Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2007., 22:50   #61
Imam strah od tampona, a ništa se manje ne bojim kad su vaginalete u pitanju. Uvijek koristim uloške.
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 14:22   #62
Ja najcesce koristim Libresse uloske. I mene je prije bilo strah tampona,ali ovo ljeto sam se nekako prisilila probat ih i odusevila sam se. Puno je "cisci" osjecaj i djeluju mi sigurniji.Iako,i meni je svasta padalo na pamet: sta ako mi "sklizne" kad udjem u more,sta ako uguram preduboko pa mi se konopcic nebude mogao izvuc i sl.Svaki strah pokazao se neopravdanim
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 14:41   #63
Blago tebi, ja ne smijem ni kupiti, a kamoli probati
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 18:06   #64
Danas sam morala kupiti tampone u Kozmu (DM-a nije bilo u blizini) i kupila sam K plus (neki nepoznati proizvodjac, ali i P&G i J&J testiraju na zivotinjama, a Tosamine nisu imali). Jako su cudni, od manje materijala nego Jessa (recimo da su prozracni).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 23:25   #65
Ja ne znam zasto ali meni su tamponi jako neugodni. Cijelo vrijeme ih osjetim u sebi i nekako mi smetaju, mada mislim da su puno prakticniij od ulozaka ne koristim ih upravo zbog toga. Inace od ulozaka su mi najmiliji librese oni u rozom pakovanju jer mi krvarenja nisu jaka i to mi je sasvim dovoljno u prva dva dana menge, a ostala tri dana koristim dnevne uloske jer mi deblji ne trebaju. Imam srece jer su mi menge oskudne i kratke.
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 23:38   #66
moras ih gurnuti sto dublje..ako ih osjecas znaci da ih nisi dobro stavila-da si ih najvjerovatnije stavila plitko...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 23:43   #67
jeste probale novi ob sa aplikatorom??
to je bilo moje prvo iskustvo sa tamponima sa aplikatorom i odušvljena sam.....
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 21:52   #68
Devojke, ja se ne bih kockala sa toksicnim sokom, jer on na zalost, ne dovodi samo do visoke temperature, nego i do SMRTNOG ISHODA, ali sa tim se proizvodjaci tampona naravno ne hvale. nije cest slucaj, ali je u Americi dokazana direktna veza izmedju koriscenja tampona i sindroma toksicnog soka.
__________________
na ovom svetu mozes biti srecan samo na dva nacina: ili imati savest ili je uopste nemati
Orhidea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 23:03   #69
Ajmo onda ne prelaziti ulicu jer možemo završiti pod kotačima auta.

Slažem se da toksični šok nije bezazlen, ali je sporadičan, a s obzirom koliku korist imam od tampona, ni ne razmišljam previše o njemu.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 18:54   #70
Ma radije bih umrla od toxic shock sindroma nego koristila te pelene. No, pokusat cu isposlovat Mirenu, pa da vise nemam menstruaciju.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 14:14   #71
Koristim "pelene" ipak su mi bolji neko tamponi .
Muka mi je kad to čudo moram izvlačiti iz sebe , bljak
Winny Poo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 18:24   #72
A nije ti muka od efekta koji stvara uložak, od one slijepljenosti i smrada?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 19:09   #73
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
A nije ti muka od efekta koji stvara uložak, od one slijepljenosti i smrada?
Ja jako često mijenjam uloške. Ali stvarno JAKO često.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 20:24   #74
Ali recimo kad moras 2 sata sjediti na ispitu i ne mozes izaci, ili ako te poslodavci krivo gledaju svaki put kad ides na wc. Jadne blagajnice u ducanima
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 08:54   #75
ja sam otkrila tampone iz Bio&Bio dućana. potpuno su pamućni, no ono kaj mi se najviše sviđa je kaj su s aplikatorom.
ima koja druga "marka" za kupiti a da su tamponi s apllikatorom? ja nisam niš vidla u DMu.
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 22:02   #76
imas tampax u kozmu
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 22:06   #77
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ali recimo kad moras 2 sata sjediti na ispitu i ne mozes izaci, ili ako te poslodavci krivo gledaju svaki put kad ides na wc. Jadne blagajnice u ducanima
Mda, slažem se s ovime.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 21:49   #78
Koristim libresse ultra za krvavije dane, a carefree singles za manje krvave. I skroz zadovoljna. S tamponima mi se ne bakće, jer mi stvari dosta kratko traju.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 19:33   #79
bilo šta samo ne o.b. pa to je na opip i pogled plastika. katastrofa.Pošto ne koristim uloške zbog osjetljive kože, koristim jessu i tampax, i zadovoljna sam. a dnevne - libresse one u maloj kvadratnoj kutijici kaj su praktički kao list papira tanki
jer ja to zaslužujem
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 16:47   #80
always i to samo plasticne, pamucni su mi bljak, a tampone neznam postavit
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.