Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Pogledaj rezultate ankete: Što želite da se napravi sa starim chatovima?
bacit u smeće 1 5.56%
ostavit na pdf-u 1 5.56%
preselit u arhivu (poseban ppdf za naše chatove) 12 66.67%
nešto drugo 0 0%
svejedno 4 22.22%
Glasovatelji: 18. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2017., 13:29   #1
Što želite da se napravi sa starim chatovima? (RIJEŠENO)

kakve želje imate kaj se tiče chatova? odgovorite na pitanje iz ankete tko želi i ako imate neki drugi prijedlog napišite.

u slučaju da se prebaci u arhivu otvorio bi se poseban ppdf za naše glazbene četove i kad se zatvori bi slali tamo, a može se doći lako do njih i čitat i lijepo stavimo u prvi post svakog novog link.
i ne, ovo nije nagovaranje na tu opciju

glasa se nekoliko sati, neću određivat neki točan rok ali neko razumno vrijeme, recimo do 6, 7, eventualno 8 navečer
Snowcrowned is offline  
Old 08.04.2017., 13:37   #2
Arhiva.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"

Zadnje uređivanje Ja,Lucifer : 08.04.2017. at 14:15.
Ja,Lucifer is online now  
Old 08.04.2017., 13:42   #3
šteta je sve te chatove bacati u smeće. najbolje napraviti posebnu arhivu za chatove gdje bih ih kasnije mogli prelistati ako želimo i slično. #memories
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 08.04.2017., 13:49   #4
da, i meni je to dobra opcija, sve nam je tu a opet ne smeta na samom pdf-u

a možda uspijem isposlovat i stavljanje četova sa smeća tamo, ne znam kakvo je stanje sa slikama i gugl oglasima na arhivi, vidjet ćemo još za to
Snowcrowned is offline  
Old 08.04.2017., 13:59   #5
Arhiva je definitivno najbolja opcija
Zvone99 is offline  
Old 08.04.2017., 14:11   #6
Arhiva!
Halloween is offline  
Old 08.04.2017., 14:16   #7
arhiva.

ot: di je iconic Lady GaGaz vol.2 tema ?? Pocela je taman kad i AP era, zelim citat delulu i meltdown postove.
Blue Comet is offline  
Old 08.04.2017., 14:30   #8
to ti je kod mene na čišćenju

(i to već poduže vrijeme, morat ću krenut s tim opet pa da možemo stavit topic na pdf)
Snowcrowned is offline  
Old 08.04.2017., 14:45   #9
Arhiva. Iako je vecina toga jibberish ali svejedno, nekad je lijepo prolistati i prisjetiti se
destruktor is offline  
Old 08.04.2017., 14:52   #10
arhiva
mada ne planiram ih čitati ili šta god ali bilo bi super imati ih na jednom mjestu
exiled is offline  
Old 08.04.2017., 14:57   #11
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Arhiva.


Zar vi sudjelujete u anketama na ovom pdf-u?
destruktor is offline  
Old 08.04.2017., 15:00   #12
Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Zar vi sudjelujete u anketama na ovom pdf-u?
KillsXO is offline  
Old 08.04.2017., 15:03   #13
Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Zar vi sudjelujete u anketama na ovom pdf-u?
#expose
exiled is offline  
Old 08.04.2017., 15:05   #14
Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Zar vi sudjelujete u anketama na ovom pdf-u?
auuuuuuuuuuuuuuuuu

OT svejedno
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 08.04.2017., 15:06   #15
baciti u smeće...jer kad se vrati opcija searchanja na forumu pa neke forumašice lujke krenu svakodnevno searchati stare postove biti će messa
volume3d is offline  
Old 08.04.2017., 15:09   #16
Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Zar vi sudjelujete u anketama na ovom pdf-u?
Prije editiranja, post je bio takav:''Ne sudjelujem u anketama na ovom pdf.'', ali onda sam editirao i stavio ''arhiva''.

Sljedeća stvar: ja ''službeno'' i nisam sudjelovao. Nisam zabilježio niti jedan odgovor na samoj anketi (gore ponuđenoj). Samo sam u postu iskazao svoje mišljenje s jednostavnim postom:''arhiva''. Moderatori mogu provjeriti i vidjeti kakav je post bio prije editiranja (i mogu vidjeti tko je kako odgovorio?)

Zaključio sam da je ipak malo ozbiljnija tema od mnogih -festova koji se održavaju na samom chatu pa sam dao konkretan odgovor.





__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Old 08.04.2017., 15:19   #17
Arhiva(zbog osobnih potreba )

Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
baciti u smeće...jer kad se vrati opcija searchanja na forumu pa neke forumašice lujke krenu svakodnevno searchati stare postove biti će messa
Yaaaaas zbog ovog i zelim da se vrati to
__________________
čovjekzg is offline  
Old 08.04.2017., 15:30   #18
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
baciti u smeće...jer kad se vrati opcija searchanja na u pa neke forumašice lujke krenu svakodnevno searchati stare postove biti će messa
++++++++++++++++++++
KillsXO is offline  
Old 08.04.2017., 15:31   #19
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Prije editiranja, post je bio takav:''Ne sudjelujem u anketama na ovom pdf.'', ali onda sam editirao i stavio ''arhiva''.

Sljedeća stvar: ja ''službeno'' i nisam sudjelovao. Nisam zabilježio niti jedan odgovor na samoj anketi (gore ponuđenoj). Samo sam u postu iskazao svoje mišljenje s jednostavnim postom:''arhiva''. Moderatori mogu provjeriti i vidjeti kakav je post bio prije editiranja (i mogu vidjeti tko je kako odgovorio?)

Zaključio sam da je ipak malo ozbiljnija tema od mnogih -festova koji se održavaju na samom chatu pa sam dao konkretan odgovor.








A je možeš srat pa to nema nigdi.
destruktor is offline  
Old 08.04.2017., 15:39   #20
Arhiva
Maleficent is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.