Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2017., 12:16   #41
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Video u kojem Meho, Serenay, Berrak, Kerem Čataj i predstavnik njihovog ino-distributera predstavljaju seriju. Jedino Mehu nismo čuli kako priča engleski. Ranini piše da je serija u noći premijere imala 3,5 milijuna gledatelja.
Evo i dio u kojem Meho priča engleski
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 17:36   #42
Izaso je i prevod 3. epizode. Sve bolje od boljeg. Toliko dobra gluma, toliko prenose svoja osjecanja. Ja sam prosto odusevljena.
Koliko sam skontala za onu novinarku se zainteresovao onaj lik, kome sam zaboravila ime hehe
I mnogo mi se svidja nacin na koji prikazuju svoje osjecaje. Ne kazu nista ali opet sve otkriju i prenesu nam svojim facijalnim ekspresijama. Cista umjetnost.
jovajova is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 23:45   #43
Evo pogledala i ja sve tri epizode.

Meni odgovara ovakav način prikazivanja, pogledati par epizoda odjednom zbog znatiželje, a onda kad mi bude previše, lijepo stave pauzu. Onda opet dobijem malo veću dozu i opet pauza.

Stavili su naoko napetu scenu na kraj 3. epizode, ali znamo da se ništa spektakularno neće dogoditi na početku 4. epizode. Dovest će još neke nove likove, još malo zakomplicirati.

Na početku mi nije bilo jasno zašto ne prikazuju na televiziji, bilo je i prije takvih malo slobodnijih scena. Luđaka pak u turskim serijama nikad nije falilo
Ali sad kad vidim s kime novinarka provodi noći, sve je jasnije.
A i Bilge me iznenadila, mislila sam neka sramežljiva cura, kad ono... Vrlo je brzo pokupila svoje stvari i pobjegla, nije se nimalo iznenadila, očito ima iskustva. Na kraju joj je sve bilo smiješno.

Džan je dakle bio u ludnici kao klinac. Mislila sam neka sočnija priča iza toga, ali možda i bude kad je tamo bio tri godine. Mobitel je opet zvonio kad smo trebali saznati razlog. Zapravo i ne znam zašto se ljudi baš moraju javiti kad im zvoni mobitel Nije se Deniz trebao javiti ni u prvoj epizodi, stvarno nije bilo potrebe.
__________________
Pjesma
gubitnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 09:32   #44
Izgleda da je na pomolu novi junak!
Can Manay-Karizma
U seriji rade se što u "običnim"serijama ne rade ..puše,seksaju se baš i tome slično
11tena is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 12:55   #45
Quote:
jovajova kaže: Pogledaj post
Izaso je i prevod 3. epizode. Sve bolje od boljeg. Toliko dobra gluma, toliko prenose svoja osjecanja. Ja sam prosto odusevljena.
Koliko sam skontala za onu novinarku se zainteresovao onaj lik, kome sam zaboravila ime hehe
I mnogo mi se svidja nacin na koji prikazuju svoje osjecaje. Ne kazu nista ali opet sve otkriju i prenesu nam svojim facijalnim ekspresijama. Cista umjetnost.
Mislis na Sadika,jednog od direktora holdinga koji ce sponzorirati Denizovu umjetnicku grupu, i koji od nje za novac trazi da istrazi Dzanovu proslost, ima smotano- simpaticnu facu.

Meni je novinarka takodjer veoma interesantan lik, saznadosmo preko nje i njene tetke da je Dzan od trinaeste do sesnaeste godine bio na psihijatrijskom lijecenju, da nije imao nikoga i da je bio jako siromasan.
Serija ima elemenata ekscentricnosti, tako da podgrijava mastu, ali se veoma nadam da je Özgina slatkica njena rodjaka, jer su svjetske serije, bar je tako u ovoj zemlji ovdje, pune tih istospolnih ljubavi, pa da se makar ovdje odmorimo od toga.

