Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2017., 22:33   #4441
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Meni to uopce nije dugo.
Već smo ranije pisali da je duljina tretmana individualna i zna varirati od žene do žene.
Meni je cca 2 i pol sata (a to je minimum vremena koji mi treba da sve temeljito poblicam) itekako previše. Da ne spominjem da mi nekad treba i duže, ako sam malo sporija i ne ubacim se u petu brzinu. Blicam cijele noge, cijelu intimnu zonu, pazuhe i ispod pupka. Epilator je svakako brži.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 11:53   #4442
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post

I kakvo je stanje sada nakon toliko vremena?
Ne skidam se iz kratkih hlaca
Noge i bikini su super, pojavi se tu i tamo koja dlacica, ali nista vrijedno spomena. Bila sam sada 3 tjedna na moru i u tom periodu sam jednom prosla s britvicom, ali mogla sam to i preskociti.
Na rukama mi ih je vise ostalo, ali isto sam jako zadovoljna.
Sada se sigurno necu blicati jedno dva mjeseca i bas me zanima koliko ce ih se vratiti. Proslo ljeto nisam primijetila neko znacajnije vracanje dlacica kako neke cure ovdje navode.

Uglavnom, meni je Lumea najbolja investicija u zivotu
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 15:34   #4443
Cure koje koristite koji od navedenih uredaja molim savjet..

Znači kupila bi IPL uređaj i pročitala sam dosta recenzija no u globalu me zanima slijedece- koja je razlika recimo izmedu Remington 6000 koji košta 1.300 kn i Philips Lumea za recimo 2.200 kn? Dal konačni učinak bude isti? Nekih 2-2,5 tisuće kn bi mi bilo u redu dati, ali sam prilično neodlucna dal koji Lumea model uzeti, Remington ili Braun...

Pa eto bilo koja preporuka iz prve ruke je dobrodošla
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 13:03   #4444
Curke,jel vas ima ovdje koje blicate pazuhe ljeti?
ja ssam s blicanjem prestala poc 6mj i vracaju mi se dlake ispod pazuha i moram ih brijati svaki dan
razmisljala sam da ih blicnem iako je ljeto,za 3tj idem tek na more i sve me strah kaj ce do tad bit

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 15:42   #4445
kokoshka, ne vidim razlog da prestaneš blicati ispod pazuha: taj dio kože ne tamni (odnosno u pravilu nije izložen suncu dovoljno da bi tamnio), pa mislim da možeš komotno nastaviti s blicanjem.
Ja imam Lumeu i na tom ju dijelu koristim i sad preko ljeta.
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 15:52   #4446
Uuu,super,bacam se na blicanje! Tnx

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 18:48   #4447
Koju marku uređaja za depilaciju koristite?
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 10:20   #4448
Joj ispricavam se na prethodnom postu dala sam sestri kor ime da nesto pita ali vidi se da ne zna koristiti forum

ugl dvoumi se izmedju slijedecih uredjaja:

PHILIPS SC1997 00

REMINGTON IPL6750

i ovaj

PHILIPS SC1995 00

pa eto da li netko ima iskustva sa bilo kojim od ta tri uredjaja? Bitno je da ima i za lice, i da bas moze srediti guste i jake dlacice. Inace ide svaki tjedan doslovno, kod kozmeticarke, tako da se sada odlucila za trajnu, pa kako bude..

Ako mislite da nijedan od ta 3 uredjaj nece biti dovoljno "jak" mozete onda preporuciti neki drugi.

Unaprijed hvala
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 11:15   #4449
Bebe - Ja sam kupila onu prvu Lumeu koja je uopće izašla sa nastavkom za lice, vjeruj mi nikad ga nisam upotrijebila, a cijene rastu ovisno o nastavcima dok su postavke (čini mi se) iste.

Ja bih na tvom mjestu kupila ovu najjeftiniju Lumeu jer mislim da radi posao kak spada, ako moja prastara Lumea radi posao izvrsno.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 12:17   #4450
Pozdrav!

Da li netko koristi ovaj ipl:

https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...NGTON-IPL6000/

dođe 1300 kn, dosta je jeftiniji u odnosu na ostale, pa ako mi netko može objasniti je li to zbog toga jer će mi kraće trajati ili je u nečem drugom stvar? koliko bi tih 1500 bljeskova trebalo trajati, jel bi izdržalo barem cca 3 godine? tipa da se od jeseni (10.mj.) do proljeća (5.mj.) blicam sa stankama preko ljeta?

i kolika treba biti stanka od zadnjeg blicanja do odlaska na sunce? jel se treba onda koristit neki veliki faktor prvih par dana sunčanja?
i da li se može koristiti krema za samotamnjenje negdje između blicanja? možda glupo pitanje, al čitala sam da je najbolje da je koža blijeda jer su najbolji rezultati...pa koliko su to lošiji rezultati na malo tamnijoj koži?

