sam to upravo i rekao
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 21:22   #4871
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Mislim da sam to upravo i rekao
Parafrazirah bliže vlastitu mlinu.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 22:48   #4872
uvijek izazov
__________________
balance issues
oversteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 22:56   #4873
Da sam sama il neudana trazila bi isljucivo starijeg muskarca..
I nikakav problem mi ne bi predstavljalo misljenje okoline..
To je moj stav s gledista ovih godina prije npr deset god rekla bih samoj sebi da sam luda..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 10:21   #4874
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Da sam sama il neudana trazila bi isljucivo starijeg muskarca..
I nikakav problem mi ne bi predstavljalo misljenje okoline..
To je moj stav s gledista ovih godina prije npr deset god rekla bih samoj sebi da sam luda..
Ja uskoro navršavam osamdeset godina. Ajde javise! :klap:
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 11:48   #4875
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Da sam sama il neudana trazila bi isljucivo starijeg muskarca..
I nikakav problem mi ne bi predstavljalo misljenje okoline..
To je moj stav s gledista ovih godina prije npr deset god rekla bih samoj sebi da sam luda..
Da s godinama čovjek mijenja mišljenje.

Nekada sam se i ja grozio kad sam vidio neke velike razlike, ali doista je glupo samo radi godine rođenja u osobnoj ne biti s nekim.

Naravno godine nose neke stvari ali ako se ljudi poklapaju u puno stvari doista ne bi to smjelo predstavljati prepreku.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 18:11   #4876
Išao bi maksimalno do 5+ u odnosu na moje godine i ne bi imao problema s tim. Malo sam ozbiljniji u odnosu na moju generaciju pa bi se možda čak i bolje snalazio s nekom par godina starijom djevojkom.
BrianJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 20:26   #4877
Quote:
Nakamai kaže: Pogledaj post
Mene znaju pitati to pitanje pa im kazem pa dok je on imao 10god ja se jos nisam ni rodila..onda si zamislite kolika bi tek bila razlika da smo u vezi koliko bi ja kaskala u misljenjima i pogledima za tom osobom da smo u vezi..a da je razlika 10god. Uzasno bi bilo.

Najbolje si je naci nekog da ste isto godiste ili da je razlika bar 8god medju vama..sve iznad je pretjerivanje i najcesce ne uspijeva.

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
Nije bitno to što je netko išao u treći razred osnovne škole kad si se ti rodila, tak i tak tada ne hodate nego kasnije. Puno je jednostavnije naravno kad se poklapate u nekim stvarima barem donekle ali iskustvo je ono što je bitno. Po meni je puno veći izazov kad se mladost kombinira sa (relativnom) zrelošću npr 20 sa 30 nego ozbiljniji ljudi sa ozbiljnijim ljudima npr 30 sa 40. Čisto radi nekakvih prioriteta koji su ipak drukčiji tijekom dvadesetih i tijekom tridesetih (a i kasnije).
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 11:29   #4878
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Očemo

jel gotov tulum ? i ja bih
New user xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 12:59   #4879
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Nije bitno to što je netko išao u treći razred osnovne škole kad si se ti rodila, tak i tak tada ne hodate nego kasnije. Puno je jednostavnije naravno kad se poklapate u nekim stvarima barem donekle ali iskustvo je ono što je bitno. Po meni je puno veći izazov kad se mladost kombinira sa (relativnom) zrelošću npr 20 sa 30 nego ozbiljniji ljudi sa ozbiljnijim ljudima npr 30 sa 40. Čisto radi nekakvih prioriteta koji su ipak drukčiji tijekom dvadesetih i tijekom tridesetih (a i kasnije).
Kombinacija 30+/20+ (razlika 10+) je itekako zahtjevna i izazovna. Nije nemoguće uspjeti. Osobno znam kako je biti u takvoj situaciji. Pogotovo kad prođe prvi val zaluđenosti, kad se trebaju vidjeti sličnosti, i namjera da se veza održi.
A onda vidis tko kako diše

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 08:45   #4880
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Da, godine nikako nisu jamstvo ničega. Znam žene koje se s 34 ponašaju balavije od nekih curki od 22.
Kako je netko rekao zrelost ne dolazi s godinama nego s iskustvom.
A postoji i nešto treće, ovdje nespomenuto. Imam prijateljicu koja je uvijek naizgled djelovala zrelije od mene, a i činjenica je da je imala daleko više iskustva od mene...ali, naivna je za izludit kao da sa tim svojim iskustvom ništa novo ne uči.

Nekada iskustvo zaista ne djeluje na smanjenje prirođene naivnosti. Uvijek se sjetim priče kako je jedan sin morao majci isključiti svaki pristup internetu jer je uvijek iznova nasjedala na razne internetske prijevare. Ništa iz iskustva nije naučila.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:52.