Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2017., 17:29   #121
Quote:
Minka72 kaže: Pogledaj post


Marix
Evo znam ja jednu:
Inadina Ask - iako su pobjegli i vjenčali se bez obitelji konzumirali prvu bračnu noć i bili prekrasni.
A druge mi ovako na brzinu ne padaju na pamet.
Inadina Ask je serija mimo svih serija.
I svaka im cast.

Inace, napokon seks (tj. par sekundi mladenaca, prije nego sto kamera zaluta iza kakve zavjese ) , pa ko nece da ga propusti (kad smo ga vec tako dugo cekali) neka gleda u subotu.




Ja jedva cekam. Iako mi je jasno da nista posebno necu vidjeti.

__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 17:36   #122
Hahaha,jesi li ti sigurna da će i sada da bude,da im se štogod ne ispriječi ....toliko čekanja pa ne mogu da vjerujem da ća da bude iako ga (vulsat) fragi najavljuje,hajde da vidimo hoće li da bude ....
femir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 17:38   #123
Je l' sad kraj serije?
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 00:57   #124
Dojavljeno mi da ovdje postoji neki carski post od Matrix i stvarno je carski hahahaha. Na tvoje pitanje Matrix - ASK: Hazal Kaya i Kaan Urgancioglu.

Ovo dvoje su cok keksi neka su docekali i sad merete svirat kraj hahhaa.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 08:44   #125
5 minuta skidanja i 2 poljupca klasika
al gde u onoj kući u sred ničega, nigde romantike

zna li se možda broj planiranih epizoda? pošto su počeli kao letnja serija, a i rejting im nije nešto
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 18:34   #126
Gledala sam rejting za Adi Efasane i tako upratila ALA koji je u AB, pa, moglo bi se komotno reći - porazan! U totalu još nekako, 3,26%, ali AB 22. mjesto i 1,73%! Pogledala sam prethodni tjedan, 2,04%, onaj prije 2,07%, pa još jedan prije 3,11%. Čudim se da Show TV ovu seriju još uvijek održava na programu s obzirom na sustavni pad. Netko je jednom napisao - seriju održava to što se glavni još nisu kresnuli. Možda jesu, pa gledatelji pobjegli.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 20:45   #127
Kresnuli se, a seriju više ne gleda niko jer je postala smijurija. Murat bi da je ovo realni život već odavno bio na nekim dobrim lijekovima za živce i psihu, a Hayat je od simpatične curice koja je zaljubljena u šefa postala očajna kućanica u bade mantilu, koja plače i plače, a povremeno se i ona lati pištolja, šta će vidjela od muža. Seriju su od komedije doveli do (loše) tragedije. I Kara Sevda bi im pozavidjela na tragičnosti.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 21:51   #128
možda su mislili da će sa ubacivanjem tragedije i drame podići rejting, ali to im se nije isplatilo, cela priča sa njegovom majkom i ova smrt na kraju je očajna,a rekla bih nepotrebna. Hayat i pištolj kao opali al metak yok i ona je stvarno htela da se ubije?
Fragi za 30.ep kao priziva kraj, ali ne mora ništa da znači, njih dvoje pričaju o novom početku,osnovaće novu firmu itd. Eto živeli su srećno do kraja života...
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:17   #129
I meni je novi fragi izgledao kao kraj, čak sam tražila negdje u naslovu da li piše final, ama yok. Drama se nastavlja.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 21:12   #130
Ne znam da li je zvanično promenjeno, ali izgleda da su prebacili seriju na nedelju sa subote, nije im neko pomeranje isto je vikend, videćemo da li će imati bolji rejting...
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 21:36   #131
Quote:
milky21 kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je zvanično promenjeno, ali izgleda da su prebacili seriju na nedelju sa subote, nije im neko pomeranje isto je vikend, videćemo da li će imati bolji rejting...

Da,prebacili su ju u nedjelju,piše Pazar,20 sati ali,što će time postići ....ja sam se nadala da će ju privesti kraju jer ovo stvarno nema više smisla,otišla rom.komedija u bananu ali su i s dramom sve više tonuli,ne znam što još mogu pokušati ali,hajde da vidimo ..
femir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 19:19   #132
ako se ne popravi rejting navodno snimaju još 3 epizode, ako se popravi teraju do juna. Naletela sam na ovu info, ne znam koliko je tačna... prvi test je sutra... ne znam kakav rast očekuju, skok sa 2 na 5 ili sa 2 na 3 u totalu?

