Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji oblik dezodoransa najvise upotrebljavate?
stick 182 17.70%
roll-on 353 34.34%
sprej 441 42.90%
krema 29 2.82%
kristal 23 2.24%
Glasovatelji: 1028. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2004., 14:17   #41
Quote:
Kya kaže:
brijem da imaš impulse u dm-u, al nisam 100% sigurna...
Bilo do prije 2 godine, a otad nema ni tamo
Hocu Impulse!
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 01:36   #42
Quote:
Zmijica kaže:
Jel netko zna gdje ima za kupit Impulsa u ZG? Oni su mi neprezaljeni
e a ja bi FA carrebian lemon ...(tako nekako)... najsvjeziji miris kojeg znam ...nakon njega nista slicno nism nasla....
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2004., 17:37   #43
Quote:
Tigrica kaže:
e a ja bi FA carrebian lemon ...(tako nekako)... najsvjeziji miris kojeg znam ...nakon njega nista slicno nism nasla....
E, vidjela sam ga u Mulleru!
I Impulse
Ali samo onaj od vanilije, ne volim bas taj.
A tog Carribean lemona je bio jedan jedini komad, u ponedjeljak, Ne znam jel jos imaju.
Sad je u zelenom pakiranju.
Tamo di su dezici na prizemlju, skroz u dnu police.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 00:25   #44
Quote:
Zmijica kaže:
E, vidjela sam ga u Mulleru!
I Impulse
Ali samo onaj od vanilije, ne volim bas taj.
A tog Carribean lemona je bio jedan jedini komad, u ponedjeljak, Ne znam jel jos imaju.
Sad je u zelenom pakiranju.
Tamo di su dezici na prizemlju, skroz u dnu police.
eh kad nisam u zg, ...posalji

u mejuvremenu ja nasla od balea dezic, bas je dobar, ima vise mirisa, mislim da je ovaj moj balzam deo...
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 13:13   #45
čemu ta zbrka, ja se ne mislim odreći svog Dove antiperspiranta
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 13:22   #46
Nivea deo fresh stick nema...

kupila ja danas
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 15:59   #47
našla sam dezić koji nema aluminij, Cliven. ima par mirisa , nisu niš specijalno, ali ja to ionako ne kupujem zbog mirisa, za to imam parfeme. cijena je stvarn prava sitnica, 11 kuna
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 16:14   #48
Meni su ti Clivenovi bas OK, najbolji mi je smedji.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 18:09   #49
ja sam si uzela tropic i oriente. evo otuširala sam se, obrijala ispod pazuha, našpricala i ništa ne pecka, nije crveno, ma super.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 18:16   #50
Quote:
Noemi kaže:
BAlea sensitive,nesto od Bionsena i Lush,kolko ja znam za sada.
I aluminij je na listi osumnjicenih i za ALzheimerovu bolest.
evo ja imam balea sensitive i piše - pod ingredients: aqua, ppg15 stearyl ether, steareth-2, aluminium clorohydrate, steareth-21, parfum, cetearyl, ..... dakle ima. a ja sam bila uvjerena da nema, i baš mi je dobar, stavljam ga polije brijanja, i uvijek mi je super... ima sad neka nova varijanta tih balea dezića, nešto crveno plavo... isto ko sensitive (goddamnit zaboravila sam kako se zove ), možda taj nema aluminium clohydrate, taj je skuplji jednu kunu, tj. nije 8,90 nego 9,90

btw to je roll on, jel to ima veze? možda stick nema?
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 17:19   #51
LUSH Aromatant je ZAAAAAKON!
Ja sam našla svog spasitelja od znojenja! A čak kao i nije antiperspirant nego samo deodorant!
ja samo znam da se s njim znojim manje nego s antiperspirant Rexonom!
+ne ostavlja tragove, nema aluminijevih soli, nije testiran na životinjama, ima prirodne sastojke i diskretno miriši

Svakako preporučam!!!!!!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 23:38   #52
Quote:
pink_cat kaže:
našla sam dezić koji nema aluminij, Cliven. ima par mirisa , nisu niš specijalno, ali ja to ionako ne kupujem zbog mirisa, za to imam parfeme. cijena je stvarn prava sitnica, 11 kuna
evo da nastavim priču. koristim cliven sad već tjedan dana i oduševljena sam. s obzirom da je ovaj tjedan bio dosta topli bio je idealan za testiranje dezića. oznojila se jesam ali nikakvog, ma apsolutno nikakvog neugodnog mirisa. nije spriječio znojenje, i to mi je važno a osvježava savršeno. u jutro sam ga stavila i na večer mi je pazuh još uvijek mirisao na Orient . najbolji dezić koji sam ikad imala.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 06:57   #53
Ma zakon je Cliven, jedna od onih jeftinih, a odlicnih stvari. Ja sam ga slucajno otkrila u lokalnoj trgovinici, a sad ga tu i tamo kupim kad idem u Mercatone.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 09:28   #54
Quote:
PrittPen kaže:

btw to je roll on, jel to ima veze? možda stick nema?
Moj je stick..i kad sam ga kupovala sam gledala i uvjerena sam da nema...sad si me zbunila,provjerim jos jednom
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:33   #55
Bjelilo izazvano antiperspirantima

Ako je bila tema, sorry, spajajte, selite, stovec.

Help me. Ja koristim Rexonu Oxygen i odlicna mi je - osim bjelila koji ostavlja na majici (mislim na podrucje pazuha).
I nije to ono... tragovi bjelila pa sad ti operi.
Imam npr. crnu majicu gdje je to preslo i na vanjsku stranu i NE MOZE SE OPRATI

Probala sam preci na Rexonu Crystal (koja je anti-white marks ) ali ta Rexona ne pomaze mojim zadihtalim pazuhicama
Help
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:37   #56
mene je Rexona crystal spasila i ne namjeravam je mijenjati. do nje sam zaista vodila bitku sa svim antiperspirantima, dezodoransima i sl. i SVI su ostavljali trag a ponekad se nije dalo ni oprati, ako je majica bila crna


probaj sa Lyciom, to mi jedino pada na pamet.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:38   #57
ja koristim onaj secret sa kuglicom i super je, dugo drzi, ne ostavlja nikakve tragove ni mrlje...

sprejevi uvijek ostavljaju tragove

ja si pazuh naprejam sa vichy dezicem, onda malo ostavim tak, il obrisem sa maramicom ...pa tek onda majcu obucem
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:41   #58
Quote:
LadyInRed kaže:

probaj sa Lyciom, to mi jedino pada na pamet.
mene to peče za poludit. užas od užasa.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:47   #59
ja koristim neki dezic u kremi od lusha. cini se ok.
a nekad i koristim dove sa kuglicom i malo se posprejam, oko pola sata prije nek obucem neku majcu na to.
probaj kad se namuljas tim il nasprejas malo pricekat pa malo prodji nekom suhom maramicom.
iako, mislim da sta god covjek koristi da ipak znoj ima u sebi nes sta ostavlja fleke sta god trackas po sebi.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 15:51   #60
lidera krema?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.