Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Stvaranje glazbe

Stvaranje glazbe Glazbena oprema, note, tablature, poduka, bendovi forumaša...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2008., 13:08   #81
ej može se netko javit da mi pomogne oko malog mixa, hvala
tomy_91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 19:45   #82
ekipa, ako nekome treba, prodajem Behringer BCD 3000, korišten dva puta, ne treba mi više...
Vaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 21:40   #83
Quote:
tomy_91 kaže: Pogledaj post
ej može se netko javit da mi pomogne oko malog mixa, hvala
Aj reci o cem se radi pa cemo vidit.
Djmatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 11:00   #84
Evo ovako, nakon par godina mucenja i truda dosao je trenutak da i ja stupim na vrata audiopro-a i uzmem nesto za svoju dusu!!! kao prvo nemaju numarka axis 9 u hrvatskoj pa bi trebo cekat nekih 3mj da to dode!! drugo skuzio ja da je on ipak za te novce malo predobar pa smo i to provjerili i nazalost i tu sam u pravu, taj stari model je isto 3500kn tako da se pozdravljam i snjim!!!! e sada nastupaju opet nove muke, sta uzet za playere, nudio mi je american cdi300 i sve mi se cini da ce morat biti on jer njega imaju al opet dobar je samo zato sto ima mp3 i samplove a ja nijedno nekanim koristit tako da sad stvarno neznam sta cu. znaci imam nekih 5400kn za playere i nemogu naci nista pametno! pioneeri izlaze preko buđeta tako da od njih nevjerujem nista a ostale playere u tom rangu nemogu naci!!
Djmatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 22:54   #85
Quote:
Djmatt kaže: Pogledaj post
Evo ovako, nakon par godina mucenja i truda dosao je trenutak da i ja stupim na vrata audiopro-a i uzmem nesto za svoju dusu!!! kao prvo nemaju numarka axis 9 u hrvatskoj pa bi trebo cekat nekih 3mj da to dode!! drugo skuzio ja da je on ipak za te novce malo predobar pa smo i to provjerili i nazalost i tu sam u pravu, taj stari model je isto 3500kn tako da se pozdravljam i snjim!!!! e sada nastupaju opet nove muke, sta uzet za playere, nudio mi je american cdi300 i sve mi se cini da ce morat biti on jer njega imaju al opet dobar je samo zato sto ima mp3 i samplove a ja nijedno nekanim koristit tako da sad stvarno neznam sta cu. znaci imam nekih 5400kn za playere i nemogu naci nista pametno! pioneeri izlaze preko buđeta tako da od njih nevjerujem nista a ostale playere u tom rangu nemogu naci!!
ako misliš uzimati nove evo ti ih par
stvarno nemam pojma sta da ti kazem osim da malo pokopaš po www.stantondj.com/,www.geminidj.com/ ili odi na www.audion.hr

A ako uzimaš polovne definitivno cdj 100 dva ti dođu cca 3k kn, ili cdj200 koji ti polovni dođu oko 5-5,5k kn....
....pa malo pogledaj pa pitaj ako te nešto zanima


