Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2009., 12:09   #41
Quote:
rocky119900 kaže: Pogledaj post
To vi pse kupujete po sajmovima ili od pravih uzgajača gdje sa rodovnicom dobijete potvrdu da se zaista radi o labradoru, a ne nekome mješancu koji amateru sliči na labradora?

Sajmovima?? Moj pas ti lici psu sa sajma????!!!!
Nemoj molim te!
Moj pas je kupljen od uzgajivaca i vjeruj mi znam sto imam.

Quote:
L.I.T. kaže: Pogledaj post
Ajme ajme, sad se ne mogu sjetit jeli moja rođena 20-og ili 21-og, iz Trogira sam Odakle je tvoja Bella?
Iz Rijeke sam ,ali mi je labic kupljen od uzgajivaca pokraj Zagreba.
Hehe, bas simpaticna slicnost imena i datuma rodjenja.

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 29.04.2009. at 18:37. Reason: Molim nauciti koristiti opciju "edit"
Suncokreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 12:30   #42
Quote:
Suncokreta kaže: Pogledaj post
Sajmovima?? Moj pas ti lici psu sa sajma????!!!!
Nemoj molim te!
Moj pas je kupljen od uzgajivaca i vjeruj mi znam sto imam.
Nitko ne nigdje nije spomenuo. Malo pažnje molim...
rocky119900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 13:32   #43
Prekrasna Bella baš im odgovara ime.. jesi ti negdje blizu Splita, mogle bi ih skompati

Quote:
rocky119900 kaže: Pogledaj post
To vi pse kupujete po sajmovima ili od pravih uzgajača gdje sa rodovnicom dobijete potvrdu da se zaista radi o labradoru, a ne nekome mješancu koji amateru sliči na labradora?
Možda sam zbog krivog izražavanja (kutija) dala krivo naslutiti da se radi o kupnji na sajmu Pas je kupljen u registriranoj uzgajivačnici, sa Rodovnicom i putovnicom, samo je zbog udaljenosti dovezen u kavezu sa još jednim štenetom koje je prodano u Split..

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 29.04.2009. at 18:37. Reason: Molim nauciti koristiti opciju "edit"
L.I.T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 13:38   #44
Quote:
rocky119900 kaže: Pogledaj post
Nitko ne nigdje nije spomenuo. Malo pažnje molim...


Aha, onda okej.

Quote:
L.I.T. kaže: Pogledaj post
Prekrasna Bella baš im odgovara ime.. jesi ti negdje blizu Splita, mogle bi ih skompati


Stavi i ti koju slikicu tog malog stvorenja da je vidimo.
Gore sam ti napisala da sam iz Rijeke, tako da bas i nismo blizu za njihovo upoznavanje. Steta...

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 29.04.2009. at 18:38.
Suncokreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 13:44   #45
Evo ga ponovo
http://picasaweb.google.hr/Nina.Drag...05141429387890
L.I.T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 13:57   #46
Quote:
L.I.T. kaže: Pogledaj post


Stvarno je slatka, tako male su kao mali medići. Pretpostavljam da je sada puno veca, jer moja strasno brzo raste. Koliko tvoja ima kg?
Suncokreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 14:21   #47
Pokušala sam je jučer izvagati ali je tako nemirna pa nije baš bilo uspiješno al mislim da je negdje oko 9 kg..
L.I.T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 15:01   #48
Quote:
L.I.T. kaže: Pogledaj post
Možda sam zbog krivog izražavanja (kutija) dala krivo naslutiti da se radi o kupnji na sajmu Pas je kupljen u registriranoj uzgajivačnici, sa Rodovnicom i putovnicom, samo je zbog udaljenosti dovezen u kavezu sa još jednim štenetom koje je prodano u Split..

rocky119900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 15:15   #49
Quote:
L.I.T. kaže: Pogledaj post
Pokušala sam je jučer izvagati ali je tako nemirna pa nije baš bilo uspiješno al mislim da je negdje oko 9 kg..


Najlakse ti je izvagati ju tako da prvo izvazes sebe, pa onda sebe sa njom i oduzmes. Tako ces najtocnije saznati koliko tocno ima.
Heh, pa onda su isto blizu, jer moja ima 10kg.
Danas ju bas vodimo na cipiranje i cjepljenje protiv bjesnoce.



Dajte svi stavite slike svojih labica da ih vidimo. Da se barem preko neta upoznaju.
Suncokreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 15:22   #50
Quote:
Suncokreta kaže: Pogledaj post
Najlakse ti je izvagati ju tako da prvo izvazes sebe, pa onda sebe sa njom i oduzmes. Tako ces najtocnije saznati koliko tocno ima.
Heh, pa onda su isto blizu, jer moja ima 10kg.
Danas ju bas vodimo na cipiranje i cjepljenje protiv bjesnoce.



