Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2012., 18:51   #2041
Teško vas je prokužiti i saznati što u nekom određenom trenutku osjećate....Nekad mi se čini da ovaj ne osjeća ništa Ali opet ima trenutaka kad se baš vidi da mu je stalo, one neke sitnice koje samo ja mogu vidjeti. Počeo se smijati kao ja, koristi izraze koje i ja koristim...fore itd....jedino kaj me smeta kod njega je potreba za provociranjem..onim iz zajebancije. Al kad vidi da se uvrijedim, neće prestat i smješno mu je to.

A moj mjesec u ribama se uvrijedi na apsolutno sve
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 13:35   #2042
Quote:
BellaVita kaže: Pogledaj post
eto to sam i mislila..merkur je u svom znaku, znači sav njegov potencijal dolazi do izražaja...razlika između blizanačkog merkura i merkura djevice je taj da u blizancima on brzo prikuplja informacije, a u djevici ih brzo obrađuje
a u 7.kući (javnost)->veoma društvene osobe koje vole konverzaciju sa drugim ljudima, otvorene su i lako sklapaju poznanstva i partnerske odnose.
pa da baš to, obrađujem brzinom munje ..a ovo za poznanstva, izrazito sam komunikativna, prijateljstvo sklopim ko od šale ...međutim ja sve te ljude doživljavam ko poznanike, oni mene pak nešto više...samo mi je dvoje ljudi prijatelj.
__________________
....da si otrovna k'o bršljan koji preko zida puže,trov'o bi se svakog dana, a živeo triput duže.....
golden eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 14:00   #2043
Quote:
prijateljstvo sklopim ko od šale ...međutim ja sve te ljude doživljavam ko poznanike, oni mene pak nešto više...samo mi je dvoje ljudi prijatelj.
ista stvar i kod mene... zacudila sam se koliko ljudi me smatra najboljom prijateljicom a oni su meni ili poznanici/kolege/frendovi ali bas prava prijateljstva u kojima se maksimalno otvaram zaista teze sklapam iako u svih u startu imam povjerenja, ne skrivam nesto ali to se ipak razlikuje od potpunog otvaranja.

moze li mi netko reci sto predstavlja ovan u 7. kuci?
Todos.Locos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 11:24   #2044
Quote:
Todos.Locos kaže: Pogledaj post
moze li mi netko reci sto predstavlja ovan u 7. kuci?
ovo baš i ne spada pod ovaj topic al evo...

pretpostavljam da si onda vaga u podznaku...težiš ostvarenju kroz partnerstvo, a sam ovan na vrhu 7. znači da srljaš, i sklapaš brak nezrelo...jer na početku tražiš energičnog i jakog partnera, al nakon nekog vremena skužiš da te sva ta uznemirenost smeta i tu nastaju svađe....ALI..to je samo okvirno, bitnija ti je pozicija marsa i njegovi aspekti
BellaVita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 12:32   #2045
BellaVita hvala na odgovoru
Todos.Locos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 19:19   #2046
Hello lovely people,

Da skratim, trenutna situacija – povuci, potegni, tako vec godinama

Pitanje je…..cure koje su bile u toj situaciji, jeli doslo do ikakve veze? Ili je ta muska djevica upoznala nekog I odma usla u vezu sa tom osobom, bez duze analize?
__________________
we are a "fortunate" nation of instant gratification!
emotivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 20:54   #2047
Iz vlastitog iskustva, a mislim kako je tako sa svim znakovima, to nije to..trazi se nesto bolje a za popuniti vrijeme si ok i ti. Onako realno-kada se nekome stvarno svidas, onda nema ovakvih pitanja-osim ako je osoba u npr zaista posebnom razdoblju prepunom problema sto na poslu sto u obitelji,ali u tim situacijama ja npr ili odem u totalnu izolaciju da mi nitko nema prilike niti prici a kamoli sto vise, ili bas suprotno, u tom nekom trazim oslonac. Mi ti jako volimo imati neku konstantu u zivotu i nismo bas neke drama queen, dapace to sve nedefinirano nam nekako ide i na zivce. Ok ako su to neki ajmoreci testovi, snimanja da se vidi jesi li kvalitetan materijal,ali godinama je zaista previse...

Ovo je naravno iz moje perspektive, zenske,sto ne znaci da to bas mora biti tako...
Todos.Locos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 21:39   #2048
ja skoro da nemam ni jednu karakteristiku ovog znaka

kako se trazi podznak ili sta vec?
boudicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 00:54   #2049
Quote:
boudicca kaže: Pogledaj post
ja skoro da nemam ni jednu karakteristiku ovog znaka

kako se trazi podznak ili sta vec?
tamo gdje ti počinje prva kuća to ti je podznak. odi si na astro.com i napravi si profil i natalnu kartu pa ti sve lijepo napiše i gdje su ti planeti i koji ti je podznak, sve što te zanima.