@tomy: A što se tice mixa reci malo objasni na PM (vrstu i kakova mix itd...)
Cepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 17:28   #86
I ajd nakon tolko nesrece doso opet trenutak za mene, sve ja narucio i doso ja pred vrata audioproa. i sve mene tamo ceka i izvadili mi to da mi to probamo malo i pospajali sve i player radi sve super i mikser radi sve super i dere neka glazba ... kad odjednom KREPA!!!!!!!!! Ja vec gotov, player stao vise nista nereagira ne izbacuje cd sam pokazuje na displayu da nest radi al nista i resetira ga ovaj i sad vise neradi ni display i sta ces, probamo drugi i taj radi ali ovaj je potpuno krepo i usto pojeo jedan cd. i nema vise ni tog playera u hrvatskoj tak da sad nitko nezna kad ce to opet doc ili oce ga uspijet popravit tak da stvarno neznam sta bi!! Eto da znate sta vam se sve moze dogodit!
Djmatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 23:43   #87
A ša si bio uzeo
Cepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 21:07   #88
Quote:
Cepo kaže: Pogledaj post
A ša si bio uzeo
2X american DJ cdi 300 mp3 (s tim da je jedan u trgovini krepo) i behringer vmx 300 mixer. al mislim to sam trebo uzet pa nisam nist kad je krepo taj player, uzet cu sve ovak odjednom, kad jednog dana dode i ako ikad budem bio te srece!!!
Djmatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 21:17   #89
Ma player je za pocetak super, i mislim nisu oni sad tamo krivi sto je krepo al eto dogada se(bas meni). Inace ovaj drugi player koji je sljako, super je i ono za te novce ko uzima nove preporucio bi svakome za pocetak!! Mixer isto prva liga.!
Djmatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 23:20   #90
baci neki link da vidim malo taj player i koliko košta
Cepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 23:33   #91
Quote:
Djmatt kaže: Pogledaj post
I ajd nakon tolko nesrece doso opet trenutak za mene, sve ja narucio i doso ja pred vrata audioproa. i sve mene tamo ceka i izvadili mi to da mi to probamo malo i pospajali sve i player radi sve super i mikser radi sve super i dere neka glazba ... kad odjednom KREPA!!!!!!!!! Ja vec gotov, player stao vise nista nereagira ne izbacuje cd sam pokazuje na displayu da nest radi al nista i resetira ga ovaj i sad vise neradi ni display i sta ces, probamo drugi i taj radi ali ovaj je potpuno krepo i usto pojeo jedan cd. i nema vise ni tog playera u hrvatskoj tak da sad nitko nezna kad ce to opet doc ili oce ga uspijet popravit tak da stvarno neznam sta bi!! Eto da znate sta vam se sve moze dogodit!

necu likovati ali s razlogom se kaže da je pioneer zakon.
trgaj ga lupaj nece mu nista biti.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 22:09   #92
E ma trgat cu ja i ove!! Stigli ipak danas, bio je taj jedan u zagrebu kojeg nisu odma skuzili. Stvarno je sve prezakon!! Hvala svima na svoj pomoci, a sad sam i ja tu da pomognem drugima !! Hvala
Djmatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 22:18   #93
Quote:
Cepo kaže: Pogledaj post
baci neki link da vidim malo taj player i koliko košta
http://www.audiopro-croatia.com/mex/...l.php?art=3225
Ak te zanimaju detalji pitaj.
Djmatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 22:55   #94
cini mi se kao ok player samo kakva je ovo glupost "+/- 4%, 8%, 16%, 100% pitch samo za Audio CD-e" nisu trebali onda ni stavljati čitac mp3-a

btw pioneerove stotke su ti neki 100-200 kn skuplje.
Cepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 22:11   #95
Quote:
Cepo kaže: Pogledaj post
cini mi se kao ok player samo kakva je ovo glupost "+/- 4%, 8%, 16%, 100% pitch samo za Audio CD-e" nisu trebali onda ni stavljati čitac mp3-a

btw pioneerove stotke su ti neki 100-200 kn skuplje.
Ovo za pitch to ti je samo 100% pitch nemozes na mp3, tak da neznam ni kad ces to koristit,al ak oces bas party zavrsit sa tzv. brake effectom jog ti je isto pitch kontrola tak da sa jogom super mozes napraviti taj brake!
Djmatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 04:23   #96
Kupio sam si prošli tjedan svoj startup dj uređaj Vestax VCi100 mixvibes edition i definitivno je kvalitetno izradjen kontroler. Tezhak je fino, nije neka jeftina plastika poput behringera bcd2000. Za sad koristim onboard zvuchnu za sluchke a usb adapter zvuchnu za master preko asio4all i chisto ok radi iako bi latencija mogla bit bolja. Sad shtedim lovu za U46DJ koja je oko 1500kn.
Super radi i sa Traktorom pogotovo efekte al nekako mi Mixvibes ima bolji skin tj veci i pregledniji.
Tako da toplo preporučujem za one koji imaju budžet do 5000kn a vec imaju laptop. Jer mislim svejedno ako se negdje ide svirat na more recimo ak gazda nema opremu onda valja teglit mixer i playere a i hrpu cd-a. Tak da ovo rijeshava situaciju!
kultronik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 22:26   #97
aha ma dobro nego sam ja mislio kako piše da se pitch uopće ne može koristi na mp3-u
Cepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 12:29   #98
pioneer cdj 400

pozdrav!
vidim da se raspravlja o cdj-u 400,pa ako nekog interesira
imam jedan novi za prodat...
tom-b is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 20:20   #99
tom-b koliko love i da li je još tj koliko pod garancijom?
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 01:30   #100
Želio bih preporuciti sluške---'Sennheiser HB 280 pro'
Nsimun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.