Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2013., 23:32   #21
Moja sestrična ima po jedne od svih koje su ikada izašle. U svakom godišnjem dobu je u njima. Nije ni prije imala problema sa stopalima, pa nema ni (za)sad. Ne znam jel joj kaj pomaže, dobila je par kila pa sumnjam da joj je učvrstilo guzu i tako to.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 09:17   #22
Pozdrav,

Šta kažete na Walkmaxx klompe:
http://www.walkmaxx.hr/klompe_walkma..._wx_fb_1583807

100kn koštaju.

Ja znam imati problema sa bolovima u donjem dijelu leđa...prošle godine je bilo katastofa, ove godine je bolje jer prije nego nešto zahtjevnije radim dobro se istegnem, zagrijem i pomaže...ali naravno ako sam cijeli dan na nogama, radim, nosim teške stvari, na kraju dana osjetim leđa dosta...razmišljao sam i o Walkmaxx tenisicama (možda su nepraktične malo kada radiš) a sada gledam i klompe.

Znači meni ne treba nešto za šetnju nemam vremena baš za to, nego nešto da mi "pomogne", ako to postoji kada radim (poljoprivreda, gradnja i slično)....
__________________
Sadnice crnog oraha
miroslaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 13:37   #23
Do vraga su ruzne te tenisice.Ali eto zdravlje i estetika neki put ne idu skupa.
Antigona Aesop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 14:13   #24
Žena mi radi u vrtiću, boli kičma , bole noge itd.Kupila sve od walkmaxxa (klompe, tenisice, zimske, papuče) i kaže mi da ne želi u životu ništa drugo obuti osim walkmaxxa.
Lima is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 19:42   #25
Moja stara je to kupila, nosila dan dva, pocelo je bolit desno stopalo i otad samo stoje. Frendica ima neke sketchers i kaze da su joj super...Sto ljudi, sto ćudi, treba obuc i probat pa zakljucit.
djuric is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 14:06   #26

kupila sam Walkmaxx-ice preko ebay-a na poklon, i evo... ne žale se. U biti hvale ih oboje, da su udobne mekane... ja nemam osobnog iskustva s njima. ne mislim si ih kupiti, ali ciston informativno ako netko ima u planu kupnju, malo si pogledajte na ebay-u da ne placate nepotrebno 300-400 kuna nesto sto mozete kupiti u pola jeftinije...
__________________
...
alba chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 19:00   #27
Quote:
Nikolina_84 kaže: Pogledaj post
čula sam loša mišljenja o originalnim Walkmaxx tenisicama, ali pozitivna za Walkmaxx Maxxtone, ima li tko iskustva? hvala
Walkmaxx tenisice su bofl! Ne nasjedajte na reklame pokvarenjaka!
zmlinar2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 23:52   #28
Quote:
miroslaw kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Šta kažete na Walkmaxx klompe:
http://www.walkmaxx.hr/klompe_walkma..._wx_fb_1583807

100kn koštaju.

Ja znam imati problema sa bolovima u donjem dijelu leđa...prošle godine je bilo katastofa, ove godine je bolje jer prije nego nešto zahtjevnije radim dobro se istegnem, zagrijem i pomaže...ali naravno ako sam cijeli dan na nogama, radim, nosim teške stvari, na kraju dana osjetim leđa dosta...razmišljao sam i o Walkmaxx tenisicama (možda su nepraktične malo kada radiš) a sada gledam i klompe.

Znači meni ne treba nešto za šetnju nemam vremena baš za to, nego nešto da mi "pomogne", ako to postoji kada radim (poljoprivreda, gradnja i slično)....