planiram kupiti čim se vratim s mora, pa bi bila jako sretna ako bi mi neka dobra duša odgovorila na bilo šta

hvala!
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 14:44   #4451
Ne znam koliki je otvor lampe, ali mislim da na jednu nogu potrošiš sigurno minimalno 100 bljeskova, pa si računaj
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 15:45   #4452
Quote:
lily_rose kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Da li netko koristi ovaj ipl:

https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...NGTON-IPL6000/

dođe 1300 kn, dosta je jeftiniji u odnosu na ostale, pa ako mi netko može objasniti je li to zbog toga jer će mi kraće trajati ili je u nečem drugom stvar? koliko bi tih 1500 bljeskova trebalo trajati, jel bi izdržalo barem cca 3 godine? tipa da se od jeseni (10.mj.) do proljeća (5.mj.) blicam sa stankama preko ljeta?

i kolika treba biti stanka od zadnjeg blicanja do odlaska na sunce? jel se treba onda koristit neki veliki faktor prvih par dana sunčanja?
i da li se može koristiti krema za samotamnjenje negdje između blicanja? možda glupo pitanje, al čitala sam da je najbolje da je koža blijeda jer su najbolji rezultati...pa koliko su to lošiji rezultati na malo tamnijoj koži?

planiram kupiti čim se vratim s mora, pa bi bila jako sretna ako bi mi neka dobra duša odgovorila na bilo šta

hvala!
Tih 1500 bljeskova ces potrositi u par puta blicanja.
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 17:25   #4453
Quote:
a_star kaže: Pogledaj post
Tih 1500 bljeskova ces potrositi u par puta blicanja.
Ja sam mislila da je to greska u prijepisu 1500 bljeskova, a ono stvarno...ne kuzim da to prodaju uopce...to ces potrosit u jednom ciklusu tretmana (po tjednima).Ja imam Remington 6780,malo je skuplji od ovog,1600 kuna sam ga ugrabila i sasvim sam zadovoljna....

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 19:41   #4454
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da je to greska u prijepisu 1500 bljeskova, a ono stvarno...ne kuzim da to prodaju uopce...to ces potrosit u jednom ciklusu tretmana (po tjednima).Ja imam Remington 6780,malo je skuplji od ovog,1600 kuna sam ga ugrabila i sasvim sam zadovoljna....

