Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2017., 19:08   #1301
je jako je osjetljiva a najgore mi je evo sad idem na more i zelim ih se rijesiti. 5 salona me odbilo jer imam takvu kosu..i sta da sad..uzmem kremu neku?

iskreno dosta mi je britvica

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 18:49   #1302
Jos jednom da pohvalim Braun seriju 9xxx. Odlican mi je!
Uz njega sam dobila i onaj za lice, sto izgleda kao debela olovka i ne kuzim-kad si s njim pocupam brkove, upali mi se sve! Bas onak zagnoji. A kad ih cupam pincetom, nikakvih problema.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 01:45   #1303
Quote:
Roisin Murphy kaže: Pogledaj post
je jako je osjetljiva a najgore mi je evo sad idem na more i zelim ih se rijesiti. 5 salona me odbilo jer imam takvu kosu..i sta da sad..uzmem kremu neku?

iskreno dosta mi je britvica

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ako krema nema sastojke koje još više istanjuju kožu...
Pročitaj koji su sastojci i googlaj ili pitaj dermatologa...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 20:08   #1304
Kupila sam od afrodite ..ali nista to meni nije skinulo..jedva nesto... :/
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 02:23   #1305
Quote:
*Mustra* kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure

Zanima me jel ima netko ovaj model i kako ste zadovoljne?


Šta kažete? Jel ovaj dobar za tu lovu? Hoće mi služiti bar 5 god?

Ne zalazim bas na ovaj dio foruma, pa ne znam je li prekasno za odgovor. Ja sam bas taj dobila za Bozic prosle godine. To mi je treci epilator, a prvi Braun (imala sam prvo philips pa onda mislim rowentu). Prepreprezadovoljna sam i nisam znala da epilacija moze biti toliko bezbolna i brzo gotova. Ja s njim brijem noge i prepone, dlaka definitivno imam (idealan sam kandidat za npr IPL ali mi je to malo za sad jos skupo) i stvarno sam odusevljena. Platila sam ga 100€ jer je bio na popustu, inace kosta kod mene 150€ i vec dosta dugo drzi tu cijenu.
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 12:22   #1306
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Godinama koristim epilator, te osim poneke urasle dlake koje mi nisu neki faktor, nemam drugih problema.

No jedna kozmeticarka davno mi je rekla da epilator moze prouzrociti kapilare (zbog struje valjda).
Ja ih nemam, nemam ni genetske predispozicije za vene i kapilare, pa me zanima koliko ta teorija drzi vodu.
mislim da ne drzi vodu ...ja gazim prema 37. godini a sa epilatorima se depiliram od svoje 16. godine (prvi epilator od brauna je bio onaj sa spiralom koji boli ko sam vrag, ati tada drugih nije bilo). Jedine kapilare koje imam to su na sredini bedra - vanjska strana i to su me skurili u salonu sa onim vrucim voskom.

Prije ce kapilare prouzrociti vruci vosak jer je on jak i prilikom povlacenja se odize i dio koze pa moze stvoriti traumu. ili kao u mom slucaju da te skure ko budalu.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 10:51   #1307
Wedding, hvala na odgovoru

U medjuvremenu sam primjetila nekoliko kapilara na bedrima, joj sto karma brzo djeluje u mom slucaju
A sto je najbolje, u zadnju godinu dana sam se vise brijala nego koristila epilator
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 10:59   #1308
Cure koje koristite koji od navedenih uredaja molim savjet..

Znači kupila bi IPL uređaj i pročitala sam dosta recenzija no u globalu me zanima slijedece- koja je razlika recimo Remington 6000 koji košta 1.300 kn i Philips Lumea za recimo 2.200 kn? Dal konačni učinak bude isti? Nekih 2-2,5 tisuće kn bi mi bilo u redu dati, ali sam prilično neodlucna dal koji Lumea model uzeti, Remington ili Braun...

