Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2008., 17:47   #61
Eto me...
L. je dobro, još koji dan i završava 1. ciklus kemoterapija, a onda malo duži odmor . Jedva čekam...

Puse svima i grlite svoju dječicu...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 19:58   #62
Šaljem malenom borcu puno , punoooono vibrica da što prije ozdravi~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sretno i neka Vas dragi Bog čuva !
Amethyst is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 22:40   #63
Danas ja naš L. pekao kolače s mamom... Bili su jako smiješni (mislim na L. i njegovu mamu)... Zvali su me više puta iz Zagreba da pitaju neke sitnice...
Prvi put im nije uspio kolač,ali drugi put je već bilo bolje...
Naime to je kolač kojeg L. najviše voli, a pečem ga uvijek ja i sad kad je bio u subotu doma pekli smo ga zajedno on i ja...
Tad mi je rekao: Daj ti meni taj recept pa ću ja to s mamom u Zagrebu probati ispeči... Mrvica mala...
Veli mi sestra da ju je stalno gnjavio nek kupi sve potrebno za kolač pa da oni to probaju ispeči... Poslao mi je sliku kolača...

Jedva čekam da dođe doma pa da opet nas dvoje zajedno pečemo kolače...

Danas je opet bio dobre volje ( nakon što je iz drugog pokušaja uspio kolač) i jako sam ponosna na njega i na njegovu mamu tj. moju sestru... Volim ih... Jako...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 09:19   #64
Draga Mura, duboko vjerujem da će sve biti kako treba..
Ipak, ne mogu ni zamisliti koliko vam je teško prolaziti kroz sve ovo..zato vam želim jako puno hrabrosti i snage....
suza27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 21:47   #65
Pozdrav Mura Vama i vašim malim-velikim junacima!

Vašoj sestri želim puno snage, a nećaku obilje Božjeg blagoslova.
Još neki dan sam pisala, ali kako ja i moj komp. nismo baš frendovi...sve je ošlo u vjetar.
Htjela sam vam posebno naglasiti (iako to već sigurno znate) da je vašem nećaku i zbog bolesti i zbog terapija posebno oslabljen imunitet , a kako je sad već vrijeme od raznih viroza, posebno se treba paziti. Molim vas zabranite posjete i najdobronamjernijima jer mu nehotice mogu ugroziti život. Nešto što mi ni neznamo da nosimo njemu može stvoriti velike probleme.
Mi smo koristili propolis u svim oblicima jer stvarno i štiti i pomaže organizmu da se obrani od gljivica i kojekakvih virusa i bakterija. Moja curica je bolovala od solidnog tumora Neuroblastoma, više ovdje: https://www.forum.hr/showthread.php?t=231846
Želim vam sve najbolje i čim brži oporavak.
moremall is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 11:56   #66
Quote:
moremall kaže: Pogledaj post
Pozdrav Mura Vama i vašim malim-velikim junacima!

Vašoj sestri želim puno snage, a nećaku obilje Božjeg blagoslova.
Još neki dan sam pisala, ali kako ja i moj komp. nismo baš frendovi...sve je ošlo u vjetar.
Htjela sam vam posebno naglasiti (iako to već sigurno znate) da je vašem nećaku i zbog bolesti i zbog terapija posebno oslabljen imunitet , a kako je sad već vrijeme od raznih viroza, posebno se treba paziti. Molim vas zabranite posjete i najdobronamjernijima jer mu nehotice mogu ugroziti život. Nešto što mi ni neznamo da nosimo njemu može stvoriti velike probleme.
Mi smo koristili propolis u svim oblicima jer stvarno i štiti i pomaže organizmu da se obrani od gljivica i kojekakvih virusa i bakterija. Moja curica je bolovala od solidnog tumora Neuroblastoma, više ovdje: https://www.forum.hr/showthread.php?t=231846
Želim vam sve najbolje i čim brži oporavak.
Hvala moremall, svakako pazimo na to da nema posjeta. To već svi znaju i ne pitaju više da li ga mogu doći vidjeti! Pročitala sam već prije vašu priču i vjerujem da je Vaša curica ozdravila zauvijek...
Želim Vam svu sreću ovoga svijeta, a Vašem malom anđelu puno zdravlja jer upoznajući Vas ne sumnjam da sve ostalo ima od samog rođenja...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 11:57   #67
Quote:
suza27 kaže: Pogledaj post
Draga Mura, duboko vjerujem da će sve biti kako treba..
Ipak, ne mogu ni zamisliti koliko vam je teško prolaziti kroz sve ovo..zato vam želim jako puno hrabrosti i snage....
Hvala suzo...
Vidimo se u subotu u Zagrebu.
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 12:01   #68
Frajer i kolače peče joj, mura, držim vam beskonačno velike fige, svima skupa, da sve krene pravim putem
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 22:08   #69
joj ja sam tako veliki paničar i kad čujem ovako tužne vijesti bolesna sam sedam dana pa je jedino što ti mogu reći da navijam za vas i za malog hrabrića
žižica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 12:16   #70
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Frajer i kolače peče joj, mura, držim vam beskonačno velike fige, svima skupa, da sve krene pravim putem
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 12:20   #71
Quote:
žižica kaže: Pogledaj post
joj ja sam tako veliki paničar i kad čujem ovako tužne vijesti bolesna sam sedam dana pa je jedino što ti mogu reći da navijam za vas i za malog hrabrića

