Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2013., 02:00   #441
ej pa nisam ja nista lose mislila, pa vis dae supac da se dala nagovoriti. coek uek treba bit otvoren prema novim iskustvima!
jednokratna nika is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 02:11   #442
je slazen se!
vidis, svidilo joj se a mrzi kazaliste iz dna duse!
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 12:57   #443
Quote:
jednokratni nik kaže: Pogledaj post
e, da te pitam nes - kak to da si isla ako ne podnosis kazaliste?

ja sam malo dobila nervni slom jer je ispred mene sjedio najdeblji i najvisi lik ikad, i onda opce nije gledo predstavu nego je cijelo vrijeme ceskao mobitel. e ako tad nisam nekom glavu odrezala onda necu nikad.
Frendica je radila na toj predstavi i isla sam iskljucivo iz tog razloga. Ne volim kazaliste, ja sam vise za film, ali da, ova mi je predstava vise nego dobro sjela.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 14:19   #444
Quote:
jednokratni nik kaže: Pogledaj post
e, da te pitam nes - kak to da si isla ako ne podnosis kazaliste?

ja sam malo dobila nervni slom jer je ispred mene sjedio najdeblji i najvisi lik ikad, i onda opce nije gledo predstavu nego je cijelo vrijeme ceskao mobitel. e ako tad nisam nekom glavu odrezala onda necu nikad.
ajoj

to je baš najgore


Quote:
jednokratni nik kaže: Pogledaj post
ej pa nisam ja nista lose mislila, pa vis dae supac da se dala nagovoriti. coek uek treba bit otvoren prema novim iskustvima!

jep, istina

ali da ja svejedno više na operu ne idem nikad, nikad, nikad
i u Kerempuha sve mi se čini

a mjuzikle obožavam, kad sam bila mala sam htjela nastupati ko Nala u Lion Kingu, cijeli plan sam imala kak ću doći do Broadwaya

a znam pjevati

Ni blizu
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 23:23   #445
Hmm evo Komedija ide sa Spamlotom! Baš me zanima kak će to izgledat! Iskreno sve me starh no dobro uskoro ćemo vidjet kako izgleda najskuplji komedijin projekt! Zanimljivo je da je premijera trebala biti 22.11 ali na njihovim stranicama drugačiji program, znači još jedna odgoda, zanimljivo!!

http://globus.jutarnji.hr/kultura/ka...aviti-broadway
skroby17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 01:22   #446
pa pisalo je negdje da su se svi skupa isposvadjali
__________________
Bolje šutit nego ništa ne reć.
jednokratna nika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 10:35   #447
Quote:
skroby17 kaže: Pogledaj post
Hmm evo Komedija ide sa Spamlotom! Baš me zanima kak će to izgledat! Iskreno sve me starh no dobro uskoro ćemo vidjet kako izgleda najskuplji komedijin projekt! Zanimljivo je da je premijera trebala biti 22.11 ali na njihovim stranicama drugačiji program, znači još jedna odgoda, zanimljivo!!

http://globus.jutarnji.hr/kultura/ka...aviti-broadway
Treba biti svjestan da je najamaetrskije kazalište u Kanadi duplo bolje od Komedije (čast pojedincima koji su u tom kazalištu kompetentni). Cjelokupan dojam mi je nezadovoljavajući.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 12:40   #448
Da to što se amaterizma tiće je definitivno istina! Stalno imaju neke ekscese na probama i stalno otkazuju premijere! Žalosno da uz takav ansambl prošle godine nisu imali jednu glazbenu premijeru ( Broadway u komediji ne računamjer je to bilo na razni srednjoškolske predstave sklepana za dan škole)! Gdje je ono doba Komedije kad je kazalište bilo puno i kada su igrali Briljantin, Aida, Chicago i slični hitovi?

Btw. Evo linka s detaljima s probe i zašto je premijera otkazana!

http://www.tportal.hr/kultura/kazali...predstave.html
skroby17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 13:06   #449
Zaboravi na ta lijepa vremena! Dok se ne iskorijeni nekompetentna i bahata gamad, tu nema sreće! Ovo je sramota što se radi u kazalištu i piše po novinama.....Ali to je tipično za taj kolektiv. I rad na crno
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 12:43   #450
http://www.tportal.hr/kultura/kazali...i-i-plesu.html

