Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Europska unija

Europska unija Ujedinjeni u različitosti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 20:10   #2221
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Pokušaj sada.
Fućkaj ga sada, anketa nezanimljiva i sterilna. Isto kao da su ga postavili na HTV-u po uputama iz vlade.
Ova naša "Francuskinja" obrisala pod s tobom.
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 11:28   #2222
@hola, sivko
pozz od one koja šuruje s neprijateljem.

niti sam ikoga pomela (obrisala), niti bih prenosila pžk na ovu temu.

stoga ukratko.
ako se naziva novoizabranog fr. predsjednika marionetom, insinuira se da smo svi mi koji smo glasali za njega takodjer marionete rothschilda. ili ljudi guštera. ili inih, tamo nekih. a što je neprihvatljivo i uvredljivo.
en+.
kako macron osobno, tako njegova supruga (stara fr. aristokratska obitelj) imaju dovoljno da ne moraju plesat po ničijim taktovima niti bit ičije marionete. dapače. od kad je postao predsjednik siromašne francuske republike, prihodi mu se smanjili u odnosu na ono što je zaradjivao prije.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:13   #2223
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
@hola, sivko
pozz od one koja šuruje s neprijateljem.

niti sam ikoga pomela (obrisala), niti bih prenosila pžk na ovu temu.

stoga ukratko.
ako se naziva novoizabranog fr. predsjednika marionetom, insinuira se da smo svi mi koji smo glasali za njega takodjer marionete rothschilda. ili ljudi guštera. ili inih, tamo nekih. a što je neprihvatljivo i uvredljivo.
en+.
kako macron osobno, tako njegova supruga (stara fr. aristokratska obitelj) imaju dovoljno da ne moraju plesat po ničijim taktovima niti bit ičije marionete. dapače. od kad je postao predsjednik siromašne francuske republike, prihodi mu se smanjili u odnosu na ono što je zaradjivao prije.
gle..
Ovo je forum a ne neko ministarstvo vp gdje se važe svaka riječ. Ipak bi ovdje trebala biti opuštenija i ne toliko ozbiljna (striktno političko korektna) atmosfera. Barem ja tako doživljavam sudjelovanje i pisanje ovdje.
Naravno, neka mjera mora postojati, ali zato služe modovi.

Inače, kako komentiraš Orbanov osvrt na Makrona?
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:50   #2224
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
@hola, sivko
pozz od one koja šuruje s neprijateljem.

niti sam ikoga pomela (obrisala), niti bih prenosila pžk na ovu temu.

stoga ukratko.
ako se naziva novoizabranog fr. predsjednika marionetom, insinuira se da smo svi mi koji smo glasali za njega takodjer marionete rothschilda. ili ljudi guštera. ili inih, tamo nekih. a što je neprihvatljivo i uvredljivo.
en+.
kako macron osobno, tako njegova supruga (stara fr. aristokratska obitelj) imaju dovoljno da ne moraju plesat po ničijim taktovima niti bit ičije marionete. dapače. od kad je postao predsjednik siromašne francuske republike, prihodi mu se smanjili u odnosu na ono što je zaradjivao prije.
za cijeli post, a pogotovo za boldano.

Iza smaranja s Rothschildima se zapravo najbolje vidi koliko naši zavjeraši zapravo nemaju pojma ni o čemu - danas je to tek mala bezvezna štedionica, daleko od financijskog gorostasa iz 19. stoljeća.

S druge strane, zavjeraše ipak moramo razumijeti - preostaje samo (minimum) 5 godina teškog butthurta i gledanja Macrona
rustaveli is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 01:59   #2225
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
@hola, sivko
pozz od one koja šuruje s neprijateljem.

niti sam ikoga pomela (obrisala), niti bih prenosila pžk na ovu temu.

stoga ukratko.
ako se naziva novoizabranog fr. predsjednika marionetom, insinuira se da smo svi mi koji smo glasali za njega takodjer marionete rothschilda. ili ljudi guštera. ili inih, tamo nekih. a što je neprihvatljivo i uvredljivo.
en+.
kako macron osobno, tako njegova supruga (stara fr. aristokratska obitelj) imaju dovoljno da ne moraju plesat po ničijim taktovima niti bit ičije marionete. dapače. od kad je postao predsjednik siromašne francuske republike, prihodi mu se smanjili u odnosu na ono što je zaradjivao prije.
ne radi se tu o lovi, radi se o moći. pa i o guštu, ta, tko ne bi volio bit le president de la republique francaise?
a ako se slučajno drzne da skrene s puta - na bilo koji način koji se pravim gazdama neće svidjeti - brzo će mu pokazati gdje mu je mjesto
IQ0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 20:54   #2226
Unhappy ...

Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
@hola, sivko
pozz od one koja šuruje s neprijateljem.

niti sam ikoga pomela (obrisala), niti bih prenosila pžk na ovu temu.

stoga ukratko.
ako se naziva novoizabranog fr. predsjednika marionetom, insinuira se da smo svi mi koji smo glasali za njega takodjer marionete rothschilda. ili ljudi guštera. ili inih, tamo nekih. a što je neprihvatljivo i uvredljivo.
en+.
kako macron osobno, tako njegova supruga (stara fr. aristokratska obitelj) imaju dovoljno da ne moraju plesat po ničijim taktovima niti bit ičije marionete. dapače. od kad je postao predsjednik siromašne francuske republike, prihodi mu se smanjili u odnosu na ono što je zaradjivao prije.
Još nisam prebolio ono "mulac".
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 21:09   #2227
Na anketno pitanje odgovorio sam da Macron neće biti sposobniji od Holandea.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 01:27   #2228
Dvojica napadača pucala na okupljene ispred džamije na jugu Francuske. Najmanje osam ozlijeđenih.
http://www.mirror.co.uk/news/world-n...tside-10727742
__________________
Politically Incorrect - And Always Right
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 14:47   #2229
Šminker Macron potrošio 26000 eura na make up a popularnost pada munjevito a tek je počeo...!
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 12:25   #2230
Izgleda da je Macron ipak uspio progurati najavljene reforme!... i da ce donesene dekrete parlament pretvoriti u zakone sljedecih mjeseci.
Quote:
After 30 years of fraught attempts to make France’s labor market more flexible, the government announced sweeping changes on Thursday with the potential to radically shift the balance of power from workers to employers.
Quote:
Unlike several French leaders before him, Mr. Macron was able to push through the changes so quickly because he had — controversially — circumvented parliamentary debate by persuading lawmakers to allow him to make the changes by decrees.
Quote:
The labor changes were then discussed with businesses and unions behind closed doors. They were unveiled Thursday and will go into effect after they are officially adopted at a cabinet meeting on Sept. 22, then signed by Mr. Macron and officially published. Parliament has to ratify the provisions in the decrees in the coming months for them to become law, but at this stage that is not expected to be difficult.
Veci otpor se ne ocekuje...

Quote:
Leaders of one major union, the General Confederation of Labor, or CGT, said that the changes were as bad as they expected, and that they would go ahead with a national strike on Sept. 12. Though the demonstration could be volatile, it is not expected to block the changes.

More moderate unions were more cautious, accepting some of the government’s compromises, but worrying about other provisions. Business groups struck a more optimistic note.

Zadnje uređivanje Miss_Fine : 01.09.2017. at 12:37.
Miss_Fine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 11:45   #2231
Tipični predstavnilk moderne zapadne samozvane "ljevice". Ili najprecizniji i najkraći opis bi bio obični š.... Slijedi i zagovara moderne neoliberalne ideološke trendove. Uvijek pri ili na vlasti. I kako prosvjednici vele da nikad nije radio pravi i pošten posao. Ali zato zna kako bi ti radnici trebali raditi i živjeti.

http://www.index.hr/mobile/clanak.as...lack&id=994085
tzipiripi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 16:26   #2232
Quote:
tzipiripi kaže: Pogledaj post
Tipični predstavnilk moderne zapadne samozvane "ljevice". Ili najprecizniji i najkraći opis bi bio obični š.... Slijedi i zagovara moderne neoliberalne ideološke trendove. Uvijek pri ili na vlasti. I kako prosvjednici vele da nikad nije radio pravi i pošten posao. Ali zato zna kako bi ti radnici trebali raditi i živjeti.

http://www.index.hr/mobile/clanak.as...lack&id=994085
Francuskoj su prijeko potrebne reforme, problem je što ih pokušava provesti Macron, kojeg prati stigma miljenika bankarskih i korporacijskih interesnih skupina. Tako će svaki ozbiljniji projekt naletiti na otpor ne samo radne klase (koja nije ništa manje vrijedna nego u Njemačkoj ili Poljskoj), ali i raznih sindikata (čiji glavešine primaju plaće kao CEO-i) i ostalih skupina kojima odgovara statu quo.

