Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2005., 15:26   #1
Pilinzi za lice

koristite li peeling za lice i koliko često

ja sam nedavno probala peel off masku
pa me zanima koliko je otprilike držite na licu

i jeli poslije dovoljno isprati malkom vodom
Valerie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 15:43   #2
Ova moja Balea peel off maska koju koristim 1x tjedno se doslovno odljepljuje od lica, u tome i jest njen efekt.
Držiš je na licu dok se dovoljno ne sasuši da je možeš dignuti.
One na bazi mrtvomorskog blata su ipak pregrube za moje lice.
Nije loše raditi nježniji piling i više puta tjedno, ako to tvoja koža traži i ako su ti pilinzi zaista nježni. Imaš ih i kao dio facial walsh-a, tj. sapuna (gela) za lice.
Radeći piling, krema i sve ostalo što apliciraš na lice daje veći efekt.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 16:09   #3
Imam avonov

To peel off sam probala i ostala bez pola obrve,zato pazi,nikako na obrvice
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 16:14   #4
moja 3 nacina za peeling

Quote:
Valerie kaže:
koristite li peeling za lice i koliko često
peeli off u principu ne volim (osjecaj mi nije ugodan) ali slucajno sam zaglavila s jednom takvom od E. Arden. nakon sto ju "dignem", umijem se mlakom vodom i dalje sve normalno...

inace, kad se pozelim peelinga sa zrncima, onda se umijem s Hydra Detox Biotherm kremom za umivanje (pregruba mi je za svaki dan i previse me isusi). ako hocu "jaci" efekt, uzmem cetkicu za lice. umivanje normalno.

ako sam raspolozena za blagi peeling, imam Yves Saint Laurent Action Biologique. to je smjesa kao med gusta, nema cestice, nego se masira dok se ne pretvori u tekucinu, tad se smoce prsti i s vodom postane kao mlijeko. onda se umijes.

jednu od te tri stvari koristim povremeno, odokativno (jer nije u pravilnim razmacima, nego kako mi se ucini potrebno/zgodno), svaka 3 tjedna napravim nesto...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 17:24   #5
Quote:
SaraTroroga kaže:
Imam avonov

To peel off sam probala i ostala bez pola obrve,zato pazi,nikako na obrvice
))
i ja imam taj avonov
srecom nisam probala na obrve staviti
Valerie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 19:35   #6
Khm, možda će zvučati smješno no ja za peeling koristim palentu i to onu sitniju. Jedino sam s njom zadovoljna.
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 21:16   #7
Quote:
Valerie kaže:
))
i ja imam taj avonov
srecom nisam probala na obrve staviti
Nisam ni ja namerno vec slucajno
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 22:08   #8
ja koristim peeling svaki dan najmanje jedanput
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 22:23   #9
Na preporuku kozmetičarke uzela sam Freemanov od maline. Imam suhu kožu i napomenula mi je da ga radim max. 2 puta mjesečno i samo na T zoni. Rekla je nek to radim pod tušem, da se pore otvore i nek stavim malu količinu peelinga na "uho" ručnika i s ručnikom da istrljam T zonu.
Prije sam koristila mješavinu med + smeđi šećer, ali to je malo pregrubo.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 23:14   #10
koristim lushov angel's on b.s. ak nemam tog onda nes domaceg tipa palenta ili sol.
jednom tjedno.
peel-off...kao sto je neko spomenuo, lose iskustvo sa obrvama .imala sam onu neku freemanovu peel-off i uzas,nikak dole sa lica!
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 23:14   #11
Re: peeling za lice

Quote:
Valerie kaže:
koristite li peeling za lice i koliko često

ja sam nedavno probala peel off masku
pa me zanima koliko je otprilike držite na licu

i jeli poslije dovoljno isprati malkom vodom
Da. Zavisi kako kad. Nekad ga koristim svaki dan, nekad jednom tjedno, nekad 2 puta dnevno... nema pravila, zavisi kako mi to lice odnosno koza trazi.
Koristim od Lusha - Ocean Salt. Dobar je, grub i to volim.

Peel off maske su mi okej. Kupujem ih u DM-u. Jednu na bazi krastavaca. Kolko ju drzim na licu? Dok se ne stvrdne i onda ocerupam
Da, poslije isprem, poprskam s tonikom i nakeljim kremurinu
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 23:26   #12
ne koristim peeling jer koristim kreme koje ga rade svaki dan.
ajd bar neka ušteda u stavci kozmetika.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 09:03   #13
Meni je jako dobar bio Rosalov piling za lice. Ne prgrub, ne preblag. Jedan od najboljih što sam probala.
Inače mi "kemijski" pilinzi ne pašu. Koža mi jednostavno poludi od njih: crvenilo, peckanje, zatezanje... Zadnji koji sam isprobala je bio Pyhtomerov koji na licu stoji samo 5 min. Srećom, dobila ga na poklon u Limoniju pa mi ga nije bio problem šenkati kolegici s posla.
Piling za lice radim dva puta tjedno, a za tijelo jednom tjedno. Nakon njih obavezno nanosim hidratantno sredstvo, i to malo obilnije.
Orlanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 09:08   #14
Smile hvala!

Quote:
tilla kaže:
ne koristim peeling jer koristim kreme koje ga rade svaki dan.
mozes napisati koje kreme? moze i na PM...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 10:29   #15
Quote:
CrveniVrag kaže:
Khm, možda će zvučati smješno no ja za peeling koristim palentu i to onu sitniju. Jedino sam s njom zadovoljna.
i ja
eena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 10:40   #16
Koristim Decleorov Phytopeel, otprilike 1 tjedno. To mi je jedini peeling nakon kojeg sam osjetila da mi kozha dishe
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 10:47   #17
Koristim Declare-ov peeling .To je kozmetika za osjetljivu kozu tako da je jako blag, a to meni odgovara.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 12:11   #18
joooj ja neznam od koje je marke (zaboravih) neki u SM kao od samljevene masline....koristim ga jedno tjedno (imam suhu kožu) i meni je super....isto nakon njega samo umijem lice malo ostavim da prodiše pa tek onda nanesem kreme....košta nekih 30-ak kn ....
što se tiče palente dobar stari narodni recept isto tako kažu da je odličan smeđi šećer...ja probala al previše nereda pa sam odustala
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 11:45   #19
Probala griz (pšen. krupica) i jogurac, pa odlučila nikada više ne kupovati peelinge, ovo je izvrsno, efikasno, a prilično nježno!
Onaj od palente ću možda za tijelo isprobati, ako mala izbrljavi jogurt, pa da ga ne bacim.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 12:54   #20
koristim piling od oriflame-a sa aloe verom i super mi je nije pregrub, ali taman mi se očisti koža
a nije ni skup, ne sjećam se koliko je koštao, mislim nekih 30-ak kuna
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.