Quote:
trazi se nesto bolje a za popuniti vrijeme si ok i ti. Onako realno-kada se nekome stvarno svidas, onda nema ovakvih pitanja
da muške djevice rade ovo, a kad naiđu na pravu, "kvalitetnu" curu slomit će se i ubiti da uspiju s njom. Rekao sam to već prije, kad muška djevica donese mišljenje o nekoj osobi to je strašno teško promjeniti, mora se dogoditi stvarno nešto što bi ju "srušilo na guzicu" da bi promjenila mišljenje o osobi.

Quote:
pa da baš to, obrađujem brzinom munje ..a ovo za poznanstva, izrazito sam komunikativna, prijateljstvo sklopim ko od šale ...međutim ja sve te ljude doživljavam ko poznanike, oni mene pak nešto više...samo mi je dvoje ljudi prijatelj.
hahahaha stvarno nekad (često) imam osjećaj kao da čitam žensku verziju sebe
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 10:23   #2050
Marcus dragi, mislim da to nema veze musko-zensko, jednostavno smo takvi...

Sto se tice osoba koje smatram izuzetno kvalitetnim, dakle ne sada da su materijalno bogati ili nesto, vec duhovno, da mi imaju "ono nesto", spremna sam valjda godinama cekati da se to nesto desi, nitko izvana ne bi rekao sto mi se mota po glavi, ponekad i bolje
Ne znam je li takva situacija i s tobom? Tj sa svim djevicama? Kao da to nesto dozivim kao fatalno a onda me nista ne moze pokolebati oko toga sve dok se s tom osobom nesto stvarno ne izrealizira kako spada pa ili shvatis da to nije to ili produ godine i godine dok ti opet netko ne pomuti razum.
Todos.Locos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 10:36   #2051
tako sam i ja svojoj djevici pomutila razum, divne tri godine veze s prekprekom jer je na daljinu i kod njega je tajk materijalni faktor i prevagnuo, to mu je ful bitno, kaze ko da mu lomim krila a ne zeli otvarat padobran i padat posto ne pristaje na nista manje od onog sto si zeli ... ..on ima dosta novaca i radi na tome da ima jos vise, a meni je to sve tesko pratit...zivi na vise lokacija...al opet se pitam da ima jos malo volje i zelje bilo bi jos skupa ovako on je jednostavno donio odluku, krenuo laksim putem sto je bas cudno za jednu djevicu...sta reci i dalje sam mu draga ali kad ne moze protiv sebe...sretno mu...vljada tako mora biti..vrijeme ce pokazat...
aquamortis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 10:52   #2052
Quote:
Todos.Locos kaže: Pogledaj post
ista stvar i kod mene... zacudila sam se koliko ljudi me smatra najboljom prijateljicom a oni su meni ili poznanici/kolege/frendovi ali bas prava prijateljstva u kojima se maksimalno otvaram zaista teze sklapam iako u svih u startu imam povjerenja, ne skrivam nesto ali to se ipak razlikuje od potpunog otvaranja.
ma ljudi imaju različite poglede na prijateljstvo tako da netko smatra prijateljem osobu s kojom prije posla popije kavu... ja ne to mi je prijatelj za kavu, nikako za dublje prijateljstvo

Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
hahahaha stvarno nekad (često) imam osjećaj kao da čitam žensku verziju sebe


Quote:
aquamortis kaže: Pogledaj post
tako sam i ja svojoj djevici pomutila razum, divne tri godine veze s prekprekom jer je na daljinu i kod njega je tajk materijalni faktor i prevagnuo, to mu je ful bitno, kaze ko da mu lomim krila a ne zeli otvarat padobran i padat posto ne pristaje na nista manje od onog sto si zeli ... ..on ima dosta novaca i radi na tome da ima jos vise, a meni je to sve tesko pratit...zivi na vise lokacija...al opet se pitam da ima jos malo volje i zelje bilo bi jos skupa ovako on je jednostavno donio odluku, krenuo laksim putem sto je bas cudno za jednu djevicu...sta reci i dalje sam mu draga ali kad ne moze protiv sebe...sretno mu...vljada tako mora biti..vrijeme ce pokazat...
teško, al ako ti tako misliš nek ti bude vidiš da je ipak napravio kako je on htio
__________________
....da si otrovna k'o bršljan koji preko zida puže,trov'o bi se svakog dana, a živeo triput duže.....
golden eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 10:55   #2053
Quote:
Todos.Locos kaže: Pogledaj post
Ne znam je li takva situacija i s tobom? Tj sa svim djevicama? Kao da to nesto dozivim kao fatalno a onda me nista ne moze pokolebati oko toga sve dok se s tom osobom nesto stvarno ne izrealizira kako spada pa ili shvatis da to nije to ili produ godine i godine dok ti opet netko ne pomuti razum.
ista stvar ...dok ne dobijem što hoću nemam mira, a gotovo uvijek dobijem to što hoću
__________________
....da si otrovna k'o bršljan koji preko zida puže,trov'o bi se svakog dana, a živeo triput duže.....
golden eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 10:58   #2054
aquamortis, oprosti, koji si ti znak?

