Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2012., 19:11   #1
Muška perspektiva

Kako radim pretežno sa muškarcima, čujem sve i svašta.

Između ostalog, redovito komentiraju druge žene kako bi koju rado imali, koja ima dobre sise, guzicu.... što bi s njima radili itd.

Većina tih muškaraca ima cure/žene. .


Pokušavam shvatiti muški mozak. Znači imaš curu koju voliš i s kojom si u vezi, ali redovito gledaš druge žene i stavljaš kvačicu na onu koju bi pojebao u svojoj glavi?

Je li takva situacija sa svim muškarcima? Moraju li žene jednostavno prihvatiti činjenicu da će njihov partner uvijek sliniti za nekom tamo drugom ženom radi većih sisa/bolje guzice/bilo čega drugog što on smatra poželjnim, a u isto vrijeme biti u sretnoj vezi dok ona o tome ništa ne zna?

Možda malo naivno pitanje, ali imajte razumijevanja, još sam mlada
something_new is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:14   #2
Sva ljudska bića gledaju, zato i imamo oči... i svi volimo pogledati nekoga tko nam lijep/zgodan/privlačan... nevezano sa spolom. Imamo svi i maštu, pa ista i radi, kako općenito, tako nekada i u tom -s kime bi spavali, kako, i ostalo-... Pa, dok god zauzeti ljudi to rade u mašti, a ne u reali, gdje je problem? Nek maštaju, tome mašta i služi
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:14   #3
Quote:
something_new kaže: Pogledaj post
Je li takva situacija sa svim muškarcima? Moraju li žene jednostavno prihvatiti činjenicu da će njihov partner uvijek sliniti za nekom tamo drugom ženom radi većih sisa/bolje guzice/bilo čega drugog što on smatra poželjnim, a u isto vrijeme biti u sretnoj vezi dok ona o tome ništa ne zna?
Jer zene, u sretnoj vezi, nikad nece pogledati drugo musko i komentirati njegov izgled i sliniti, jelda?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:15   #4
Meni se čini da je tu u dosta slučajeva ono što i mi žene doživimo, komentiram prijateljici uf što bi tom i tom radila, a zapravo mu ništa ne bi radila
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:15   #5
Quote:
something_new kaže: Pogledaj post
Većina tih muškaraca ima cure/žene. .
... koje vrlo vjerojatno na sličan način komentiraju muškarce iz reklama, filmova, nastavi niz.

Priča o loncima i poklopcima, ne o muškom ili ženskom mozgu. Slično nađe slično
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:16   #6
Šta je loše u malo komentiranja, pa i žene komentiraju
__________________
Cause you are my heaven.
malečka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:19   #7
Pas koji laje ne grize. (Bar tako kažu.)

Dobro je dok muški samo o tome pričaju.
Kada se krene u akciju, e onda je veza na kušnji.
__________________
Rat između muškaraca i žena ne može iznjedriti pobjednika jer ima previše suradnje među neprijateljima.
Zvjezdani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:21   #8
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Jer zene, u sretnoj vezi, nikad nece pogledati drugo musko i komentirati njegov izgled i sliniti, jelda?
pa iskreno, kad sam u vezi baš se i nemam potrebu pojebat sa drugim tipovima. ak mi je neko zgodan, pogledat ću i za 5 sekundi zaboravit

stekla sam dojam da je kod muškaraca puno izraženiji taj seksualni aspekt, možda griješim i generaliziram
something_new is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:22   #9
Ja ne komentiram, samo gledam i čuvam mišljenja za sebe.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:23   #10
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Sva ljudska bića gledaju, zato i imamo oči... i svi volimo pogledati nekoga tko nam lijep/zgodan/privlačan... nevezano sa spolom. Imamo svi i maštu, pa ista i radi, kako općenito, tako nekada i u tom -s kime bi spavali, kako, i ostalo-... Pa, dok god zauzeti ljudi to rade u mašti, a ne u reali, gdje je problem? Nek maštaju, tome mašta i služi

Slazem se sa napisanim i po meni je to sasvim normalno i autorice nemas sta da brines dokle god se radi o masti jer za to nam i sluzi !
Druga je stvar kada bi ucestalo djelio neke masne komentare u tvom prisustvu !

Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Meni se čini da je tu u dosta slučajeva ono što i mi žene doživimo, komentiram prijateljici uf što bi tom i tom radila, a zapravo mu ništa ne bi radila

he he kako mi se nikada nije dalo da spijuniram i cujem te vase zenske traceve koji su uzgred receno puno masniji od muskih

Zadnje uređivanje just curious : 12.11.2012. at 19:41.
just curious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:25   #11
Quote:
something_new kaže: Pogledaj post
stekla sam dojam da je kod muškaraca puno izraženiji taj seksualni aspekt
KOmentiranje s kolegama na poslu u stilu ajme kako bi joj ga nabio nema veze s izraženim seksualnim aspektom koliko ima veze sa ... biram riječ... sirovosti onoga koji to izgovara.

