Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2007., 16:35   #61
AKO NE RADIŠ PRAVILONO TEHNIKU ONDA TI PREPORUČAN DAAD PLIVAŠ KRAUL GLAVU DRŽI U VODI,DOK RADIŠ ZAVESLAJ POD VODOM RADI SLOVO S,ISPRUŽI NOGE I ZATEGNI PRSTE,KVALITETNE NAOČALE ĆE TI DOBRO DOĆI(PREPORUČAM ARENINE)BOKIĆ!
bodro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 00:58   #62
MA ZNAŠ ŠTO ANTONIO NE TREBAJU TEBI NOGE NI PRIJATELJ DA SE UVATIŠ ZA NJEGA KAD DOĐE NEG LIJEPO SE UHVATIŠ ZA PRUGU I TO TI JE TO!TAKO TI MI PAMETNI TO REDIMO!
__________________
Ne slušaj cajke umri prirodnom smrću
BoDrO T.b
bodro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 01:04   #63
SAMO DA ZNATE NAKON ŠTO SAM JA ISPLIVALA LEPTIR 50 M NISAM MOGLA MRDNUT PA SU ME MORALI VADITI IZ BAZENA ŠTO NIJE BAŠ BIO UGODAN PRIZOR,A NI JE BAŠ NI NEKI OSJEĆAJ VJRUJTE!OSJEĆALA SAM SE KAO DA ČE MI LEĐA OTPASTI.TRENER JE ZVAO HITNU(ŠTO NIJE TREBAO).NAKON TRI DANA SAM SE POMAKLA(ALI JE BILO JAKO BOLNO).I NAKON 2 MJESECA SAM KRENULA NA TRENINGE GDJE VIŠE NIKAD NISAM PLIVALA LEPTIR RADI SIGURNOSNIH RAZLOGA.MOJA VAM JE PREPORUKA NI U LUDILU NE POKUŠAVAJTE PLIVATE LEPTIR!JOŠ SE DAN DANAS TRESEM KAD ČUJEM RIJEČ:LEPTIR!!!BRRR
__________________
Ne slušaj cajke umri prirodnom smrću
BoDrO T.b
bodro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 01:07   #64
TEČAJEVI PLIVANJA ZA ODRASLE??JA OD SRAMA NE BIH OTIŠLA DA ME NETKO MOJE DOBI UČI PLIVATI!HAHA
__________________
Ne slušaj cajke umri prirodnom smrću
BoDrO T.b
bodro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 01:08   #65
BEZ UVREDE
__________________
Ne slušaj cajke umri prirodnom smrću
BoDrO T.b
bodro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 01:18   #66
sve su ti kape jaaadne osim areninih vjeruj mi znam iz iskustva!
__________________
Ne slušaj cajke umri prirodnom smrću
BoDrO T.b
bodro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 18:55   #67
hej ljudi!

kakve su gužve i ima li ih uopće radnim danom na zagrebačkim bazenima??
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 18:05   #68
svjetski rekord sanja jovanovic 26.50
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 03:50   #69
CESTIKE SANJI!!! Stvarno fenomenalan rezultat!



dinamo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 12:08   #70
Ciao svima!!!
Kako sam se dugo aktivno bavila plivanjem i sada vodim školu plivanja, a i obožavam plivanje reći ću vam par osnovnih vježbi kojima se može popraviti tehnika kraula:

1. "ruka ruku čeka" – pliva se tako da je jedna ruka stalno ispružena ravno naprijed dok druga radi zaveslaj, kad dotakne ispruženu ruku kreće zaveslaj drugom rukom

2. "šake" – plivamo normalno kraul, ali stisnemo šake, vježba se izvodi kako bi pravilno izveli zaveslaj pod vodom, cijelom podlakticom, da ne vučemo samo šakama (prije se plivalo u pod vodom u slovo S, ali danas se tako više ne pliva), a ujedno je i vježba snage

3. "povlačenje prstima po vodi" – vježba se izvodi tako da kada nam izađe lakat iz vode prstima lagano "gladimo" površinu vode

Kod disanja, da ne bi dizali previše glavu i da se ne bi zagrcnuli glavu okrećemo prema ramenu. Sretno u novim pohodima na kilometre...
Foki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 19:30   #71
Quote:
Foki kaže: Pogledaj post
Ciao svima!!!
Kako sam se dugo aktivno bavila plivanjem i sada vodim školu plivanja, a i obožavam plivanje reći ću vam par osnovnih vježbi kojima se može popraviti tehnika kraula:

1. "ruka ruku čeka" – pliva se tako da je jedna ruka stalno ispružena ravno naprijed dok druga radi zaveslaj, kad dotakne ispruženu ruku kreće zaveslaj drugom rukom

2. "šake" – plivamo normalno kraul, ali stisnemo šake, vježba se izvodi kako bi pravilno izveli zaveslaj pod vodom, cijelom podlakticom, da ne vučemo samo šakama (prije se plivalo u pod vodom u slovo S, ali danas se tako više ne pliva), a ujedno je i vježba snage

3. "povlačenje prstima po vodi" – vježba se izvodi tako da kada nam izađe lakat iz vode prstima lagano "gladimo" površinu vode

Kod disanja, da ne bi dizali previše glavu i da se ne bi zagrcnuli glavu okrećemo prema ramenu. Sretno u novim pohodima na kilometre...
Hvala.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 16:31   #72
Quote:
bodro kaže: Pogledaj post
TEČAJEVI PLIVANJA ZA ODRASLE??JA OD SRAMA NE BIH OTIŠLA DA ME NETKO MOJE DOBI UČI PLIVATI!HAHA
Nije mi jasno zašto bi u bilo kojoj životnoj dobi bilo sramota učiti bilo što, pa i plivanje?!

