Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2015., 01:07   #41
dambo, sad zita nam se opet javila, ovaj put da pokaze svoju dinamicku gonic prirodu i kako to izgleda kad se zabavlja. prekrasno ju je gledati kako prsti od radosti i uzivanja u igri. tu pici po svom malom dvoristu s frendom biglicem.



na ovim fotkama se lijepo vidi zasto sam joj dala ime dambo. samo da ne poleti kad zamase usima.





u parku za pse s novim frendovima iz novog kvarta. u dambo, sad zitu, odmah su se zaljubili i vlasnici i psi u novom kvartu. naravno. dambo je stvarno divna pesica divne naravi.







ako vam se nije dalo kliknuti na linkove dambicinih tema, evo da vidite kakva je bila dambo u svom prvom nazovi domu.



kod mene kad je bilo najgore.



s tesom na selu gdje uzivaju ko prasci. dok je vec bila toliko bolje da se igra i sprema poletjeti tim dambo uhekima. ovu sliku jako volim.



uzivaj dambo! budi najbrza nalivadi i najveselija!
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 16:49   #42
od lakshmi se sam zaista tesko tesko odvojila. najradije ju ne bih bila nikome dala. dugo je bila kod mene i nije imala puno poziva i strljivo smo obje cekale njenu srodnu dusu.

njena prica pocinje jako tuzno. cudom je prezivjela horor u kojem je zivjela kod mentalno bolesne susjede. tu je prica o lakshmi i drugim macama iz tog pakla.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=765286

a tu je njena tema na udomljavanju.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=780269

kad je dosla k meni, izgledala je ovako.



na fejsu je album sa svim fazama njenog dugotrajnog lijecenja i oporavka.

https://www.facebook.com/lily.doghel...4863720&type=3

nakon puno ulpozenog truda i volje i moje i laksmine, postala je lijepa kao san.



vec ima slike od prvih dana u novom domu na udomljavanju, a vec neko vrijeme cekam nove fotke s novom prijateljicom. lakshmica je nedavno dobila za macu nesvakidasnje drustvo. papigicu. i moja predobra miroljubiva lakshmica ni u jednom trenu nije papigicu dozivljavala kao plijen. nego zaista kao novu preijateljicu.

ovo se zaista ne vidja svaki dan. to je kucni odgoj koji je donijela sa sobom.











uzivaj lakshmi! javi se opet!
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 08:51   #43
Lakshmi..
Predobre su fotke s papigicom..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 22:19   #44
tnx. lakshmi je stvarno posebna maca. i u novom domu ne silazi s krila. krilo joj je opsesija. ne možeš ni na sekundu sjesti, eto nje, odmah se uvali. dobit ću još fotki iz njenog zanimljivog života.

a evo opet i jantar, sad dita. ona nam se često javlja s prekrasnim fotkama i pričama o svojoj namćorastoj naravi. zna nekad terorizirati batlere. mene nije nikad, za to mi je bila prezahvalna. ali su zato moji mačori rudi i šeki teško ispaštali. kad bi na njih ispustila svoj krik divlje mačke iz džungle, svima bi se sledila krv u žilama. o tome kako maltretira, naročito batlera, drugom prilikom. sad će nam se pokazati u svojim intelektualnim i dječjim fazama. i kao klasična krasotica.

jako voli emisije o mačkama. to pažljivo pogleda i ima svoj stav.







a kad na tv-u počne nešto što ju ne zanima, po preporuci prve i druge batlerice, koje su fanovi, počne čitati franzena, ali iznervira se kad dođe do dijela o mačkama pa si malo odrijema da se smiri da ne bi opet batler morao dobiti po...



a da franzenu pokaže da nisu mace samo ubojice nedužnih ptica (što i ja mislim da jesu, uz iznimke kao lakshmi. moram poslati franzenu one fotke s papigicom.), pokaže svoju dječju prirodu.

tko se nije skrio, magarac je bio.



tu me nitko neće naći.



voli uloviti zadnje zrake sunca na krevetu.





a gdje je moj buket? pa dvije smo!



još o jantar/diti u sljedećem nastavku.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 02:18   #45
prvo onaj franzen, pa su me onda odmah našli, a onda još nisam dobila cvijeće. najbolje daih sve ignoriram neko vrijeme.



ma zabadava trčkarate oko mene. ma ne postojite, velim vam! i nakon svega još i ovaj mačić!? na krevet idem samo dok vas nema u njemu.





a batleru sam već rekla, nikad bez mog dopuštenja! sad je dobio.



ok, kad te već moram sretati dok se šetam. ali nemoj mi ni slučajno doma doć.



nemoj da ti moram dvaput reć.



ovo je bila jantarina tema. našla sam ju u visokoj skotnosti, ležala je baš tamo gdje sam na sekundu stala autom da se okrenem. ne mreš stat ni da se okreneš i već te je netko u nevolji našao.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=717234

Zadnje uređivanje lily0 : 31.03.2015. at 02:32.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 15:01   #46
ali to nije sve - Jantar/Dita je skoro 2 mjeseca morala biti bejbisiterica ovom malom krastavcu kojeg je batlerica skupila s ceste, bolesnog i iscrpljenog:

