Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 12:40   #6461
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
kakvu kozu imas? moja je normalna s crvenilom
trenutno je skroz normalna, inače je preko ljeta znala biti izraženija t.zona a po zimi ie išla prema suhoj pod utjecajem grijanja u stanu i mojih hormonalnih promjena al da kucnem u drvo evo već duže vrijeme je normalna. nemam crvenilo.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 18:49   #6462
super, zapamtit cu taj serum, mozda ce tko na ebay i testere imati
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 22:51   #6463
Pozdrav ..Odlučila sam se za kupnju svojeg prvog seruma . Koža mi je mješovita, al zadnjih god dana više naginje prema masnoj, problematična ( uspjevam ju držati pod kontrolom sa lrp effaclar, umivalicama, tonicima, itd) tanka, osjetljiva, zna biti i dehidrirana..Ugl. ja ni ne znam kakav bi trebala serum ( imam 27 god). Uzela bi neki hidratantni za ujutro, ali za večer, možda neki protiv pigmenatacije. Ugl, ja sam zbilja neznalica što se tiče seruma. Čitala sam neke stranice o tome, čitala sam par zadnjih vaših stranica, ali eto, tražim pomoć ..Neki znači serumi ( drogerijski ) koji nisu sad skupi jer pošto tek počinjem s serumima i ne znam kako na koji ću reagirati pa mi se ne baca na prve serume odmah puno novaca.
hmmm4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 22:51   #6464
Pozdrav ..Odlučila sam se za kupnju svojeg prvog seruma . Koža mi je mješovita, al zadnjih god dana više naginje prema masnoj, problematična ( uspjevam ju držati pod kontrolom sa lrp effaclar, umivalicama, tonicima, itd) tanka, osjetljiva, zna biti i dehidrirana..Ugl. ja ni ne znam kakav bi trebala serum ( imam 27 god). Uzela bi neki hidratantni za ujutro, ali za večer, možda neki protiv pigmenatacije. Ugl, ja sam zbilja neznalica što se tiče seruma. Čitala sam neke stranice o tome, čitala sam par zadnjih vaših stranica, ali eto, tražim pomoć ..Neki znači serumi ( drogerijski ) koji nisu sad skupi jer pošto tek počinjem s serumima i ne znam kako na koji ću reagirati pa mi se ne baca na prve serume odmah puno novaca.
hmmm4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 00:12   #6465
Probaj Balea aqua serum za pocetak pa vidi je li ti odgovara, vecini da, i nesto je najbolje drogerijskog ranga. Poslije onda prouci i Caudalie sos a kako su u ljekarnama cesto dobri popusti na taj brend, moci ces ga povoljno priustiti.
To ti je sto se hidratacije tice i gotovo sam sigurna da neces s tim pogrijesiti.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 09:49   #6466
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Probaj Balea aqua serum za pocetak pa vidi je li ti odgovara, vecini da, i nesto je najbolje drogerijskog ranga. Poslije onda prouci i Caudalie sos a kako su u ljekarnama cesto dobri popusti na taj brend, moci ces ga povoljno priustiti.
To ti je sto se hidratacije tice i gotovo sam sigurna da neces s tim pogrijesiti.
Potpis, ovako sam i ja krenula.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 12:44   #6467
hvala na savjetu ))..a imate kakav savjet za noćni serum?
hmmm4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 13:13   #6468
Mislila sam čak probati možda afroditin serum za dan, jer vidim da ga hvale, a dosta pišu za balein da je promijenjen sastav pa više nije dobar.
hmmm4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 08:32   #6469
Quote:
hmmm4 kaže: Pogledaj post
Mislila sam čak probati možda afroditin serum za dan, jer vidim da ga hvale, a dosta pišu za balein da je promijenjen sastav pa više nije dobar.
potpis na ovo, ja sam ga nedavno probala opet na licu i nije više hidratantan i "moist" kao prije.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 09:36   #6470
Razmišljam o Novexpert Hyaluronique serumu...vrijedi li toliki novac? Može li netko usporediti njega i Caudalie VineActiv antioksidativni serum? Preporuka za neki drugi serum s hijaluronom? Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 20:47   #6471
Kako vi napravite DIY C serum?
Ja napravim po receptu Dear skin, samo umjesto glicerina stavim aloe vera čisti gel...ali već drugi dan postane žut!
Ne kužim u čemu je stvar, stavljam sve po receptu i bočicu sam omotala folijom da ne ulazi svjetlo i svejedno, odmah se pokvari...
Sarah Walker is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 20:57   #6472
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Razmišljam o Novexpert Hyaluronique serumu...vrijedi li toliki novac? Može li netko usporediti njega i Caudalie VineActiv antioksidativni serum? Preporuka za neki drugi serum s hijaluronom? Thanks!
po meni ovaj novexpert serum ne vrijedi tu lovu, baš mi je beskoristan bio, no opet neke cure su oduševljene novi caudalie serum nisam probala.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 16:03   #6473
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Razmišljam o Novexpert Hyaluronique serumu...vrijedi li toliki novac? Može li netko usporediti njega i Caudalie VineActiv antioksidativni serum? Preporuka za neki drugi serum s hijaluronom? Thanks!
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
po meni ovaj novexpert serum ne vrijedi tu lovu, baš mi je beskoristan bio, no opet neke cure su oduševljene novi caudalie serum nisam probala.
Koristim već drugu bočicu Novexperta, pisala sam već da mi je odličan, i sad kad je na kraju, isprobala sam Filorga Hydra Hyal i kupujem njega slijedećeg.