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
i koliko ga dugo imas, koliko ti traje?
dal se za taj model mogu kupiti žarulje ili cijeli novi ipl kad ga potrosim?
hvala
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 11:01   #4455
Remington IPL6000 sam uzela čim se pojavio na našem tržištu (ima sigurno 4 godine). Tada su mi u Philipsu rekla da Lumea nije za naše tržište, nije mi se išlo u Austriju po nju, pa sam uzela njega. Koštao je preko 2.700kn i to na nekoj akciji u Elipsu. Tada kod nas nije bilo izbora, bio je samo on od kućnih IPL-ova. Uz njega sam dobila 3 žaruljice po 1.500 bljeskova i koristila sam ga samo na licu (iako je u uputstvu pisalo ne). Samo za lice su mi te 3 žaruljice bile preko 2 godine, jer sam kasnije samo održavala jednom u 3-4 tjedna. Za noge 1.500 bljeskova nije ništa, to je za max 3 tretmana cijelih nogu s bikini zonom jer je prozorčić mali (max 10x25mm).
Prije godinu dana sam u Elipsu uzela zamjensku žaruljicu sa 65.000 bljeskova za nešto više od 800kn i s njom sam u 5 tretmana ubila cijelu bikini zonu, a ostatak nogu sam 3x prošla. Napominjem da sam imala jako malo dlaka jer sam prije 10-ak god bila na laseru nogu. Pazuhe nisam blicala (lijenost), a počučje me tako boli da ne mogu niti na najmanju jačinu (divim se curkama koje to mogu izdržat).
Imam osjećaj da je ova zamjenska žaruljica jača jer jedva izdržim na najjače, a s originalnom sam bez problema. Napominjem da je to Remington zamjenska žaruljica, a ne neka bezveze. Također za model IPL6000 ne paše nastavak za tijelo, nego samo za lice, pa noge idu znatno sporije jer je i mali prozorčić i automatski okida svake 4sec, a ne svake 2. To piše na Remington stranici, nisam uočila prije kupovine.
I ono što je važno da je min 7-8 J/cm2 jer je to min količina energije koja ubija dlake, sve manje samo usporava.
Sve u svemu kupnju tog IPL-a samtram jako dobrim ulogom, no danas kad je veća ponuda rađe bi na tvom mjestu uštedila još koju kunu i kupila s više bljeskova i većim prozorčićem.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 18:49   #4456
Quote:
lily_rose kaže: Pogledaj post
i koliko ga dugo imas, koliko ti traje?
dal se za taj model mogu kupiti žarulje ili cijeli novi ipl kad ga potrosim?
hvala
Nisam se zamarala novim zaruljama jer ima 150 tisuca bljeskova i 5 godina garancije.To ce trajat godinama i kad to potrosim tko zna kakvi ce bit novi aparati...imam ga oko 6 mjeseci i naparavila sam oko 12 tretmana cijelog tijela.Rezultati su odlicni.Nestalo mi je oko 80 posto dlaka.A ove koje dalje rastu su mekane i svijetle.Tu i tamo vidim poneku crnu koju pocupam jer se sad ne blicam jedno mjesec dana.Najvise mi ih je ostalo na straznjem dijelu nogu jer tu nekako najslabije poblicam,na rukama nema niceg,pazusi isto nema potrebe,intimni dio je najlosiji jer me tu dosta boli kad blicam pa se nisam previse ni trudila.Moja jedina zamjerka aparatu je mali prozorcic pa tretman dosta dugo traje,ali sve ostalo nemam zamjerke,pogotovo sta je to jedan od najjeftinijih.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 19:11   #4457
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Remington IPL6000 sam uzela čim se pojavio na našem tržištu (ima sigurno 4 godine). Tada su mi u Philipsu rekla da Lumea nije za naše tržište, nije mi se išlo u Austriju po nju, pa sam uzela njega. Koštao je preko 2.700kn i to na nekoj akciji u Elipsu. Tada kod nas nije bilo izbora, bio je samo on od kućnih IPL-ova. Uz njega sam dobila 3 žaruljice po 1.500 bljeskova i koristila sam ga samo na licu (iako je u uputstvu pisalo ne). Samo za lice su mi te 3 žaruljice bile preko 2 godine, jer sam kasnije samo održavala jednom u 3-4 tjedna. Za noge 1.500 bljeskova nije ništa, to je za max 3 tretmana cijelih nogu s bikini zonom jer je prozorčić mali (max 10x25mm).
Prije godinu dana sam u Elipsu uzela zamjensku žaruljicu sa 65.000 bljeskova za nešto više od 800kn i s njom sam u 5 tretmana ubila cijelu bikini zonu, a ostatak nogu sam 3x prošla. Napominjem da sam imala jako malo dlaka jer sam prije 10-ak god bila na laseru nogu. Pazuhe nisam blicala (lijenost), a počučje me tako boli da ne mogu niti na najmanju jačinu (divim se curkama koje to mogu izdržat).
Imam osjećaj da je ova zamjenska žaruljica jača jer jedva izdržim na najjače, a s originalnom sam bez problema. Napominjem da je to Remington zamjenska žaruljica, a ne neka bezveze. Također za model IPL6000 ne paše nastavak za tijelo, nego samo za lice, pa noge idu znatno sporije jer je i mali prozorčić i automatski okida svake 4sec, a ne svake 2. To piše na Remington stranici, nisam uočila prije kupovine.
I ono što je važno da je min 7-8 J/cm2 jer je to min količina energije koja ubija dlake, sve manje samo usporava.
Sve u svemu kupnju tog IPL-a samtram jako dobrim ulogom, no danas kad je veća ponuda rađe bi na tvom mjestu uštedila još koju kunu i kupila s više bljeskova i većim prozorčićem.
puno hvala definitivno kupujem skuplji ipl sa više bljeskova i bacam se na bljeskanje u jesen. da do sljedećeg ljeta dočekam barem upola manje dlaka i da mi se brijanje svede na jednom tjedno preko ljeta meni bi to bio veliki uspjeh
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 19:15   #4458
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Nisam se zamarala novim zaruljama jer ima 150 tisuca bljeskova i 5 godina garancije.To ce trajat godinama i kad to potrosim tko zna kakvi ce bit novi aparati...imam ga oko 6 mjeseci i naparavila sam oko 12 tretmana cijelog tijela.Rezultati su odlicni.Nestalo mi je oko 80 posto dlaka.A ove koje dalje rastu su mekane i svijetle.Tu i tamo vidim poneku crnu koju pocupam jer se sad ne blicam jedno mjesec dana.Najvise mi ih je ostalo na straznjem dijelu nogu jer tu nekako najslabije poblicam,na rukama nema niceg,pazusi isto nema potrebe,intimni dio je najlosiji jer me tu dosta boli kad blicam pa se nisam previse ni trudila.Moja jedina zamjerka aparatu je mali prozorcic pa tretman dosta dugo traje,ali sve ostalo nemam zamjerke,pogotovo sta je to jedan od najjeftinijih.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
da, i još je u elipsu trenutno na akciji 30%
odluka je pala na njega, super, thanks!
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 23:44   #4459
Quote:
lily_rose kaže: Pogledaj post
da, i još je u elipsu trenutno na akciji 30%
odluka je pala na njega, super, thanks!
Nadam se da ces bit zadovoljna!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 17:44   #4460
Pozdrav!

Da li netko ima Lumeu BRI956 00 ? Iskustva?
Vidim da je na popustu u elipsu do kraja mjeseca https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...IPS-BRI956-00/
Goldea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.