Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2017., 18:59   #2581
Evo da malo podignem temu i podijelim s vama cijene u Francuskoj.Danas sam se lijepo razveselila s linijom Prodigieuse. Kako nas samo pljačkaju u lijepoj našoj..
http://
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 22:28   #2582
Miris suhog ulja sa zlatnim česticama

Cure
Postoji li razlika u mirisu suhog ulja- onog običnog i onog sa zlatnim česticama?

Nisam nikad imala zlatno ulje, a inače mi je miris "običnog" savršen, kao i parfem.
Jednom sam probala pošnjofati zlatno ulje u dm-u i miris mi se učinio drugačiji, nekako slabašan i sintetički. Možda je miris bio ishlapio jer je bočica predugo stajala.Nadam se da je to u pitanju, jer baš bih si htjela priuštiti jedno sa zlatnim česticama.


Ako je neka od vas probala oba ulja, može li usporediti njihove mirise?
Megi Pegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 06:57   #2583
Davno sam imala ono sa sljokicama ali u glavi mi je da isto mirisu. U taj sam se zaljubila i nakon njega kupila jos par bez sljokica, uvijek sam bila jednako odusevljena.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 07:21   #2584
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
Evo da malo podignem temu i podijelim s vama cijene u Francuskoj.Danas sam se lijepo razveselila s linijom Prodigieuse. Kako nas samo pljačkaju u lijepoj našoj..
http://
odlično
taman idem sutra u France

što preporučate od Nuxe za suhu/dehidriranu kožu kojoj treba i anti age?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 07:49   #2585
Ja sam dobila dva testera ove kremice, ali ta je protiv prvih znakova starenja. Razmišljam da kupim full size. Hranjiva i hidratantna, super podloga za puder . Ta linija je kao za one nakon 30. godine, protiv prvih znakova starenja. Kad sam je stavila navečer, koža mi je bila ujutra baš nekak svježa i mekana, odmorena.



A linija Merveillance je od 40. godine.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 12:37   #2586
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Davno sam imala ono sa sljokicama ali u glavi mi je da isto mirisu. U taj sam se zaljubila i nakon njega kupila jos par bez sljokica, uvijek sam bila jednako odusevljena.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Hvala ti. I ja pretpostavljam da su istog mirisa. Vjerojatno se ovaj tester u dm-u bio pokvario.
Megi Pegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 15:00   #2587
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
odlično
taman idem sutra u France

što preporučate od Nuxe za suhu/dehidriranu kožu kojoj treba i anti age?
sve će ti biti preslabo, jedino prolazi ova gore nirvanesque krema za suhu kožu koju je tally stavila.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 16:14   #2588
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Ja sam dobila dva testera ove kremice, ali ta je protiv prvih znakova starenja. Razmišljam da kupim full size. Hranjiva i hidratantna, super podloga za puder . Ta linija je kao za one nakon 30. godine, protiv prvih znakova starenja. Kad sam je stavila navečer, koža mi je bila ujutra baš nekak svježa i mekana, odmorena.



A linija Merveillance je od 40. godine.
Ja koristim ovakvu za normalnu kožu (mješovita dehidrirana sam) i meni je to savršena krema

Edit: Imala sam ovu za mješovitu kožu, ta mi nije pasala. bila je masnjikava i nikako se nije upijala. Čudno su označene kreme
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 16:18   #2589
Quote:
Megi Pegi kaže: Pogledaj post
Cure
Postoji li razlika u mirisu suhog ulja- onog običnog i onog sa zlatnim česticama?

Nisam nikad imala zlatno ulje, a inače mi je miris "običnog" savršen, kao i parfem.
Jednom sam probala pošnjofati zlatno ulje u dm-u i miris mi se učinio drugačiji, nekako slabašan i sintetički. Možda je miris bio ishlapio jer je bočica predugo stajala.Nadam se da je to u pitanju, jer baš bih si htjela priuštiti jedno sa zlatnim česticama.


Ako je neka od vas probala oba ulja, može li usporediti njihove mirise?
Identični su
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 00:17   #2590
Hvala
Megi Pegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 13:42   #2591
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Ja koristim ovakvu za normalnu kožu (mješovita dehidrirana sam) i meni je to savršena krema
Ja sam dva testera, ali bilo je kreme za nekoliko upotreba. I stvarno mi je bila OK. Jedino ne znam dal bi bila dovoljna za zimu.

