Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2017., 02:17   #61
Quote:
MajiFlafi kaže: Pogledaj post
Upoznala sam dosta ljudi koji su prošli nekakve edukacije i koji sad za sebe tvrde da su se izdigli na višu frekvenciju i da su oni tako super sad i nikad im nije bilo bolje. Da, ostali su bez prijatelja, ali to je zato što drugi ljude ne žele da oni budu tako super i jednostavno više nisu njihov nivo.
Ne šalim se, stvarno sam čula da su oni sad bolji kao osobe i samim time bolji od otatka smrtnika koji se bave prizemnim stvarima kao što su preživljavanje.
Govorim o školama all level healing tipa. Ljude sam poznavala prije "edukacije", ono što su postali nakon tih "edukacija" ne želim poznavati. Sebični, isključivo ja, ja, ja i ja i još malo o meni; primjena NLP tehnika na meni, u čemu su loši ako ja to skužim, proučavanje mene i određivanje mog psiho profila, energetsko čišćenje mog stana od negativne energije kako bi dotična osoba mogla u njemu boravit, ako spomenem da je osoba izjavila da može sve što poželi, pa i ako se koncentrira izazvati kišu i slične stvari. Da ne govorim o nedostatku bilo kakvog kompromisa u odnosima sa bilo kim osim sa samim sobom. Ljudi koji tvrde da dati 300 kuna za sat vremena treninga mentalnog razvoja je stvar osobne higijene bez obzira na primanja, da je hodanje kod invalidne osobe stanje uma, a ne recimo nedostatka noge. Jest, znam da se danas puno moze s tehnologijom i voljom, ali za to treba i puno novca. O tom ne govore. Valjda novac izmantras uz kisu i ručak.
I sad, što je po meni najgore, te iste osobe su završile tečajeve koji koštaju poprilično, glume trenere osobnog razvoja i petljali bi sa ljudskom psihom i praktično govore ljudima kako da žive, a bez ikakvog pokrića i po meni, ono što ja znam, ikakvog releventnog životnog iskustva s kojim ti kao trener možeš nekom prenijeti svoje znanje iz date situacije. Pa ne studiraju ljudi bezveze psihlogiju i medicinu kako bi se bavili ljudskom psihom. Da, na drugačije načine, ali hoću reći da je potrebno neko znanje kad se petljaš s psihom.
Zanima me što struka kaže na te škole i na te nove trenere i što vi općenito mislite o tom?
Ne znam radi čega bi me brinula neka škola koju uopče nije lako platiti, vjerovatno? Ne znam radi čega ti je to čudno kad je to u americi vec dugo vremena sasvim normalno.Mene više brine činjenica što se u današnje vrijeme moraju plačati kojekave licence koje samo služe isključivo iz razloga da se napuni državni proračun i npr. porez na nekretnine

I da, prezirem generaliziranje i etiketiranje pa kao mi dokažeš da su svi koji su završili taj tečaj sebični i ljudi koji završe taj tretman sebični,dam ti 100 kn.

Molim znanstveno istraživanje.
__________________
Willst Du

Zadnje uređivanje Zitaa : 20.05.2017. at 02:42.
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 14:35   #62
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Ne znam radi čega bi me brinula neka škola koju uopče nije lako platiti, vjerovatno? Ne znam radi čega ti je to čudno kad je to u americi vec dugo vremena sasvim normalno.Mene više brine činjenica što se u današnje vrijeme moraju plačati kojekave licence koje samo služe isključivo iz razloga da se napuni državni proračun i npr. porez na nekretnine

I da, prezirem generaliziranje i etiketiranje pa kao mi dokažeš da su svi koji su završili taj tečaj sebični i ljudi koji završe taj tretman sebični,dam ti 100 kn.

Molim znanstveno istraživanje.
Znači, ako se neki tečaj plaća, to znači da ne trebamo propitivati što on nudi? Neobična logika.