Quote:
gubitnica kaže:
A i Bilge me iznenadila, mislila sam neka sramežljiva cura, kad ono... Vrlo je brzo pokupila svoje stvari i pobjegla, nije se nimalo iznenadila, očito ima iskustva. Na kraju joj je sve bilo smiješno.
Dzan je u jednoj od svojih seansi govorio izmedju ostalog i ove rijeci: "svako od nas je skriveno blago, svako od nas zeli da bude poznat,.... biti poznat, biti vidjen, biti saslusan, biti shvacen….", govorio je i sta se sve mora zrtvovati da bi se taj san ili cilj ostvario i koliko je ko spreman podnijeti za taj svoj san ili cilj.

On sam je velika misterija i na koji nacin je dosao do ovoga sto je sada to cemo tek vidjeti.

Meni simpaticna i inteligentna studentica Bilge ima cilj da postane poznata psihoterapeutkinja i da pomaze ljudima. Ona je slabog imovnog stanja ali zbog dobrih ocjena ima stipendiju za studiranje koja joj je dosla u pitanje zbog toga sto je drugim kolegama radila seminarske radove za novac, kako bi pokrila troskove prijevoza i sl. Da je profesor Dzan ne bi prijavio dekanatu pitao ju je bi li bila spremna uraditi sve sto on zahtijeva od nje da ne bi izgubila stipendiju, odn. da bi ostvarila svoj san ili cilj. Njen odgovor je bio potvrdan.
Kad se od neke zenske osobe trazi sve, meni je to uvijek onaj krajnji poriv, i malo sam se bila uplasila za Bilge, posto je profesor veliki zenskaros, ali je tu kod mene pobrao pozitivne poene.
Dobila je zadatak da ode kod kolege Murata kome je vec duze vrijeme radila seminarske radove za novac i da ga natjera da sam uradi seminarski rad kako je profesor ne bi prijavio dekanatu. Pogrijesila je jedino sto mu je kasnije, kad mu to nije islo za uraditi, nepromisljeno priznala da Muratu nece nista biti, a da ce jedino ona snositi sankcije, i bila je spremna otici. Medjutim on ju je zaustavio i posto ju je za cetiri godine koliko su zajedno na fakultetu prvi put vidio vani i kako on rece medju ljudima, ponudio joj je da ce rad uraditi uz neke njegove uslove,.... da piju alkohol za svaku recenicu seminarskog rada.
Kako Bilge Muratu vec duze vrijeme radi njegove seminarske radove, i kako je vec njegova djevojka ranije primijetila da se oko tih radova za njega posebno trudi, znaci da je ipak od ranije spram njega osjecala neku simpatiju. Kad su rad zavrsili kasno u noc, Murat je rekao da je prvi put sam uradio seminarski rad, a Bilge je na to dodala da ce ona prvi put prespavati van kuce i to u stanu jednog muskarca, da je prvi put pila alkohol i to tekilu, znaci sve sa svojih 22 ili 23 godine.
Kad ju je pitao je li ikada ranije……( upravo ovako je bilo u prijevodu ),prva je krenula u akciju, znaci da joj se vec duze vrijeme dopadao. Kad je na kraju doslo do scene sa upadom njegove djevojke zgrabila je sve svoje stvari i taj seminarski rad i istrcala vani. Na putu do profesora da mu preda rad, nasmijala se , da li zbog toga sto je uspjela zbog seminarskog rada, ili sto je u Murata zaljubljena pa napravila scenu suparnici, to cemo tek nadalje vidjeti.

