Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2016., 13:45   #81
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Azijati, Korea.. Ostave hrpu hrane skuhane po svuda, smeća, papira, vode po kupaoni i dlaka. Fuj.
Cak i ako su samo na jednu noc?
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Old 28.07.2016., 14:01   #82
iza ni jednih gostiju ne ostane dlaka/kose koliko iza azijata. Ne kuzim kako nisu kineskinje celave koliko im kose ispada.
Inace imaju drugaciju ishranu od nas, s mnogo ribe,cak i sirove ribe, zbog toga taj miris koze, na kraju vrijedi ona stara, ono si sto jedes. Tko kako mi njima mirisimo.
Sto god ima u apartmanu upotrijebit ce, do zadnje zlicice, ali ne mogu reci da su ostavili nered, pospremili su iza sebe u rangu prosjecnog gosta.
Kod dalekoistocnih kultura vazno je u komunikaciji postovanje, i samog sebe i drugoga.Ako ostavljate dojam da ne postujete vlastitu imovinu ili njih, nece ni oni.
__________________
Reklame usporavaju učitavanje stranica,troše resurse računala koje se ubrzano zagrijava i usporava,troše internet promet,cijede bateriju mobitela/laptopa,ometaju korisnika u pregledavanju korisnog sadržaja,serviraju na računalo poruke koje ne želite ili su neprimjerne...Najgori su oglasi sa prikrivenim zlonamjernim programima! Vrlo jednostavno blokiraj reklame! - Chrome - Firefox
texans is offline  
Old 28.07.2016., 16:08   #83
Bas me zanima kakvi ce biti moji prvi , Koreanci. Na medenom su mjesecu, kod nas dvije noci. Vec pripremila adrese azijskih restorana .
Dosad u mjesec dana povrtila 20 nacija.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Old 28.07.2016., 16:48   #84
Javi na iskustva s gostima
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 28.07.2016., 16:54   #85
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Bas me zanima kakvi ce biti moji prvi , Koreanci. Na medenom su mjesecu, kod nas dvije noci. Vec pripremila adrese azijskih restorana .
Dosad u mjesec dana povrtila 20 nacija.
Pripremi se na puno kose i mokru kupaonu. Papiriće po svuda. Ali, sve u svemu nisu komplicirani i ne ostavljaju štetu.
Ovi na medenom mjesecu baš i ne kuhaju previše, tako da tu ne bi trebalo biti problema.
__________________
"Do what you like. Like what you do. Optimism can take you anywhere."
evelina is offline  
Old 28.07.2016., 17:33   #86
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Cak i ako su samo na jednu noc?
kod mene čak posebno ti na jednu noć. Ono, ne očekuješ da će toliko kuhati, dođu uvečer idu rano ujutro i ti imaš posla u kuhinji kao da si pašticadu s domaćim njokama pravio.
Poplavljena banja, zid nasuprot kade mokar do pola. Ja sam jednom čak mislila da mi je pukla cijev.

Kosa, hhmmm to, to nije kao naša kosa, to su žice koje se zabijaju u posteljinu, šugamane itd.

