Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2003., 15:39   #1
Linkin Park

Bas me cudi sto ne vidim temu o ovj dobroj grupi
Dejo29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2003., 20:07   #2
Ajme, koje glupe kritike.. to ustvari nisu bile kritike, ne?

Meni je Linkin Park skroz ok, al pjesme In The End, Pushing Me Away, My December i Faint su legendarne...
Malo su me prekratki albumi, i to je jedina zamjerka.
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2003., 20:09   #3
Quote:
finalnifantazista kaže:

Malo su me prekratki albumi, i to je jedina
...dobra stvar kaj se tiče njihovih albuma...
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2003., 20:28   #4
Re: Re: Linkin Park

Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
ne
čim vidim ovog smješka odmah me to potsjeti na pušenje kurca
__________________
NEPRILAGOĐENI GLAS RAZUMA
rebel_kick_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2003., 20:31   #5
ja nemam ništa kontra linkin parka, pjesme im nisu loše. i sretan sam što dok vaša mlađa braća i sestre slušaju tomsona, maju, jlo, i one ostale crnčuge... moj sluša to sad dok je mlađi a kasnije će mo zajedno haračit po cd šopšvima
__________________
NEPRILAGOĐENI GLAS RAZUMA
rebel_kick_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2003., 21:00   #6
ma meni su skroz ok...
nisu loši, ali nisu ni baš neki kvalitetan band....
zna se da im manageri hoće lovu (a ni oni se baš ne brane) ali mjuza im nije loša....

i Hyybrid i Meteora su ok albumi (meteora mi je možda malo bolja) ali je Reanimation dosta loš...

i vidi se po albumima da nemaju puno ideja za raditi pjesme...
albumi su im kratki i oba izdana albuma bi im stala na jedan 74 minutni CD....

but still, meni su dobri...
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2003., 22:17   #7
linkin park je uz mansona jedna od malo dobrih stvari koje se mogu vidjet na televiziji....

spotovi su im fora definitivno, a pjesme vise manje...

ma tko uopce slusa pjesme vise
__________________
Throughout human history, we have been dependent on machines to survive. Fate, it seems, is not without a sense of irony.
riot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2003., 23:17   #8
meni je najbolja njihova pjesma One step closer.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2003., 17:10   #9
Meni su osobno tekstovi od Linkin Parka koma
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2003., 19:16   #10
pa pišu klasične stvari...
uh, kako mi je bed, uh imao sam trebu al me ostavila, uh sad sam se raspizdio, i sl....

Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2003., 21:16   #11
ljudi , nije linkin park neka legendarna grupa sa iskustvom, niti im rijeci nisu nis posebno niti neke super zarazne melodije ali da se decki ne trude i dobro ne obavljaju posao ne možete reć..
Dejo29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2003., 12:40   #12
Linkin Park je skroz ok grupa, ne možete reći da su im tekstovi loši. Reanimation je koma, to je istina, ali Hybrid T. i Meteroa su zakon. Hajde, priznajte. In the end i Faint nikako ne možete preskočiti ako želite izgraditi neko mišljenje o Linkinčima.


Ma, dosta sranja. Linkin Park je zakon. Da nisu tako dobri kao što jesu, ne bi se pojavili na Matrix reloaded, zar ne?
 
Odgovori s citatom
Old 23.08.2003., 15:10   #13
Linkin park je meni skroz ok i slusan ga kad san malčice nabrijan
__________________
Ovdje je jednom stajao datum, više nije bitan.
MegaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2003., 15:33   #14
Quote:
Emperor kaže:
Jedini komentar

ovo su mi najžešći komentari...
zanimljivo da skoro uvijek dolaze od HM/DM/BM/ŽLJM fanova...

očito se nema dovoljno veliki vokabular da se napiše kritika od nečem...

Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2003., 20:45   #15
Quote:
Nepostojeća kaže:
Linkin Park je skroz ok grupa, ne možete reći da su im tekstovi loši. Reanimation je koma, to je istina, ali Hybrid T. i Meteroa su zakon. Hajde, priznajte. In the end i Faint nikako ne možete preskočiti ako želite izgraditi neko mišljenje o Linkinčima.


Ma, dosta sranja. Linkin Park je zakon. Da nisu tako dobri kao što jesu, ne bi se pojavili na Matrix reloaded, zar ne?
Pa Matrix reloaded je sranje... Usran bend za usran film...
Evo ja cu napisati komentar...
Linkin Park su neozbiljan i neinventivan band. Njihova glazba podsjeca na vec ustaljenu shemu vecine danasnjih NU/HC bandova (izuzevsi Static X). Gitare na svakoj pjesmi i albumu zvuce jako slicno, melodijice su im traljave i dosadne kao i textovi. Imidž benda je izlizan (a i pjevac ima bezveze tattoo) i jednostavno se vidi da je to band koji je nastao samo da namlati pare... Po cemu se onda razlikuju od Backstreet boysa ili Britney spears??? Po nicemu... Imaju gitare, reci ce netko od vas, istina, imaju gitare koje bi bilo bolje da koriste za sadnju krumpira i ostalih poljoprivrednih kultura. BSB i Britney su makar uvijek bili iskreni... Mis mo ovdje zbog para i to je to... A ne kao LP, kvazi metal, pseudo bunt... Pfui! Linkin Park
wyrm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2003., 15:12   #16
Quote:
rebel_kick_ass kaže:
sretan sam što dok vaša mlađa braća i sestre slušaju tomsona, maju, jlo, i one ostale crnčuge... moj sluša to sad dok je mlađi a kasnije će mo zajedno haračit po cd šopšvima
Istina.
A još je bolje kad moja mlađa sekica i ja zajedno slušamo RATM
Kad je njoj za ovo još uvijek prerano:
meMYSELFandI is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2003., 20:55   #17
http://www.metal-sludge.com/ExposedLinkinPark.htm

 
Odgovori s citatom
Old 24.08.2003., 23:03   #18
Meni su ok, i ja ih upravo sad slušam , Papercut. Imaju zanimljive tekstove, nisu neki darkeri kaj lupetaju o nečem mračnom, neg imaju realistične tekstove. Prije su mi išli debelo na jetra, al sad sam ih bome zavolila! Runaway mi ima super početak, a s Meteore frendica i ja znamo sve pjesme i pjevušimo ih po cijele dane! I još kad su Mike i Chester tak simpa, bilo je tu svega, ha ha hah a
ninocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2003., 10:00   #19
Quote:
Ma, dosta sranja. Linkin Park je zakon. Da nisu tako dobri kao što jesu, ne bi se pojavili na Matrix reloaded, zar ne?
P.O.D. svira naslovnu pjesmu na Matrix Reloaded. Enough said.

A sta se Linkin Parka tice, uopce mi nije vazan naslov pjesme jer im sve pjesme zvuce tako prokleto isto - red rapa, red krestavog pjevaca koji pjeva refren, red rapa, red krestavog pjevaca koji ovaj put NE pjeva refren, ali zatim odmah pocinje pjevati refren uz pratnju nekog jako kul akorda na gitari i to je kraj pjesme

Zadnje uređivanje Billek : 29.03.2009. at 06:49.
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2003., 17:10   #20
Ajd ne serite, POD, SOAD, POM, Linkin park, Limp bizkit i ini bandovi vidjeli su sta prolazi i po tome peru nekom dobro, nekom loše, ako ti se nesluša nemoj i obratno. Meni su ok za nabrijavanje na šoru il odvlacenje paznje od drugih stvari, treba ih poslušat a ne čut.
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.