Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 21:04   #8921
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Ali nama ne dode u isto vrijeme ni kad nas je dvoje...zadnji put sam ja pojela trecinu dok je decku stigla njegova...
mozda je narudzba uletjela na neparni broj
gmit is offline  
Old 02.04.2017., 21:05   #8922
Jedino sto rade je pizza, a imaju pec u koju stanu samo dvije pizze? Jesus.
Zlatica Blatica is offline  
Old 02.04.2017., 21:07   #8923
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Jedino sto rade je pizza, a imaju pec u koju stanu samo dvije pizze? Jesus.
umjesto snebivanja preporucam da pogledas na njihovom fejsu koliko traje priprema jedne pizze i sto rade s njom kada je unutar peci
gmit is offline  
Old 02.04.2017., 21:39   #8924
A jebote kolka filozofija oko dolaska pizze na stol. Kad prva dode, podijelite je i uzivate u druzenju i klopi.
Suludo je mjeriti sekunde i u kojoj je fazi pizza ili halapljivo jesti dok drugi ceka.
Pa dajte malo kulture i lezernosti.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Old 02.04.2017., 22:36   #8925
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
A jebote kolka filozofija oko dolaska pizze na stol. Kad prva dode, podijelite je i uzivate u druzenju i klopi.
Suludo je mjeriti sekunde i u kojoj je fazi pizza ili halapljivo jesti dok drugi ceka.
Pa dajte malo kulture i lezernosti.
Zašto bi ja dijelio svoju pizzu sa drugima ili jeo nekakave njihove kombinacije koje ja uopče ne jedem???
Ak je ovo istina da mogu samo dvije pizze napraviti odjednom onda je gazda stvarno uložio masne pare da opremi pizzeriju
Boli me ona stvar kakve su pločice u wc-u i da li je salveta presavinuta kod serviranja ako nas 4 dođemo na pizzu i sad ja dobijem prvi znači čevrti dobije kad ?? za 15min??? još pričekam 10min i eto dostavljača iz druge pizzerije
Meni to izgleda neozbiljno a ti misli kaj hočeš
Davorček is online now  
Old 02.04.2017., 23:01   #8926
možda bi gazda mogao staviti u funkciju grijač tanjura koji je svojevremeno platio soma eura,
da se prijeispečena pica ne ohladi dok druga ne bude gotova

Zadnje uređivanje Krkimir : 02.04.2017. at 23:19.
Krkimir is offline  
Old 02.04.2017., 23:19   #8927
Cuj da djelimo pizzu dok ne stignu druge hahah. Ako sam 6. u ekipi i cekam 20min, da jedem neku vegetarijansku prije koju ne volim, ili recimo ne podnosim uopce papriku? bas suludo razmisljanje. Nek dofuraju za redom pizze makar se ohlade. Nepristojno mi ne jest a da iduci dobije kad sam pri kraju vec. Ne kazem da se tolko ceka bas tamo, samo mi je inace to uzasno.
Jednom sam dobio klopu, pa je prilog dosao za 10minuta, pa curka dobila za jos 15 kad smo pojeli vec moje(al to je bilo neko popularno mjesto i u isto vrijeme nosili naizmjenicno po stolovima narudzbe,show)
Nema mi to smisla al dobro. Valjda je to moderan, kulturan i lezeran nacin na koji nismo svi navikli jos.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Old 02.04.2017., 23:21   #8928
O'hara generalno nelosa i vrlo razvikana. Jeo sam njihovu pizzu kad su tek otvorili (živim 50m od njih) i bila je 30% bolja od današnje. Počeli su izmišljati svašta. Inače sam jeo pizze diljem svijeta i Italije, i u usporedbi s vrhunskom pizzom vani, oni su prosjek. Za naše pojmove su ok, ali marketing im je bolji od pizze. Moje skromno mišljenje.

Poslano sa mog Lenovo A1010a20 koristeći Tapatalk
__________________
Svijet je lopta šarena..
Hitretz84 is offline  
Old 03.04.2017., 00:24   #8929
A gdje si to jeo vrhunske pizze vani?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 03.04.2017., 13:16   #8930
U Mr Panozzu, di Matteo, u port' albi, u da michelle

Poslano sa mog Lenovo A1010a20 koristeći Tapatalk
__________________
Svijet je lopta šarena..
Hitretz84 is offline  
Old 03.04.2017., 13:39   #8931
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
A jebote kolka filozofija oko dolaska pizze na stol. Kad prva dode, podijelite je i uzivate u druzenju i klopi.
Suludo je mjeriti sekunde i u kojoj je fazi pizza ili halapljivo jesti dok drugi ceka.
Pa dajte malo kulture i lezernosti.
aj ponovo ovo procitaj, onda se zapitaj malo i razmisli kaj si rekla

hebote ekipa zabrijava zesce na tu oharu, kak su ljudi rekli zasto mislis da ta pizza koja dodje prva bi se svima svidjela uopce, i zasto bi u tak skupom restoranu se ljudi ponasali kao da su u menzi nekoj, koje suludo razmisljanje
random101 is offline  
Old 03.04.2017., 15:45   #8932
O hara nije jedino mjesto gdje se jede.
Pricam o stavu ljudi.

