Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2007., 19:58   #21
Meni je okej, dans je 3 epizoda, dobro je krenulo, a kaj bu poslje...
Mad Babble is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 19:00   #22
http://www.youtube.com/watch?v=dnY5Ymyi7fQ
zastor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 23:42   #23
Jel ono bio mikrofon u jednoj sceni!!????
kaskader666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 15:30   #24
Ne sviđa mi se. Špica im je bezveze, serija dosadna...Jedino su glumci kolko-tolko OK
summer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 23:51   #25
Ma bezveze... Tresla se brda, rodilo se niš...
__________________
EKE BURAZ, KOLEDŽICOM U JAJA
gola_jaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 00:12   #26
to neka nova hrvatska sapunica? uf... ko da nam ih nije dosta...
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 14:51   #27
Meni je serija totalno ok.Pravo osvježenje na HTV-u.Napokon se pojavljuje i ona nova glumica Sandra Lončarić.Cura obećava.Ona je novo lice,raduje me to...
Sandokann is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 14:58   #28
P.S. Zna li netko tko je ona i odakle je? Dobro izgleda...
Sandokann is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 17:47   #29
Quote:
Sandokann kaže: Pogledaj post
Meni je serija totalno ok.Pravo osvježenje na HTV-u.Napokon se pojavljuje i ona nova glumica Sandra Lončarić.Cura obećava.Ona je novo lice,raduje me to...
Da novo lice Sandra Lončarić. Cura je iz Osijeka i i debelo u trećem desetljeću.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 02:01   #30
ne znam jel to zbog interneta i navike skidanja serija, al meni je glavni bed sto serija ide prerijetko, dok krene iduca epizoda ja vec sve zaboravim
__________________
Život je prevara, On mora da se slatko smije...
sobba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 18:27   #31
http://dobrenamjere.odeon.hr
zastor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 14:12   #32
Izvrstna serija!

Znaci da se na nasoj telki moze pojaviti zanimljiva domaca serija. Svaka cast autorima i glumcima - vecina je genijalna, posebno Kiki Ugrina, kojemu je ovo valjda uloga (dosadasnjeg) zivota.

Nadam se da se kvaliteta nece s vremenom smanjivati.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 22:20   #33
Je , kvaliteta je na zavidnoj razini, ali im se ne bi smjeli dogadjati mikrofoni u kadru ili ovo iz zadnje epizode kad je ( ne znam kako se zove ) zena od Enesa na audiciji i vidimo lika koji je kao slusa i to komunicira sa ostalim clanovima zirija, u isto to vrijeme je sprovod ( na kojem bi ona trebala biti ali je izabrala audiciju) i lik iz zirija je na sprovodu!!!??
Halo!!!
kaskader666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 21:51   #34
Quote:
kaskader666 kaže: Pogledaj post
Je , kvaliteta je na zavidnoj razini, ali im se ne bi smjeli dogadjati mikrofoni u kadru ili ovo iz zadnje epizode kad je ( ne znam kako se zove ) zena od Enesa na audiciji i vidimo lika koji je kao slusa i to komunicira sa ostalim clanovima zirija, u isto to vrijeme je sprovod ( na kojem bi ona trebala biti ali je izabrala audiciju) i lik iz zirija je na sprovodu!!!??
Halo!!!
Uopce nisam skuzio... stvarno imas dobro oko...
Ovo treba ici u rubriku Goofs na IMDB-u! :

BTW: serija je definitivno osvjezenje!!! I da... dijalozi su odlično snimljeni! Kadrovi su svjetlosnim godinama daleko od Avinih.. gluma takodjer...

Definitivno se vidi trud... a tih 400 000 kn je izgleda opravdano...

...za sada!
knockwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 23:48   #35
Quote:
knockwood kaže: Pogledaj post
Uopce nisam skuzio... stvarno imas dobro oko...
Ovo treba ici u rubriku Goofs na IMDB-u! :

BTW: serija je definitivno osvjezenje!!! I da... dijalozi su odlično snimljeni! Kadrovi su svjetlosnim godinama daleko od Avinih.. gluma takodjer...

Definitivno se vidi trud... a tih 400 000 kn je izgleda opravdano...

...za sada!
Po čemu zaključuješ da to što je to dobro snimljeno, ujedno i opravdava budžet od 400 000 kn?
( ili činjenicu da je na slijepo otkupljeno 60 epizoda unaprijed?!?!)

dijalozi, glumci, i priča djeluju svježe jer su tak ( svježe) snimljeni? btw. isti redatelji kaj su radili zabranjenu ljubav, kazalište u kući ( koje se tu paralelno pljuju) i sl. hrv. serije, režiraju i ovu seriju. tehnika ih je kreativno preporodila, dala inspiraciju? moš mislit.


a i gledanost im je, s obzirom na ono što piše po novinama, cca. 7 posto...
filmofilija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 05:54   #36
Quote:
filmofilija kaže: Pogledaj post
Po čemu zaključuješ da to što je to dobro snimljeno, ujedno i opravdava budžet od 400 000 kn?
( ili činjenicu da je na slijepo otkupljeno 60 epizoda unaprijed?!?!)

dijalozi, glumci, i priča djeluju svježe jer su tak ( svježe) snimljeni? btw. isti redatelji kaj su radili zabranjenu ljubav, kazalište u kući ( koje se tu paralelno pljuju) i sl. hrv. serije, režiraju i ovu seriju. tehnika ih je kreativno preporodila, dala inspiraciju? moš mislit.


a i gledanost im je, s obzirom na ono što piše po novinama, cca. 7 posto...
Nisam ni siguran da se radi o budžetu, nego o cijeni koju HRT placa njima...
mozda ipak nisam trebao navesti brojku, jer se izgubilo ono sto sam htio reci, a to je da se veca cijena projekta moze lako opravdati sa boljom kvalitetom ukupne serije. Bar u mojim ocima. Jer kolko sam shvatio, ovdje se ne snima kao na traci... a sad dali je 400 000 kn ipak mozda malo previse... to ce se pokazati kroz neko vrijeme.

Dolazimo opet na prozvakanu temu isprepletenosti uloga producenta, scenarista i redatelja... dakle, u svim drugim serijama se nikad nije poklopilo ono nesto sto cini dobru seriju - u dobrim namjerama (simbolika )jest. To je to. prosto kao pasulj!

Ja imam averziju prema nasim serijama, ali ova me malo "ulovila". Gledao sam 2. epizode (5. i 6.)
knockwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 01:21   #37
++

što je je - bolje je od svega ostaloga iz domaće produkcije iako još nije dovoljno dobro...
RPW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 17:17   #38
Za hrvatske standarde - odlična serija
Mafija, reket, mlade studentice kojima ništa nije sveto
Kao da je Ivana Šikić pisala scenarij

__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 15:16   #39
Slažem se da je serija jako dobra i kvalitetna za razliku od smeća zvanog AVA produkcija. Nadam se da će početi raditi više takvih projekata kako bi se napokon profiltriralo dobro od lošeg i kako bi se loše produkcije poput Ave i ostalih trgnule i promjenile naćin rada ili se ugasile.
Hakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 23:51   #40
pa niko više ništa da kaže. Istina bilo je i lošijih dijelove. Npr kad su se one 4 napile u kafiću pa je pola epizode bilo samo to. Al meni je i dalje odlična.
wes craven is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.