Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 00:00   #481
Uzas. Nisam vjerovala dok nije Mike potvrdio. Stvarno me nikad ne pogadaju takve stvari, ali ovo je stvarno tuzno. I jadna ta djecica koju je ostavio iza sebe.
Bila sam na koncertu prije manje od mjesec dana, i stvarno je ostavio ogroman dojam na mene. Svaka pjesma je u zivo zvucala nevjerojatno.

I jadna ta djecica 😭😭 jel mu nisu bila dovoljna snaga da se iscupa iz depresije. Stvarno tuzno

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 08:28   #482
Ovo me baš pogodilo. RIP
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 10:34   #483
Znam da će možda zvučati neprilično, ali mislim da je s namjerom odabrao ovaj datum. Čim sam čula, sjetila sam se da je Cornellov rođendan. Recimo, kada slušam stvari s novog albuma, sve ima jasnog smisla, a on se vrti oko depresije. Kao da je svojom smrću želio poslati jasnu i simboličnu poruku o tome koliko je ona prisutna. Mnogi ljudi se srame, a ne bi trebali. Stoga je, bar meni, njegova smrt veća od same smrti kao takve. Baš zbog simbolike.

Naravno da se uvijek pitaš zašto klinci nisu bili nešto što će nekome biti dovoljan razlog za život, ali ako nismo iskusili depresiju u takvom intenzitetu onda ne možemo ni znati Baš je tužno slušati ovo. Zbog lirike. Mislim da u ovakvim slučajevima treba prevrnuti percepciju stvari i ne misliti da je sebičan ili što god nego jednostavno razmišljati u smislu koliko je osobi teško živjeti na taj način, s takvim "demonima" i jednostavno više ne može. Samim time je i lakše prihvatiti situaciju jer nastaviš voljeti osobu bez ljutnje što je sama odabrala kada će umrijeti i time ostavila sve koji ga vole.

Super stvar u cijeloj situaciji jest to što njegova obitelj proživljava isto što proživljavaju Cornellovi, a to je neopisivo bolja stvar nego da si pet sati kod psihologa koji te ne može razumjeti na toj razini. U svemu se može pronaći nešto dobro, a oni su bili jako bliski tako da će, vjerujem, zajedno lakše proći kroz ove bolne događaje.



Ako ništa, njih dvoje će uvijek biti u internet svijetu
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 14:24   #484
Baš sam tužna... tužna, tužna, tužna Nisam posljednjih godina baš pratila njihov rad. Znala sam samo da pripremaju novi album i sviđala mi se ova njihova nova stvar Heavy..

No oni su bili bend moje tinejdžerske dobi. Original Hybrid Theory i Meteora još uvijek stoje tu negdje na mojim policama. Slušala sam ih godinama. Podsjećaju me na sve one lijepe stvari rane mladosti Dugo sam bila zaljubljena u Chestera..

Pa kad si već odlučio otići, počivaj u miru. RIP

https://www.youtube.com/watch?v=v2H4l9RpkwM
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 15:00   #485
Iako se mnogima ovo cini kao sebican cin to nije jer je Chester jos 2014. izjavio da se osjecao tako da je htio leci u kut i umrijeti, toliko je bio depresivan. Ocito nikada to nije prebolio unatoc psihijatrima kojima je odlazio i sve se samo pogorsalo nakon sto je Chris umro. Jos uvijek sam u fazi poricanja, ne mogu gledati ni slike ni slusati njihovu glazbu, previse boli. Nevjerojatno da se mozes vezati uz nekoga samo preko pjesama i intervjua. Upoznala sam ga prije manje od mjesec dana i taj cu dan zauvijel pamtiti.
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 12:14   #486
R.I.P.

moje djetinjstvo, In The End, Numb, Encore s Jay-Zem, MTVev Faint/Toxic mashup s Britney, Crawling, wow... I da , Heavy danas ima mnogo vece znacenje, da smo barem zaista slusali i znali da on trazi pomoc, a ne jos vise pljuvali po njegovom umjetnickom dijelu
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 12:15   #487
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Jedan od bendova moje mladosti.
Obožavao sam prvi album, i drugi mi je bio sjajan, ali kasnije ih nisam pratio.

Ali šteta i RIP Chester
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 16:39   #488
Katastrofa, jedna od najdražih grupa. Neizmjerno mi je žao.

Nije mi se sviđao njihov prelazak sa metala na neki polu rep/elektroniku, ali su uvijek u srcu. Jbg, osnovna i Meteora, sigurno najbolji album 2000-tih. MTV po cijeli dan i Faint/Numb/From The Inside na repertoaru

Jebena šteta, zaista. Pitanje što će sada s njima biti.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 19:21   #489
PUM legendo
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 17:17   #490
https://www.youtube.com/watch?v=CgwL14IDDJY
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 14:51   #491
Niti ja nisam mogao vjerovati kad sam saznao sto se dogodilo Nisam pretjerani fan Linkin Parka poslije 2007, ali nikad nisam bio tako jako sokiran smrcu neke slavne osobe kao sad... Prvo sam vidio da je Mike na Facebooku nesto objavio, ne bih ni obratio paznju da tekst nije bio poprilicno dugacak. Jos uvijek sam mislio da je sala nekog tipa, no onda sam isao provjeriti wikipediju i nisam mogao vjerovati kad je u Chesterovom artiklu pisao "Died..."

