Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2009., 17:06   #21
Evo moram i ja pohvaliti BB kremicu Missha. Iako mi se u početku činilo da mi radi prištiće, to se pokazalo netočnim, jer sam ju baš počela koristiti u pms-u.
Fino prekriva, iako ne u potpunosti, ali ja i ovako koristim tonirane kreme. Zaista je visoki faktor, jer sam bila u Tunisu početkom 6.mj kada su tamo temperature uvijek preko 30 i u Sahari 2 dana na 37 stupnjeva i nisam ni malo pocrvenila niti dobila sunčane pjegice koje uvijek imam po ljetu. Odlično matira, ali kako ja imam više suhastu kožu, ipak stavljam bogatu kremu kao podlogu. Ja sam jako zadovoljna i kad potrošim kupujem opet. Imam tamniju nijansu i nije mi baš naj-naj, ali s vremenom se stopi s licem, pa je neprimjetna. Sve u svemu, preporučujem.
kandina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 01:45   #22
Hvala esperanza na odgovoru.I ja sad koristim svoju Missha kremu,malo je tamnija nijansa od mojih pudera, ali mi to sada paše.To je stvarno zgodna stvar ,pogotovo za ljeto.Ja isto stavim neki lagani serum ispod.Mami me još jedna bb krema i to mineralna od Etude House, ta je najsvjetlija koja inače postoji, nju ću naručiti za zimu.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 14:36   #23
Evo moja Missha Perfect Cover je pri kraju, bila sam zadovoljna s njom, osim podtonom jer je rozi. Sad trazim slicnu, samo zutog/neutralnog podtona, za mjesovitu/masnu kozu, pa da li ima netko neku za preporuciti?
Kopam po netu i nasla sam neke blogove i swatcheve, pa mogu dat linkove ako treba, ali bi radije neko vase misljenje

Inace, krema mi je super, koza mi bolje izgleda, cisca je; sto se spf-a tice, radila sam na moru i ostala bijela u licu dok s LRP Antheliosom nisam.
desideria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 14:41   #24
Quote:
desideria kaže: Pogledaj post
Evo moja Missha Perfect Cover je pri kraju, bila sam zadovoljna s njom, osim podtonom jer je rozi. Sad trazim slicnu, samo zutog/neutralnog podtona, za mjesovitu/masnu kozu, pa da li ima netko neku za preporuciti?
Kopam po netu i nasla sam neke blogove i swatcheve, pa mogu dat linkove ako treba, ali bi radije neko vase misljenje

Inace, krema mi je super, koza mi bolje izgleda, cisca je; sto se spf-a tice, radila sam na moru i ostala bijela u licu dok s LRP Antheliosom nisam.
A koju si nijansu koristila od Misshe, svjetliju ili tamniju?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 14:44   #25
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
A koju si nijansu koristila od Misshe, svjetliju ili tamniju?
tamniju, #23, ne znam da li bi mi svjetlija bila presvjetla..
desideria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 18:53   #26
Quote:
desideria kaže: Pogledaj post
tamniju, #23, ne znam da li bi mi svjetlija bila presvjetla..
Mikany ti koristi tu, pa bi bilo dobro da joj pošalješ poruku i pitaš je što da ti preporući, mislim da je imala i druge bb kreme. Ja imam svijetliju nijansu.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 17:04   #27
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Mikany ti koristi tu, pa bi bilo dobro da joj pošalješ poruku i pitaš je što da ti preporući, mislim da je imala i druge bb kreme. Ja imam svijetliju nijansu.
Hvala, pitat cu je
desideria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 23:54   #28
biste li je sigurno preporuchile za aknasto lice?
__________________
::moj album::
topshop, miss selfridge, benetton, fred perry, zara :)
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 13:26   #29
Quote:
amiee kaže: Pogledaj post
biste li je sigurno preporuchile za aknasto lice?
Ako inače koristiš tekuće pudere, nema razloga da je ne koristiš. Mislim da su one nekomedogene.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 19:52   #30
Ali baš ne pokrivaju... Nego samo lice prekrasno izjednače
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 18:19   #31
kako izgleda bb krema na podocnjacima?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 19:48   #32
ja imam innisfree bb kremu i same pohvale mogu rec. solidno prekriva, nijansa mi odgovara (ne bas savrseno ali kao blendam, super je) i puno finiji mi je osjecaj s njom na licu nego sa tekucim puderom. plus sta kosta mizernih 80ak kn
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 16:08   #33
a da li ističe pore?tj da li se uvuče u njih pa izgleda koma?
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 19:44   #34
Evo ja sam si tu na Forumu kupila neki dan Missha perfect cover B.B. cream u boji 23 i odlična mi je
Meni i inače ne treba puder već mi je puno bolje "rješenje" tonirana krema a ova je upravo to što tražim
Imam dehidriranu kožu lica ali ova kremica ne ističe te suhe dijelove (nanosim je na čisto lice bez kreme ispod ) i prekriva ono sitno kaj se ima za prekriti
Uglavnom - pohvale s moje strane!
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 01:11   #35
PozZ! mene zanima me gdje u ZG ili u Hr se mogu naci BB kreme?
daspei is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 09:24   #36
mislim da je mozes naruciti samo sa e-bay.