NN čekamo tvoja iskustva
jagoda1711 is offline  
Old 30.07.2016., 23:40   #87
Otišli Indijci koji su bili tjedan dana s trogodišnjom curicom preko Airbnb-a. Svaki dan su bili negdje na izletu: Plitvička jezera, Zadar, Slapovi Krke, Modra špilja, Makarska, Bol...
Ostavili su poprilični čisti apartman: bacili smeće, oprali suđe...
Za poklon su mi skuhali neko svoje nacionalno jelo i moram priznati da smo se momak i ja davili dva dana u njemu - bilo je SUPER!!!
Trebam napomenuti da su rođeni u Indiji, ali sada rade u Berlinu, a prije toga su živjeli u Londonu.
Malecka je stalno na tabletu gledala crtiće.
Zbilja su meni bili super. Vidim da su izgleda ovi moji Azijati suprotnost ostalim Azijatima...
__________________
Lijep pozdrav iz Dioklecijanovog grada :)
Kornija is offline  
Old 31.07.2016., 00:14   #88
baš me zanima šta su vam skuvali?
arenx is offline  
Old 31.07.2016., 00:20   #89
I ja bi rado znat koji specijalitet je u pitanju
I zašto je post na ovoj temi ružna naslova, a gosti bili dobri?
marulica14 is offline  
Old 31.07.2016., 09:13   #90
Quote:
marulica14 kaže: Pogledaj post
I ja bi rado znat koji specijalitet je u pitanju
I zašto je post na ovoj temi ružna naslova, a gosti bili dobri?
Post je ovdje jer se ovdje toliko puta ponovilo kako su Azijati loši gosti, pa ako netko čita samo ovu temu može se stjeći dojam da su apsolutno svi Azijati loši gosti. A ja ipak imam slučaj da su bili super pa da razbijem stereotip.
Rekla meni žena kako se zove to što je skuhala ali ja plava tuka odmah zaboravila kada sam vidjela HRANU!!! Riža joj je super ispala plus neki toč sa svim i svačim (vidjela sam grašak, kukuruz, bilo nešto poluljuto unutra i svašta nešto - za prste polizati!)
__________________
Lijep pozdrav iz Dioklecijanovog grada :)
Kornija is offline  
Old 17.08.2016., 19:06   #91
Ukrali su mi 4 rucnika, zbrisali su ujutro u 5h ,nisam ih ni vidio .. jel prolazi kakva zalba na booking?
masaccio is offline  
Old 23.08.2016., 08:46   #92
Probaj, ništa te ne košta.

I javi kaj su ti odgovorili.

Poznavajući booking, bit će štura hladna odbijenica, njima je gost sve a iznajmljivač smeće.
Fishkal is offline  
Old 23.08.2016., 12:50   #93
Da, za iznajmljivace nisu nista ni predvidjeli.
Otvorenomore is offline  
Old 23.08.2016., 13:01   #94
A sad je vec kasno ,nisam nis slao, par rucnika visemanje, samo nek ostane na tome
masaccio is offline  
Old 23.08.2016., 23:00   #95
Bračni par slovenaca sa malim djetetom platili su mi na banci po kursu za eura 7.0. Navodno da se u Erste tako mijenja. A ono, 7.3 , Rekao sam im da nije beg cicija.

Quote:
masaccio kaže: Pogledaj post
Ukrali su mi 4 rucnika, zbrisali su ujutro u 5h ,nisam ih ni vidio .. jel prolazi kakva zalba na booking?
Ja mislim da su ih izgubili na plaži.
krena is offline  
Old 09.11.2017., 03:38   #96
Turci su mojem dosadašnjem, iskustvu definitivno najpoganija klijentela na svijetu.

Prvi susret sa njima ikada, prije dvije godine: 3-4 bračna para, dolaze, rezgledaju apartmane i sobe, na licima žena se jasno vidi zadovoljstvo, svi cvjetaju, mi tek bili otvorili i sve je pic-pic, ispod čekića, ma dvadeset roli a ne dvije, itsl, a udruženo sa super-niskom cijenom jer smo bili idioti koji su tek otvorili pa mislili da to tako treba kad si nov, jel.

Boravak od dva dana.
Na odlasku ulazim u apartmane i dočeka me pakao.

1)Na zidu uz wc školjku i po podu razmrljano govno. Da, govno. Sasušeno, staro, ne od tog jutra, ne od "jao pokvario sam želudac na putu pa dobio trčkalicu oprostite" vrste proljeva, nego obično, govno. Nije bilo djece, svi su bili odrasli ljudi, napominjem. (Je li to zapravo bitno?)

2)U radijatore pozabadane ljuske pistacija. Namjerno ugurane, metodično pozabadane, ono nije moglo biti slučajno, jedna ti može upasti slučajno i moooožda ako padne pod nevjerojatnim kutem se može zadržati unutra, ali cijela vrećica njih, eee, to je već teže.