Generaliziraš da, ali nije to ni najgore ni uvijek tako krivo. Neke generalizacije nam nekad trebaju (iako se ja često vrlo rado borim protiv generalizacija ). Ono što treba paziti je da generalizacija ima nekog smisla. U ovom tvom slučaju se ne teba fokusirati na generalizacije i trpanje ljudi u grupice po spolu. To je krivi smjer. Grupiraj po karakteru. To je puno zgodnije I točnije.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:25   #12
Quote:
something_new kaže: Pogledaj post
pa iskreno, kad sam u vezi baš se i nemam potrebu pojebat sa drugim tipovima. ak mi je neko zgodan, pogledat ću i za 5 sekundi zaboravit

stekla sam dojam da je kod muškaraca puno izraženiji taj seksualni aspekt, možda griješim i generaliziram
još si mlada, jel

nikad ti se nije dogodilo, ne sad kad hodaš s dečkom da se okrećeš za drugim dečkima, al ono... kad hodaš solo ili s frendicama gradom ili gdje god da ti neki macan upadne u vidokrug i pomisliš si kako je hot i sexy i svašta nešto?

ha mislim... to je normalno i ok... bilo bi malo scary da samo vidiš "njega" i kad nisi s njim u mom svijetu to nekako graniči sa opsesivnošću
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:27   #13
muškarci se vole pokazati u društvu, nadmeću se tko je veći mužjak. zato su glasniji i eksplicitniji u tim komentarima od žena.

svi vole vidjeti lijepo i normalno je da zgodna osoba suprotnog spola privuče pogled i da padne komentar. ali sve u granicama "normale" i da ne prelaze neku granicu pristojnosti.

iskreno žalosno mi je kad se skupe u hrpice i kao zadnji selje slinavo nabacuju komentre kao mladi uspaljeni majmuni
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:30   #14
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
iskreno žalosno mi je kad se skupe u hrpice i kao zadnji selje slinavo nabacuju komentre kao mladi uspaljeni majmuni
Neke žene to isto rade. I jednako su majmunaste pritom.

Ne rade ovo svi muškarci. I ne rade svi na isti način. Neki komentiraju jedno, neki drugo, neki su šaljivi, neki šarmantni, neki odvratni i za ispovraćat se.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:30   #15
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
KOmentiranje s kolegama na poslu u stilu ajme kako bi joj ga nabio nema veze s izraženim seksualnim aspektom koliko ima veze sa ... biram riječ... sirovosti onoga koji to izgovara.
e al baš to. kad čujem tako nešto 'uf kako bi ju pojebooooo kako je dobra' zvuči mi baš ružno kad se sjetim da je dotični u vezi

baš sam konzerva
something_new is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:39   #16
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Neke žene to isto rade. I jednako su majmunaste pritom.

Ne rade ovo svi muškarci. I ne rade svi na isti način. Neki komentiraju jedno, neki drugo, neki su šaljivi, neki šarmantni, neki odvratni i za ispovraćat se.
jasno znaju i žene biti degutantne, pogotovo kad se nacugaju u nekoj birtiji pa se ponašaju kao nekakve femme fatle

evo ja sam kao prava prasica komentirala iz čiste zabave i zajebancije tamo slike u kokošinjcu jer mi je bilo dosadno. mislim dijelila sam iskrene komplimente,ali ne bih okrenula niti jednog od njih


ali ovdje je riječo muškarcima i moje iskustvo je da oni imaju tendenciju iz čiste kompeticje s drugim muškarcima komentirati čak i one koje im nisu zgodne. samo zato da ispadnu face i muškarčine, za svaku kolegicu komentiraju kako bi ju pojebali (dok u biti nema šanse da bi im se digao na nju).
muška posla.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:40   #17
Quote:
something_new kaže: Pogledaj post
pa iskreno, kad sam u vezi baš se i nemam potrebu pojebat sa drugim tipovima. ak mi je neko zgodan, pogledat ću i za 5 sekundi zaboravit
pa nemaju ni muški nužno potrebu pojebati te ženske, nego komentirati na glas.
kaj sad...pa i ja to radim..ne okrenem glavu za 5 sekundi i nekad u glavi razmišljam kakvog frajer pimpača ima ispod hlača/traperica (nekad daju naslutiti, ovisi koliko su im hlače uske ) i kakvi su u seksu.. nekad i komentiram s frendicama. nit to smatram prevarom niti nepoštivanjem partnera. pa imamo oči da gledamo, jel... bitno je da si cijelo vrijeme svjestan vrijednosti onoga što imaš doma.. frajeri više komentiraju na glas jer im je to muška spika, pogotovo kad su u muškom društvu. ko gledanje tekmi, ispijanje piva i podrigivanje.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:40   #18
Quote:
something_new kaže: Pogledaj post
e al baš to. kad čujem tako nešto 'uf kako bi ju pojebooooo kako je dobra' zvuči mi baš ružno kad se sjetim da je dotični u vezi

baš sam konzerva

da, ružno je. to rade klinci ili primitivci.

svatko ima pravo na misli, ali ih ne mora vulgarno dijeliti pred svima. imam dojam da se više želi dokazati kao neki frajer, nego što mu se neka žena stvarno sviđa. kad vidim takve, odmah pomislim da je sigurno loš jebač.

ljepše bi bilo da svoje divljenje prema nečijem izgledu izrazi darovanjem cvijeća, komplimentom, osmjehom...
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:42   #19
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post

ali ovdje je riječo muškarcima i moje iskustvo je da oni imaju tendenciju iz čiste kompeticje s drugim muškarcima komentirati čak i one koje im nisu zgodne. samo zato da ispadnu face i muškarčine, za svaku kolegicu komentiraju kako bi ju pojebali (dok u biti nema šanse da bi im se digao na nju).
muška posla.
A i ti ga sad baš generaliziraš ja baš više primjećujem sve više neke kritične likove oko sebe kojima ni jedna nije dobra
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:42   #20
Quote:
something_new kaže: Pogledaj post
e al baš to. kad čujem tako nešto 'uf kako bi ju pojebooooo kako je dobra' zvuči mi baš ružno kad se sjetim da je dotični u vezi

baš sam konzerva
Bash

Dobro je darkic napisao i to je neka vrsta muskog trkeljanja onako usput, a to ne osudjujem niti odobravam. Al me zanima sta je autoricu zasmetalo tocno? Ako necemo generalizirat, da li je to onda ponasanje pojedinaca?
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger