Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 13:29   #41
Ja bi se cure s vama iste sekunde mijenjala! To smo mi zene, uvijek hoces sto nemas..!:/

Meni dijelovi lica koji su najvise i najcesce na suncu, jedini ostanu bijeli. To mi je doslovno zivotni misterij.
Stipala s gornje strane, ruke, a dlanovi (s gornje strane) pogotovo i lice. Bijeo oo kreda..

Ostalo moze pocrniti, ne dramaticno ali potrudim se, ali uvijek sam u nijansama.. uzasno me to nervira!


Hvala hell, probat cu!


Edit! Gdje da to nabavim?

Zadnje uređivanje buba-e : 10.07.2017. at 13:44.
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:35   #42
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
Ja bi se cure s vama iste sekunde mijenjala! To smo mi zene, uvijek hoces sto nemas..!:/

Meni dijelovi lica koji su najvise i najcesce na suncu, jedini ostanu bijeli. To mi je doslovno zivotni misterij.
Stipala s gornje strane, ruke, a dlanovi (s gornje strane) pogotovo i lice. Bijeo oo kreda..

Ostalo moze pocrniti, ne dramaticno ali potrudim se, ali uvijek sam u nijansama.. uzasno me to nervira!


Hvala hell, probat cu!


Edit! Gdje da to nabavim?
Imas na abrakadabri ili iherbu.

https://hr.iherb.com/search?kw=Bronze+booster


https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...ster/p/T00D50M

Ja imam ovaj drugi.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 02:19   #43
Ja bi se cure s vama iste sekunde mijenjala! To smo mi zene, uvijek hoces sto nemas..!:/

Meni dijelovi lica koji su najvise i najcesce na suncu, jedini ostanu bijeli. To mi je doslovno zivotni misterij.
Stipala s gornje strane, ruke, a dlanovi (s gornje strane) pogotovo i lice. Bijeo oo kreda..

Ostalo moze pocrniti, ne dramaticno ali potrudim se, ali uvijek sam u nijansama.. uzasno me to nervira!


Hvala hell, probat cu!)




Edit
: ne znam sto se ovdje desilo i odakle opet obaj moj post tu ��

Hell, hvala!)
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:14   #44
Od pubertetskih godina imam problema s crvenilom u licu, lako pocrvenim, a sad sam s vremenom stekla i rosaceu, tako da stalno imam lagano crvenkaste obraze a ako sam u toplom onda budem pečena . Neko vrijeme sam stavljala kreme protiv crvenila od eucerina, vichyia, uriage, ništa nije pomoglo, hrpu novca bacila u vjetar, počela sam silom prilika stavljati puder da bi mi pokrio crveno lice, koristim puder već 5godina, bila sam nesposobna izići bez njega van. Nakon toliko vremena, isušio mi je kožu, dermatologica je rekla da imam izuzetno osjetljivo lice i vazolabilno i da ne smijem nikako više ništa stavljati na lice, čak niti umivanje vodom svaki dan. Već sam dva mjeseca bez pudera, u početku me jako zatezalo lice, ljuskanje, crvenilo, prištići, sad je malo bolje, vidit ću kako će biti po zimskom vremenu i vjetru.
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 11:48   #45
Rosacea - baci pogled:
THE ORDINARY Azelaic Acid Suspension 10%
https://www.beautylish.com/s/the-ord...-suspension-10
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 21:02   #46
Ja sad imam 28., a sa 25-26 sam imala takve probleme sa aknama da sam plakala od muke i naravno njih prekrivarala kamuflažom sad pijem puno više vode, znojim se više i lice se očistilo. Naravno da imam još pokoji prištić koji ako mi stvarno smeta prekrijem sa essence brightening concealerom koji su naravno povukli iz asortimana, ali inače mi je na licu samo hidratantna krema i matirajući puder u kamenu. Nemam problema ići sa prištavim licem van. Nek' lice diše. Ne znam kad sam zadnji put nosila full face make-up

