Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 14:05   #9181
Nisam dugo..pa se skupilo toga. 😊

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Old 19.07.2017., 14:12   #9182
Ovi trajni lakići su mi super!
*Angel* is offline  
Old 19.07.2017., 14:13   #9183
Angel, koje su ti nijanse Colorpop sjenila?
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 19.07.2017., 14:35   #9184
Naručila sam Nuxe laganu kremicu sa Sophia.hr i poslali mi hrpu testera



Sitnce za more



Maske naručila s ebaya, čekam da stignu. Jako mi pašu sad po vrućinama, stavim ih malo u fridž i baš fino hlade.
Sarah Walker is offline  
Old 19.07.2017., 14:36   #9185
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Angel, koje su ti nijanse Colorpop sjenila?
Po redu...Sequin,Tang i Hanky panky. Hanky panky mi se uopće ne poznaje na očima, samo matira. Ostala dva su super.
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Angel, koje su ti nijanse Colorpop sjenila?


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Old 19.07.2017., 14:56   #9186
Quote:
*Angel* kaže: Pogledaj post
Po redu...Sequin,Tang i Hanky panky. Hanky panky mi se uopće ne poznaje na očima, samo matira. Ostala dva su super.


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Hvala
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 19.07.2017., 21:44   #9187
[IMG][/IMG]

počevši od vikenda do danas
martos is offline  
Old 19.07.2017., 21:46   #9188
@martos, ne diraj ništa više s postom. vidi se fotka


curke, super kupovine!!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 19.07.2017., 21:49   #9189
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
@martos, ne diraj ništa više s postom. vidi se fotka


curke, super kupovine!!
patim se već satima.... nisam nikako uspjela preko moba uplodati sliku, samo preko laptopa ali uspjela ja
martos is offline  
Old 19.07.2017., 21:50   #9190
Quote:
martos kaže: Pogledaj post
patim se već satima.... nisam nikako uspjela preko moba uplodati sliku, samo preko laptopa ali uspjela ja
uspjela si barem 3 puta do sada, jer sam svaki put dobila notifikejšn
no, evo, i sad se vidi :klap:
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 19.07.2017., 22:30   #9191
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
Limited Edition Travelight Story by CATRICE
Kakva ti je paleta?

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 20.07.2017., 01:26   #9192
Stiglo sa Pink pande, Mur Mermaids Forever paleta, ajme kako je lijepa ...

Onda, kist RT blush brush je bio na sniženju na 40-ak i nešto kn pa sam uzela, mada ne patim na kistove uopće, meni je veća umjetnost uspješno se našminkati sa malim kistićem koji dobijem uz neko rumenilo nego da ove dugačke kistove nosam sa sobom (jer se rijetko kad imam vremena ujutro našminkati doma). A i ne čini mi se nešto poseban, za 40ak kn ok, ali za 90 i nešto koliko je inače tamo, precijenjeno.
Mur Iconic 2 paletu sam dobila kao poklon uz narudžbu, pa ok izgleda, ništa posebno, više mi se sviđala iconic 1 koju isto nisam nikad otvorila.. i proslijedila već..

I ovaj Mur lip kit , uzela sam ga samo zbog naziva nijanse "Echelon", već sam si ga zacrtala par mjeseci prije dok sam vidjela na nekim stranim mjestima to i jedva čekala da si nabavim Echelon... Nisam ni očekivala nešto sad predobno, taj tekući mat ruž i nije toliko loš, ali ova olovka je užas, kao prvo, došla mi je slomljenog vrha skroz, pa sam je išla šiljiti, užasno se šilji a možda mi treba manje šiljilo... ne mislim koristiti svejedno...... Ta olovka okolo je od nekakve plastike ili nemam pojma kakav je to materijal i osim toga toliko užasno smrdi, ja to nosu ne mogu približiti, kamoli da stavljam na usne, čisti otrov, stvarno strašno . Ne znam kako može nešto za usne toliko doslovno toksičan miris imati... Zbilja evo sad uviđam da su neke mur stvari ok, a neke stvarno koma.

I ovaj losion Red Line Bettina Barty uzela u Mulleru, jako mi je fora i miris i ambalaža, ali ne mogu odgonetnuti na koji mi točno parfem miriše, a miriše mi točno na neki koji mi je poznat.

I Alverde losion od marelice




Dobila ove Biobaza stvarčice
Hellcat is offline  
Old 20.07.2017., 05:47   #9193
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Kakva ti je paleta?

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
još neotvorena
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 21.07.2017., 20:18   #9194
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Koliko košta ovaj L'occitane set i ima li ga svugdje?
Dobila sam pa ne znam koja je cijena, ali znam da ima u Mulleru

Cure, predivne stvarčice ste kupile
ljubii is offline  
Old 22.07.2017., 21:09   #9195
pozz, nisam do sad nikad pisala na temi ali sam znala skicnut kaj pisete

ugl. ovo sam jucer kupila u ljekarni, koja je jedina (tako mi je bar teta rekla)
di mućkaju svoje pripravke, koliko sam vidla imaju razno razne kreme, serume, pilinge za tijela a najvise mi je zapao za oko ovaj maslac, po sastojcima mi se čini da bi bio brončanu put
bumo vidli



__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 22.07.2017., 21:35   #9196
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
pozz, nisam do sad nikad pisala na temi ali sam znala skicnut kaj pisete

ugl. ovo sam jucer kupila u ljekarni, koja je jedina (tako mi je bar teta rekla)
di mućkaju svoje pripravke, koliko sam vidla imaju razno razne kreme, serume, pilinge za tijela a najvise mi je zapao za oko ovaj maslac, po sastojcima mi se čini da bi bio brončanu put
bumo vidli



Ovo se cini super, nadam se da ce biti djelotvorno.
U svim gradskim ljekarnama bi trebalo biti tih pripravaka, ja sam na Ravnicama i u Dubravi znala isto uzimati neke kremice.
Ali cinjenica je da jedino gradske ljekarne rade u svom labosu te pripravke, privatne ne.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 22.07.2017., 21:43   #9197
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ovo se cini super, nadam se da ce biti djelotvorno.
U svim gradskim ljekarnama bi trebalo biti tih pripravaka, ja sam na Ravnicama i u Dubravi znala isto uzimati neke kremice.
Ali cinjenica je da jedino gradske ljekarne rade u svom labosu te pripravke, privatne ne.
aha, ma kus ja sam bas pitala tetu dal ima i u drugim gradskim ljekarnama tog njihovog asortimana jer mi ta kod džamije i nije bas usput pa mi je rekla da su oni jedini, pa sad ne znam
mozda svaka radi bas svoje...jer vidim da na ovoj piše i adresa
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 22.07.2017., 23:01   #9198
Njima su ti labosi u Buzinu i od tamo salju sve okolo. Ali mozda neke imaju i svoj mini labos iza pulta, to ne znam.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 23.07.2017., 12:37   #9199
Žene, imate divnih kupovina, standardno! Od paleta do lakova itd!
Nisam dugo prijavljivala pa eto napokon i mojih stvari.



__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Old 23.07.2017., 12:47   #9200



ABH paletom i Lime Crime Venus paletom sam oduševljena! Od pigmentacija, do nanošenja, blendanja - ma savršene su!

__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.