Zadnje uređivanje *unknown* : 13.09.2017. at 17:12.
*unknown* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 16:30   #2233
Francuzi su ista dobrog ocekivali od Macrona?
Klasicni bankaroid koji je cijeli zivot zivio pod staklenim zvonom.
Dobar javni radnik je samo onaj koji zna kako zivi narod.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 20:53   #2234
Quote:
*unknown* kaže: Pogledaj post
Francuskoj su prijeko potrebne reforme, problem je što ih pokušava provesti Macron, kojeg prati stigma miljenika bankarskih i korporacijskih interesnih skupina. Tako će svaki ozbiljniji projekt naletiti na otpor ne samo radne klase (koja nije ništa manje vrijedna nego u Njemačkoj ili Poljskoj), ali i raznih sindikata (čiji glavešine primaju plaće kao CEO-i) i ostalih skupina kojima odgovara statu quo.
Kao i svugdje "reforme" na štetu radnika, tj. običnog naroda. Ilitiga lako je gloginje mlatit tuđim ...
tzipiripi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 21:08   #2235
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Francuzi su ista dobrog ocekivali od Macrona?
Klasicni bankaroid koji je cijeli zivot zivio pod staklenim zvonom.
Dobar javni radnik je samo onaj koji zna kako zivi narod.
Pa s kolikom nadom i srećom su ga birali misilm da su nešto dobrog ipak očekivali
I onda se šprdaju s nama kako biramo. Make Europe great again
Mislim... od ovog očekivat išta dobro
tzipiripi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 17:09   #2236
marseille, kolodvor s. charles.
uz povike "allahu akbar" zaklao jednu ženu, druga izbodena na smrt. obje su bile slučajne prolaznice.
ustrelili su ga.

Un homme tue deux femmes à Marseille avant d'être abattu
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 17:53   #2237
bio sam u Nice nedavno. Ajme grad je ko neki geto pun Arapa i ostalih...kao da covjek nije u Francuskoj. Isto je ovdje i u Njemackoj. bit ce svasta po Europi narednih godina...
silvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:09   #2238
zašto u anketi nema opcija "obojicu su smotani ko sarme" to bi bila najpoštenij opcija. Inače tražili ste Francuzi, dobili ste, hoćete Macrona, živio multikulturizam, dabogda se na obale Francuske iskrcalo još 10 miliona Arapa, crnaca i ko zna koga sve već, da obogate tu civilizaciju
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 20:04   #2239
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
@hola, sivko
pozz od one koja šuruje s neprijateljem.

niti sam ikoga pomela (obrisala), niti bih prenosila pžk na ovu temu.

stoga ukratko.
ako se naziva novoizabranog fr. predsjednika marionetom, insinuira se da smo svi mi koji smo glasali za njega takodjer marionete rothschilda. ili ljudi guštera. ili inih, tamo nekih. a što je neprihvatljivo i uvredljivo.
en+.
kako macron osobno, tako njegova supruga (stara fr. aristokratska obitelj) imaju dovoljno da ne moraju plesat po ničijim taktovima niti bit ičije marionete. dapače. od kad je postao predsjednik siromašne francuske republike, prihodi mu se smanjili u odnosu na ono što je zaradjivao prije.
Znamo jednog nedavnog premijera našeg koji napustio uspješnu i dobro plaćenu menadžersku karijeru kako bi se poput isusa na križu žrtvova za nas jadne hrvate i izvuka nas iz krize


Niko ne ide na lošije
Niko
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 20:08   #2240
Cenzura u francuskoj?
https://www.logicno.com/politika/cen...%2bprometa

Je li moguće da se to dogodilo u jednoj razvijenoj demokraciji. Domovini iste reklo bi se

Quote:
Upravo je stigla vijest da je blog poznatog francuskog intelektualca Jacquesa Sapira ugašen od strane vlasnika platforme Hypothèses-OpenEdition koja mu je pružala ”gostoprimstvo”.
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:07.