3)Umivaonik i podni odvod u kupaonici nečim zaštopani, crna smrdljiva voda više nije mogla odlaziti i potopila je i potpuno uništila teški debeli, u mašini neperivi tepih, frknuli smo ga radi toga, jedino sa miniwashem bi se teoretski mogao oprati ali tada to nismo imali.

4)Kante za smeće zjape prazne jer su istresli cjelokupan im sadržaj po kuhinjskom podu i onda gazili po tome, očito, jer je sve smeće bilo pošteno zgnječeno, utabano u pod. Kaveni talog svugdje u fugama..

5)Ručnici nestali (ofkors, raritet su bili valjda pa su ih zato htjeli za uspomenu )

6)Proliven nekakav ljepljivi sirup za sok u ladici sa escajgom, sav pribor za jelo je bio usran i napravila se lokva u ladici koja je hvala bogu dobro držala tekućinu pa nije otišlo i odostraga na zid jer bi inače morali odvaljivati kuhinjske elemente da to počistimo u tom slučaju, nego se samo prelilo po sadržaju svih ladica prema dolje.


Za dva dana, jer to nije bilo dovoljno, stiže i komatozna recenzija na Bookingu.
Nije im bilo lijepo jer nije bilo čisto.
Nije. Bilo. Čisto.:klap:

Stoka.

Isti scenarij se ponavlja sa svim Turcima otada. Dobro, ne mogu reći, nisu baš SVI eksperimentirali sa izmetom po zidovima, ali dovoljan broj njih jest sa govancima po rubi wc školjke i po podu da zaključim slobodoumno da Turci imaju nekakav fetiš na kakicu.
A možda im samo naši podovi izgledaju pozivajuće. Ne znam.


Azijati se neobično linjaju, da, ali ne smeta, lako je rješivo. I ne podnose našu hranu pa nose one instant tjestenine koje krčkaju pa neobično i intenzivno mirišu, i nakuhavaju si tako tu svoju hranu. Al isto ne smeta, neka ih.

Talijan ti se smije u facu sve je krasno, divno a na netu ti ostavi recenziju ko da si mu uništio odmor.
Smiješna anegdota, jedanput sam dobila prigovor u recenziji da su fasade OKOLNIH zgrada ružne za gledati dok se prilazi našim apartmanima jer su stare i oronule. Frajer je bio Rimljanin oriđinale. Ahem.
__________________
Moj mol ima više stupića.

Zadnje uređivanje Hedera : 09.11.2017. at 03:46. Reason: Zaboravih sirup.
Hedera is offline  
Old 10.11.2017., 08:10   #97
Ja sam bookingovac, ali citajuci ova iskustva, da sam iznajmljivac, koristila bih iskljucivo servise onih gdje mogu i ja gosta ocjenjivati. Iako, lako je i tome doskocit.


Sent from my iPad using Tapatalk
Bezveze is offline  
Old 10.11.2017., 08:54   #98
Quote:
Hedera kaže: Pogledaj post
Isti scenarij se ponavlja sa svim Turcima otada. Dobro, ne mogu reći, nisu baš SVI eksperimentirali sa izmetom po zidovima, ali dovoljan broj njih jest sa govancima po rubi wc školjke i po podu da zaključim slobodoumno da Turci imaju nekakav fetiš na kakicu.
Možda ipak nije do fetiša nego do načina kako peru guzicu nakon korištenja WC-a?
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Old 10.11.2017., 10:21   #99
Misliš fali im Bidee pa izvode pizdarije i zaseru sve po zidu?
Viš ima logike. Generalno je kod muslimana više običaj ispiranje od brisanja
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Old 12.11.2017., 15:38   #100
neovisno o običajima, nek se peru kako god hoće, ali nek očiste za sobom, ovo mi je dno dna. Zagrcnuh se tortom
jagoda1711 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.