Quote:
gubitnica kaže:
Stavili su naoko napetu scenu na kraj 3. epizode, ali znamo da se ništa spektakularno neće dogoditi na početku 4. epizode. Dovest će još neke nove likove, još malo zakomplicirati.
Scena na kraju je proizvod svega sto Dzan iz svoje opsesije i zaljubljenosti oko Duru radi i cini. Zbog nje je sredio da Deniz ima sponzora za svoju umjetnicku grupu, zbog nje je dobro uspavao Dzeren u svojoj kuci, doduse sama mu se od pocetka nudila, sa kojom se Duru trebala natjecati na audiciji za prvu balerinu Denizove umjetnicke grupe.
Balerina Duru ima svoje snove i sve cini sto je u njenoj moci da bude prva balerina u Denizovoj umjetnickoj grupi, i to joj je prevashodno najveci san i cilj. Dzeren je povrijedila zglob i bila na oporavku u Londonu, iskoristila vrijeme i vjezbala u jednoj eminentnoj londonskoj plesnoj grupi, i Duru svjesna toga, pored Dzeren nije imala sanse biti prva.
Sad cemo vidjeti hoce li i balerina Duru, podrediti sve svom snu,hoce li razmisljati sta to znaci za njenu vezu sa Deniz i prihvatiti Dzanov prijedlog da ode na audiciju na koju Dzeren nece stici da dodje, i time postati prva balerina Denizove umjetnicke grupe.
nerinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 13:56   #46
Odgledala i ja sve 3, i zaista sve pohvale:klap:
3.ep najbolja, najviše radnje, dok su prve dve bile uvodne i upoznavale nas sa likovima, sada smo videli i nešto konkretno.
Likovi su sjajni, svaki je vrlo kompleksan, i ima neku svoju priču i svi su nekako povezani na ovaj ili onaj način, nijedan lik nije tu slučajno, i kao da su svi glavni, naravno neki se izdvajaju, ali nije klasika da imamo likove koji su eto tu onako usput, da popune radnju.
Can on je doktor ali zapravo njemu treba pomoć, i taj njegov OCD kompleks (gde šta stoji, kako pije vodu...), puno detalja.
Duru i Deniz u paketu odlični, ona kao mlada balerina koja se tek probija, a on kao ravi umetnik, u svom svetu.
Ozge zanimljiva, a vidim i da prate trendove, pa što da ne, meni se sviđa
Bilge,nije naivna kao što izgleda, prešla bi preko svega kako bi stigla do cilja, to je Can i video, ni joj slučajno da Muratov domaći.

Kamera,muzika, itd. odlično. Vidi se da je odlična produkcija i da je puno uloženo... Samo kako to obično biva, sve krene savršeno, a onda se negde usput izgube, nadam se da se to njima neće desiti.

Ja sam videla neke negativne komentare/kritike za knjige, e sad to ne mora ništa značiti, a ako bi smo poredili sa 50 Shades, i ona je prodata u milionima primeraka, a ne može se reći da je remek delo...

Nek nastave sa tim prikazivanjem samo na digitalnoj platformi jer i to je novi trend, eno Netflix odlično prolazi, sponzore će već naži, jednog i jesu (telefoni, mašina za veš)

p.s. Ona starija gospođa je Canova bivša(žena)? išao je kod nje u 1.ep, posle ga on sačekala u kolima, protiv njegove opsesije sa Duru je.
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 15:37   #47
Za sada odlična serija, zanima me kako će se to dalje razvijati. Svi su isprepleteni i svatko ima svoje mjesto u seriji.
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 17:10   #48
Quote:
milky21 kaže: Pogledaj post
p.s. Ona starija gospođa je Canova bivša(žena)? išao je kod nje u 1.ep, posle ga on sačekala u kolima, protiv njegove opsesije sa Duru je.
Ako sam dobro shvatila, to je njegova psihoterapeutkinja.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 17:59   #49
Quote:
milky21 kaže: Pogledaj post
Nek nastave sa tim prikazivanjem samo na digitalnoj platformi jer i to je novi trend, eno Netflix odlično prolazi, sponzore će već naži, jednog i jesu (telefoni, mašina za veš)
Vodafone je glavni spozor.