nama je materijalno jako bitno,ali da si sami stvorimo,mrzimo ovisiti o nekome. ista stvar je meni sa zracnim i vodenim znakovima, nekako su mi neodgovorni po pitanju financija, i iako i sama ponekad zaglibim u minus opet imam neki dugorocni plan koji drzi vodu kako se iz toga izvuci, dok su oni svi bili lezerni oko toga sto me uzasno frustriralo. mi smo ti pored svega i veliki hipohondri, uvijek razmisljanja-sto ako se razbolim, sto ako se nesto desi, hocu li se ja moci to neko vrijeme osloniti na partnera ili cu u najvecim mukama morati slepati jos i njega? nije stvar u tome da on zeli zivjeti na tvojoj grbaci, jednostavno je svjestan da bez novaca danas ne mozes dobiti niti neku osrednju zdravstvenu skrb a kamolisto vise tako da ga vjerojatno to odbija.
moj savjet ti je, ako ti se stvarno toliko svida, da jednostavno neko vrijeme pustis, poradis na sebi, na svojoj karijeri i dokazes mu kako si spremna, voljna i sposobna brinuti se kako o sebi tako i o nekom drugom. jako nam je bitno da imamo ravnopravnog partnera, ako ne i stepenicu vise. ponavljam, ne da bi imali korist od vas, da me ne bi krivo shvatila.
a sto se njegovog lakseg puta tice-ne vjerujem da je laksi generalno, sigurno vodi borbe, vjerojatno se fokusira na posao bas zato jer ga emocije iscrpljuju.
Todos.Locos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 11:50   #2055
ja sam vodenjak podznak djevica (on djevica podznak lav) zaposlena sam, imam stalni posao i jos honorarni za ekstra zaradu jer mi placa nije velika, nazalost ne mogu naci posao gdje ce mi placa biti barem 10 000 kn,..i meni je materijalno jako bitno nikad nisam htjela dolaziti njemu ako si sama nisam kupovala kartu, mrzuim biti duzna nekome i frustrira me to sto ne mogu vise zarađivat i apsolutno se osy<amostalit da zivim sama u stanu a ne sa roditeljima..
on zna na sta sam spremna tako da nisam nista silila, jednostavno sam isto pustila da on ostvari svoje zelje kako bi bio potpuno sretan jer mu to istinski zelim, i s druge strane u u svemu ga razumijem samo mi je zao zbog nas... a i njemu je jer je toliko plakao kad smo o svemu tome pricali....a mislim da se to bas ne moze toliko lazirat osjetila bi valjda to...
aquamortis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 12:08   #2056
veza na daljinu, njemu je stalo, plakao je kada ti je govorio kako prekidate?
jesi li ti sigurna da te on nije prevario? pazi,daljina, sigurno mu fali i drustva,njeznosti, paznje i svega sto imas u vezi a nemas u vezi na daljinu. mozda se jednostavno tako nesto desilo, shvatio je koliko je ruzno prema tebi sto je to napravio i u principu se kaznjava a ne zeli ti reci jer bi te samo dodatno povrijedio. mozda si ti zabrijala da je to tako kao sto on kaze odnsno kako ti mislis da on misli. mozda smatra da nije dovoljno dobar za tebe ili da se nije fer ponio.
moolim te nemoj se sada izbedirati, ne mora znaciti da je tako kako sam rekla,ovo je samo jedna od mogucnosti.
u svakom slucaju, kada djevica odluci i prelomi u sebi da je gotovo najbolje ti je nista ne forsirati, pusti neko vrijeme, ovako mozes postici samo kontraefekt. vjerujem da se za ljubav treba boriti ali treba imati i mjeru u svemu tome. ako treba biti biti ce, ne brini.
Todos.Locos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 12:27   #2057
moze biti svasta....nisam se izbedirala, nego uvijek pokusavam shvatit zasto netko nesto radi pa zato sam se i javila na temu da vidim misljenja...istina je da mu se svidjela druga cura i da kako nije vise imao gdje stanovat a imao je posao u u austriji inace zivi u švicarskoj uselio se toj curi bili su neko vrijeme skupa,kad bi dosao kuci imao bi ga netko pomazit ... sada vise nisu zajedno, rekao je da ga nije razumjela, da mu je jako naprono u vezi jer on ne zeli nista obecavat a ona je htjela rijesavat stvari i imat planove, da stalno slusa od nje sta nevalja te je sumnjicava prema njemu, jer mu je stalno kopala po stvarima citala poruke na mobitelu.... i da sad tek vidi kako je nama bilo dobro...na sto sam mu ja rekla da mislim da bi on trebo biti jedno vrijeme sam da shvati sta zeli, posto je meni govorio da hoce nekog tko je stalno kraj njega sto ja nisam mogla a opet dobio je curu koja se zaljubila u njega sta je ful uspjesna i bogata i sto je bila kraj njega svaku vecer pa opet ga nije to ispunjavalo, i onda kad smo se nakon pola godine viodjeli poljubio me, pitala sam ga pa zasto rekao je da mi an to ne moze odgovorit i da mu je neugodno...mislim to su malo gluposti...sam sebi komplicira emotivan zivot..da mi zavidi kako ja mogu biti sigurna da je to to i da on ima osjecaj da nikad nece moci biti siguran u tako nesto ...ma pocne filozofirat pa ne znam koliko je za vjerovat....