Gledao tko premijeru? Dojmovi? Koliko vidim kritika nije baš nešto oduševljena!
skroby17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 19:51   #451
edit: isprike, kriva tema
I to će proći is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:15   #452
Gledao netko tog Byrona?
Cirka Oko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 11:33   #453
Quote:
Cirka Oko kaže: Pogledaj post
Gledao netko tog Byrona?
Jesam....Meni je okej mjuzikl... Songovi i glazba su mi fenomenalni skupa sa kostimografijom. Radnja stvarno zanimljiva....Jedino mi je malo čudno što za velik dio scenografije koriste kino platno i projektor pa mi je to malo čudno bilo ali sve u svemu isplati se pogledati
skroby17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 11:57   #454
Quote:
skroby17 kaže: Pogledaj post
Jesam....Meni je okej mjuzikl... Songovi i glazba su mi fenomenalni skupa sa kostimografijom. Radnja stvarno zanimljiva....Jedino mi je malo čudno što za velik dio scenografije koriste kino platno i projektor pa mi je to malo čudno bilo ali sve u svemu isplati se pogledati
Hvala na odgovoru.
Zbunjen sam jer je ovo prva pozitivna reakcija koju sam čuo.

Znam nekolicinu ljudi koji su otišli nakon prvih pola sata, a i oni koji su izdržali do kraja kažu da ništa dosadnije i gluplje već dugo nisu gledali.

Kako ni sami protagonisti predstave ne preporučuju dolazak, zanimala me neka neutralnija ocjena.

Makar zapravo treba vjerovati ljudima iznutra. Ako oni to ne vole igrati, nema smisla trošiti novac na ulaznice. Zaobići ću u širokom luku.
Cirka Oko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 12:26   #455
Quote:
Cirka Oko kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru.
Zbunjen sam jer je ovo prva pozitivna reakcija koju sam čuo.

Znam nekolicinu ljudi koji su otišli nakon prvih pola sata, a i oni koji su izdržali do kraja kažu da ništa dosadnije i gluplje već dugo nisu gledali.

Kako ni sami protagonisti predstave ne preporučuju dolazak, zanimala me neka neutralnija ocjena.

Makar zapravo treba vjerovati ljudima iznutra. Ako oni to ne vole igrati, nema smisla trošiti novac na ulaznice. Zaobići ću u širokom luku.
A gle sve je očigledno stvar ukusa...Ja stvarno puno idem u kazalištu i stvarno sam se nagledao svakakvih predstava od onih gdje bi se najradije bio dignuo i otišao do onih koje i dan danas gledam opet i opet. Meni stvarno byron nije tako loš...Mislim ima stvari koje mi ne odgovaraju ali nije tako strašno da nebi preporučio nekome ili da bi se dignuo i otišao ako ništa drugo oduševio me dio sa plesom na svili koji je stvarno odličan.
skroby17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 13:01   #456
Quote:
skroby17 kaže: Pogledaj post
A gle sve je očigledno stvar ukusa...Ja stvarno puno idem u kazalištu i stvarno sam se nagledao svakakvih predstava od onih gdje bi se najradije bio dignuo i otišao do onih koje i dan danas gledam opet i opet. Meni stvarno byron nije tako loš...Mislim ima stvari koje mi ne odgovaraju ali nije tako strašno da nebi preporučio nekome ili da bi se dignuo i otišao ako ništa drugo oduševio me dio sa plesom na svili koji je stvarno odličan.
Da, to svi koji izdrže do kraja ističu. Taj ples na svili.

Opet, kad je to najbolji trenutak mjuzikla, moraš se zapitati. Ali s druge strane svi znamo kako pjeva supruga autora glazbe i kakav je politički pritisak izvršen kako bi predstava uopće ugledala svjetlo dana.

Sigurno ima i dobrih trenutaka u predstavi, ali neki moj izbor je ipak to zaobići.
Cirka Oko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 11:41   #457
Sandra Bagarić nominirana za nagradu hrvatskog glumišta.

Dokaz da je ta nagrada odavno izgubila bilo kakav smisao, ali i dokaz da je njen intimus Milan Bandić, apsolutni vladar ovog grada.

Byron je nominiran za najbolju predstavu u cjelini u kategoriji mjuzikla i operete.
To je valjda zahvala Darku Domitroviću za njegov politički angažman u 365 BM, stranci krada i rodijačke solidarnosti.

Srdačne čestitke žiriju u sastavu Mirjana Bohanec, Mladen Janjanin, Tonči Bilić.
Cirka Oko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2020., 22:00   #458
Footlose.
__________________
"As you know, madness is like gravity...all it takes is a little push."
Machinist1998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2020., 01:23   #459
Iz dna duše ne podnosim mjuzikle..
Landa Ad - Laxa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:52.