Btw. zna li netko što znači ono Canovo ispijanje vode? Pritom ne mislim da je žedan, uzbuđen ili nešto slično, kad je uobičajeno piti vodu, ovo mora biti nešto drugo kad toliko ističu. A na twitteru se naveliko zezaju s tom vodom, evo ovdje, pitaju se što krije tajna soba (vodu )
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:30   #50
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro shvatila, to je njegova psihoterapeutkinja.
to sam i ja pomislila kad je prvo otišao kod nje, jer tako joj i izgleda kancelarija, a opet odnos im je malo više od poslovnog, svakako videćemo više sigurno...

Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Vodafone je glavni spozor.

Btw. zna li netko što znači ono Canovo ispijanje vode?
Vodafone glavni, a Samsung je tu da pruži tehničku podršku

Ne razumem ni ja to sa vodom, ali kako je samo ispio celu flašicu u jednom gutljaju, pa ja bi više sebe okupala nego što bih popila
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 19:07   #51
Odgledah i ja treću, odlična serija sviđa mi se ugođaj serije, svi likovi su višedimenzionalni i dobri i loši istovremeno.
Onaj poljubac na kraju me najviše iznenadio, jedva čekam iduću ep
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 19:56   #52
Quote:
Nevjerna kaže:
Ako sam dobro shvatila, to je njegova psihoterapeutkinja.
Quote:
milky21 kaže:
to sam i ja pomislila kad je prvo otišao kod nje, jer tako joj i izgleda kancelarija, a opet odnos im je malo više od poslovnog, svakako videćemo više sigurno...
Da, to je njegova psihoterapeutkinja koja zna sve o njemu, zove se Eti. Prvi put se pojavila u prvoj epizodi kad je Dzan posve opsjednut sa Duru, kad ju je prvi put vidio prilikom razgledanja kuce za kupnju kroz staklo osjencanog prozora, shvatio da je ona njegov zlatni presjek odn. Fi. Poslije toga je na fakultetu drzao predavanje o Fi i kroz njegove misli i na slajdovima se pojavljivala Duru. Prekinuo je predavanje, otkazao sve sastanke i programe tog dana i posjetio Eti u njenom radnom prostoru. Ona ga je odmah pitala sta mu je pokvarilo ravnotezu, na sto je on odgovorio da je to jedna zena i da mu je njeno lice stalno u glavi, da nije mogao odrzati predavanje do kraja, da je sve otkazao i da je vec tri sata, sedamnaest minuta i osamnaest sekundi kako razmislja o njoj.

Posto je jednu takvu opsesiju imao prije 21. godinu Eti mu je odmah rekla da vise nece nikada vidjeti tu zenu, da bude sto dalje od svega sto podsjeca na nju, da nece da riskira zajedno s njim i da nece da prezivljava s njim to sto je prije bilo. On ju je uvjeravao da ovaj put to moze, da kontrolise savjest, da kontrolise zivot, i pitao je zar se nece boriti s njim, na sto mu je ona odgovorila da ne ulazi u borbe koje ce izgubiti.

Drugi njihov susret je bio u drugoj epizodi kad ga je Eti posjetila u njegovoj kuci i rekla mu da je privlacnost zene zbog koje se uselio u svoju kucu veoma opasna. I tad joj je rekao da sve sto udje u njegov zivot on drzi pod kontrolom i da zeli imati nekoga u svom zivotu kome ce pripadati i da je to Duru.

Tad mu je Eti rekla da ce i pri najmanjoj gresci poceti kopati po njegovoj proslosti, i da ce se saznati ko je on stvarno, i da ce njih obadvoje, znaci i Eti i on, nastradati i da ce im obadvoma zivoti biti unisteni.

