Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2017., 20:53   #1161
Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
Pa znam da se stalno pojavljuje 😀
Ali su uopće ne mogu sjetiti kad se PRVI put pojavio; kakav je bio slučaj, tko je nastradao i tak to 😇
U 10.sezon. Bas mi je ta epizoda.svjeza. On je tražio osvetu protiv psihologice i djece koja su optužila.njegovog oca da se odjevao kao Vrag ili tako nešto i da ih je zlostavljao. I kad se ispostavilo da je to o izvješće s dječjim svjedočenjima nepouzdano i odbačeno, on je krenuo u napad protiv nje i te djece.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 21:02   #1162
Tnx! Ni dalje mi doesn't ring a bell 😂😂
Apropos zadnje ep, meni je baš bila dobra, iako naravno, odmah je bilo jasno da Spence nije eksli bed gaj
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 00:54   #1163
Meni su ove zadnje dvije oko Spencera bile teška tableta za spavanje. I slažem se gore s Damienom - puno ih ima, al ništa konkretno o ikome.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:13   #1164
Al tako je uvijek bilo. Jedino sto ih je dosta bilo cijelu vječnost u seriji pa su imali dva ili tri storylinea. Ajd, Hotch je možda imao najvažnije dogadjaje. Na njega su se unsubi lijepili. Jedan mu ubije ženu, drugi se spremao ubiti mu sina.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:01   #1165
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Al tako je uvijek bilo. Jedino sto ih je dosta bilo cijelu vječnost u seriji pa su imali dva ili tri storylinea. Ajd, Hotch je možda imao najvažnije dogadjaje. Na njega su se unsubi lijepili. Jedan mu ubije ženu, drugi se spremao ubiti mu sina.
Nebih htio cjepidlaciti, ali mislim da mu je ovaj lik koji mu je ubio zenu, takoder htio ubiti sina. U biti, cijeli problem je u tom sinu koliko vidim...
Big_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 06:45   #1166
Hahaha! Fair point!


Dobro da je Gibson izazvao sukob na setu. Malom bi se garant opet loše pisalo.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 22:59   #1167
Znate šta mi je najveći minus u ovoj priči sa Scratchom? Jer su sad odlučili da će se borit za Reeda i ulovit Scratcha, a onda paralelno su se samo pomirili s činjenicom da Hotch mora sad živjet u witness protection programu zbog istog tog Scratcha.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 07:09   #1168
Nazalost, kod tog Hotchevog odlaska je stvarno bilo teško naći ijednu priču koja pije vodu...

Isto kao što će im biti teško objasniti zašto se nakon hvatanja Scratcha on ne vraća...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:12   #1169
Shemar Moore kao Derek Morgan se vraća nakratko u seriju . Imat će gostujuću ulogu u zadnjoj epizodi ove sezone u svibnju .


http://tvline.com/2017/03/16/crimina...son-12-finale/
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 21:18   #1170
Počeo sam seriju pratiti ispočetka. Trenutno sam pri kraju 4. sezone. Šteta što je iz serije otišao Gideon, on mi je bio najjači lik. Od ženskih likova Garcia mi je no.1!... Dakako, najnapetija - Emily!
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 17:49   #1171
Koji zakon kraj epizode..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 15:47   #1172
Meni je ovo sve s Reidom bila živa dosada jer nam je zapravo sve poznato osim lokacije Mr. Scratcha, al sad s ovim twistom na kraju su me opet zainteresirali.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 20:30   #1173
Taman htjela reći kako mi je ova Spencer priča blago razočarenje, ali iznenadili me malo s krajem prošle

Ne pada mi na pamet koja je to ženska Ne virujem da je neka liva, a ne pada mi nitko na pamet

Jedino mi krivo što nisu razradili priču oko toga da je Spencer švercao neke ilegalne lijekove za mamu mu, to bi mi bilo zanimljivije od isklišejizirane priče kako nekome iz tima smjeste i onda je nevin u zatvoru i blablabla
lamiGalami is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 22:38   #1174
Evo , doznali tko je misteriozna žena .
Tko bi se toga uopće sjetio ?
Radi se o liku koji se zove Lindsey Vaughn , a njezin lik je doslovno bio u samo jednoj jedinoj epizodi . To je bila epizoda 03 x 12 , znači 9 godina stara epizoda .
Ajme meni .

Niti se ne sjećam te epizode , ali sam je sigurno gledao .

Inače Lindsey Vaughn glumi Gia Mantegna , kćer od Joe Mantegne .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 11:00   #1175
Ajd fala bogovima, isusukristu i bogorodici da je Reid izašao iz zatvora, al twist na kraju mi je FENOMENALAN. Cijelu sezonu frka oko Scratcha, a na kraju ispalo da je za sve kriva - April Ludgate.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 14:58   #1176
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Cijelu sezonu frka oko Scratcha, a na kraju ispalo da je za sve kriva - April Ludgate. :r ofl:: s


Al April je bila sva dark and twisted pa..
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 22:17   #1177
April je super zanimljiva, neka nje...Scratha ni ne pamtim...
Al ono, da nekoga kao Reida i njegove karijere stave u max. security prison, ne bih rekao...

Sent from my SM-A500F using Tapatalk
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 16:07   #1178
Odlična posljednja epizoda sezone
Evo nam i cliffhangera da jedva čekamo kad će se serija vratiti .

Vratio nam se Derek i to za cijelih 5 min.
Navodno je glumac snimao pilot za seriju negdje u blizini i uzeli ga na dan snimanja . Negdje sam pročitao .

A onaj twist da su ove 2 gay ludače uzele Reidu spermu i ova zatrudnjela unutar zatvora . Skoro sam i ja povjerovao .
A onaj stražar . Bio mi je sumnjiv od onog trenutka kad je prvi puta premjestio Reida unutar zatvora .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 18:01   #1179
Da, i meni je bio već tada sumnjiv. I bzvz da tad oni nisu mogli reagirati i premjestiti ga u neki zaštićeni dio. Već sam mislila i da je ona Emilyna frendica, odvjetnica, sumnjiva.

Kaj se Reida u zatvoru tiče, meni je bilo i više nego ok vidjeti njegovu tamnu stranu. Čak štovișe, jel...

Scena u kojoj pravi shank me nakratko vratila u zlatno vrijeme OZ-a kad su okorjeli kriminalci bili sexy.

A dobre su mi bile sad scene njega i Cat.


Jedino što mi je žao da nikad nisu od njega i J.J. nešto napravili.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 21:50   #1180
Mrzim kada u serijama forsiraju glavnog negativca kao neki veleum da bi kao objasnili zašto ga love sezonu ili dvije..

Kada ulove Scratcha mogu slopodno snimiti supervilain seriju o njemu i poslati je na CW..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.