U Americi je već dulje vrijeme normalno da beskućnici žive u kanalizaciji. To je onda isto okej? Amerikancima očito jest. Naravno da korelacija ne implicira kauzalnost, ali teško je ne uočiti određene poveznice.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 14:46   #63
To sto je u Americi nesto normalno ne znaci da je to normalno. Americki nacin zivota nije referentna tocka po kojoj bi se mi svi trebali ravnati. Takoder, molim te dokaz za tu tvoju tvrdnju i znanstveno istrazivanje na temu. Kad cemo se vec tako razgovarati...
Necu ti nista dokazivati niti moram, ne treba mi 100 kuna, hvala na ponudi. Ne poznam sve ljude koji su zavrsili te tecajeve, ali svi koje poznam da su zavrsili te tecajeve su postali i egoisticni i sebicni. To mozes prihvatit kao moje iskustvo i misljenje ili ne...u potpunosti ovisi o tebi
Znanstveno istrazivanje nemam niti cu ga traziti. Ali, slobodno me argumentirano razuvjeri da je moje misljenje o ljudima koji zavrsavaju takve stvari krivo.
Slusam...
__________________
Tko nije jeo, nije živio.
Tko nije griješio, nije živio.
Tko nije pio, nije jeo. Dakle, pij da bi živio, nemoj griješit.
MajiFlafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 14:56   #64
pripazite na ton rasprave. ovo nije ring, već mjesto za diskusiju.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 12:57   #65
Quote:
addx kaže: Pogledaj post
To ko jedna ova sto ju znam iz kvarta, "prezivjela" rani razvodni brodolom i sad drzi relationship tecajeve i tecajeve odnosa s ljudima gdje uci ljudi kako da si budu super kao i ona. Inace je posvadjana sa svim susjedima Sve skupa mi to izgleda kao very elaborate denial shema - funkcionira dok ima polaznika tecajeva kojima prodaje maglu a oni ju hrane refleksijom da je ona super i oni zele biti takvi.
Ma to je čisto prodavanje magle. Za naivne i ljude u potrebi je to zeznuto jer na svako pitanje oni imaju spreman odgovor.
Netko je dobro primijetio da oni koriste tehniku: malo istine, malo laži i dobiju primamljivi mamac za nesretne ljude.

Primijetila sam da na skoro svakom internet portalu u rubrici "lifestyle" postoji članak/blog jednog takvog "učitelja".
A na YouTube-u niču ko gljive poslije kiše.
Čak sam vidjela da neko dijete (tj mlada studentica) drži videa kako privući sreću, dobro iskustvo u život...a cura ima možda cca 22-25g.
Kakvog ta cura može životnig iskustva imati u tih 20tak godina?

Od američkih trendova čini se, uzimamo samo ono najgore
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 12:58   #66
Quote:
addx kaže: Pogledaj post
To ko jedna ova sto ju znam iz kvarta, "prezivjela" rani razvodni brodolom i sad drzi relationship tecajeve i tecajeve odnosa s ljudima gdje uci ljudi kako da si budu super kao i ona. Inace je posvadjana sa svim susjedima Sve skupa mi to izgleda kao very elaborate denial shema - funkcionira dok ima polaznika tecajeva kojima prodaje maglu a oni ju hrane refleksijom da je ona super i oni zele biti takvi.
Ma to je čisto prodavanje magle. Za naivne i ljude u potrebi je to zeznuto jer na svako pitanje oni imaju spreman odgovor.
Netko je dobro primijetio da oni koriste tehniku: malo istine, malo laži i dobiju primamljivi mamac za nesretne ljude.

Primijetila sam da na skoro svakom internet portalu u rubrici "lifestyle" postoji članak/blog jednog takvog "učitelja".
A na YouTube-u niču ko gljive poslije kiše.
Čak sam vidjela da neko dijete (tj mlada studentica) drži videa kako privući sreću, dobro iskustvo u život...a cura ima možda cca 22-25g.
Kakvog ta cura može životnog iskustva imati u tih 20tak godina?

Od američkih trendova čini se, uzimamo samo ono najgore
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 21:46   #67
YT je pun samozvanih gurua ljubavi, zdravlja, sreće i bogatstva. Meni je to smiješno. I kad mi balavac od 20 i kusur godina koji živi sa starcima priča kako privuči lovu, sjedeći za svojim radnim stolom od šperploče.
Radije pogledam make up tutorijale kojih btw. ima isto kao šparuga u travnju.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 01:24   #68
upoznat sam sa modom klikanja lajkanja i kako da nis ne radim a da zaradjujem pricama

no .. nemogu se ne pobiti "argumente (ne)srece"