Ja sam se preporodila a lice mi tako mi je žao gledati curke u tramvaju što imaju bezprijekornu kožu koju su zacementirali - pretamnim, preteškim puderima. Daj uživajte u svojoj koži ! Puderi van sa polica! Više samopouzdanja nama ženama!
Jaga12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 21:15   #47
Quote:
Jaga12 kaže: Pogledaj post
Ja sad imam 28., a sa 25-26 sam imala takve probleme sa aknama da sam plakala od muke i naravno njih prekrivarala kamuflažom sad pijem puno više vode, znojim se više i lice se očistilo. Naravno da imam još pokoji prištić koji ako mi stvarno smeta prekrijem sa essence brightening concealerom koji su naravno povukli iz asortimana, ali inače mi je na licu samo hidratantna krema i matirajući puder u kamenu. Nemam problema ići sa prištavim licem van. Nek' lice diše. Ne znam kad sam zadnji put nosila full face make-up

Ja sam se preporodila a lice mi tako mi je žao gledati curke u tramvaju što imaju bezprijekornu kožu koju su zacementirali - pretamnim, preteškim puderima. Daj uživajte u svojoj koži ! Puderi van sa polica! Više samopouzdanja nama ženama!
Potpisujem.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 22:39   #48
Godinama nisam nigdje izlazila bez pudera zbog nesigurnosti oko vitiliga koji imam na području očiju, i zbog povremenih problema sa prištićima i podočnjacima. No posljednjih godinu- godinu i pol, otkad sam se rješila stresa, počela zdravije živjeti, bolje jesti, piti više tekućine i uhvatila sam isto tako neku rutinu oko njege lica (maske, piling, toner itd.), primjetila sam da mi koža izgleda stvarno jako dobro i zdravo i odlučila sam smanjiti sa puderom i moram priznat da mi je to najbolja stvar koju sam mogla napraviti. Ovo ljeto ako sam 2 puta stavila puder na lice puno kažem. Jednostavno za neke male nepravilnosti stavim korektor ili malo pudera na tu određenu točkicu, i sa spužvicom to izblendam, a od šminke koristim normalno sve ovisno o tome kakva je prilika... čak sam i obrve počela ostavljat prirodnima jer mi se na taj jako prirodni look nikako ne pašu savršene ušminkane obrve. Ponekad stavim malo highlightera i maskaru i sjajilo ili neki jako nježan ruž i spremna sam
 
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 23:25   #49
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Jednostavno za neke male nepravilnosti stavim korektor ili malo pudera na tu određenu točkicu, i sa spužvicom to izblendam... čak sam i obrve počela ostavljat prirodnima


I ja sam prestala popunjavati obrve, jer ih mažem ricinusovim uljem i stvarno sam skužila da nema potrebe ih još iscrtavat/popunjavat.

Sve više i više volim taj prirodni look, bez teške šminke, nego sve onako lagano prozračno, bestežinsko Kada na sebi istakneš ono što istaknuti želiš, a opet da to izgleda onako - effortless
Jaga12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 08:13   #50
Quote:
Jaga12 kaže: Pogledaj post
Ja sad imam 28., a sa 25-26 sam imala takve probleme sa aknama da sam plakala od muke i naravno njih prekrivarala kamuflažom sad pijem puno više vode, znojim se više i lice se očistilo. Naravno da imam još pokoji prištić koji ako mi stvarno smeta prekrijem sa essence brightening concealerom koji su naravno povukli iz asortimana, ali inače mi je na licu samo hidratantna krema i matirajući puder u kamenu. Nemam problema ići sa prištavim licem van. Nek' lice diše. Ne znam kad sam zadnji put nosila full face make-up

Ja sam se preporodila a lice mi tako mi je žao gledati curke u tramvaju što imaju bezprijekornu kožu koju su zacementirali - pretamnim, preteškim puderima. Daj uživajte u svojoj koži ! Puderi van sa polica! Više samopouzdanja nama ženama!
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 09:15   #51
Prestala sam nositi puder na tjedan dana, prvenstveno zbog rutine ujutro jer ne stignem čekati da se upije pa samo stavim maskaru.
Osim što izgledam ko kreten primjetila sam da mi se lice skoro uopće ne masti (T zona) kad ga ne stavljam
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.