Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Stvaranje glazbe

Stvaranje glazbe Glazbena oprema, note, tablature, poduka, bendovi forumaša...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2013., 13:34   #121
zna li tko gdje se može ili možda ima neko da prodaje pickup za violinu barcus berry????????
bosnishemozart is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 21:26   #122
Tko kupuje violinu , trebao bi zaobići sve kineske violine , da se ne bi razočarali u zvuk...
Prodajem Yamaha violinu , model V7-SG-4/4 , stvarno dobra violina, pa ako nekoga zanima , može info na PM

Mene zanima par stvari , kupujem električnu violinu , opet bih prvenstveno Yamaha , a zanima me ima li tko iskustva sa Fender ili Gewa el. violinama , te da li je netko naručivao preko e-baya , koja je procedura , odnosno carina ?
zametak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 17:07   #123
kako onaj faking (vibrato) ustvari kako se to opće kaže na našem??vibriranje??
nemogu to odsvirat (((((
kralj999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 13:48   #124
Pozdrav,

zanima me koliko bi mogao novca dobiti za violinu Strunal 920 3/4? Violina je korištena skroz malo, tijekom jedne godine glazbene škole, ali sveukupno je na njoj svirano jedva nekoliko sati

sad mi ta violina samo skuplja prašinu pa bih ju prodao. Koliko mogu za nju tražiti?
nitko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 16:34   #125
Imam jednu violinu,a unutar nje pise da je napravljena u Cehoslovackoj.Pise nesto kao Stradivarius 1713.Da li mi neko moze reci o kakvoj se violini radi i da li je icemu vrijedna?Hvala unaprijed.
VinkoStojanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 14:07   #126
Bok,da osvjezim temu i ne otvaram novu...htio bih pitati o kvaliteti szhegedi hangszergyar violina ...
__________________
...opraštaj brzo ljubi polako...
tihi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 16:41   #127
nitko nista
__________________
...opraštaj brzo ljubi polako...
tihi05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 01:55   #128
Kocakov Duo za dvije violine Intimus

Zdravo,
Ima li tko od Vas zvucni zapis Sonate za 2 violine "Intimus" Dragutina Kocakova? Naisla sam na podatak o djelu dok sam pretrazivala iz kurioziteta zamp.hr . Pretrazila sam Google i nesto malo se spominje, jedan clanak na Wikipediji, ali nigdje da li je to tko izveo i ako jest gdje potraziti snimku. Htjela bih uploadati na YouTube, vec sam do sad uploadala nekolicinu kompozicija Dore Pejacevic, koncert za v.cello Jure Tkalcica i drugo.
Lijep pozdrav
Roman beast is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 02:02   #129
Violinski duet Intimus D. Kocakova

Zdravo,
Ima li tko od Vas zvucni zapis Sonate za 2 violine "Intimus" Dragutina Kocakova? Naisla sam na podatak o djelu dok sam pretrazivala iz kurioziteta zamp.hr . Pretrazila sam Google i nesto malo se spominje, jedan clanak na Wikipediji, ali nigdje da li je to tko izveo i ako jest gdje potraziti snimku. Htjela bih uploadati na YouTube, vec sam do sad uploadala nekolicinu kompozicija Dore Pejacevic, koncert za v.cello Jure Tkalcica i drugo.
Lijep pozdrav
Roman beast is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 18:52   #130
Evo našla digitalnu interpretaciju uz notni zapis na web-sajtu http://www.free-scores.com/partition...artition=57802
Roman beast is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 18:56   #131
Evo našla notni zapis popračen digitalnom interpretacijom IV. stavka na web-stranici http://www.free-scores.com/partition...artition=57802
Roman beast is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 17:21   #132
Nešto rvatsko za promjenu, od skladatelja slavonca

Evo jedno naškje, iz hrvatske glazbene riznice. Samo trebate naći partnera i uživajte u zajedničkoj svirci..
http://www.usnetads.com/view/item-12...eet-Music.html
Drago Kocakov : Sonata za dvije violine "Intimus" (intimus na latinskom znaci prijatelj od pouzdanja, znaci napisao ju je da bi odsvirao s prijateljem, sto je bas dirljivo)
Roman beast is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 22:05   #133
Ima neko preporuku gdje napraviti procjenu stare violine ?
Moze i pm.
Hvala
Cwet21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:18   #134
Da li netko zna da li knjiga K.K. Rodionov Početna škola za violinu postoji u hrvatskom prijevodu ili ima samo na srpskom?
I još me zanima ima li negdje na netu za skinuti knjiga, pa ako znate molim Vas da mi pošaljete link na privatnu poruku

Hvala!
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 18:20   #135
Prva violina

Dobar dan.

Evo ovako kako i sam naslov kaže želio bih kupiti svoju prvu violinu. Problem je u tome sto sam student, živim sa cimerom na drugom katu kuće dok je ispod mene gazdarica od 70 godina. Čuje se sve, znači na kompu si u sobi sa zatvorenim vratima stavis zvuk na 20/100 i čuje se i van sobe i u cimerovu sobu ako on ne sluša nešto. E sad ovako. čitao sam po forumima i ljudi kažu da je za početnika bolje kupiti akustičnu violinu radi trzanja žica, prirodnijeg zvuka bla bla. No problem je taj što u tu violinu nemogu ukopčat slušalice i svirat na "mute". Tako da evo, konkretno me zanima ako je netko imao sličan problem, ili ako ima netko sa puno iskustva da mi kaže isplati li se kupit električnu violinu kao početnik i da li kada ja u nju uštekam slušalice ona svejedno proizvodi glasan zvuk do razine da se može čuti iz sobe.

Škvadro pomagajte
Sharazzor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 19:33   #136
Ako si početnik, kupi najjeftiniju elek. violinu koja ti se nudi.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2018., 08:20   #137
Knjige za 1 razred violine

Pozdrav,
dali ima netko (za prodati ili .pdf) knjige za 1 razred violine:

K. Rodinov - POČETNA ŠKOLA ZA VIOLINU
Ines Ana Tomić - VIOLINA 1

Hvala!
zeljkodj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2018., 22:42   #138
Quote:
zeljkodj kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
dali ima netko (za prodati ili .pdf) knjige za 1 razred violine:

K. Rodinov - POČETNA ŠKOLA ZA VIOLINU
Ines Ana Tomić - VIOLINA 1

Hvala!
Rodionova imate kupiti na www.ruslania.com
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2018., 20:57   #139
Procjena vrijednosti violine

Pozdrav, ljudi! Trebam malu pomoc oko stare violine koju sam dobila na poklon. Dok sam bila mladja, krenila sam se sama uciti svirati ju, ali fakultet, pa posao i tak, ostala je postrani i zao mi je da mi stoji u kutu sobe, a i smeta vec pomalo, htjela bi ju prodati, ali se ne razumijem bas u cijene violina, pa razmisljam da ju odnesem na procjenu. Imate li koga za predloziti? I koliko dodje inace procjena?
__________________
It's your turn...
Tenshi7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:56.