Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > App Store

App Store Aplikacije za iPhone

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 21:12   #21
super, ima li netko već iskustva u tome pa da preporuči kako i gdje kupiti njihove bonove?
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 22:47   #22
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
super, ima li netko već iskustva u tome pa da preporuči kako i gdje kupiti njihove bonove?
Imas po Facebooku likove koji prodaju US bonove za iTunes i Google-ov store. Naravno, to nije sigurno, no nisu si lopovi
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 00:23   #23
na jednom drugom forumu su preporučili offgamers.
primaju paypal pa ipak imaš neku zaštitu, a nekoliko ljudi je podijelilo pozitivno iskustvo.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 16:07   #24
super, a je li moguće pretplatiti se na apple music, je li tko probao to?
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 18:53   #25
imaš deezer za koji ne trebaš izvađati bijesne gliste da bi radio. čemu se gnjaviti s tim?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 19:42   #26
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
imaš deezer za koji ne trebaš izvađati bijesne gliste da bi radio. čemu se gnjaviti s tim?
a volio bih baš koristiti apple music pa me zanima je li proces isto kao kad kupuješ bilo šta putem app storea sa gift card, je li tako ide i sa tom pretplatom?
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2020., 16:53   #27
Je li moguće ubaciti titlove u kupljene iTunes filmove?
DoktorNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2024., 12:53   #28
Pozdrav,

postoji li mogucnost brisanja aplikacija iz historya accounta?
Vratio sam se na iOS nakon nekih 10ak godina i na accountu u Storeu pod "Purchased" vidim hrpu aplikacija koje su davno prestale raditi, moze li se to nekako izbrisati? Na Androidu u PlayStoreu ima "Manage apps" sekcija gdje sam pobrisao sve sto mi ne treba...
Scrapper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2024., 13:02   #29
iTunes store

Quote:
Scrapper kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

postoji li mogucnost brisanja aplikacija iz historya accounta?
Vratio sam se na iOS nakon nekih 10ak godina i na accountu u Storeu pod "Purchased" vidim hrpu aplikacija koje su davno prestale raditi, moze li se to nekako izbrisati? Na Androidu u PlayStoreu ima "Manage apps" sekcija gdje sam pobrisao sve sto mi ne treba...

Možda pomogne:
Odeš na AppStore na iPhoneu te gore desno na svoju sličicu. Klikneš Aplikacije i tamo ti je popis svih do sad skinutih aplikacija. Povućeš aplikaciju koju ne želiš da se prikazuje u lijevo i imaš opciju Sakrij.

U tom slučaju kad otvoriš app u storeu, neće pisati da si ju već imao kao, nego kao da ju prvi puta skidaš.

mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2024., 15:17   #30
To je to, svaka čast, hvala

Nije mi palo napamet povući prema lijevo, cijelo vrijeme sam držao prst na aplikaciji u nadi da će mi iskočiti pop-up Delete ili Remove

P.S. Vidim da određene aplikacije nemaju ovaj Cloud oblačić sa strelicom za download, pretpostavljam da su te maknute iz Storea, međutim neke ga imaju ali kada odem na njih izbaci neki error tipa "Can't connect. Try again"
Scrapper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.