šta se tiče onoga na reklami da se možete klackati u njima - bez straha ih kupite, jer meni je to komičan dio bio, pa kad je mater prve kupila išla sam isprobati ljuljanje i ne ide D

majkamama već 3. par kupiše i sad kreće u popunjavanje kolekcije
liti i zimi bi samo walkmaxx nosila, inače je vene zezaju, a cili dan radi kućne i okolokućne poslove (vinogradi, masline, vrt, životinje) i sad je i naručila i jedne za el padrea
komični su, sektaši postaju
al teško da je placebo, ako i je - neka potraje samo, milina za uši je ne slušati kukanje njezino


haha komično mi zvuči post, oću proviziju neku od tele prodaja!

edit ---> moji patike vulgaris (crne) samo kupuju
__________________
životpišegermane
jagodica kolačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 16:59   #29
Ja imam cizme trenutno,nosim ih 2.dan. Bole me leda,ali nisam sigurna da li je od njih ili od treninga. Inace dosta su udobne,milina mi je raditi u njima,noga mi izgleda mrsavije, i ne ne ljuljaju se... Javim se kroz koji dan da javim jel su bolovi nestali


Sent from my iPhone using Tapatalk
dragulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 07:36   #30
Otkad ih nosim imam velikih problema sa leđima.
Inače imam discus hernije (3 puta po 8 mm) u lumbalnom dijelu, kupila sam ih radi reklame koja me uvjerila da je to dobro.
Nisam imala nikakvih problema sa ravnotežom i slično, kao da sam u normalnoj obući.
Nosim ih 2-3 mj. i bolovi u leđima su još jači, cijeli donji dio mi je ukočen, zategnut. Imam bolove i kroz sjedne kosti u kukove i u podguz - manifestiraju mi se kao skraćivanje mišića ( sjednem i ne mogu podići izravnatu nogu ispred sebe, maximalno par cm). Doslovno kao da imam skraćene mišiće (ili tetive, šta ja znam) od njih. Nit sam više gipka u lumbalnom dijelu ( ne mogu se u čučnju nagnuti naprijed i "rastegnuti" taj dio.
Ne kažem da je od njih,a li one su jedino što sam promijenila u zadnja 2-3 mj i smatram da nisu dobre!!

Nemojte sad zagrist za to "skraćeno", nije to dijagnoza nego moj osobni OPIS kako se osjećam.
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 10:05   #31
Prodajem walkmax tenisice - 150 kn; crne, malo nošene (bole me kukovi i leđa od njih pa zato prodajem), br. 41 (odgovaraju veličini 40 jer sve drugo nosim 40). Javite se u inbox
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 11:04   #32
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Prodajem walkmax tenisice - 150 kn; crne, malo nošene (bole me kukovi i leđa od njih pa zato prodajem), br. 41 (odgovaraju veličini 40 jer sve drugo nosim 40). Javite se u inbox
hahaha! post prije si ih popljuvala, a sada ih prodajes bolje odi u male oglase reklamirati, mislim da ih onaj tko procita ovu temu nece kupiti ni za 2 kn.
__________________
moja kućna teretana
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 10:44   #33
Quote:
drasko2002 kaže: Pogledaj post
hahaha! post prije si ih popljuvala, a sada ih prodajes bolje odi u male oglase reklamirati, mislim da ih onaj tko procita ovu temu nece kupiti ni za 2 kn.
A šta se ti kesiš...
Pa i prodajem ih jer sam ih popljuvala... MENI ne odgovaraju (ako čitaš moj gornji post, nisam rekla da one ne valjaju, nego da MENE od njih bole leđa).
Vidim da ima ljudi kojima su super...
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 12:47   #34
Quote:
zuba-tac kaže: Pogledaj post
zdravo!

imam slične
hoćeš iskreno?
meni je žao mojih 400 kn koje sam dala za to ...

prvi dan sam se skoro ubila jer treba se kao naviknut na NEravnotežu
reku-seljo,glupa sam ne znam,treba vremena
drugi dan se razbila jer im je grip na đonu užasan i kad god je nešto glatko-ubiješ se
do kraja tjedna se porazbijala
onda napokon svladala j**enu ravnotežu
uputila se pješce do grada(15 minuta laganog hoda) i ne znam kak drugačije objasniti nego da su mi do grada stopala bila kao da hodam po užarenom kamenju(pazi-samo stopala. ne noge ili drugi dijelovi mišića pošto sam sportaš i redovito vježbam)
dobila sam grčeve u cijelim stopalima i to najviđše zato jer ti se stopalo ne pomiče iz položaja u kojem ga drži cipela/tenesica