Kao sto smo vec do sada vidjeli novinarka Özge je dobila otkaz zato sto mu je pri intervjuu postavila pitanje o njegovom psihijatrijskom lijecenju, a Sadik koga je opet Dzan ucijenio jednim svojim saznanjem o njemu, ce osnovati novinarki magazin koji je ona trazila da bi pristala da ispituje Dzanovu proslost.
nerinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:41   #53
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Odgledah i ja treću, odlična serija sviđa mi se ugođaj serije, svi likovi su višedimenzionalni i dobri i loši istovremeno.
Onaj poljubac na kraju me najviše iznenadio, jedva čekam iduću ep
Boldano, upravo to mi se najviše sviđa u ovoj seriji, nema lika kojem ne možeš pronaći neku zamjerku, a također svaki od nama detaljnije prikazanih likova ima i dobre strane. Nisu tipični "serijski/sapuničarski likovi", pozitivci i negativci. Jednostavno su ljudi s vrlinama i manama.

Evo, Can, primjerice, znamo da ima poprilično mračnu stranu, maglovitu prošlost, opsesivnu potrebu za čistoćom i redom, ali također znamo i da je odličan psiholog. Meni se jako svidjelo kako je odmah prepoznao potencijal u studentici Bilge i kako je, nakon što je shvatio kako svima piše seminarske radove, ustvari izazvao. Bilge se izvukla iz sjene i sad čekamo razvoj događaja.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 10:31   #54
Neznam da li ste vidjeli ali, 14.4 dolazi fragman, a onda 28.4 izlazi 4, 5, 6, 7 i 8 epizoda.
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 16:18   #55
Zar ne izlaze samo po 3 epizode?

Vidim da ova serija nema nesto puno postova na forumu ali to ne umanjuje njen znacaj jer koliko vidim po komentarima ima jako kvalitetnu publiku koja zalazi u sustinu ove serije.

Ne znam zasto ali meni je Deniz odvratniji od Dzana.
Nikako mi se ne svidja njegov lik. Imam osjecaj da bi sve dao za karijeru pa da bi cak i ljubav reskirao. Dok kod Dzana je suprotno. On kad je ugledao Duru i osjetio nekakvu magicnu privlacnost, spreman je da icini sve za nju. Cak je uspavao onu curu samo kako bi Duru mogla da dobije glavn ulogu.
Dok je Deniz cijelo noc proveo u podrumi svirajuci sa uceninicom.

Vidim da na instagramu postavljaju kao challenge u ispijanju vode po uzoru na Cana hahah
Nisam jedina kojoj je to zapalo za oko. I i dalje mi nije jasno zbog cega to radi i zasto to toliko isticu.
jovajova is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 16:34   #56
Quote:
jovajova kaže: Pogledaj post
Zar ne izlaze samo po 3 epizode?

Vidim da ova serija nema nesto puno postova na forumu ali to ne umanjuje njen znacaj jer koliko vidim po komentarima ima jako kvalitetnu publiku koja zalazi u sustinu ove serije.

Ne znam zasto ali meni je Deniz odvratniji od Dzana.
Nikako mi se ne svidja njegov lik. Imam osjecaj da bi sve dao za karijeru pa da bi cak i ljubav reskirao. Dok kod Dzana je suprotno. On kad je ugledao Duru i osjetio nekakvu magicnu privlacnost, spreman je da icini sve za nju. Cak je uspavao onu curu samo kako bi Duru mogla da dobije glavn ulogu.
Dok je Deniz cijelo noc proveo u podrumi svirajuci sa uceninicom.

Vidim da na instagramu postavljaju kao challenge u ispijanju vode po uzoru na Cana hahah
Nisam jedina kojoj je to zapalo za oko. I i dalje mi nije jasno zbog cega to radi i zasto to toliko isticu.
Bas sam danas popodne pogledala scene Dzanovog ispijanja vode i kao sto sam vec ranije pretpostavila, to ispijanje vode mu sluzi kao neki vid smirivanja u tom momentu, jer znam da postoje ljudi sa psihickim problemima koji u takvim momentima neuobicajeno puno posezu za hranom.

Prvu casu vode je ispio u casinu na pocetku prve epizode, ne znam zasto ljudi kao on zalaze na takva mjesta, kad mu je bez ikakvog razloga prisao onaj tip sa groznom facom i provokativno ga pitao: "sta buljis?", msm da je tako bilo. Tip je zaista imao grdnu facu i svako bi se uplasio u tom momentu. Casa vode je bila tu na stolu, on ju je uzeo i ispio, nakon cega je i dobio udarac u lice.