ako tvrdite da je za srecu potrebna starost .. a cini mi se da vecini to bas i nije neka olakotna okolnost .. sto vise .. mladje osobe .. su sigurno manje toga prosle i prirodnu srecu puno lakse dozivljavaju, po mom misljenju koliko mogu vidjeti a i iz vlastitog iskustva

dakle zato sto je netko mlad i neiskusan po meni NEMA veze sa srecom i osjecajem zadovoljstva u zivotu

stovise bez obzira na godine .. takvo argumentiranje po meni govori vise o vama kao samoprozvanim zrelim mudricama zivotne srece iliti sit gladnom ne vjeruje al bolje da presutim cega se najeo

dakle bez uvrede koja nebi trebala u samoprozvanoj zrelosti biti osjetljiva .. s obzirom na steceo iskustvo i mudrost

savjetujem da se informirate o temeljnim ljudskim pravima odnosno bar onim djelicem gdje kaze da su (doduse) pred zakonom (ali posto to potjece po mojoj interpretaciji iz humanosti) svi jednaki BEZ OBZIRA NA spol, rasu, vjeroispovijest, DOB, obrazovanje, satus valjda .. i ko zna kakve sve podjele netko moze izmisliti, zamisliti da ne velim umisliti

osobno mi je sreca pa cak i mudrost bila bliza dok sam bio mladji .. iskustvo je sigurno vrijednost koja se stice godinama ali ako se covjek nesretnim okolnostima nadje u dugorocnom negativnom iskustvu sumnjam da ce biti blize sreci bez obzira na mudrost i snalazenje .. dok ce mladi cisti i neistraumatizirani mozak po mom misljenju puno lakse donositi zakljucke jer je neopterecen i neostecen da ne velim cist .. prirodan .. onakav kakav je sa svim potencijalima i mogucnostima slobodnim da s erazvijaju u kojem god smjeru krenuo odnosno prilika se ukazala

ja sam ko djete, prije puberteta poceo filozofirati ozbiljno o zivotu i istini tak da ne vidim ako se netko bavi misaonim radom od 10 godine da za deset godina (u 20oj) ima kaj za rec .. bar sebi .. ja nisam imao potrebu a bogami okolina nije bila u stanju svijesti da uopce prihvati mogucnost spoznaje od ikoga a kamoli od "mladjeg" .. a vidim da ni dan danas nije nista bolje

no televizija "zna"
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 14:56   #69
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post

ako tvrdite da je za srecu potrebna starost .. a cini mi se da vecini to bas i nije neka olakotna okolnost .. sto vise .. mladje osobe .. su sigurno manje toga prosle i prirodnu srecu puno lakse dozivljavaju, po mom misljenju koliko mogu vidjeti a i iz vlastitog iskustva

dakle zato sto je netko mlad i neiskusan po meni NEMA veze sa srecom i osjecajem zadovoljstva u zivotu

stovise bez obzira na godine .. takvo argumentiranje po meni govori vise o vama kao samoprozvanim zrelim mudricama zivotne srece iliti sit gladnom ne vjeruje al bolje da presutim cega se najeo

dakle bez uvrede koja nebi trebala u samoprozvanoj zrelosti biti osjetljiva .. s obzirom na steceo iskustvo i mudrost

savjetujem da se informirate o temeljnim ljudskim pravima odnosno bar onim djelicem gdje kaze da su (doduse) pred zakonom (ali posto to potjece po mojoj interpretaciji iz humanosti) svi jednaki BEZ OBZIRA NA spol, rasu, vjeroispovijest, DOB, obrazovanje, satus valjda .. i ko zna kakve sve podjele netko moze izmisliti, zamisliti da ne velim umisliti

... neistraumatizirani mozak po mom misljenju puno lakse donositi zakljucke jer je neopterecen i neostecen da ne velim cist .. prirodan .. onakav kakav je sa svim potencijalima i mogucnostima slobodnim da s erazvijaju u kojem god smjeru krenuo odnosno prilika se ukazala
:

Mlada osoba je sklona idealizirati život.
Ima teoriju, filozofiju u glavi ali nema životno iskustvo.

Kako će osoba koja nema iskustvo nesreće znati što je zapravo sreća?