to mi je sve skola, nismo vise skupa skoro godinu dana ali stalno mi je u mislima pa me to zivcira nikako da pustim to....
aquamortis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 22:54   #2058
Quote:
Todos.Locos kaže: Pogledaj post
moj savjet ti je, ako ti se stvarno toliko svida, da jednostavno neko vrijeme pustis, poradis na sebi, na svojoj karijeri i dokazes mu kako si spremna, voljna i sposobna brinuti se kako o sebi tako i o nekom drugom.
Oprosti, ali hebeš "vezu" gdje se cura na ovakav način treba dokazivat muškarcu. Ovo mi više sliči na mobing gdje se moraš dokazivati šefu kako ti ne bi uskratio mrvice plaće, a ovdje govorimo o vezi gdje je jedna od osnova da se partneri međusobno prihvaćaju.
Ima jedna prigodna uzrečica: 'Što više savijaš leđa, to ti se više guzica vidi' i baš me asocira na skeč gdje ista ta osoba dobije nogom u guzicu uz objašnjenje "niste zadovoljili".

Quote:
aquamortis kaže: Pogledaj post
...i onda kad smo se nakon pola godine viodjeli poljubio me, pitala sam ga pa zasto rekao je da mi an to ne moze odgovorit i da mu je neugodno...mislim to su malo gluposti...sam sebi komplicira emotivan zivot...
Ne komplicira on sebi ništa, već baš obrnuto...
Quote:
nismo vise skupa skoro godinu dana ali stalno mi je u mislima pa me to zivcira nikako da pustim to....
Taj poljubac je bila provjera da vidi ima li još šanse kod tebe, a u međuvremenu je bio malo s jednom, pa s drugom curom, a onda se za promjenu malo sjetio tebe. Žao mi je što zvučim grubo, ali muško koje poštuje ženu tako se ne ponaša. A što je veza bez poštovanja?
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 23:11   #2059
e da veza bez postovanja je velika vreća sranja.....glupost...eto kao sto rekoh to mi je skola, srce nije biralo ali sve ima ima svoje granice...

hvala na komentarima, dobro dođu da se osvijestim
aquamortis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 23:21   #2060
Poznata mi je tvoja priča otprije. Da se razumijemo, bila sam i ja s djevcem 3 godine tako da mi puno upisa s ove teme nije strano. Isto prekinuli prije gotovo godine dana (i gle još podudarnosti, ja vodenjak samo podznak škorpija).

Za vrijeme naše razdvojenosti mi je fascinantna ta potreba da svih uvjerava kako je sasvim cool (a dovoljno ga poznam i vidim mu u očima kako kuha) i nakon nonšalantnog "ne očekuj da ću te moliti za oprost" je pokušao ponovo prići, ali na sasvim zaobilazan način i bio je ne ljut, već bijesan kad na takvu njegovu igru nisam pristala. Jer tada bi on imao kontrolu, i as u rukavu kao izgovor da se izvuče na poslovnu distancu ukoliko se stvari ne odviju kako je on zamislio. Vrijeme je već učinilo svoje, onaj tko stvarno voli, nikakvi mu "principi" neće biti prepreka da bude s djevojkom, sve drugo je mazanje očiju. Bit ćeš i ti bolje.
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.