Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2015., 14:04   #1
Je li istina da se pomidoru smiju bacat na glumce u kazalistu ako ti se ne svidja predstava?

Ne sjecam se sad vise tko, ali jednom davno mi je jedna osoba bila rekla da je u kazalistu publici dozvoljeno bacat pomidore na glumce u slucaju ako su lose proveli izdvedbu ili ako im se ne svidja, sad kad sam vec kod toga, nisam siguran jel mi doticna osoba govorila o bacanju pomidora ili glasnom vikanju BUUUU na glumce, pa ako netko zna, da mi malo pojasni jel to levatska ili je stvarno istina. Ili ako nije vise, dal je mozda bilo nekad?
reason2die is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 15:36   #2
slabo je rodio paradajz ove godine pa bacas sto imas,
normalno kad ides u kazaliste da nosis ispod kaputa paprike,jaja,rajcice,luk,brasno,mlijeko,bazuku,meg afon,trubu,....
__________________
kad ti zivot da led,napravi sladoled
tromo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 21:26   #3
Mislim da se može jaja, paradajz se ne smije više od 1978. kad su jednog glumca pogodili s pretvrdom rajčicom pa je umro na kraju.
frozen star is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 22:49   #4
da,ali od 1985 je dozvoljeno unositi pasiranu rajcicu(stvar demokracije)
__________________
kad ti zivot da led,napravi sladoled
tromo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 01:30   #5
hahahahahahahaha koji ste vi likovi
reason2die is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 17:18   #6
Bolje izabrati političare za taj prigodni dar...Oni zaslužuju više od glumaca koji se pretvaraju.Ovi se se ne pretvaraju.Oni jesu..To što jesu.
Efist A-Gens is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 17:53   #7
Ja volim tikvice vise
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 21:47   #8
Quote:
reason2die kaže: Pogledaj post
pa ako netko zna, da mi malo pojasni jel to levatska ili je stvarno istina. Ili ako nije vise, dal je mozda bilo nekad?
novom gradskom uredbom dozvoljeno je samo istiskivanje paradajza iz tube pa kolki ti je domet, jel?
majoneza također može al ne iz vrećice niti iz staklenke jer narušavaju pozitivne aure publike dok lete zrakom.

pljuvačka je isto dozvoljena al nekak se čini da to i nije najmudrija opcija jer nikad se ne zna s kime ćeš izaći iz kazališta pa da ti ne zafali prirodnog lubrikanta.

ima još al ne stignam ti napisati sve opcije pomidoriranja jer me PP obveze odvlače.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 20:57   #9
Ako ide jaje na političare,može li i na glumce?...Ili sam to trebao reći obratno?!
Efist A-Gens is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 12:00   #10
A ako su glumci ujedno i politicari? Bozidar Alic npr .
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:58   #11
Mislim da se smije ako je Frljićeva predstava
__________________
Go ahead, destroy Armenia. See if you can do it. Send them into the desert without bread or water. Burn their homes and churches. Then see if they will not laugh, sing, and pray again. For when two of them meet anywhere in the world, see if they will not create a New Armenia.
malavida19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 18:36   #12
Pitaj one na vlasti!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 18:37   #13
Šteta paradajza!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 20:15   #14
Smije se ako nije konzervirani paradajz.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 15:16   #15
Znam da je ovo trol tema, ali apropos toga - kaže mi frendica da je u Francuskoj normalno da vičeš BUUUU i svašta, ako ti ne valja predstava. Nisam bila, ne znam, tako ona kaže Pretpostavljam da su od pomidora odustali, ali vikanje je još in
Zvrka Zvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 17:34   #16
Quote:
reason2die kaže: Pogledaj post
Ne sjecam se sad vise tko, ali jednom davno mi je jedna osoba bila rekla da je u kazalistu publici dozvoljeno bacat pomidore na glumce u slucaju ako su lose proveli izdvedbu ili ako im se ne svidja, sad kad sam vec kod toga, nisam siguran jel mi doticna osoba govorila o bacanju pomidora ili glasnom vikanju BUUUU na glumce, pa ako netko zna, da mi malo pojasni jel to levatska ili je stvarno istina. Ili ako nije vise, dal je mozda bilo nekad?
Pomidore, definitivno. (BUUU je passé.)
I ne samo na glumce. Ima tu i drugih aktera, iznad površine pozornice i ispod. Treba ih sve nagraditi. Samo, puno je to pomidora, a one domaće nisu jeftine... Plastikanere je zabranjeno bacati jer se ne rasprsnu kvalitetno, a to predstavlja potencijalni hazard.
bastienne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.