Zanimljivo da je glavni par veoma popularan na društevnim mrežama, a serija nikakva...
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 12:39   #133
Mijenjanje dana emitiranja nije ništa donijelo,rejting u skladu s dosadašnjim tako da se serija završava u iduću nedjelju s 31 ep.....i bolje jer,ovo je stvarno bilo otišlo u bananu ....ionako su ju gurali na silu,da li zbog glavnog para i njihove popularnosti ili nisu imali što drugo da stave umjesto njih ova serija je poodavno izgubila ono zbog čega sam ju ja gledala a izgleda mi i većina drugih ....nadam se da će ju bar završiti s nekim smislom i sretnim krajem,ipak je ovo trebala biti romantična kom......
femir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 12:47   #134
ja napisala 3, al ipak samo još 1 epizoda... možda je to samo moje mišljenje ali čak je i glavni par pao, kao da se izgubila hemija
ova drama da Muratov otac nije njegov biološki otac je glupost...Hayat koje juri kroz bolnicu,dere se,lupa
lepo oni to da završe dok još ima smisla...
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:29   #135
Bacila sam pogled na zadnjih desetak min. da vidim kakao se završilo ....i završilo se sretno .....s skokom od 5 god......Hajat i Murat imaju dvoje dijece a treće na putu,zapravo,upravo se rađa i kraj....Kerem i Ipek su skupa a Asli i Doruk takođe,svi sretni i veseli .....ne znam što se dogodilo s ostalim likovima dok ne pogledam cijelu ep.ali prevedenu.....kako su bili krenuli s dramom ipak je kraj lijep,sretan pa ....

https://www.youtube.com/watch?v=9-d2P7D94Hk&t=310s
femir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 07:14   #136
ja i nisam nešto oduševljena poslednjom ep, ako smem reći klasičan kraj za sve one serije koje se prekinu zbog slabog rejtinga, ponovo neke stvari nisu prikazane, preskače se puno... Celu epizodu gledamo pijanog Doruka i Asli kako plače, Hajat saznaje da je trudna, Murat napravio novu firmu...ne znamo ni šta bi na kraju sa Cemilom i Tuval skok od 5 godina...ružna su im deca, mogli su neku lepšu da nađu
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2022., 18:57   #137
Tek negdje oko 27.epizode sam se sjetila ići pogledati kako je ova serija prošla na forumu...kako su ovu seriju na vrat na nos završili sa ama baš svim mogućim i nezamislivim zapletima - to je vrhunac, to još nisam vidjela.... ostajem bez teksta...

Ne mogu završiti gledanje zadnje epizode, nekako moram izbaciti svoje iznenađenje, zabezeknutost čak, ali ne nalazim riječi...lakše se preživi naprasno ukinjena serija, preko noći završena, ali ovo zapetljavanje od 27. epizode dalje je .dialoga uopće više nema, samo nabacivanje svih mogućih fraza ili uzvika, potpuno nesuvislih rečenica ali vrh je u zadnjoj, kad mama Emine pita sina Cemila "zašto si sada izvadio telefon?"..pa da telefonira,valjda...upleli su sve dotada u dizijima poznate komplikacije i probleme, roditelji moraju krojiti život djevojkama, sinovi mogu dangubiti, svemogući pater familias, svi su poslovno sposobni za sve (no, osim Foruma), obavezne prve i druge žene , imamo od ubijenih, bolesnih, DNA testova za i protiv, manipulacija sa firmom, pare lete naokolo, bolesno ljubomornih scena, prešućivanja istine, svih potrebnih vjenčanih obreda,zašto je, za vraga, bilo potrebno ono hranjenje trudne Hajat ...

A počeli su dobro, u početku su se nazirale moguće zanimljive teme, odnosi šef-zaposlenici, bogati i obični radni ljudi, obiteljske tajne iz prošlosti...što se glumaca tiče svoje su dobro odradili samo Burak Deniz (Murat) i Demet Gül (Tuval), ona još najbolja, jer je njen lik bio izvanserijski, netipičan za dizije (koje sam dosada gledala naime) i ona je u tom liku baš uživala...a i ja sa njom
Aste is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.