Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2003., 00:03   #41
Quote:
Mozda odem jednog dana. Hoces me vodit?
Moze ,moze evo bash spremamo putovanje po Istoku ovih dana
Kuma placa troskove .Imal josh koga da ga stavim na listu?

hajd da ponovim josh jednom dobar link, da malo 'popravi' sliku o islamu


www.harunyahya.com (preporucujem)
Adura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:06   #42
Ako kuma placa, onda idemo na nekoliko mjeseci.
Malo u obilazak.
Valjda me necete umlatit tamo.
Salim se!!!!!!!!!!!!!!
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:06   #43
U ime Boga Sveopceg Dobrocinitelja Milostivog


Blaise
Quote:
A sto nisi mislio, nego si se tu pravio pametan.
Sad se slikaj. Pretekao te.

Pa ovo je me's'cini Adurina oprostajna anketica....
Ne brini tako cu i ja za kraj.
Samo sto ce pitanja biti teza
__________________
"Vice iza glasa: "Bojte se Boga i dajte mu slavu jer doce cas suda njegova! I poklonite se njemu koji stvori nebo i zemlju i more i izvore voda!" /NZ: Otkrivanje, 14:7/
Nezamislivo je da covjek kome Bog da Knjigu i znanje i vjerovjesnishtvo – poslije rekne ljudima: "Klanjajte se meni, a ne Bogu!" – nego: "Budite Bozji jer vi Knjigu znate i nju proucavate!" /Kur'an, 3:79/
Isus odgovori: "Prva je: Slushaj, Izraele! Gospodin Bog nash jest jedini Bog." /Evandjelje po Marku, 12:29/
El-Kalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:06   #44
Blaise,

hahaha znash neko mora da se kastrira (sala ,sala)
Adura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:07   #45
hahaha! adura! scary! to je ona, reklamna strana, koja se vrti na programu tvog tvija! no i najbolje(najbozanskije) stvari mogu zavrshiti u totalnoj katastrofi, ak ih se ljudi prime zbog svojih prizemnih interesa.
sve mi nesto veli da takvi imaju glavnu rijec tolerantim slobodnim islamskim drzavama, gdje vladaju strogi plemenski patrijarhi u ime..El kaleeem?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:08   #46
eto ga sad jimmy teroija o zavjeri pa ne moze vam covjek udovoljit.Nego osh i ti na kumin racun?
Adura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:08   #47
El-kalema, nejdi prije neg nash pokrijes tamnim cadorom, ili barem par zena koje ti se nadju u blizini! jer one jadne ne znaju istinu da se moraju pokrivati!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:10   #48
Quote:
Adura kaže:
Blaise,

hahaha znash neko mora da se kastrira (sala ,sala)
Ako se netko mora, zasto se onda ne bi ti - za primjer drugima.
A, kastriranje.
ahahahahaha - pa MENI NEMAS STO ODREZAT!!!
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:10   #49
U ime Boga Sveopceg Dobrcinitelja Milostivog