Svaku sljedecu casu vode je ispio u stanju prekomjernih emocija zbog Duru, razmisljajuci o njoj ili dok je bio u direktnom kontaktu s njom, sjecam se da je jedanput trazio casu vode u njihovoj kuci od Deniz. Jednu casu vode je takodjer ispio i na kraju novinarkinog intervjua, kad ga je vidno potresla pitanjem u vezi njegovog ranijeg psihijatrijskog lijecenja, i kao sto znamo nakon toga je tu casu slomio u ruci.

U drugoj epizodi toga nije bilo, dok je u trecoj epizodi nakon stresne svadje sa Sadikom u njegovom birou, odjedanput ispio malu flasu vode i praznu je odbacio, cega se svi sjecamo.

Znaci, to ispijanje vode, bar ja tako mislim iz onoga sto sam vidjela, mu sluzi kao sto sam vec ranije napisala kao neki vid smirivanja, u nekom trenutku prekomjerne emocije ili stresa.

Evo i nekoliko slika iz prve epizode, narocito su interesantna dva potpuno razlicita izraza lica kod Dzana i Deniz, kad je Duru prilikom premiijere plesa stavila Dzanovo crveno pero na glavu kako bi se razlikovala od ostalih balerina.

Dzanov zaneseni izraz lica i Denizov strogo zacudjujuci.








Zadnje uređivanje nerinna : 12.04.2017. at 16:46.
nerinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 17:22   #57
Quote:
jovajova kaže: Pogledaj post
Zar ne izlaze samo po 3 epizode?
Napisala sam na prethodnoj stranici
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Ateş İnce, direktor oglašavanja Doğuş grupe, najavio je na twitteru kako će sljedećih pet epki biti pušteno krajem travnja.
Quote:
nisan ayı sonuna doğru 5 bölüm aynı anda verilecek
Sad, hoće li se toga držati ili neće, vidjet ćemo. Jer, ako se budu držali, a za prvu sezonu je predviđeno 18-20 epki kako je Ateş İnce najavio u jednom ranijem intervjuu, krajem lipnja je serija/1.sezona završena. Ako budu objavljivali manje (recimo po 3), onda tek krajem kolovoza. Vidjet ćemo što su nam pripremili.

Meni nisu odvratni ni Deniz ni Can, jednostavno, ljudi s vrlinama i manama.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 17:44   #58
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Napisala sam na prethodnoj stranici



Sad, hoće li se toga držati ili neće, vidjet ćemo. Jer, ako se budu držali, a za prvu sezonu je predviđeno 18-20 epki kako je Ateş İnce najavio u jednom ranijem intervjuu, krajem lipnja je serija/1.sezona završena. Ako budu objavljivali manje (recimo po 3), onda tek krajem kolovoza. Vidjet ćemo što su nam pripremili.
Gore sam napisala, 28.4 dolazi pet epizoda
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 18:07   #59
Zanimljivo je i meni ispijanje vode, mada ja sam to shvatila kao dio njegovog OKP-a, kad pije vodu iz bilo čega sve mora popiti odjednom.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 00:00   #60
Pogrsno sam se izrazila, "odvratni" je pregruba rijec.
Dzan i Deniz su dva razlicita covjeka,naravno sa svojim manama i vrlinama. Iako nam je Dzan prikazan kao jako mracan i misteriozan, vise ga nekako simpatisem od Deniza. Svidja mi se ta njegova jaka emocija i nacin na koji ju ispoljava.
I nekako imam osjecaj da je on zivi po propisima i pravilima koje je naucio. Ako skrene sa tog puta vratice se pravom sebi i svojoj licnosti. Sad, kakva je ta licnost i sta krije, vidjecemo
jovajova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.