Slažem se jedino u djelu gdje govoriš da su mladi i djeca još nevini čisti i nisu zagađeni nekim problemima, no jesu li oni kompetentni davati savjete nekom o životu? Po meni nisu.
Ali su kompetentni da zadrže što duže tu djetinju radost.

Kakav savjet može osoba od 20 i kusur godina dati npr muškarcu koji je imao neku tragediju?
Klepetanje o sreći, idili, pozitivi nema smisla jer implicira na ne razumijevanje situacije i sebičnost.

To što se klinci time bave jer više odraz trenda, popularnosti i lake zarade mladih nego toga što su mladi isključivo sretna bića.
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 16:11   #70
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Ma to je čisto prodavanje magle. Za naivne i ljude u potrebi je to zeznuto jer na svako pitanje oni imaju spreman odgovor.
Netko je dobro primijetio da oni koriste tehniku: malo istine, malo laži i dobiju primamljivi mamac za nesretne ljude.

Primijetila sam da na skoro svakom internet portalu u rubrici "lifestyle" postoji članak/blog jednog takvog "učitelja".
A na YouTube-u niču ko gljive poslije kiše.
Čak sam vidjela da neko dijete (tj mlada studentica) drži videa kako privući sreću, dobro iskustvo u život...a cura ima možda cca 22-25g.
Kakvog ta cura može životnig iskustva imati u tih 20tak godina?

Od američkih trendova čini se, uzimamo samo ono najgore
To i jest medij za klince. Poruku koju prenose ti gurui mogu popušiti samo vrlo mladi ili vrlo naivni ljudi.

Mene je prilično raspizdila ona Ana Bučević - jedno vrijeme je baš bila u trendu, pa rekoh idem pogledati. A riba se raspričala kako je na nekoj jahti pila vino sa zlatnim listićima i mislila si 'eto, ja to zaslužujem'.

Ne, kozo. Ne zaslužuješ. Netko gine u rudniku da bi iskopao to zlato koje ćeš ti poslije ispišat. Pokrij se ušima, sponzorušo tupava.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 16:29   #71
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
dakle zato sto je netko mlad i neiskusan po meni NEMA veze sa srecom i osjecajem zadovoljstva u zivotu

stovise bez obzira na godine .. takvo argumentiranje po meni govori vise o vama kao samoprozvanim zrelim mudricama zivotne srece iliti sit gladnom ne vjeruje al bolje da presutim cega se najeo

dakle bez uvrede koja nebi trebala u samoprozvanoj zrelosti biti osjetljiva .. s obzirom na steceo iskustvo i mudrost
Lako je biti mlad, neiskusan, neopterećen, neokrnjen raznim okolnostima i - sretan. Ali fora je biti sretan usprkos sranjima koja te u životu pogode. Zato mi mladi ljudi nisu niti zanimljivi niti kompetentni da mi sole pamet o sreći. Za razliku od njih osoba koja je imala iskustvo karcinoma pa se izvukla, bolne rastave, zabijanja cijelog seta noževa u leđa, padanja i ponovnog dizanja iz mulja, e, kad ta osoba izabere biti sretna unatoč svemu što ju je šibalo, tu onda možemo govoriti o nekome tko ima što za reći na tu temu.
Zato opet ponavljam, lik koji sjedi u svojem sobičku dok mu mamica priprema omiljeni ručak i priča o sreći i uspjehu nema kredibiliteta.

Vidim da se spominje Ana Bučević. Neko vrijeme sam ju pratila, no odustala sam. Žena se zna dobro prodati. Karcinom svog muža spominje u svakom videu. Znači i taj karcinom je dobro prodala.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 17:13   #72
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Mene je prilično raspizdila ona Ana Bučević - jedno vrijeme je baš bila u trendu, pa rekoh idem pogledati. A riba se raspričala kako je na nekoj jahti pila vino sa zlatnim listićima i mislila si 'eto, ja to zaslužujem'.

Ne, kozo. Ne zaslužuješ. Netko gine u rudniku da bi iskopao to zlato koje ćeš ti poslije ispišat. Pokrij se ušima, sponzorušo tupava.
Prije par godina sam i ja pila vino s zlatnim listićima zajedno sa svima koji su bili na smotri vina u Poreču. No big deal.