Sad imam još Vichy i nešto Afrodite za potrošit, onda mislim da kupujem tu za suhu kožu full size.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 11:47   #2592
može pomoć?

jel koja isprobala ove proizvode? dal se isplati uzimat ovaj putni set?
iako sam vjerna suhom ulju i njihovim sjajilima nisam još isprobala stvari za lice i kosu. pa nisam pametna dal da uzmem ovaj set ili ne

sadrži:

BIO BEAUTÉ HIGH-NUTRITION HAND CREAM WITH NATURAL COLD CREAM, 15 ml
Iznimno hranjiva krema za ruke s prirodnom cold kremom
Hrani, obnavlja i umiruje suhu i vrlo suhu kožu ruku.
98,7% sastojaka prirodnog porijekla
17,2% sastojaka iz organskog uzgoja

BIO BEAUTÉ DETOX CREAM ANTI-POLLUTION AND RADIANCE-ENHANCING, 15 ml
Detoksicirajuća krema s narančinom vodicom i pulpom acerole
Hidratizira i detoksicira kožu te sprječava utjecaj čestica zagađenja na koži. Za sve tipove kože.
98,9% sastojaka prirodnog porijekla
60,8% sastojaka iz organskog uzgoja

BIO BEAUTÉ VITAMIN-RICH DETOX MASK, 15 ml
Detoksicirajuća vitaminska maska za lice s organskom vodicom naranče
Uklanja nečistoće i detoksicira kožu. Za blistav i pročišćen ten.
99,3% sastojaka prirodnog porijekla
32,8% sastojaka iz organskog uzgoja

BIO BEAUTÉ TONING AND 24 HR MOISTURISING EXPRESS CREAM-GEL, 30 ml
24-satna gel krema koja hidratizira i zateže kožu, s organskim citronom s Korzike
Hidratizira, podiže tonus i zaglađuje kožu tijela.
98,8% sastojaka prirodnog porijekla
24,3% sastojaka iz organskog uzgoja

BIO BEAUTÉ FREQUENT USE SHAMPOO, 30 ml
Šampon za učestalu upotrebu s cvjetnom vodicom verbene i derivatima kokosa
Pruža podatnost, mekoću i sjaj svim tipovima kose.
Biorazgradiva formula. Bez silikona i boja.
99,2% sastojaka prirodnog porijekla
14,9% sastojaka iz organskog uzgoja


TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 21:54   #2593
Jel netko koristio Merveillance fluid?I koja bi razlika bila između njega i seruma? Znam ja da bi serum u teoriji trebao biti jači,ali nekako mi se čini da je to dvoje prilično slično.Eto,bilo bi idealno da je neka od vas koristila oboje pa da mi da realnu recenziju oba proizvoda.Hvala!
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 21:36   #2594
Jucer na forumu dobila dvije preporuke za ovu rozu Nuxe Nirvanesque kremu, danas kupila i meni ne odgovara tak da ju prodajem (samo danas jednom isprobana,imam racun).

Imate preporuku za neku hidratatnu od Nuxea, da je za normalnu do suhu kozu?
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 22:42   #2595
Evalynn, zašto ti nije dobra? vidim da si uzela onu za normalnu kožu.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 22:52   #2596
Imam osjecaj da mi je teska na kozi i meni se trusi kad ju stavim jos jucer kupila vichy slow age i isla zamijenit za ovu, ali mi nikako ne odgovara
Uzela sam normalnu jer ju mislila trosit jos na proljece pa da ne bude preteska, obrazi mi nisu suhi niti se perutam. Bas sam tuzna
Jos sam i okoloocnu kupila, al nju onda ni otvorila nisam.
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 23:17   #2597
o joj, baš mi je žao za nuxe za vichy slow age me ne čudi toliko.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 23:27   #2598
Vichy slow age imala testere i kupila jucer. Al me vukao Nuxe pa sam isla zamijenit jer je vichy vise dnevna krema, a ja sam trazila nekaj za popodne kad dodjem doma,bez spf i da se moze i navecer stavit.
Kaj je najgore..tester za vichy mi super bio. Nuxe uzela na blef kao prirodna je, ima da je dobra
Sad moram prodat ako uspijem, ipak je samo jednom probana.
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:17   #2599
Quote:
Evalynn kaže: Pogledaj post
Vichy slow age imala testere i kupila jucer. Al me vukao Nuxe pa sam isla zamijenit jer je vichy vise dnevna krema, a ja sam trazila nekaj za popodne kad dodjem doma,bez spf i da se moze i navecer stavit.
Kaj je najgore..tester za vichy mi super bio.
Kojoj je dobnoj skupini namjenjena ta slow age linija?
Jel okej za prve bore i hidrataciju?
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:05   #2600
Dobila sam nuxe neko ulje u zlatnoj bočici. Čemu to služi i što da radims time?
Hvala
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.