Sramota je prestati učiti. Bez uvrede.
Inspired... is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 16:34   #73
Quote:
Superbare kaže: Pogledaj post
hej ljudi!

kakve su gužve i ima li ih uopće radnim danom na zagrebačkim bazenima??
Bila sam ovih dana par puta na Mladosti, u prijepodnevnim terminima, i u svakoj traci za građanstvo bilo je po 3-4 ljudi. Ne znam kako je popodne...
Inspired... is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 02:28   #74
i ja bih objavio svoja iskustva:
eto, prije par godina sam krenuo na bazen, na mladosti i kao ja cu si rekreativno plivat bar 3x tjedno po sat vremena. i kakica! prva dva tjedna sam svaku duzinu umirao - 25metara ljudi! glava mi je pucala i vrtilo mi se. 24 zaveslaja po duzini. klinke iz sinkroniziranog su me prestizale. nakon mjesec dana nikakav napredak. i tako je to prestalo.
onda sam opet poceo prosle godine, istot ako umirao na pocetku dok nisma sjeo na internet. i skuzio da kad plivam trebam gledat u dno bazena a ne naprijed - jer tak i tak naprijed nema nicega. automatski su glavobolje prestale, ruke su same isle i 2 kilometra po treningu je doslo za cca 3 mjeseca. inace treninzi 2x tjedno/1sat. sve je u tehnici. poceo sam ruke pruzat do kraja i ravno pred sebe, a ne prema unutra, a pod vodom povlacit skoro do kraja (koljena). u vanjskom dijelu ruka skroz opustena..i tako dalje
jos jedamput: sve je u tehnici
blejavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 10:01   #75
Quote:
blejavac kaže: Pogledaj post
jos jedamput: sve je u tehnici
ima nešto i u plivaćoj kožici.
deep dive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 03:31   #76
Traže se odrasli neplivači! Hitno!

Dakle, traže se neplivači za tečaj plivanja za odrasle na zimskom plivalištu Mladost u Zagrebu (kod Doma sportova). Da bi se tečaj mogao oformiti potrebno je najmanje 4 polaznika, kako je ljubazna gospođa s plivališta objasnila. Ako se uspije prijaviti potreban broj ljudi, tečaj bi počeo 4.2.2008.. Prošli put nije bilo dovoljno prijavljenih pa se nije mogao održati, a meni osobno je jako bitno da se održi (zato nastupa ova agitacija).

Predbilježbe na broj 3092 572. Tečaj se održava svaki dan osim subote i nedjelje i to u 19 ili 20 sati. Traje 3 tjedna. Košta 350 kn.

Recite svima kojima bi ova informacija mogla dobro doći! Poklonite nekome tečaj!
Jedinstvena prilika; cijena je više nego prihvatljiva s obzirom na dobiveno; uz stjecanje nove vještine, malo rekreacije dobro dođe u ove zimske, trome dane; utjecaj na zdravlje - nemjerljiv.

(znam da je većina ljudi plivački nastrojena pa je ovo nagovaranje nepotrebno, ali nadam se da postoji još šačica ljudi kojima treba ova informacija, koji žele učiti i učiniti nešto dobro za sebe)

Unaprijed zahvaljujem na suradnji!
(nadam se da će biti uspješna)
cjeloživotno učenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 17:14   #77
Kad bi barem netko u Splitu za 23,333333 kune na dan jamčio sat vremena slobodne staze uz instruktora...
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 00:39   #78
Quote:
cjeloživotno učenje kaže: Pogledaj post
Dakle, traže se neplivači za tečaj plivanja za odrasle na zimskom plivalištu Mladost u Zagrebu (kod Doma sportova). Da bi se tečaj mogao oformiti potrebno je najmanje 4 polaznika, kako je ljubazna gospođa s plivališta objasnila. Ako se uspije prijaviti potreban broj ljudi, tečaj bi počeo 4.2.2008.. Prošli put nije bilo dovoljno prijavljenih pa se nije mogao održati, a meni osobno je jako bitno da se održi (zato nastupa ova agitacija).

Predbilježbe na broj 3092 572. Tečaj se održava svaki dan osim subote i nedjelje i to u 19 ili 20 sati. Traje 3 tjedna. Košta 350 kn.

Recite svima kojima bi ova informacija mogla dobro doći! Poklonite nekome tečaj!
Jedinstvena prilika; cijena je više nego prihvatljiva s obzirom na dobiveno; uz stjecanje nove vještine, malo rekreacije dobro dođe u ove zimske, trome dane; utjecaj na zdravlje - nemjerljiv.

(znam da je većina ljudi plivački nastrojena pa je ovo nagovaranje nepotrebno, ali nadam se da postoji još šačica ljudi kojima treba ova informacija, koji žele učiti i učiniti nešto dobro za sebe)

Unaprijed zahvaljujem na suradnji!
(nadam se da će biti uspješna)


imaš jednog zainteresiranog
eject is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 23:27   #79
ko je ovaj bernard i odakle je on isplivao?

kako lola samo ruši svjetske rekorde
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 23:33   #80
sanja jovanović osvojila broncu na 50 leđno, draganja izborio finale na 50 slobodno, kožulj 5. na 200 leđno.... zar nitko ovo ne prati?
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.