Taj argument pogiblje se može protegnuti u nedogled jer moguće da je osoba koja je sudjelovala u izradi mobitela po kojem tipkaš za to dobila pola centa po danu, a živi ispod nekog mosta. Ili je u procesu proizvodnje kave koju piješ sudjelovalo dijete od pet godina. Nikad ne znaš čije su ručice dirale majicu koju nosiš.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 19:00   #73
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Prije par godina sam i ja pila vino s zlatnim listićima zajedno sa svima koji su bili na smotri vina u Poreču. No big deal.

Taj argument pogiblje se može protegnuti u nedogled jer moguće da je osoba koja je sudjelovala u izradi mobitela po kojem tipkaš za to dobila pola centa po danu, a živi ispod nekog mosta. Ili je u procesu proizvodnje kave koju piješ sudjelovalo dijete od pet godina. Nikad ne znaš čije su ručice dirale majicu koju nosiš.
A očito netko ima želudac za to, a netko nema.
Bučevićka očito ima vrlo jak želudac i zato mi je odurna.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 23:21   #74
Googlao njeno ime, otvorio prvi video sa rezultata pretrage, na preskokce odslusao 20 sekundi o cemu laprda i ugasio tab. Zena zvuci (i izgleda) kao svaka moja bivsa frizerka koja je popila svu pamet svita i sve zna, al i dalje radi u frizerskom salonu (ne njenom) za tri ipo i povremeno vara muza sa ponekom musterijom...

I ti zlatni listici za pozlatu su prakticki bagatela... Treba ti puna saka tih listica za gram 24k zlata koji kosta oko 300 kn. Bolje uzet dvi butelje nekog naseg izvrsnog vina tipa Grgich Hills i posteno uzivat... Ako se vec oce puvat, nek doticana brise dupe s novcanicama od 500€.. Okladim se da je njeno dupe i to zasluzilo.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 11:06   #75
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Mene je prilično raspizdila ona Ana Bučević - jedno vrijeme je baš bila u trendu, pa rekoh idem pogledati. A riba se raspričala kako je na nekoj jahti pila vino sa zlatnim listićima i mislila si 'eto, ja to zaslužujem'.

Ne, kozo. Ne zaslužuješ. Netko gine u rudniku da bi iskopao to zlato koje ćeš ti poslije ispišat. Pokrij se ušima, sponzorušo tupava.
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post

Vidim da se spominje Ana Bučević. Neko vrijeme sam ju pratila, no odustala sam. Žena se zna dobro prodati. Karcinom svog muža spominje u svakom videu. Znači i taj karcinom je dobro prodala.
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
A očito netko ima želudac za to, a netko nema.
Bučevićka očito ima vrlo jak želudac i zato mi je odurna.
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Googlao njeno ime, otvorio prvi video sa rezultata pretrage, na preskokce odslusao 20 sekundi o cemu laprda i ugasio tab. Zena zvuci (i izgleda) kao svaka moja bivsa frizerka koja je popila svu pamet svita i sve zna, al i dalje radi u frizerskom salonu (ne njenom) za tri ipo i povremeno vara muza sa ponekom musterijom...

I ti zlatni listici za pozlatu su prakticki bagatela... Treba ti puna saka tih listica za gram 24k zlata koji kosta oko 300 kn. Bolje uzet dvi butelje nekog naseg izvrsnog vina tipa Grgich Hills i posteno uzivat... Ako se vec oce puvat, nek doticana brise dupe s novcanicama od 500€.. Okladim se da je njeno dupe i to zasluzilo.
Ja sam isto za tu ženu nedavno čula, reko idem vidjeti šta priča.
Žena je tipična je predstavnica new age-a
Toliko prozirnog ispiranja mozga nisam davno vidjela, tim više što ljudi to "puše"

Žena svoje "znanje" crpi iz učenja A. Hicksa i Bashara koji su poznati kao prevaranti koji koriste zvanje duhova (iliti entiteta) u svojim predavanjima koji ljudima im prenose "znanje" i "buđenje".

Manite se takvih učitelja jer će vam samo ubiti psihu i uzeti novac
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 14:23   #76
Imala sam priliku upoznati grupu žena koje rade u istoj firmi, pohađaju radionice i tečajeve kako bi se produhovile, širile dobro i ljubav, poboljšale svoju narav, postale pozitivne u svakom mogućem smislu i na svakom području, a neke su se u međuvremenu i same počele time baviti.