Jimmy, ma ne boj se........
Eh da znas iz kojeg sam ja plemena.......
__________________
"Vice iza glasa: "Bojte se Boga i dajte mu slavu jer doce cas suda njegova! I poklonite se njemu koji stvori nebo i zemlju i more i izvore voda!" /NZ: Otkrivanje, 14:7/
Nezamislivo je da covjek kome Bog da Knjigu i znanje i vjerovjesnishtvo – poslije rekne ljudima: "Klanjajte se meni, a ne Bogu!" – nego: "Budite Bozji jer vi Knjigu znate i nju proucavate!" /Kur'an, 3:79/
Isus odgovori: "Prva je: Slushaj, Izraele! Gospodin Bog nash jest jedini Bog." /Evandjelje po Marku, 12:29/
El-Kalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:11   #50
adura, ishao bi ja, al me ovakvog kakav jesam, ne pustaju recimo u Iran . 2 suprotna svijeta, svijet osobnih sloboda, i svijet mraka u Iranu..a ja sam bice svjetlosti
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:13   #51
Quote:
Blaise kaže:
Ako se netko mora, zasto se onda ne bi ti - za primjer drugima.
A, kastriranje.
ahahahahaha - pa MENI NEMAS STO ODREZAT!!!
Ja sam vec obavio (ok sad ozbiljno, muskarcima se to 'radi' po rodjenju' to se zove sunnet, a zene nemaju veze sa tim).
(sad ne ozbiljno) Cuj nema se sta odrezat, i nije valjda po rodjenju cap-carap?
Adura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:13   #52
nista ljudi, tipicno, adura ne kao ne zeli biti na topicu, al pishe gluposti da razvodni temu, o kojoj ne mozhe nista reci, osim da nesto s Islamom u tom pogledu ne stima. a to nemre. pa de ti je samokritika adura? stavljas me u neugodan polozaj da ti ja to moram govoriti!?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:14   #53
Quote:
jimmy kaže:
adura, ishao bi ja, al me ovakvog kakav jesam, ne pustaju recimo u Iran . 2 suprotna svijeta, svijet osobnih sloboda, i svijet mraka u Iranu..a ja sam bice svjetlosti
Jimmy(hendrix ili page?) ne volem ni ja Iran, vec bi me davno ZIK za moje 'kritike' shizma.(ne smjesh se tamo protiv Imama pobunit, nema sanse) .Al Iran nije 'islamska' zemlja
Adura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:14   #54
.......Adura kol'ko si ti para dobio u kesicu?
__________________
"Vice iza glasa: "Bojte se Boga i dajte mu slavu jer doce cas suda njegova! I poklonite se njemu koji stvori nebo i zemlju i more i izvore voda!" /NZ: Otkrivanje, 14:7/
Nezamislivo je da covjek kome Bog da Knjigu i znanje i vjerovjesnishtvo – poslije rekne ljudima: "Klanjajte se meni, a ne Bogu!" – nego: "Budite Bozji jer vi Knjigu znate i nju proucavate!" /Kur'an, 3:79/
Isus odgovori: "Prva je: Slushaj, Izraele! Gospodin Bog nash jest jedini Bog." /Evandjelje po Marku, 12:29/
El-Kalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:17   #55
Pa gle ide kuma, 'zena', kumina kuma, nesto familije.Pa kuma kaze ona ce sve sredit, a kad kuma kaze onda se ne pita cifra
Ja samo trebam poklon kakav nac...imal ko ideju?(samo nemojte ikone, svece i sl)
Adura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:20   #56
hmmmm e ev' ga

- El -Busilica sa cekicem
__________________
"Vice iza glasa: "Bojte se Boga i dajte mu slavu jer doce cas suda njegova! I poklonite se njemu koji stvori nebo i zemlju i more i izvore voda!" /NZ: Otkrivanje, 14:7/
Nezamislivo je da covjek kome Bog da Knjigu i znanje i vjerovjesnishtvo – poslije rekne ljudima: "Klanjajte se meni, a ne Bogu!" – nego: "Budite Bozji jer vi Knjigu znate i nju proucavate!" /Kur'an, 3:79/
Isus odgovori: "Prva je: Slushaj, Izraele! Gospodin Bog nash jest jedini Bog." /Evandjelje po Marku, 12:29/
El-Kalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:20   #57
ajde adura barem nesto iran je super, ali..mracne snage..s kojima el kaleem kokeitra..neznam za tebe, mozes mi prodat kaj oces ..a ja se spremam u pakistan kad-tad. dok dodju neka bolja vremena
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:21   #58
Jimmy ja sam u Danskoj vam' nije mracno
__________________
"Vice iza glasa: "Bojte se Boga i dajte mu slavu jer doce cas suda njegova! I poklonite se njemu koji stvori nebo i zemlju i more i izvore voda!" /NZ: Otkrivanje, 14:7/
Nezamislivo je da covjek kome Bog da Knjigu i znanje i vjerovjesnishtvo – poslije rekne ljudima: "Klanjajte se meni, a ne Bogu!" – nego: "Budite Bozji jer vi Knjigu znate i nju proucavate!" /Kur'an, 3:79/
Isus odgovori: "Prva je: Slushaj, Izraele! Gospodin Bog nash jest jedini Bog." /Evandjelje po Marku, 12:29/
El-Kalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:23   #59
Eh ne znam ja odakle El-kalem crpi 'inspiraciju'?El-kaleme otkrij se sad, ko placa tvoje internet racune? haaaaa sad samo te ufatili i nemoj se izvlacit.
Adura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 00:23   #60
a znam, al ti 'ladno i tesko pa te gura da se josh vishe identificirash sa izgubljenim "fundamentima"
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.