Pa eto bilo koja preporuka iz prve ruke je dobrodošla
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 12:40   #1309
Imas posebnu temu o tim uredjajima, mozda ces tamo prije dobiti odgovor
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:36   #1310
Moj Philips depilator je upravo danas nakon 20 godina preselio u vječna lovišta. Budući da sam se navikla na takav način depilacije hitno moram kupiti novi, a vidim da su sada u Elipsu na popustu. Trebam preporuku Philips opet ili Braun budući vidim da ga cure hvale. Pomagajte, na što da pripazim prilikom kupovine (nisam uopće gledala na njih u trgovinama jer me moj vjerno služio) pa da se ne zeznem, ne mora imati ništa specijalno, ako mi je bio dobar stari onda će i novi služiti, samo da efikasno čupa. Znači, oni fensi šmensi dodaci mi ne trebaju. i naravno, da nije skuplji od 100 e.
kity1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 22:44   #1311
Ako već imaš toliko iskustvo, onda ti siguro ne treba fensi šmensi, što jedonstavnije, samo nek čupa. Sigurno će i neki model za 50 e da odradi posao kako treba. Ja imam neki jako jeftin (već nekoliko godina), ali on mi je samo za inbetween, inače depiliram pastom, epilator kada neću da čekam - a sve manje želim da čekam
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 10:28   #1312
Cao cure
Do sada nikada nisam koristila epilator uvijek je izbor bio britvuca ili vosak, vidim sad ovaj na akciji Phillips Santinel 6420/00 pa me zanima one koje su ga probale vrijedi li
cold_wave is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:01   #1313
Quote:
*Aria* kaže: Pogledaj post
Ne zalazim bas na ovaj dio foruma, pa ne znam je li prekasno za odgovor. Ja sam bas taj dobila za Bozic prosle godine. To mi je treci epilator, a prvi Braun (imala sam prvo philips pa onda mislim rowentu). Prepreprezadovoljna sam i nisam znala da epilacija moze biti toliko bezbolna i brzo gotova. Ja s njim brijem noge i prepone, dlaka definitivno imam (idealan sam kandidat za npr IPL ali mi je to malo za sad jos skupo) i stvarno sam odusevljena. Platila sam ga 100€ jer je bio na popustu, inace kosta kod mene 150€ i vec dosta dugo drzi tu cijenu.
Hvala ti na odg.

Guglala sam neko vrijeme i vidim da dosta cura tu na forumu, a i okolo po netu hvali seriju 7 pa sam bacila oko malo na njih jer iako mi se serija 9 jako sviđa ipak mi košta malo previše. I tako ja sinoć opet malo guglam da vidim jel ima gdje kakva akcija i naletim na OVAJ.

Kako se uskoro bliži godišnjica braka, a ja nisam imala pojma šta bi za poklon (inače si kažemo što bi htjeli ako imamo baš baš neku specijalnu želju) izbor je pao na ovaj gore linkani. Ja ću dobiti dugo željeni Braun (nadam se da se nisam zeznula sa modelom iako mi se čini genijalan za te novce i tu je najjeftiniji od svih mjesta gdje sam gledala), a muž će dobiti glatku ženu (+ svoj poklon) i svi smo na dobitku.
*Mustra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:11   #1314
Quote:
cold_wave kaže: Pogledaj post
Cao cure
Do sada nikada nisam koristila epilator uvijek je izbor bio britvuca ili vosak, vidim sad ovaj na akciji Phillips Santinel 6420/00 pa me zanima one koje su ga probale vrijedi li
Ja ne znam koji točno model je moj stari Phillips, ali oblikom izgleda isto kao taj samo što ima neki drugi dezen na sebi.

Ja ti ga osobno ne bi baš preporučila. Ako možeš radije si kupi neki drugi. Pričekaj malo pa uštedi novce ako ne možeš odmah ili traži neku akciju. Da se razumijemo, ovaj čupa dlake, ali ne hvata i one najsitnije. Treba dugo vremena za proći noge samo do koljena, za cijele i još druge dijelove tijela ti treba sat dva sigurno. pa onda još ne uhvati svaku dlaku koju skužiš tek sutra pa ajde sutra ponovo. Ja se jedno 3 dana moram eplirati da bi mi maknuo 98% dlaka i opet neka ostane.

Još kako nisi nikad koristila epilator, s ovim se pripremi na plakanje jer boli ko sam vrag. Ja sam se već navikla, ali na početku sam umirala od bolova. I bučan je strašno.

Ja se baš veselim lampici na novom Braun koji sam naručila jer mi je to baš korisna stavka. Recimo sa Phillipsom kad se epiliram, u jednoj ruci držim njega a u drugoj mobitel s kojim si osvjetljujem noge jer bi inače falila još više dlaka nego što falim i ovako.
*Mustra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 10:18   #1315
Ja bi Braun 7 ali mi malo puno 100 eura
Razmišljala sam o 5 jer je on oko 60 ali ima 28 pinceta a 7 ima 40.Mislim da ću sačekati malo da neko sniženje iskoči. Ako neko vidi sniženje u DE da se može kupiti nek viče
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 10:45   #1316
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja bi Braun 7 ali mi malo puno 100 eura
Razmišljala sam o 5 jer je on oko 60 ali ima 28 pinceta a 7 ima 40.Mislim da ću sačekati malo da neko sniženje iskoči. Ako neko vidi sniženje u DE da se može kupiti nek viče
Ako misliš uzet 7 bolje uzmi 9 jer ima širu glavu. Ja sam s 5 sad prešla na 9. Uzela sam ovaj model https://www.amazon.de/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1
Sviđa mi se da je bežičan.
Imaš seriju 9 i za manje, ja sam htjela da ima dodatke.
Uglavnom, vidim da tu cure pišu kako su 20 godina imale 1 epilator. Zanima me kako su ga toliko dugo koristile?
Nakon 3 godine primjećujem da ne epilira kao prije, lomi dlake, savršena epilacija traje 7 dana a ne kao na početku 4 tjedna.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 10:53   #1317
Mislim da je stvar da se navikneš i misliš da je to tak i da je okej.

