Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2009., 15:15   #1
Ivanić grad

Ima li tko iz Ivanič grada , zanima me život tamo! , kina , ducani posao i kultura!
igzyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 14:39   #2
Nije Ivanič grad, nego Ivanić grad..... baš bode u oči
//LiQuiD SiLEncE// is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 18:14   #3
imaš već temu o ivaniću
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 19:31   #4
Quote:
//LiQuiD SiLEncE// kaže: Pogledaj post
Nije Ivanič grad, nego Ivanić grad..... baš bode u oči
Baš! Bode.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 21:54   #5
Quote:
//LiQuiD SiLEncE// kaže: Pogledaj post
Nije Ivanič grad, nego Ivanić grad..... baš bode u oči
Ivanić-Grad
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 03:48   #6
IwaničČČČČčWawawawa
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 17:59   #7
Quote:
vjestica35 kaže: Pogledaj post
Ivanić-Grad
Tocnije, Ivanic Grad. Crtica jos stoji u sluzbenim dokumentima,jer to nije ispravljeno. Cuo sam to dok sam radio u gradskoj upravi...
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 14:20   #8
Quote:
Swedish kaže: Pogledaj post
Tocnije, Ivanic Grad. Crtica jos stoji u sluzbenim dokumentima,jer to nije ispravljeno. Cuo sam to dok sam radio u gradskoj upravi...
Krivo, baš je moja firma iz Grada Ivanić-Grada dobila obvijest tj. zamolbu da se svugdje mora koristiti i crtica dok se to u Zakonu o područjima županija, gradova i općina ne ispravi.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 16:27   #9
Quote:
vjestica35 kaže: Pogledaj post
Krivo, baš je moja firma iz Grada Ivanić-Grada dobila obvijest tj. zamolbu da se svugdje mora koristiti i crtica dok se to u Zakonu o područjima županija, gradova i općina ne ispravi.
O tom i pricam,u zakonu stoji da je sluzbeni naziv sa crticom,koji je naravno pogresan,i treba biti ispravljen...
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 23:09   #10
Quote:
Swedish kaže: Pogledaj post
O tom i pricam,u zakonu stoji da je sluzbeni naziv sa crticom,koji je naravno pogresan,i treba biti ispravljen...
Neće tako skoro biti ispravljen pa treba koristiti ispravan naziv a to je Ivanić-Grad.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 12:06   #11
To NIJE ispravan naziv,a to je potvrdeno i iz gradske uprave. To sto je sluzbeni,ne znaci i da je ispravan.
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 15:17   #12
Quote:
Swedish kaže: Pogledaj post
To NIJE ispravan naziv,a to je potvrdeno i iz gradske uprave. To sto je sluzbeni,ne znaci i da je ispravan.
a zašto onda ti isti iz gradske uprave šalju naputke o obaveznom korištenju crtice u imenu? Dopis poslan početkom ove godine!
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 18:01   #13
Quote:
vjestica35 kaže: Pogledaj post
a zašto onda ti isti iz gradske uprave šalju naputke o obaveznom korištenju crtice u imenu? Dopis poslan početkom ove godine!
Zato jer su ga lijeni promijeniti...
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 20:19   #14
Quote:
igzyy kaže: Pogledaj post
zanima me život tamo! , kina , ducani posao i kultura!


Misli li tko o ovom pisat? Ovo nije tema za gramatiku i pravopis, iako je greška već ispravljena u drugom postu.
Bez obzira što bode u oči, to je njezin problem što je pravopisno neispravna.
 
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 01:54   #15
Quote:
Mr. Duma kaže: Pogledaj post


Misli li tko o ovom pisat? Ovo nije tema za gramatiku i pravopis, iako je greška već ispravljena u drugom postu.
Bez obzira što bode u oči, to je njezin problem što je pravopisno neispravna.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...&postcount=404

Da pisem covjeku koji kaze da tu nikad ne bi zivio?
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 09:45   #16
Konačno su ga krenuli uređivati, tako da je slika centra puno bolja nego prije ali daleko je to još od nekog vrhunskog doživljaja.....
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 14:23   #17
Pratio link da se ovdje prica o Ivanić - Gradu kad ono...

Hehehe, ispada da je najveci problem Ivanić - Grada samo ime grada

Kad smo vec kod toga, u cemu je problem, bio je Ivanić - Grad, pa je bio Ivanić Grad pa je sad opet Ivanić - Grad... Dapace meni crtica bas nekako draga


Sto se tice samog grada, lijepo za zivit, nedajte se smesti od ljudi koji stalno kukaju da se nista ne radi u gradu a lijeni su ucinit sami nesto da to promjene.

Ako ocekujete velegrad, bolji i najblizi vam je Zagreb (velegrad? ima i on svojih problema), ako zelite selo, ajd to je barem isto blizu Ivanića, ima cak i djelovi samog grada koji su vise nego seoski... E da, kebabđinica je opet zaprta! damn!

Pozdrav!
__________________
Svaki dan pomalo!

Zadnje uređivanje ToTaL : 22.07.2009. at 14:28.
ToTaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 00:41   #18
Lijepo za živit...njet... Mogućnosti su male. A ako vrhuncem zanimljivosti smatraš hrpetinu pijanih klinaca vikendom...onda ok... Grad je mrtav grad. Osim kafića i frizeraja, nema niš za ponudit. Podatak da u samom širem centru grada postoji preko 70 kafića je dovoljan. Frizerski je na svakom čošku, kladionica bar 10. Vlakovi kasne il crkavaju. A i skupi su. Autobus koma. Koliko je ono povratna 60kn? Osobno mislim da je pametnije otić Dugo selo ili taj potez prema Zg-u. Pogotovo ako imate klince, mogućnosti su veće i za vas i za njih!
Teica-Photo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 15:46   #19
Lijepo vaš sve pozdravljam.

Zanima me znate li za predio zvan Jabučica, možebitno negdje oko Križa ili Ivanić Grada. Zanimam se za nekretnine tamo, pa stoga i pitam.

Možda ima već tema gdje mogu pitati, a bliže su križu.
Curious Person is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.