Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2009., 20:38   #21
nemojte me da ne velim, ova?


puno važnije, meni je ovo

Kada na stranu stavimo gledatelje, krajnje korisnike, koje sigurno ne zanima kojim sve načinima se nova televizijska pošast kojoj će oni, ne sumnjamo, vjernost iskazivati svakodnevno, probila na male ekrane, te kada iz priče čak i izuzmemo eventualne razočarane čelnike ostalih produkcijskih kuća koje su se prijavile na natječaj, (redom: AVA, Interfilm, Ring Multimedija i Croatel), te njihovo moguće i uskoro očito razočaranje, pa čak i kada se oglušimo na potkupljive hodnike HTV-a, morat ćemo se zapitati: što Vinko Grubišić (i dalje) radi u Jadran filmu?

Nakon smrti hrvatskog predsjednika Franje Tuđmana, Grubišićevo se ime vezivalo uz neizostavnog prvog dvorjanina Banskih dvora doktora Ivića Pašalića. U kratkom vremenu, prije nego što će Sanader uz pomoć Branimira Glavaša pobjediti Pašalićevce, na famoznom Saboru HDZ-a, mediji su brujili kako se Grubišić okoristio poznanstvom s Doktorom.
Tada je i ustoličeno medijsko carstvo Pašalića&Grubišića a uključivalo dvije televizije, nekoliko radija i čuveni, nekad slavni Jadran film, čije je samo zemljište smješteno u zagrebačku Dubravu procijenjeno na milijune.




ali to nije tema
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 21:02   #22
200 epizoda?? bljak! ježim se od same pomisli što će uraditi jadnoj Vještici
Rui is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 21:29   #23
Quote:
Rui kaže: Pogledaj post
200 epizoda?? bljak! ježim se od same pomisli što će uraditi jadnoj Vještici
12 epizoda
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 08:26   #24
ajde, bar neke dobre vijesti.
kao serijal bi mogli to i dost dobro napraviti. još da zberu i neke simpatične glumce pa bi moglo biti i gledljivo...
kad se sjetim kolike su generacije čitale Gričku (što u nastavcima, što u knjigama) nije mi svejedno kaj buju napravili iz nje.
IdrilZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 10:41   #25
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
OMFG.. BLjuf....Nada G. Livaković u glavnoj ulozi...
nemrem jebeno vjerovat!

Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Sjetio sam se.. Petra Sanader, lol :-)
pa to je oke, jel mala glumca il nije
a kad se vrati sa stipendije u ameriku, bit će još bolja nego što je bila
valjda će se i za dječka nać uloga, da vascela familija bude hepi
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 15:43   #26
Ma tko je preselio opet?

Pa neće bit telenovela, nego dramska serija od 12 epizoda, alo?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 16:24   #27
zakaj sapunjara?

siniša i nera, kak vam to može bit sapunjara?
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 17:31   #28
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
zakaj sapunjara?

siniša i nera, kak vam to može bit sapunjara?
Ma prvo je izašla vijest da će bit sapunica. Pa je to demantirano, rečeno da će bit dramska serija od 12 epizoda i ja sam je preselio iz Sapunica u Televiziji.. a netko s Televizije je vratio nazad ovdje
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 21:50   #29
To je prelijepa ljubavna priča i mislim da NGL ne može igrati glavnu ulogu jer je prestara za to. Nera je toliko romantičan lik, a i Siniša da bi morali dobro pazit koga će stavit za glavne glumce! Ova bi možda mogla glumit Nerinu baku!
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 22:02   #30
Zrinka za Neru
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 09:33   #31
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
To je prelijepa ljubavna priča i mislim da NGL ne može igrati glavnu ulogu jer je prestara za to. Nera je toliko romantičan lik, a i Siniša da bi morali dobro pazit koga će stavit za glavne glumce! Ova bi možda mogla glumit Nerinu baku!
totalno se slažem. Ili staru groficu ili Mariju Tereziju (ovisno koliko će knjiga ekrenizirati).
IdrilZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 19:40   #32
Quote:
IdrilZG kaže: Pogledaj post
totalno se slažem. Ili staru groficu ili Mariju Tereziju (ovisno koliko će knjiga ekrenizirati).
Ja mislim da NGL može odigrati i Neru i groficu i caricu. Ne da može, nego mora. "Grička vještica" mora postati konačni dokaz Nadinih zapretenih glumačkih potencijala. Nada mora za "Gričku" biti ono što je Peter Sellers bio za "Strangelova". Što neće biti nikakav problem, budući da seriju režira hrvatski Stanley Kubrick - Vinko Grubišić.


Još samo jedno - ljudi, spremite se za potpuni sumrak pokretnog slikopisja u Hrvata. Don't say you haven't been warned.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 19:43   #33
tako je
sve uloge u gričkoj vještici nek nada glumi
nada gaćešić je naš peter sellers
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 20:00   #34
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
tako je : s : s
sve uloge u gričkoj vještici nek nada glumi
nada gaćešić je naš peter sellers : s
i konje?

ko će siniša bit, pervan?
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 20:03   #35
i konje
znaš kako se kaže, nema velikih i malih uloga, samo velikih i malih glumaca
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 07:54   #36
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Ja mislim da NGL može odigrati i Neru i groficu i caricu. Ne da može, nego mora. "Grička vještica" mora postati konačni dokaz Nadinih zapretenih glumačkih potencijala. Nada mora za "Gričku" biti ono što je Peter Sellers bio za "Strangelova". Što neće biti nikakav problem, budući da seriju režira hrvatski Stanley Kubrick - Vinko Grubišić.


Još samo jedno - ljudi, spremite se za potpuni sumrak pokretnog slikopisja u Hrvata. Don't say you haven't been warned.
To! Ona bu naš Eddie Murphy ili Mike Myers - one man (sorry: woman) band!

Sad me već hvata frka, ak krenu tražit ideje na forumu...
IdrilZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 10:46   #37
Ajde, ako će biti u 12 epizoda, moći će se pogledati
Rui is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 11:18   #38
nadam se samo da neće previše uništit gričku...

izgleda da mi obični smrtnici en možemo pojmiti veličinu jedne glumice kao što je NGL
__________________
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem :)
bella_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 12:56   #39
To je stvarno predivna knjiga i znam sto posto da će je ovi bedaci uništit! Na kraju će Neru glumit Simona, a Sinišu Ante Gotovac. A Mariju Tereziju bi mogla Marina Perazić!
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 19:34   #40
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
To je stvarno predivna knjiga i znam sto posto da će je ovi bedaci uništit! Na kraju će Neru glumit Simona, a Sinišu Ante Gotovac. A Mariju Tereziju bi mogla Marina Perazić!

my sentiments exactly!
IdrilZG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.