Hvala za posjet ovom postu, ali mislim da nema mjesta panici...
Nažalost na takve stvari se ne može utjecati, uživajte u svakom trenutku i to je najbolji lijek za sve... Nije bezvezna ona uzrečica : Živi svaki dan kao da ti je posljednji..
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 23:52   #72
Prije nekoliko minuta čula sam se sa mojim L. Trenutno je opet u bolnici jer je u petak imao povišenu temperaturu. Sad je sve ok, dobio je antibiotik, trombociti su malo preniski pa je dobio terapiju i ako budu sutra nalazi u redu dobit će endoxan poslijedni lijek u 1. ciklusu kemoterapija a tada bi mogao dobiti malo odmora od strane liječnika, tj. mogao bi doći doma (uz zabranu svih posjeta) na kojih 10- tak dana do 2. ciklusa... Jedva čekam da dođe, mrvica moja mala...

Hvala svima koji su barem jednom škicnuli na ovu temu... znam da se nije lako uključiti i da pravih riječi u takvim trenucima uvijek nedostaje, zato hvala svima koji napišu koju riječ... To u trenucima kada sam jako tužna , puno znači... dođem ovdje i sa Vama podjelim svoju bol....
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 12:53   #73
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 15:34   #74
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Otvaram ovu temu teškog srca i sa knedlom u grlu jer kad Vam se u obitelji dogodi nešto poput leukemije i to još kod djeteta, svijet stane...ustvari počinje se vrtjeti u suprotnom smjeru.
Mom nećaku (11 god.) dana 09.09. ove godine dijegnosticirana je akutna limfocitna leukemija te se od istog dana liječi u Zagrebu na Šalati.
Već sljedećeg dana počeo je sa kemoterapijama i za sad se dobro drži.
Hrabar je zlato moje malo. Moja sestra tj. njegova majka preselila je u Zagreb te ga svakodnevno posječuje. Kuha mu, pazi i mazi kao kap vode na dlanu...
Mogu si samo zamisliti kako joj je jer iako sam ja majka petogodišnje djevojčice rođene sa sindromom Down mislim da nema gore situacije za roditelje nego ova ukojoj se nalazi ona i njezina obitelj.
Glupo je pisati o tome koliko volim svoje nećake (imaju još jednog sina od 13 god.), mislim da je dovoljno reči da mi život znače u istoj mjeri kao i moja kči jedinica.
Želja mi je da se na ovom topicu razmjenjuju iskustva svih koji su ikad bili u kontaktu sa ovom zločudnom bolesti te da jedni drugima budemo potpora i nada tijekom dugotrajno liječenja kroz koje prolaze oboljela djeca.

Ovaj topic posvečujem mojoj hrabroj sestri, mom šogoru te njihovim sinovima uz nadu da ću ubrzo moći ovdje svjedočiti o ozdravljenju jednog anđela oboljelog od leukemije.

