Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2004., 09:12   #41
Quote:
SaraTroroga kaže:
ali su mi zato pocele urastati dlacice na listovima(unutrasnja strana ),
meni to stalno, bez obzira jel se depiliram voskom ( toplim-hladnim) ili epiliram
isti vrag
Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2004., 10:02   #42
o, da..

idem ja ovaj vikend u domu..kupujem neke plafonjere. kadli! za oko mi zapne mali kombajn - glavom i bradom..

750 FUCKIN' KUNA HRVATSKIH!!!!!!!!

pa za te pare si na kredu uzmem pravi kombajn i otplaćujem ga! i usput pičim po poljima

ma ne dam! ne dam! a-a..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 21:33   #43
matsa-> "exfoliator protiv urastanja dlaka" - a kako to kao djeluje?

Lisa -> "Kupila preko neta ( isti model kao i prijateljichin) " - koji je to model?

ja imam neki philipsov (stari) i radio je posao odlicno, al' sad je vec poceo stekat pa kupujem novi kombajn
u pocetku malo boli, kasnije se naviknes.
kod voska me smetalo sta mi je uvijek ostajalo zaljepljeno voska po kozi i po svuda okolo
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 10:09   #44
ja sma prije par tjedana bila na depilaciji s voskom i sad kad su dlacice pocele rasti sredila sma ih s kombajnom
imam neki braunov, nista posebno. a i star je vec bar 4 godine.
inace mene to uopce ne boli, mislim malo na pocetku kasnije niti ne osjetim.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 10:29   #45
Ja sam imala braunov sigurno 10-ak godina. Radio je besprijekorno dok nakon pustog padanja što mi se zna desiti nije crknuo. Sad sam kupila isti takav novi i nakon par dana mi je pao i odma se pokvario. Zalijepila sam ga nekom izolirom trakom pa radi ko novi ali ne znam koliko će tako izdržati.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 11:37   #46
Quote:
anya kaže:
Ja sam imala braunov sigurno 10-ak godina. Radio je besprijekorno dok nakon pustog padanja što mi se zna desiti nije crknuo. Sad sam kupila isti takav novi i nakon par dana mi je pao i odma se pokvario. Zalijepila sam ga nekom izolirom trakom pa radi ko novi ali ne znam koliko će tako izdržati.
a ok je i meni ovaj, samo sto ne pocupa one ful male dlacice al nema veze, glavno da s e ne vidi
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 22:47   #47
Quote:
hana kaže:


Lisa -> "Kupila preko neta ( isti model kao i prijateljichin) " - koji je to model?

sva srecha da ja chuvam rachune jaaaako dugo
evo pishe : Epilirer Epil Active Delicate EP-151
i koshtao je 127 DM sa poshtarinom
kupila u 08.2001
dakle sluzhi odlichno vech 3 g.
Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 14:48   #48
Aparat za depilaciju

Cure, žene, kvačice...trebam kupiti novi aparat za depilaciju, dajte savjete i iskustva, tj. kako stojimo sa time glede pojedinih marki?!
Ovaj koji koristim je star već 9 godina (Rowenta), na diskove je, naravno, ali me zanima kakva je situacija sa update-om u zadnje vrijeme, jesu li ovi najnoviji (osim što su i dalje skupi) - brži i efikasniji?!
Čini mi se da ode previše vremena samo na jednu nogu (a di je još druga, ijuuu!! ).
Hvala!

__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 15:08   #49
Silk-epil, Braun, 3 brzine, 300tinjak kuna, radi vec godinama. Cupa i male dlakice.

Sto se tice novijih imas prospekte u svakom od ducana. O njima iz prve ruke ne znam nista.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 15:14   #50
Philips Satinelle, odlicno radi vec nekih par godina.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 15:23   #51
E, maristella, thanx na otvaranju teme, i mene zanima

Dora, tih silk-epila ima milijardu...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 15:24   #52
Tora i Dijana dajte mi recite koliko vam treba da ogulite jednu nogu i kako često to radite?!
Kako da znam je li ovaj moj aparat za otpad, kad on još uvijek čupa, doduše nakon što 5-6 puta prijeđem preko istog mjesta..
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 15:31   #53
Quote:
maristella69 kaže:
Tora i Dijana dajte mi recite koliko vam treba da ogulite jednu nogu i kako često to radite?!
Kako da znam je li ovaj moj aparat za otpad, kad on još uvijek čupa, doduše nakon što 5-6 puta prijeđem preko istog mjesta..
Za obadvije noge mi treba nekih 20 minuta do pola sata. Trudim se da svaka tri tjedna sredim nogice jer me inace uzasno boli. Jednom sam bila bolesna i lijena, pa isla cupat nakon nekih mjesec i pol i suze mi isle na oci od boli!

Maristella, dosta je jednom ili dva puta prijeci preko istog mjesta! Trk u shopping!
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 15:49   #54
Jao, a ja ovome mome aparatu dajem umjetno disanje već nekoliko godina i djeci ne kuham ručak u dane kosidbe!!

Idem kupiti novi, sicher!


20 minuta - kukulele!!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 15:57   #55
Quote:
Tijana kaže:
Philips Satinelle, odlicno radi vec nekih par godina.
taj i ja imam vec godina .. bas sam razmisljala da ga updateiram s nekim novim strojem.. ti "lezajevi" se istrose s vremenom..
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 16:01   #56
Uf, a zato meni tako velik račun za struju

Ajmo još samo jedan 'closing' sa cijenom napraviti i - odo ja u kupnju!

Daklem, cijene?

Khm, khm, tu obično 'puca' deal.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 16:04   #57
imam jedan od silk-epila
osim čupanja ima i nastavak za brijanje ali ga nisam koristila
za obje noge ni treba 10 minuta, a korisim ga jednom tjedno
__________________
Fukam, gospon magister, fukam!
medeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 16:17   #58
Ajmo cure, možete vi to bolje!

Ima li koja za 5 minuta?
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 16:20   #59
Braunov Silk-Epil - obje noge dok popusim cigaretu (uz napomnu da pusim 100's dakle cca 10min)
E da, depiliram se svakih tjedan-dva
TriviA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2004., 17:36   #60
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
E, maristella, thanx na otvaranju teme, i mene zanima

Dora, tih silk-epila ima milijardu...
Da ima dosta "vrsta", al razlike izmedu njih su sitne. Npr. neki mogu raditi i na struju i na baterije, moje nije takav, neki imaju samo dve brzine, moj npr. ima tri, neki imaju i dio za brijanje, moje ne... zato sam i navela cijenu, pa kad i ako maristella69 ili ti, dodete u ducan da se eventualno po njoj moze ravnat.

Naravno, Braun nije jedini. Imate jos od Philipsa, nesto su skuplji i meni osobno vizualno izgledaju bolje, ali nisam isprobala pa ne mogu nista reci.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.