Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 22:14   #61
Ja koristim patrone pa mi ne kapi. U sobi stavim ručnik na krevet iako pola depilacije stojim.

Ali da, ruke mi budu ljepljive, pa stavim u blizini neko ulje ili kremu samo da ruke mogu malo umočiti
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 22:31   #62
Imam i to, grijac za patrone, ali nakon nekoliko puta patrone a pogotovo glava ili onaj roler su postali ljepljivi pa sam kupila ovaj drugi u koji umaces one stapice kao za sladoled samo malo sire. I da koristila sam rucnik ne na krevetu nego na podu ali i on se sav poljepio. Na kraju sve je poljepljeno i uljano a ja zivcana. Razmisljam da legnem na komad plastike.

Zapravo, sad kad razmisljam najbolje bi bilo bacvu napuniti voskom, uskociti unutra, pa onda skociti van stati na plasticno nesto, pustiti da se malo stvrdje i onda se suriti s komadima krpe.

Em ne moram nanositi malo po malo voska, em valjda nista ne bi kapalo.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 22:34   #63
Sad sam definitivno sigurna da depilacija nije za mene - nastavit cu britvicom dok ne kupim IPL.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 22:42   #64
Quote:
Luneta kaže: Pogledaj post
Imam i to, grijac za patrone, ali nakon nekoliko puta patrone a pogotovo glava ili onaj roler su postali ljepljivi pa sam kupila ovaj drugi u koji umaces one stapice kao za sladoled samo malo sire. I da koristila sam rucnik ne na krevetu nego na podu ali i on se sav poljepio. Na kraju sve je poljepljeno i uljano a ja zivcana. Razmisljam da legnem na komad plastike.

Zapravo, sad kad razmisljam najbolje bi bilo bacvu napuniti voskom, uskociti unutra, pa onda skociti van stati na plasticno nesto, pustiti da se malo stvrdje i onda se suriti s komadima krpe.

Em ne moram nanositi malo po malo voska, em valjda nista ne bi kapalo.
ja na obe cijele noge potrošim skoro čitavu patronu tako da ju bacim i gotovo, ako kojim slučajem radim djelomično i ostane patrona samo sve okolo očistim mokrim ručnikom kad se ohladi, jasno ostane onaj roler ljepljiv ali ima poklopac do idućeg korištenja.
Mene najviše živcira što mi taj aparat zna biti nestabilan, ono stavim na pod dok radim, on se zaljulja i paf ostane par kapi na podu, pa isto poslije ribam.

Ali ja sam sveukupno zadovoljna, nema britvice porezotina, onako oštrih i gustih dlaka. U zadnje 2 godine se znatno prorijedile.
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 22:44   #65
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Sad sam definitivno sigurna da depilacija nije za mene - nastavit cu britvicom dok ne kupim IPL.
Jao, ne, ne, nije tako strasno. Ovo su minor issues.

Ovo malo ljepljenja i posla se isplati. Za bacvu sam se salila.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 22:40   #66
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Kako je ovo strašna rečenica; strašna misao.
Sori, darling ne mislim da si išta loše napisala, ili da si ti kriva, i zapravo razumijem što hoćeš reći i pragmatičnost te izjave, ali savršeno si ocrtala u kojoj smo banani. Nije to sad neka strašna tragedija, brijat noge, "morat" brijat noge, jebeš dlake, ali "živim kao pripadnig društvene grupe, što mi daje mogućnost raditi što god želim sa svojim tijelom" meni je baš jeziva misao.
Ima i gorih socijalnih pritisaka koji dolaze od potpuno iracionalnih razloga, pa ih opet stoljećima sprovodimo "na nedužnima"...
Ja sam prvo primjenjivala depilaciju iz "socijalnih pritisaka", ali sam imala i tu sreću da budem dovoljno radoznala da isprobam i kompletnu depilaciju i da mi se to toliko svidi da se više ne vratim i na jednu dlačicu na tijelu. Prednosti su za mene i vidljive (optika mi je bitna!) i praktične (olakšana higijena itd.) i pružaju mi veći užitak u seksu Nitko me ne tjera a većinski je društveno prihvatljivo (barem noge i pazuha su vidljivi za javnost), pa mi nije problem. (Doduše, ima i drugih pritisaka od jednog dijela društva koji smatra da sa kompletnom depilacijom izgledam kao djevojčica, ali to je za mene nonsens. Uvijek će biti onih kojima neće biti dovoljno dobro ono što radim, štogod da radim...)

Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
To sam ja isto imala strah da će se usmine razvući od tog silnog rastezanja. Ali svejedno sam išla godinama na šećernu pastu, odnedavno se i sama čupam jer mi je tako jeftinije.
I baš sam nedavno primijetila da su dosta razvučene te vanjske usmine, i kao da su nekako zgužvane sad je li to od tog razvlačenja paste ili samo od sebe nisam sigurna, ali rekla bi prije ovo prvo.
Usmine se garantirano neće razvući od rastezanja šećernom pastom svaka 3-4 tjedna, ali se to može desiti nakon godina svakodnevnog seksa (ovisno o tehnika koje primjenjujemo)

Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Inace divim ti se sto se cupas sama . Noge nikad nisu bile problem i imam visoku razinu boli ali prepone i ostatak je bilo too much.

Kod cupanja pastom/voskom se ne moze nanijeti nista protiv boli. Jer je skalp pregust za mazanje. Osim toga ne bi hvatalo vosak.
I ja čupam sama i nakon prva 2-3 tretmana zbilja puno manje boli; sada mi nije bed ni epilatorom (ako ne želim da čekam da dovoljno izrastu za šećernu pastu), a to više boli jer zahvata pojedinačne dlačice umjesto nekih 50-100 odjednom pastom...

Quote:
Luneta kaže: Pogledaj post
Zapravo, sad kad razmisljam najbolje bi bilo bacvu napuniti voskom, uskociti unutra, pa onda skociti van stati na plasticno nesto, pustiti da se malo stvrdje i onda se suriti s komadima krpe.
hahaha, upozori me idući put kada to radiš da dobro začepim uši da ne čujem tu vrisku
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 21:39   #67
Ja koristim britvicu i kremu za depilaciju, ne istodobno, naravno. Krema za dep. mi obrije pola jedne noge, a ostatak je dlakav. Ne brine me kemija. Ima tko dobru preporuku za uklanjanje dlačica, a da nisu britvice, vosak, i šečerna pasta? I da je cjenovno prihvatljivo.
Kreme za depilaciju su relativno jeftine, no ne uklanjaju dobro dlake.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 21:52   #68
🙈 pa sve si nabrojila osim epilacije aparatom i ipl... Ja epiliram i po potrebi obrijem... Aparata ima relativno jeftinih, ali pošto isključuješ vosak isl, pretpostavljam da ti je tolerancija na bol niska. IPL je skup bilo da uzmeš aparat ili da ideš na tretmane...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 22:12   #69
Nemam ništa protiv malo boli, no sve je to skupo.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 22:13   #70
Ja još imam silk epil kupljen u deemu za tristo i nešto kuna kad sam išla u srednju školu.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 22:28   #71
Hahahaha I ja isto 😂 doduše u penziji, na faksu kupila noviju generaciju, al i on bi odradio posao da ovaj noviji crkne 😂

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 22:31   #72
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Usmine se garantirano neće razvući od rastezanja šećernom pastom svaka 3-4 tjedna, ali se to može desiti nakon godina svakodnevnog seksa (ovisno o tehnika koje primjenjujemo)
Pa ja ne znam kako bi se tocno moglo od seksa rastegnuti Ne rastezu se usmine nego rodnica. Eventualno od cestih solo-igrica ako netko grublje nateze usmine ja ne bas

A tokom depilacije pastom se itekako rastezu usmine jer natezes tu pastu puno puta (pogotovo netko kao ja tko jos uvijek nije bas tako vjest kao kozmeticarke u salonu) i moras zategnuti bolje da ne dobijes podljeve od toga kasnije. Meni se to dogodilo ubrzo nakon sto sam se pocela sama depilirati sa secernom pastom. Prije sam isla u salon, valjda su one to strucnije radile, a i nisam tako cesto isla kao sto sam sama sebi to radim.
Tako da ne kuzim zasto je nevjerojatno da se to od toga desi. Nece se svima naravno, ali nekima hoce.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 22:38   #73
a kako se riješiti dlakavih madeža na licu, ja ih skratim ali ne smijem skroz jer se bojim da madež ne oštetim. Ne mogu naći dečka zbog toga, svakom se zgadim kad mi to vidi

Zadnje uređivanje kocelot : 19.06.2017. at 22:55.
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 23:11   #74
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Nemam ništa protiv malo boli, no sve je to skupo.
Pa i nije... Šećernu pastu možeš i sama skuhati, mislim da su negdje ovdje i recepti...

Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Pa ja ne znam kako bi se tocno moglo od seksa rastegnuti Ne rastezu se usmine nego rodnica. Eventualno od cestih solo-igrica ako netko grublje nateze usmine ja ne bas
Na solo-igrice sam i mislila
Quote:
A tokom depilacije pastom se itekako rastezu usmine jer natezes tu pastu puno puta (pogotovo netko kao ja tko jos uvijek nije bas tako vjest kao kozmeticarke u salonu) i moras zategnuti bolje da ne dobijes podljeve od toga kasnije. Meni se to dogodilo ubrzo nakon sto sam se pocela sama depilirati sa secernom pastom. Prije sam isla u salon, valjda su one to strucnije radile, a i nisam tako cesto isla kao sto sam sama sebi to radim.
Tako da ne kuzim zasto je nevjerojatno da se to od toga desi. Nece se svima naravno, ali nekima hoce.
Istegnule bi se kada bi pincetom razvlačila jednu po jednu. Ja zategnem (sluzo)kožu i nakon nekoliko poteza sam gotova. A ako nešto propustim, opet kožu zategnem i onda epilatorom. Nema tu puno nekog razvlačenja...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 10:53   #75
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Istegnule bi se kada bi pincetom razvlačila jednu po jednu. Ja zategnem (sluzo)kožu i nakon nekoliko poteza sam gotova. A ako nešto propustim, opet kožu zategnem i onda epilatorom. Nema tu puno nekog razvlačenja...
Onda ja to lose radim, jer puno puta rastezem i cupam pomalo jer me uzasno boli i po pet puta na istom mjestu, pa se sva poljepim od paste, pa mi se nece primiti za kozu nikak
Valjda mi se od toga svega razvuklo.
A u salonu mi je skupo ici svaka 3 tjedna, tako da moram sama. I ovak mi urastaju s tim, kazu kako ne urastaju od paste, kak da ne.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 13:18   #76
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Onda ja to lose radim, jer puno puta rastezem i cupam pomalo jer me uzasno boli i po pet puta na istom mjestu, pa se sva poljepim od paste, pa mi se nece primiti za kozu nikak
Valjda mi se od toga svega razvuklo.
A u salonu mi je skupo ici svaka 3 tjedna, tako da moram sama. I ovak mi urastaju s tim, kazu kako ne urastaju od paste, kak da ne.
I meni je preskupo, zato sam se izvježbala sama...
Pošto smo na nekim mjestima vlažnije nego na drugim treba povremeno lagano napudrati vlažnija mjesta, pa se bolje primi. A primijetila sam i ako uzmem premalo paste, da se vlaga (između ostalog i znoj sa prstića) brže prenese na pastu i onda postaje neupotrebljiva.
Jesi li na najosjetljivijim mjestima ipak probala epilatorom? Više čupa pojedinačne (ili maksimalno dvije-tri) dlačice, ali je jednostavnije zategnuti kožu drugom rukom. Na nekim mjestima to primjenjujem - ili svuda kada mi se ne da čekati da dovoljno izraste za pastu...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 14:04   #77
^^
Nudistice, mislim da bih kod tebe išla na depilaciju
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 17:08   #78
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
^^
Nudistice, mislim da bih kod tebe išla na depilaciju
Samo hrabro!
Ne bi bilo prvi put da sam u ovoj disciplini nekome pomogla
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 18:00   #79
Nakon depilacije voskom ili šećernom pastom, kad dlake počnu izbijati van, znaju mi nastati mali upaljeni prištići.
U čemu bi mogao biti problem, zašto mi se to događa?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 23:40   #80
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Nakon depilacije voskom ili šećernom pastom, kad dlake počnu izbijati van, znaju mi nastati mali upaljeni prištići.
U čemu bi mogao biti problem, zašto mi se to događa?
Meni se isto to dogadja od paste

Britvicu da ne spominjem, ne smijem ni blizu dolje s njom

Evo vec dva tjedna se bavim s jednom upaljenom dlacicom, tj nakon tjedna sam usljela izvaditi dlacicu jer sam istisnula, ali i dalje je kao potkozni prist dolje i ne prolazi.
Mazala sam s crnom masti, pa kad je malo splasnulo sa antibiotskom masti, pa sa kantarionom i et. uljem cajevca, ali i dalje je tu, manji ali je tu.

Kad pricam s frendicama, one nemaju s tim problema, dapace i s britvicama normalno obriju svuda.
Jedna frendica mi je i pokazivala jednom, tj ne sve nego dio venerinog brezuljka i njoj je skroooz ali skroz glatko. Bas sam bila ljubomorna.
A meni nikad nije glatko, ni nakon sec. paste, uvijek je nesto crveno, sa pristicima, pogotovo kad izbijaju dlacice.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.