Koristila sam i Vital JAL koje su meni nepodnošljivo ljepljive i ostane mi lice sjajno i mokro, Dermalogica Skin hydrating booster (vrlo dobar) ali najbolji od svih mi je Filorgin.
I Collistar hijaluronski sam probala, tako tako, ništa posebno.

Najhidratantniji je Filorgin, osjetiš kako popušta zatezanje kože od suhoće (inače masna koža ali sam pod klimom cijele dane pa mi je koža dehidrirana).
Ali ti imaš suhu kožu, možda ne bi bilo loše kombinirati kolagen serum (Vital) s nekim hijaluronskim
A cijena svih navedenih osim Vital Jal je oko 400 kn.
Ovaj Caudalie nisam probala.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 18:42   #6474
kod spomena Filorge, iako trošim drugu bočicu Hydra Hyal, sljedeći mi je "dvofazni"
http://www.filorga.com/world/time-zero
nije da sam nešto "wrinklasta" ali sam probala tester i baš je lijep osjećaj na licu kad ga se nanese
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 21:44   #6475
i meni je time zero odlican, pri kraju sam sa bocicom . odgovara mi iako imam masnu kozu.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 08:45   #6476
Pratim već neko vrijeme serume na netu i upao mi je u oko Apivita zeleni serum koji dosta ljudi hvale.

Kakvi su vaši dojmovi? Da li je vrijedan toliko puno love?
U ranim tridesetima sam.
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 11:06   #6477
I mene zanima kakav je sad reformuliran apivitin serum.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 16:59   #6478
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Kako vi napravite DIY C serum?
Ja napravim po receptu Dear skin, samo umjesto glicerina stavim aloe vera čisti gel...ali već drugi dan postane žut!
Ne kužim u čemu je stvar, stavljam sve po receptu i bočicu sam omotala folijom da ne ulazi svjetlo i svejedno, odmah se pokvari...
Isti recept, samo 1 žličicu više destilirane vode. Stavljam malo manje glicerina i e vitamin iz kapsula. S e vitaminom puno dulje traje, konzervira serum. Bočica mi je smeđa i obavezno ju svaki put kad radim novu turu dezinficiram proključalom vodom, kao i kapaljku. Po zimi mi požuti nakon 3 do 4 tjedna, a sad po ljeti nakon 2 tjedna. U buduće ću ga držati u hladnjaku jer očito mu smeta vrućina.

Da nije možda do aloe vera gela. Od je dosta kvarljiv i meni stoji u frižideru.
Little lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 15:49   #6479
jel netko probao Caudalie VineActiv Antioksidativni serum?
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 10:48   #6480
Quote:
milaa54 kaže: Pogledaj post
jel netko probao Caudalie VineActiv Antioksidativni serum?
Meni je odličan, bolji nego SOS.
Probala sam Novexpert Booster Serum s hijaluronskom kiselinom i očajan mi je, sav ljepljiv, ne upije se dobro, kao da mi ostaje neki sloj na licu. Sva sreća pa sam imala tester.
Za razliku od njega Filorga Hydra Hyal serum mi je super i njega sam uzela full size.
Ne koristim ga dugo pa ne mogu procijeniti neke ozbiljnije pomake. On i Caudalie VineActiv Antioksidativni serum su mi naj od svih koje sam u zadnje vrijeme probala. No niti jedan mi nije kao zeleni Kenzoki.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.