Tamo ne idem jer mi ie daleko. Ne mislim potezati sat dva do kvarta na rubu grada i jos rezervirati prije.
Ima ok mjesta u centru. Jednostavnost je bitna u svemu.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Old 03.04.2017., 16:17   #8933
štima, no od centra do malešnice je 15ak minuta, a za 2 sata si čak do opatije..
DeeJay Dee is offline  
Old 03.04.2017., 16:29   #8934
I onda ja usred dignute prasine dodjem reci da smo jucer predvecer nabasali putem nazad prema Zg u O'Haru i to na lazanje i na ovaj sendvic... ne da mi se traziti kojeg imena (u svakom slucaju od tijesta pizze).
35kn sendvic... lazanje 68 kn mislim.
Oboje vrlo ukusno iako osobno nisam lazanje lover

Usluga odlicna, pristojno popunjen lokal. Pizze na sve strane, ali nadje se i narezane selekcije sireva... eto i nasih usputnih jela. Ali 90plus posto pizze koje mame izgledom.



Deedy is offline  
Old 03.04.2017., 16:35   #8935
^^
Izgleda primamljivo. S čim je sendvič, osim očitog?
Hot candy is offline  
Old 03.04.2017., 16:45   #8936
što je to desno od lazanja što izgleda kao klice posipane ribanim sirom?
Krkimir is offline  
Old 03.04.2017., 17:36   #8937
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
kad je gužva onda se od Črnomerca do Gajnica putuje i sat vremena
Nije tema ali pretjeruješ na veliko. Često idem tim putem u špici i nikada mi nije trebalo ni blizu sat vremena za tu dionicu. Ma manje od 20 minuta po najvećoj gužvi.

Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
I onda ja usred dignute prasine dodjem reci da smo jucer predvecer nabasali putem nazad prema Zg u O'Haru i to na lazanje i na ovaj sendvic... ne da mi se traziti kojeg imena (u svakom slucaju od tijesta pizze).
35kn sendvic... lazanje 68 kn mislim.
Oboje vrlo ukusno iako osobno nisam lazanje lover
[/IMG]

Mene vidiš lazanje nisu nimalo impresionirale. Meni uvjerljivo najslabiji dio njihove ponude. Čak mi je pizza s istim punjenjem poprilično bolja.

Panuzzo tek moram probati, uvijek na kraju pizza pobijedi.
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
što je to desno od lazanja što izgleda kao klice posipane ribanim sirom?
Klice posipane ribanim sirom.

Zadnje uređivanje L3go : 04.04.2017. at 09:13. Reason: img
MisterNo007 is offline  
Old 03.04.2017., 19:09   #8938
Kakve su im lazanje? Aha, sada vidim, samo "vrlo ukusno, al nisu moj djir". Ok
Doria is offline  
Old 03.04.2017., 19:14   #8939
Lazanje su ok, ali meni fali unutra rajcice i sira...

Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
A jebote kolka filozofija oko dolaska pizze na stol. Kad prva dode, podijelite je i uzivate u druzenju i klopi.
Suludo je mjeriti sekunde i u kojoj je fazi pizza ili halapljivo jesti dok drugi ceka.
Pa dajte malo kulture i lezernosti.
Pizzu volim jesti dok je jos vruca...ne volim dijeliti jela..jedem samo jednu vrstu pizze, pa me ostale kombinacije ne zanimaju za probu...ako vec u pec stanu 2 pizze, onda bi bar trebali voditi racuna da stave one koje idu za isti stol i da nam dode u isto vrijeme....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 03.04.2017., 21:00   #8940
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
A jebote kolka filozofija oko dolaska pizze na stol. Kad prva dode, podijelite je i uzivate u druzenju i klopi.
Suludo je mjeriti sekunde i u kojoj je fazi pizza ili halapljivo jesti dok drugi ceka.
Pa dajte malo kulture i lezernosti.
Kaj ja znam, ja ne volim ono što ekipa jede i kaj da dijelim?

on topic... pojela na tuđi račun pizzu, jako fino.
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.