nakon dva mjeseca sam dobila užasne bolove u kukovima.i inače imam problema sa kralješnicom pa sam otišla ortopedu na pregled. sve kaj mi je rekel je bilo da se vratim u svoje tenesice sa ravnim đonom koje sam i do sad imala i da mi ej to pametnije i zdravije...
ti odluči...
nema tih tenesica koje mogu zamijeniti dobru vježbu
a i neprirodan je položaj u kojem ti se noga nalazi
fora su samo i jedino kad stojiš pa se njišeš ko pijan
i da-fakat izgledaš ko da si usran u njima.
nabadaš
hodaš k'o po jajima
grozno
mene su prvo pitali dal' mislim poletit kad se toliko na prste dižem...
moj savjet-dalje od toga!!
Stara tema, ali
fakatooofakat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 10:50   #35
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
...da me počelo nakon hodanja s njima boliti koljeno s nutarnje strane, a i kičma me počela boljeti nakon spavanja (što ne znam da li da povežem s tim ili nečim drugim), ali koljeno definitivno ima veze s tim tenisicama (jer me boli dan - dva nakon nošenja).
zanima me da li i druge koji ih nose bole koljena??
U uputama jasno piše :
...."ukoliko osjetite nelagodu ili bol , preporučujemo ....hodate 25 do 45 minuta dnevno..."

i ja sam se osobno pridržavao tih uputa.

Nakon tjedan dana šetanja u tim tenisicama htio sam poluditi od bolova u koljenima (sa unuternje strane) iako me koljena nikada u životu nisu boljela.

Prestao sam nositi te tenisice a koljena me još malo bole a prošlo je već 20 dana kako ih ne nosim.

Siguran sam , nema drugog razloga , koljena su me počela jako boljeti zbog tih Walkmaxx fit tenisica.

Upravo mi je bio čovjek koji mi je pričao o svojem ocu koji je zbog takvih tenisica pao niz stepenice.
I kada su došli u traumu tamo je bila gđa koja je pala i slomila ruku a hodala je u isto takvim tenisicama.
Neznam , možda su nekom takve tenisice dobre ?
Meni se čini da to nije normalno za hodanje i da rasturaju pojedine zglobove.

Pero 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 10:19   #36
Samo da kažem da je ovo teška prevara. Bile su na akciji 199 kn pa sam ih kupila. Užasno su neudobne, klimaš se u njima, nemaš ravnotežu. A da ne velim da me bole i stopala i zglobovi i koljena već danima. Bačen novac u smeće!
Lys Assia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 21:45   #37
Quote:
Lys Assia kaže: Pogledaj post
Samo da kažem da je ovo teška prevara. Bile su na akciji 199 kn pa sam ih kupila. Užasno su neudobne, klimaš se u njima, nemaš ravnotežu. A da ne velim da me bole i stopala i zglobovi i koljena već danima. Bačen novac u smeće!
To isto piše u postu iznad tvojeg. Trebala si guglati prije kupnje, a ne nakon.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 21:51   #38
Quote:
Lys Assia kaže: Pogledaj post
Samo da kažem da je ovo teška prevara. Bile su na akciji 199 kn pa sam ih kupila. Užasno su neudobne, klimaš se u njima, nemaš ravnotežu. A da ne velim da me bole i stopala i zglobovi i koljena već danima. Bačen novac u smeće!
meni tata kupio i zadovoljan, ovo dokazuje da neće svakom u walkmax tenisicama biti super,kupio si probo si ne valjaju ti,prodaj,po meni nisu prevara nekom će pasat nekom ne,ne mogu bit za sve ljude na svjetu kao što ih nastoje prikazat na reklami.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2018., 01:44   #39
Zasto ja nisam prije citao ovu temu. Ne bi onda sigurno dao 300kn za ovo sranje . Naime trebaju mi zbog posla udobne tenesice i godinama mucim Problem Sa bolnim stopalima. Toliko sam naivan da sam gledajuci Reklame sam sebi govorio dok sam trazio patike kupi si vise walk max da si olaksas
neobuzdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2019., 20:44   #40
walkmaxx tenisice

Iz osobnog iskustva dobre su, preživio sam dva moždana. Jedino se u pojedinim modelima izvrče noga
__________________
vkrnic blog
vkrnic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:28.