Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2011., 16:49   #21
RIP..
Pogledajte ovaj odličan video ako dosad niste ..
http://www.youtube.com/watch?v=gxGC52TPNnY
toni_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 18:04   #22
posljednji pozdrav velikanu....................RIP Steve jobs
cherokee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 21:21   #23
pozdrav legendi
__________________
hated by many.................loved by few.....................respected by all
jdarko051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 22:38   #24
Počivao u miru
hajdukovac 777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 22:52   #25
Nisam poznavao čovjeka, ne koristim Apple-ove proizvode (zasad), ali svejedno sam tužan cijeli dan.

Počivao u miru.

Respect
mister JOZO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 23:16   #26
Kao jedan od največih Apple fanova, moram komentirati i ovdje, jer druge forume, pogotovo Facebook sam zakrčio slikama i informacijama i statusima, dosadio svima i naravno izguubio bar 10-ak followera na Twitteru i bar 20 ljudi na Facebooku.

Koliko god ga voljeli ili mrzili, svi se slažu u jednom: bio je vizionar koji je htio promjeniti svijet i koji je u tome i uspio.

Hvala ti na svemu, Steve.
Hvala što si vjerovao u sebe, u svoje vizije, a najviše ti hvala što si vjerovao u nas.
Rest in peace.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 00:54   #27
bio sa sumnjičav i govori nema šanse,ali kad sam dobio iphone 3gs i sad nakon godine i nešto mogu reči koliko je to vrhunski telefon u svakom pogledu,je ima nekih ograničenja ali za razliku u nokie koja je zadnje vrime postala bahata u segmentu više klase pa im se to odbvili od glavu upravo zahvaaljujuči steve-u koji je pokazao kako se pravi vrhunski mobitel

R.I.P
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 01:29   #28
Hi, I'm Steve and iDied.

Jedna neslana šala. Koliko god nisam fan Applea, moram reći da sam se tom čovjeku divio, i poštovago i stvarno mi ga je žao.
Kao što i drugi kažu - bio je vizionar ispred svoga vremena.


Steve, počivaj u miru.
__________________
1994 was the worst year! Kurt Cobain died, and Justin Bieber was born... :(
Dare-Devil Inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 01:36   #29
http://www.kaportal.hr/steve-jobs-apple-pocast

Karlovački tinejdžeri u šancu odali počast osnivaču Applea Stevu Jobsu

Njih četvero, svi četrnaestogodišnjaci, u šancu su od svijeća formirali natpis R.I.P. Steve i prepoznatljivi simbol tvrtke Apple
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 04:32   #30
Do sad najorginalnija počast Steve Jobsu.



Link
__________________
Jer ljevica se ponavlja k'o pokvarena traka, a desnica još samo za onaniju je šaka
vik071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 00:08   #31
RIP
raffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 03:38   #32
blizi se druga godisnjica odlaska velikana...

p.s. - jel istina da je on bio ateist?
vin96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 10:50   #33
Steve Jobs: Died Buddhist, Raised Lutheran
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:54   #34
Quote:
Dare-Devil Inside kaže: Pogledaj post
Hi, I'm Steve and iDied.

Jedna neslana šala. Koliko god nisam fan Applea, moram reći da sam se tom čovjeku divio, i poštovago i stvarno mi ga je žao.
Kao što i drugi kažu - bio je vizionar ispred svoga vremena.


Steve, počivaj u miru.
Niti ja nisam fan Applea, razlog je cijena.

Ali..ipak sam kupio biografiju Stevea Jobsa.

Čini mi se da je taj čovjek podsvjesno tražio sukobe i protivnike. I u privatnom, i u poslovnom životu. Prvo se sukobio sa svojom partnericom oko priznavanja djeteta, zatim sukob sa IBM-om, pa sukob unutar kompanije sa Scullyem, pa mrtva utrka sa Microsoftom i Bill Gatesom. I na kraju, finalni sa Googlevim Androidom.

Specifičan i kontroverzan lik, ali ipak poslovni genij. R.I.P.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:06   #35
Danas je 10 godina od početka prodaje prvog iPhona. Gotovo da je nemoguće procijeniti utjecaj prvog iPhona kojeg je Steve Jobs predstavio prije 10 godina, na tehnologiju mobilnih komunikacija. Do danas je prodano 1,2 milijarde uređaja. S nestrpljenjem se očekuje novi iPhone 8, koji će biti predstavljen na jesen.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 22:33   #36
Danas sam u poslovnim novinama pročitao da je prvi iPhone rađen u maksimalnoj tajnosti, na njemu je naravno radilo puno ljudi, poslovi su bili prilično segmentirani, inženjeri su radili različite dijelove, ali zapravo je malo tko od njih znao na čemu zapravo radi. I nisu inženjeri smjeli otkrivati ništa čak niti članovima obitelji. No, prvi iPhone je katastrofalno krenuo se prodavati, čak i kad su mu smanjili cijenu za 200 dolara. Što zbog toga što mu performanse nisu bile zavidne, što zbog toga što trgovina aplikacijama nije postojala. No, to je ujedno bio početak nove ere mobilnih telefona. Drugi iPhone 2008. je znatno veći uspjeh imao, između ostaloga što je otvorena App store trgovina,što je bio pun pogodak jer aplikacije su mogli izrađivati praktički svi, a zarada se dijelila između Apple-a i programera koji su izrađivali aplikacije. No onda je došla i konkurencija (Android) i sve ostalo je povijest.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.