Hvala svima unaprijed...
Bok !
Kaj da ti velim!?!? mislim da buš skužila tko je! makar po slici. NIje da mi se steglo srce kad sam čul,kad mi se javila K. Vjeruj mi nisam plakal ....neznam,godinama. A ovaj put nisam mogel stati. Ja sam čvrsto uvjeren da će sve biti u najboljem redu i da bu L. brzo sa svojim stari društvom, u svom starom razredu. Ja sam redovito čujem sa K. i zna da samo mora nazvati treba li BILO KAJ. A ti sis... drži mi se. Ljubi malu i muža. Pusa, bok.čujemo se!
nordstage is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 23:22   #75
Quote:
nordstage kaže: Pogledaj post
Bok !
Kaj da ti velim!?!? mislim da buš skužila tko je! makar po slici. NIje da mi se steglo srce kad sam čul,kad mi se javila K. Vjeruj mi nisam plakal ....neznam,godinama. A ovaj put nisam mogel stati. Ja sam čvrsto uvjeren da će sve biti u najboljem redu i da bu L. brzo sa svojim stari društvom, u svom starom razredu. Ja sam redovito čujem sa K. i zna da samo mora nazvati treba li BILO KAJ. A ti sis... drži mi se. Ljubi malu i muža. Pusa, bok.čujemo se!
Fala, naravno da sam odma skužila tko si... i da nema slike skužila bi... tak toplo nekaj napisati moreš samo ti... Ljubi svoje princeze... I slobodno nekad dojdete do nas ...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 14:17   #76
Smile

Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Fala, naravno da sam odma skužila tko si... i da nema slike skužila bi... tak toplo nekaj napisati moreš samo ti... Ljubi svoje princeze... I slobodno nekad dojdete do nas ...
Halo... Eto i mene.. Malo nespretna s registracijom... Ali uspjela sam... Draga Mura; ako si skužila ovog gore, sad buš i mene... Ja sam starija verzija ljepotana od gore (malo šale ne škodi). Pozdravi mi K...... i L. Nek se sam drže.. Znaš divim Vam se, svima skupa. Tak i treba... Hrabro napred i pozitivno misliti. Sve bu ok... Pozdravljaju vas i moji dečki
natasa 1974 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 11:06   #77
Quote:
natasa 1974 kaže: Pogledaj post
Halo... Eto i mene.. Malo nespretna s registracijom... Ali uspjela sam... Draga Mura; ako si skužila ovog gore, sad buš i mene... Ja sam starija verzija ljepotana od gore (malo šale ne škodi). Pozdravi mi K...... i L. Nek se sam drže.. Znaš divim Vam se, svima skupa. Tak i treba... Hrabro napred i pozitivno misliti. Sve bu ok... Pozdravljaju vas i moji dečki
Bok, znaš posebno mi je drago kaj ste se od svih ljudi kojima sam poslala mail baš Vas dvoje uključili u ovaj moj mali svijet...mada ni za ostale nije kasno... Hvala kaj ste uz nas...

Pozdrav tvojim dečkima...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 11:11   #78
L. bi danas mogao biti otpušten iz bolnice sve ovisi o današnjim nalazima. Sestra će mi javiti poslije 13 sati... Jedva čekam... Sljiedi još dan -dva u Zagrebu a zatim velika vjerojatnost povratka u naše malo Međimurje...do drugog cilkusa , naravno...

Javim novosti....
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 12:02   #79
Eto me sa dobrim vijestima... L. je dobro... konačno je završio 1. ciklus kemoterapija koji traje od 09.09. . Nalazi su u granicama normale te bi L. mogao ovaj vikend doći doma. .

Ljubite svoju dječicu....
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 13:19   #80
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Eto me sa dobrim vijestima... L. je dobro... konačno je završio 1. ciklus kemoterapija koji traje od 09.09. . Nalazi su u granicama normale te bi L. mogao ovaj vikend doći doma. .

Ljubite svoju dječicu....
Bok!

Jako mi je drago kaj dolazi doma,uživajte u zajedničkim trenucima i dobro ga čuvajte od raznih bakterija.https://www.forum.hr/images/smilies/smile1.gif
Pusa i pozdrav svima!
nordstage is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.