koristim misshu 21 nekoliko dana i osim boje koja je, nekako, neprirodna nemam nikakvih zamjerki. boja je hmm, cudna kad se stavi na lice, sivkasto bijela, pobijeli lice kao one kreme sa visokim zastitnim faktorom, tu uopce nije u pitanju podton, rozi ili zuti, vec je cijela boja "kriva" medjutim cudno je kako se puder u prahu super lijepi za nju i onda se missha totalno izgubi i ostaje na licu boja zavrsnog pudera, tako da ni ta boja nije problem. zacudjujuce dobro prekriva za toniranu kremu, inace ne volim ton. kreme jer mi se nakon par sati samo "ocijede" sa lica, ali ova ne.


kako sam ja mjesovite koze, super mi je sto nista ne zateze niti nakon 10-12 sati nosenja, niti se pretjerano zamastim, mada mislim da bi mi preko ljeta bila dobra jedino bez kreme ispod.
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 17:07   #37
Ja sam ti nju koristila cijelo ljeto kada sam imala malo boje. Inače i mene smeta ta neka drvenasta boja.
To nije tonirana krema nego krema, puder i spf zajedno.Kada se ona stavi na lice daje efekt svega troje zajedno. Ja imam još želju probati od etude house mineral bb. Čitala sam da je to najsvjetlija bb krema i za žuti je podton. I jako je povoljna, manje od 100 kn.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 10:22   #38
ma da puder je, nije tonirana, ali je osjecaj na licu kao da nije puder.
koristiti cu je sve dok trosim kreme sa aha, valjda je zastitni faktor vjerodostojan.

a boja je namijenjena azijatkinjama, tako da me ne cudi da nama ne odgovara.
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 17:55   #39
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
ma da puder je, nije tonirana, ali je osjecaj na licu kao da nije puder.
koristiti cu je sve dok trosim kreme sa aha, valjda je zastitni faktor vjerodostojan.

a boja je namijenjena azijatkinjama, tako da me ne cudi da nama ne odgovara.
Što se tiče spf-a oni o tome vode računa, čuvaju svoj svjetli ten. Inače azijati imaju taj neki olive ton.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 12:52   #40
Dobila sam bb kremu od etude house i to precious mineralnu sheer silky skin. Ima 30 spf. Nijansa svjetlija od misshe.
OVO JE NEŠTO SAVRŠENO. PREKRIVA SAVRŠENO.
Puno bolja od misshe. Konačno nijansa koja nije za olive podton. Mislim da bi odgovarala svima koju su u mac-u nc ili nw 15.
Kako se samo upija, ne treba nikakva ispod krema. Lice bude baš kao na slici kod one reklame. Ima 40 ml, na pumpicu. Kupila sam je na ebayu, 75 kuna i već je koristim 10-tak dana. Ovo je tako dobra stvarčica, ne žbuka, imate osjaćaj da stavljate kremu a prekriva kao najsavršeniji puder. Ima i druga vrsta, drugi broj, mislim da je to za suhlju kožu, i mislim da je tamnija nijansa.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.