Mozda nas je ta vjest sokirala i iznenadila zato sto nitko od nas jednostavno nikad nije ni pomislio da bi se tako nesto moglo dogoditi, obzirom da je Linkin Park relativno mladi bend i napravili bi jos dvostruko toliko albuma u karijeri (mozda ne po mom ukusu buduci da se orjentiraju vise na pop techno muziku, ali to sad nema veze). Mislim, iznenadile su me i smrti tipa Chrisa Cornella ali to mi je nekako bilo "manje sokantno" ako se mogu tako izraziti...zato sto smo nazalost polako navikli na tragicne sudbine grunge legendi, sve jedna za drugom: Kurt Cobain, Layne Staley, Scott Weiland itd...

Ono sto je stvarno istina je to da su HT i Meteora klasici koji su obiljezili moje djetinjstvo i koji ce biti zapamceni jos jedno jako dugo vrijeme u buducnosti.
dorian99211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:56   #492
https://youtu.be/GZ6Jg8F1bm8

Jeste vidjeli? Nadam se da će nastaviti dalje i da će Mike preuzeti vokal! Bila bi šteta da ne nastave, mislim da imaju solidan potencijal

Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:32   #493
Uklonjen je video, ne uspjeh pogledati.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 00:13   #494
https://youtu.be/9VoLHdADma8evo, cijeli koncert, a ovaj link koji su maknuli je dio koji počinje na 2:29 Meni je Mike oduvijek bio mica. Baš za zagrlit Neka nastave
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 15:19   #495
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Uzas. Nisam vjerovala dok nije Mike potvrdio. Stvarno me nikad ne pogadaju takve stvari, ali ovo je stvarno tuzno. I jadna ta djecica koju je ostavio iza sebe.
Bila sam na koncertu prije manje od mjesec dana, i stvarno je ostavio ogroman dojam na mene. Svaka pjesma je u zivo zvucala nevjerojatno.

I jadna ta djecica jel mu nisu bila dovoljna snaga da se iscupa iz depresije. Stvarno tuzno

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ej, sad citam temu i vidim tvoj nick..
Bila si na koncertu?? Ajme..

Mi smo taman dan prije doselili u Dansku i onda šok, nisam mogla doci sebi tjednima... Pa sam se malo sabrala i onda opet onaj In Memoriam koncert vratio sve nazad.

Bend moje mladosti...

Sto kazete na Mike-ov solo projekt i post-traumatic album? Ovo ljeto ce i nastupati...

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:15   #496
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Ej, sad citam temu i vidim tvoj nick..
Bila si na koncertu?? Ajme..

Mi smo taman dan prije doselili u Dansku i onda šok, nisam mogla doci sebi tjednima... Pa sam se malo sabrala i onda opet onaj In Memoriam koncert vratio sve nazad.

Bend moje mladosti...

Sto kazete na Mike-ov solo projekt i post-traumatic album? Ovo ljeto ce i nastupati...

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Da, bila sam na koncertu, prvo i vjerojatno zadnjem Al eto zeljela sam si to jako dugo, i ostvarilo se. Vidjela sam za Mikeovu turneju, iskreno se nadam da ce doc negdje blizu, pa da mogu otic na koncert.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2018., 05:09   #497
Malo popdsjećanje, meni jedna od njihovih boljih stvari.

__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2018., 21:23   #498
Mozda znate da je Mike sa svojim solo albumom nastupa diljem Europe i trenutacno je na americkoj turneji. Bilo bi divno kada bismo ga imali prilike slusati na INmusicu pa stavljam link na peticiju:

https://www.change.org/p/inmusic-we-...music-festival
__________________
Za Velikog Vezira, sa stitom ili na stitu © Plitko
It's about how much freedom you can take away from somebody before they either fold or fight.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2019., 10:27   #499
RIP Chester legendo!! <3

netko zna informacije ikakve što će se dešavati sa bendom?? osim da je Mike u solo vodama trenutno??
testosteron99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2020., 00:20   #500
Jel itko čuo za relativno novi Nu Metal bend From Ashes To New? Isti je veoma inspiriran LPom iz perioda Hybrid Theory i Meteora. Glavni pjevač po meni ima izvrsne vokalne sposobnosti i zvuči u puno pjesama gotovo identično Chesteru. Isto imaju rappers i kombiniraju rock muziku sa hip hop žanrom. Jedina zamjerka su mi riffovi gitare koji su daleko ispod nivoa Brada Delsona. Samo da imaju mrvicu kvalitetnijeg gitarista to bi bilo to. Ali to je samo moj dojam. Imaju 3 studijska albuma. Posljednji, Panic , je izašao ove godine.
dorian99211 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.