Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2016., 17:25   #41
Ne kužim priču sa tehnologijom, svaka druga-treće epizoda je u boji...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 20:06   #42
U 4. sezoni je trajao štrajk ljudi koji su bojali sliku pa su neke epizode bile crno-bijele.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 17:25   #43
Stvarno serija potone zadnjih par sezona, prestrašno.

Zapravo su dobre samo možda prve dvije sezone, ostale su ok, dok zadnje ništa ne valjaju.

Pred kraj su već i glumci počeli bježati iz serije glavom bez obzira.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 22:24   #44
Za mene je Arthur jedini bog u seriji, njega mogu uvijek gledati. Smijem mu se i u petoj sezoni, čak mi je i draži nego prije. Stan je uvijek bio loš, majka također. Nadzornik zna nekad biti zabavan.
Puno je fora na silu. Najgora mi je bila jedna božićna kad nisu imali ideje kako napraviti zaplet pa su smislili ovu gluposti: Stan je morao radizi za Božić pa je Arthur morao otići po njega trokolicom da bi stigao na vrijeme na božićni ručak. Također i pokupiti kolegu Jacka. Iako se radi o trokolici u kojoj ima mjesta samo za troje, pođe i Olive jer je Arthur bio pijan pa da kao ona proba odvesti motor. Iz nekog razloga, logično, pođe i majka i ostave štednjak upaljen. Naravno, štednjak plane, dođu vatrogasci i propadne Božić, a njih troje se zabiju trokolicom jer Olive ne zna voziti.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 13:36   #45
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Za mene je Arthur jedini bog u seriji, njega mogu uvijek gledati. Smijem mu se i u petoj sezoni, čak mi je i draži nego prije. Stan je uvijek bio loš, majka također. Nadzornik zna nekad biti zabavan.
Puno je fora na silu. Najgora mi je bila jedna božićna kad nisu imali ideje kako napraviti zaplet pa su smislili ovu gluposti: Stan je morao radizi za Božić pa je Arthur morao otići po njega trokolicom da bi stigao na vrijeme na božićni ručak. Također i pokupiti kolegu Jacka. Iako se radi o trokolici u kojoj ima mjesta samo za troje, pođe i Olive jer je Arthur bio pijan pa da kao ona proba odvesti motor. Iz nekog razloga, logično, pođe i majka i ostave štednjak upaljen. Naravno, štednjak plane, dođu vatrogasci i propadne Božić, a njih troje se zabiju trokolicom jer Olive ne zna voziti.
To mi još i zvuči nekako zabavno...meni je najgluplja epizoda kad se Stan i Arthur dodovaravaju majci jer je osvojila putovanje u Španjolsku...pa su pola epizode trčali uz i niz stepenice noseći joj svašta nešto za doručak.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 21:01   #46
Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
... Nažalost, skoro svi glumci i oni koji su radili na seriji nisu više među nama.
Stan (Reg Varney) je umro 2008. godine u dobi od 92 godine. Glumica koja je glumila njegovu majku je doživjela 95 godina, glumica koja je zamijenila njegovu majku 87, inspektor 89. Jack je doživio 71, a Arthur 62 godine.

Jedina živuća iz serije Anna Karen koja je tumačila ulogu Olive ima 80 godina. Iako je njezina Oliva bila skroz neugledna, antipatična i pomalo ružna, Anna Karen je bila zgodna žena.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 20:51   #47
Glumac koji je glumio Jacka, Bob Grant, počinio je samoubojstvo. Godinama je bio psihički bolestan i to mu je uništilo karijeru. Tužna je to priča s njim; a u seriji je bio kao frajer, stalno nasmiješen…
Anna Karen je bila zgodna dok je bila mlada, u seriji su je namjerno šminkali tako da ispadne ružnjikava, iako ona meni ni u seriji nije bila ružna.
Inače, krajem 80-tih bilo je govora da se snime nastavci serije, glumačka ekipa je bila na turneji u Australiji (serija je tamo bila jako popularna) ali na kraju ništa o toga. Iako bi bilo zgodno da su snimili još koji nastavak, čisto da vidimo šta se kasnije događalo s Butlerima, Jackom i Cyrilom.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.