Ali zanimljivo je to da svaki dan dolaze na posao i međusobno NE razgovaraju.
Žene posvađane jer je ipak svaka sebi najpametnija i najbolja i najvažnija.
Sporazumijevaju se u šiframa jer su prisiljene nekako (bilo kako) komunicirati.
Toliko o tim bedastoćama.
To je sada in i mora se "raditi na sebi".
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 22:24   #77
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
A očito netko ima želudac za to, a netko nema.
Bučevićka očito ima vrlo jak želudac i zato mi je odurna.
Meni je zanimljiva činjenica da ta žena doslovno priča jedno te isto i jedno te isto već tri ili četiri godine. Uvjerenje kreira, fokus kreira, budite kreator, a ne promatrač, itd. itd. sve se vrti oko ovih pojmova.
I tako non stop taj perpetuum mobile ispuhuje jedan te isti dim.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 22:26   #78
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Ali zanimljivo je to da svaki dan dolaze na posao i međusobno NE razgovaraju.
Žene posvađane jer je ipak svaka sebi najpametnija i najbolja i najvažnija.
Sporazumijevaju se u šiframa jer su prisiljene nekako (bilo kako) komunicirati.
Toliko o tim bedastoćama.
To je sada in i mora se "raditi na sebi".


Gallus gallus domesticus.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 00:07   #79
ponavljam

gdje je vasa sreca?!

mislim tko je tu lud?!

starost/zrelost/iskustvo govori mladima koji JESU SRETNI jer se tako osjecaju da zapravo nisu

ima ih nesretnih sigurno i tako se osjecaju i tako se i izrazavaju i pazi sad;
stari(ji)/iskusniji/zreliji im neznaju/nemogu pomoc .. stovise .. krive ih da su si sami krivi sto su nesretni jer nisu ispunili uvijete koje drustvo odredjuje da bi "zasluzili" srecu

generalno poznati "odnos(aj)" generacije ja sam jeo govna pa sad jedi ti i neka te zrela gorcina prati citav zivot pa je prenesi dalje ...

zdravo seljacki = salji govno bez povratka

cek malo .. ali .. ja ne cujem i ne vidim srecu u tim zrelim/iskusnim/stari(ji)ma

pa kako sad to .. a tamo pametuju mladima kakvi su oni .. prije bilo bolje .. i klise na klise

ne slazem se da djetinjastu radost treba zadrzati sto je duze moguce jer je to cisto debiliranje kroz zivot i nema veze sa prirodnim razvojem ljudskog bica ..

ukratko ako je vas neko izjebo u mozak i ako ste vi zrtve ovakve ili onakve okoline zasto bi "vasa" djeca morala ici istim putem POGOTOVO AKO VI NISTE SRETNI!

neznate .. nije bed .. nemate ideja .. OKej .. ali uvjeravati neiskusne da nisu sretni jer ovo ono ... o joj joj .. uuu grehote .. meni ravno pedofiliji i/ili politici .. ajte djeco punoljetna u rat za ljubav i slobodu .. ubijajte i budite ubijeni za "dobrobit" covjecanstva .. sad ne shvacate ali cinite veliku stvar .. vasa zrtva ce se pamtiti i slaviti na vijeke

de .. sam ja .. u kojem sam ja svemiru ... pa povijest .. pa znate .. pogotovo stariji i iskusni .. pa vidli ste zivota .. znate TOCNO o cemu pricam .. di je ta zrelost i sreca kad se pere mozak ljudskom bicu?!
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 09:03   #80
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
ponavljam

starost/zrelost/iskustvo govori mladima koji JESU SRETNI jer se tako osjecaju da zapravo nisu

ima ih nesretnih sigurno i tako se osjecaju i tako se i izrazavaju i pazi sad;
stari(ji)/iskusniji/zreliji im neznaju/nemogu pomoc .. stovise .. krive ih da su si sami krivi sto su nesretni jer nisu ispunili uvijete koje drustvo odredjuje da bi "zasluzili" srecu

generalno poznati "odnos(aj)" generacije ja sam jeo govna pa sad jedi ti i neka te zrela gorcina prati citav zivot pa je prenesi dalje ...

zdravo seljacki = salji govno bez povratka
Bravo! Izvrstan post!
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.