[/IMG]
čini se da to što je morala dijeliti svoj teritorij s malcem još uvijek batlerici nije oprostila...
F. Costanza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 15:34   #47
Preslatki su!
charmed84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 13:13   #48
dambo/zita je skužila da mi hitno treba + energije i snage pa je poslala fotke s ljetovanja! dambo, uspjela si! fotke su me stvarno digle, podsjetile me zašto radim to što radim. a fotke, prave profi! hvala puno udomiteljici i na krasnim fotkama i na tome što je ona odabrala dambo. i pokazala da su žene intuitivnije uvijek jer ovo je bio najbolji mogući klik. jako sam sretna i zahvalna što je dambo dobila pomoć od toliko ljudi. zaista je puno nas htjelo i moralo pomoći malenoj bivšoj romkinji, sad pravoj plemkinji da ostvari to što i je. smile emoticon smile emoticon heart emoticon heart emoticon dambo, javi se opet! ti najbolje znaš odabrati trenutak.











naša mala dambica, kakav divan život, nakon svega što je prošla kao beba u kandžama roma. a dambo je bio svakako suđen bigl u novom domu jer i prvi potencijalni udomitelji, koji ju nisu mogli dobiti baš da su i sigurno htjeli jer su nudili dvorište i spavanje u garaži , a to najviše vole poslije kreveta. isto imaju bigla. ovaj drugi je barem udomljen. našla se krv dobrih i ispaćenih lovaca koji sad love samo jedno drugog na livadi za pse i na plaži. samo to je život dostojan dobrog lovca, a ne skapavanje kod raznoraznih "ponosnih lovaca" kako veli jedna vjerovali ili ne zaštitarka. ne znam gdje je ponos u tome da 10 seljačina s puškama i 10 zlostavljanih i zanemarivanih iozgladnjelih pasa jueri za jednim zecom. ali to je eto poimanje ponosa nekih zaštitara. valjda im ne udomljuju mačke.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 19:42   #49
tesa je divna pesica koja je dom čekala godinama. i dočekala je svoj dom iz snova kod našecbiske, u kojem je presretna. događalo joj se svašta u svim tim godinama koliko ju znam. slijepa je na jedno oko, i kao takva nije bila baš zanimljiva svim tim savršenim udomiteljima. pa je u prvom domu stradala, udario ju je auto i slomljen joj je kuk. oni ju nisu ni vodili vetu. pa sam ju uz policiju oduzela i skupila za operaciju. trajalo je 2 mjeseca. pa smo onda opet 2 godine čekale. ili 3. i sad smo svi sretni. tu je tesina tema
https://www.forum.hr/showthread.php?t=535298

tesa se češlja i uživa ko prase.



uživa ko prase u šetnji.





tesa obožava igrice. jako su joj zabavne kao što se vidi po njenom smijanju. tesa se stvarno smije ponekad, od uha do uha. kod mene se smijala kad se igrala s malom dambo, post iznad.



sa svojom biskom, koja ju je pratila na forumu godinama i na kraju udomila. i biska i obitelj su dobili svoju pesicu iz snova ,baš onakvu kakva im treba i koja se savršeno uklopila u obitelj. tesa je presretna kod biske.

lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 10:16   #50
piko je imao najviše 2 mjeseca kad sam ga našla kako stopira uz jako prometnu i brzu lokalnu cestu u zagorju. naravno da me je odmah ustopirao. tko bi ga ostavio tako malenog i bespomoćnog da ga pogazi auto. nisam poslala sliku na fejsbuk da netko nešto napravi i produžila. da bih od susjeda preko ceste saznala da on tamo stoji od jučer navečer, a bilo je oko podne. ovako je piko izgledao taj 1. dan. stavim ih uvijek prvo u kupaonu dok se ne vidi dal su zdravi i dok se ne očiste od bi uha jer imam puno drugih maca.



tu mu je oglas na njuškalu, nije imao temu na forumu.

http://www.njuskalo.hr/udomljavanje-...oglas-16199031

i brzo se piko udomio u zaista sjajne uvjete, ali onda je još oko 2 mjeseca bio kod mene dok je gđa renovirala stan. gđa mu je udomila i društvo vršnjakinje jer je starosjedioc u godinama, oko 13. odlično su odmah svi kliknuli.













gđa je oboje kastrirala, a starosjedioc je isto naravno kastriran. i on je imao prijateljicu vršnjakinju, ali ona je nažalost nedavno umrla. pa tako gđa želi i da piko živi u društvu. i super ih je sparila, rijetko se vidi da mace baš tako kliknu.

uživaj piko s ekipicom, dugo usrećujte jedni druge i vlasnicu.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 12:28   #51
Divna priča.
feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 18:25   #52
neka sam se ja sada rasplakala
LejdiDi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 10:29   #53
Tesa nam je bila na moru malo točati cape i rashladiti guzu. Kao prava dama u zrelim godinama, uglavnom se držala plićaka, a najviše joj se
svidjelo odmarati na ležaljci, u hladu suncobrana. Pseće pivo ju nije ni najmanje zanimalo, ali zato sladoled za peseke...





Biska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:27.