Moj Panasonic je bio star preko pet godina i ja sam mislila da za epilaciju od struka na niže treba do 2 sata i da je to normalno. Kupila Braun seriju 9 jer je bila akcija i rekoh vrijeme je za novi. Sad za pola sata sve sredim. Vjerujem da će za koju godinu epilacija biti još efikasnija.

Osim što je novi, dvije funkcije su mi zakon: to što je bežičan znači sve plus mala lampica koja fakat pomaže, nekad se epiliram skoro I tami i imam samo nju jer se s njom odlično vidi.

Nakon ovog Brauna kad ću razmišljati o novom epilatoru opet ću uzeti Braun. Do sad sam uz Panasonic imala i Phillips.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 21:12   #1318
Stigao meni danas moj Braun i moram priznati da sam očekivala puno puno više od njega nakon svih recenzija koje sam pročitala ovdje i pogledala na YT. Nakon 45 min epilacije sam se umorila i odustala. Moj stari muzejski Phillips ima 18 pinceta, ovaj Braun ima 40 i ja tu nikakvu razliku ne vidim. Čini mi se da trga dlake, ne čupa i one najsitnije, nekoliko puta moram prelaziti po istom mjestu da bi on uhvatio dlaku. Od svih nastavaka koji su došli s njim, najefikasniji mi je kad sa "golom" glavom epiliram.

Kao što je Sweeet gore rekla, Braunu su plus lampica i bežičnost, ali da toliko naplaćuju za to? Sva sreća da sam ga uhvatila na sniženju jer da sam platila preko tisuću kuna za nešto što i moj stari Phillips (koji je bio oko 200kn) isto radi, mislim da bi stvarno popizdila.
*Mustra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:20   #1319
Epilatori

Quote:
*Mustra* kaže: Pogledaj post
Stigao meni danas moj Braun i moram priznati da sam očekivala puno puno više od njega nakon svih recenzija koje sam pročitala ovdje i pogledala na YT. Nakon 45 min epilacije sam se umorila i odustala. Moj stari muzejski Phillips ima 18 pinceta, ovaj Braun ima 40 i ja tu nikakvu razliku ne vidim. Čini mi se da trga dlake, ne čupa i one najsitnije, nekoliko puta moram prelaziti po istom mjestu da bi on uhvatio dlaku. Od svih nastavaka koji su došli s njim, najefikasniji mi je kad sa "golom" glavom epiliram.

Kao što je Sweeet gore rekla, Braunu su plus lampica i bežičnost, ali da toliko naplaćuju za to? Sva sreća da sam ga uhvatila na sniženju jer da sam platila preko tisuću kuna za nešto što i moj stari Phillips (koji je bio oko 200kn) isto radi, mislim da bi stvarno popizdila.

Potpisujem. Ja sam dobila seriju 7, a do tad sam imala stari phillips sa 20pinceta. Isto cupam sa skinutom maskom s glave uredjaja. Imam dojam da mi na dijelovima di su kosti izrazene, tipa koljena, samo potrga, a ne i pocupa dlake. I ta bezicnost je od k, realno, nemam baterije za odradit noge od stopala do struka s jednim punjenjem. Onda cekaj da se napuni. A to svijetlo mi uopce nije potrebno i bezveze jede bateriju ne znam sto se tu toliko plati, ocito ime. Cak imam dojam da su mi noge bile vremenski duze glatke s phillipsom


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 13:56   #1320
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Potpisujem. Ja sam dobila seriju 7, a do tad sam imala stari phillips sa 20pinceta. Isto cupam sa skinutom maskom s glave uredjaja. Imam dojam da mi na dijelovima di su kosti izrazene, tipa koljena, samo potrga, a ne i pocupa dlake. I ta bezicnost je od k, realno, nemam baterije za odradit noge od stopala do struka s jednim punjenjem. Onda cekaj da se napuni. A to svijetlo mi uopce nije potrebno i bezveze jede bateriju ne znam sto se tu toliko plati, ocito ime. Cak imam dojam da su mi noge bile vremenski duze glatke s phillipsom


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da, te plastike okolo sve i ja poskidam, odrađuje bolje posao. Nisam imala Philips pa nemogu reći ništa, ali serija 9 je daleko bolja od serije 5. Serija 7 ima 40 pinceta, ali užu glavu od serije 9.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:30.