Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2017., 14:48   #281
Quote:
Hur Em kaže: Pogledaj post
ima li tko iskustva sa sapunom od Avene Sindet ?



Dižem temu.
Maknula sam se od Avene-ovog sindeta iako je bio dobar, jer me malo brinu sastojci.

http://www.biobaza.eu/index.php/hr/m...-brijanje-lica

Koristi li netko ovaj biobaza crni sapun (muški, inače za brijanje)?
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 09:54   #282
Quote:
Austra kaže: Pogledaj post
Dižem temu.
Maknula sam se od Avene-ovog sindeta iako je bio dobar, jer me malo brinu sastojci.

http://www.biobaza.eu/index.php/hr/m...-brijanje-lica

Koristi li netko ovaj biobaza crni sapun (muški, inače za brijanje)?
Ja ga imam,super je,ali kad se koristi duze vrijeme izgubi oblik,postane onako mekan i mljeckav
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 10:21   #283
A u cemu drzite sapune? I krute sampone? Jel ih uopce moguce zastititi od omeksavanja?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 17:34   #284
Ja rotiram biobazin crni sapun i sapun od smilja jer je ovaj crni relativno grub pa da si ne unistim lice. Drzim ih u ukrasnom staklenom tanjuricu/zdjelici. Naslonim ih na rub pa mi jedan kraj sapuna dira rub tanjurica, drugi dno, a sredina je u zraku. Oblik i konzistencija postojani
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 09:14   #285
Ja drzim u kutijama za sapun. Takoder imam njihov od smilja,odlican mi je i on mi ne gubi oblik
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 14:29   #286
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Ja ga imam,super je,ali kad se koristi duze vrijeme izgubi oblik,postane onako mekan i mljeckav

To je najmanji problem
Kakvu kožu imaš?

Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
A u cemu drzite sapune? I krute sampone? Jel ih uopce moguce zastititi od omeksavanja?
U kutijama na najvišoj polici držača šampona u tušu - gdje najmanje vode ide k njima. Svaku noć skinem svu šminku micelarnom i u tušu operem lice sapunima.

Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ja rotiram biobazin crni sapun i sapun od smilja jer je ovaj crni relativno grub pa da si ne unistim lice. Drzim ih u ukrasnom staklenom tanjuricu/zdjelici. Naslonim ih na rub pa mi jedan kraj sapuna dira rub tanjurica, drugi dno, a sredina je u zraku. Oblik i konzistencija postojani
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Ja drzim u kutijama za sapun. Takoder imam njihov od smilja,odlican mi je i on mi ne gubi oblik


Morat ću probati i taj od smilja
Kakav učinak ima?
Bitno mi je da ne isušuje :no
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 16:41   #287
Mene ne isusuje
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 15:12   #288
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Mene ne isusuje

probat ću
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 09:31   #289
Javljam da je BIOBAZIN crni sapun super
Jako dobro očisti kožu i ne zateže i ne isušuje (ja imam mješovitu)
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 13:46   #290
Meni je sasvim solidan za čišćenje kistova.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 18:50   #291
Jel taj crni Biobazin skida sminku? Ili moram prije micelarnom proci?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 20:05   #292
trebala bih preporuku za sapun za piling kože da je blag za suhu kožu ali opet da ima dovoljno učinkovite čestice/nešto sa čim se piling dela do sad sam znala koristila Loccitane bademov ali meni treba praktički na dnevnoj bazi i jednostavno ga prebrzo potrošim, a cijena mu je ... ima tko kakvu preporuku za možda jeftiniju domaću varijantu?
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:23   #293
Meni je ovaj crni od biobaze odlican, stoji ti medju muskom kozmetikom jer je kao za brijanje. Kad mi ne treba piling, nasapunam ruke pa s njima perem lice, inace stavljam direktno sapun na lice. Ne sjecam se cijene, ali mislim da nije bio skuplji od 20-25kn. Uz koristenje jednom dnevno, trajat ce ti bar dva mjeseca
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 06:55   #294
Mislim da mu je cijena 19,90 kn.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 20:50   #295
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Meni je ovaj crni od biobaze odlican, stoji ti medju muskom kozmetikom jer je kao za brijanje. Kad mi ne treba piling, nasapunam ruke pa s njima perem lice, inace stavljam direktno sapun na lice. Ne sjecam se cijene, ali mislim da nije bio skuplji od 20-25kn. Uz koristenje jednom dnevno, trajat ce ti bar dva mjeseca
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Mislim da mu je cijena 19,90 kn.

baš budem probala, hvala puno :klap:
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 20:58   #296
Mene je crni biobazin isusivao ako bi ga koristila par dana zaredom.
Inace sam normalna do suha koza
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 11:39   #297
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Jel taj crni Biobazin skida sminku? Ili moram prije micelarnom proci?


Ja prvo sve skinem micelarnom pa onda se umijem u hladnoj vodi i nasapunam se ovim biobazinim.
Ne koristim svaki dan već jedan dan Loko hemp ili koji već imam (ili avene sindet) a drugi dan onda biobaza.
Svaka 3 dana piling zrncima mljevene kave.
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 14:41   #298
Manite se sapuna za lice, odvojite koju kunu i kupite blagi gel za ptanje lica uz vas tip koze (Bioderma, Avene, Vichy, Ivatherm, Eucerin). To je savet svakog normalnog dermatologa, sapuni nikako! Imao sam lose iskustvo sa sapunima, cak i s onima koji kostaju 40 eura. Dobro je kada bi imali i micelarnu jer ona ne sluzi samo za skidanje sminke, ona pere masnocu, a vlaznost koze ostaje. Sapun isusuje i stvara probleme jer usisava i vlaznost koze zajedno sa masnocom.

Od kada sam prestao koristiti sapun, lice mi se preporodilo.
Ludjaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 13:47   #299
Pitanje, sindeti su svi ovi baby sapuni i oni na kojima piše pH neutralan ili ne?
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 14:02   #300
Quote:
coma black kaže: Pogledaj post
Pitanje, sindeti su svi ovi baby sapuni i oni na kojima piše pH neutralan ili ne?
Ovde imaš najbolje objašnjenje o tome što te zanima.
http://www.popularnaderma.com/clanak...sapuna-11.html

Eucerin pH5 sindet koji već neko vreme koristim nije mi loš, ali:
sadrži parafin koji je prejeftin sastojak. Razumem kada ga stavljaju u sapune za pranje ruku jer od njih i ne očekujem ništa bolje, ali ovo nije to. Mislila sam da je Eucerin bolji od toga;
sadrži parfem na kraju sastava, a to je nedopustivo jer je u pitanju proizvod na kom je specifično naznačeno da je za osetljivu kožu. Ovo je već gadna prevara;
nisam primetila da uklanja nečistoće iz pora (mada to i nije u velikoj obavezi da radi jer nije namenjen za mešovitu i masnu kožu, ali ipak);
Sve u svemu za sada može da prođe, nisam nezadovoljna ali neću ni ponoviti kupovinu. Sebamed zeleni sindet je i dalje najbolje sredstvo za čišćenje lica koje sam imala i kom ću se vratiti.
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.