Dajte svi stavite slike svojih labica da ih vidimo. Da se barem preko neta upoznaju.
Super, hvala! Baš ću danas napravit
L.I.T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 17:41   #51
ovo je moje "čudovište",Casper
uskoro će navršiti 7 godina,
sav je mazasti,i bebasti
voli kopati po dvorištu,i biti zloćko,
ali nam se svima uvukao pod kožu...
najviše voli spavati pod kuhinjskim stolom,
i na terasi na ležaljski za sunčanje...
kaj se vode tiće,zna biti različitih situacija..nekadvodu ne smijemo vidjeti,jer smo oboje za minutu unutra,i ne bi izašao satima, a nekad je u vodi samo ako ja,ili netko stoji u vodi do koljena i baca igračku

uglavnom,evo njega:
http://img253.imageshack.us/img253/840/p1010032f.jpg
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 14:19   #52
Quote:
Suncokreta kaže: Pogledaj post
Stvarno je predivan i svidja mi se njegova građa tijela. Slike su ti predobre! Moja Bella se zaljubila u njega. Hehe...
thnx, a Ron kaze da joj salje pusu
Riomabiker is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 14:57   #53
Quote:
Riomabiker kaže: Pogledaj post
thnx, a Ron kaze da joj salje pusu


Weee, evo i ona salje njemu!
Suncokreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 19:27   #54
evo i mene pa cu predstavit svoje malo retriversko cudo
tu sam jos skroz mali:

ovako pajkim:

Zadnje uređivanje Dupinka : 03.05.2009. at 19:32.
Dupinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 09:11   #55
Quote:
Dupinka kaže: Pogledaj post
evo i mene pa cu predstavit svoje malo retriversko cudo
tu sam jos skroz mali:

ovako pajkim:



Aaaaa divan je!
Nana kao prava beba... preslatki je, izgleda kao mala pincica kruha.
Koliko je sada star? - posto si napisala "tu sam jos skroz mali", pa predpostavljam da je sada nesto veci decko.
Suncokreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 15:47   #56
tu nije imao ni 2 puna mjeseca,a sad ima vec 8 mjeseci.kako vrijeme brzo prolazi...
Dupinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 17:32   #57
Quote:
Dupinka kaže: Pogledaj post
tu nije imao ni 2 puna mjeseca,a sad ima vec 8 mjeseci.kako vrijeme brzo prolazi...

Hehe, da, rastu strasno brzo.
Lijepo je prolaziti skupa s njima sva ta razdoblja, od beba pa do odraslih pasa.
Suncokreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 15:23   #58
Imam maloga psića od 3 goine. Zove se Bona. Iako imam još kućnih ljubimaca Bona mi je najbolja prijateljica! Volim se igrati s njom. Imam susjeda koji je svoga psa tukao pa sam još više pažnje posvećivala Boni i želja da bude sretna u svom domu i društvu je postojala sve veća i veća. Tako je narasla u nešto tako veliko da niti dana ne mogu provesti bez Bone. A ta želja za prijteljstvom nas uvijek prati i svuda putuje s nama!!!!!
sara1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 16:05   #59
Quote:
sara1908 kaže: Pogledaj post
Imam maloga psića od 3 goine. Zove se Bona. Iako imam još kućnih ljubimaca Bona mi je najbolja prijateljica! Volim se igrati s njom. Imam susjeda koji je svoga psa tukao pa sam još više pažnje posvećivala Boni i želja da bude sretna u svom domu i društvu je postojala sve veća i veća. Tako je narasla u nešto tako veliko da niti dana ne mogu provesti bez Bone. A ta želja za prijteljstvom nas uvijek prati i svuda putuje s nama!!!!!


Stavi koju sliku od Bone.
Jako lijep post...i drago mi je da nas ima jos kojima je pas stvarno najbolji prijatelj.
Suncokreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 13:23   #60
Evo ja nikako da javim da je moja mala labradorica od sad već 6 i pol mjeseci bila nedavno po prvi put na moru. Pretpostavljala sam da će sve dobro proći jer je mala blentavo neustrašiva, ali ono što se dogodilo kad je ona ugledala more ja nisam nikako mogla ni zamisliti. To je bilo kao da je odrasla na moru kojem se onda nakon dugo vremena vratila. Čim smo došli na plažu zaletila se u more i počela skakati u plićaku. Vrtila se, špricala i ludovala, otrčala na drugi kraj, skočila, malo plivala pa se vratila. Na tren je i zaronila (ali ne namjerno, pa je nakon toga slijedila mala pauza da dođe k sebi ). Ma bilo je fenomenalno, a evo i fotkicaaa!


U autu sam se udomaćila totalno. Pred kraj boravka na moru sam već sama uskakala u auto bez da me se pitalo.


Čim sam stigla morala sam SVE ponjuškati i sve istražiti!


Jeeeeeeeeeej moreeeeeeeeee! Kupanjeeeeeee!


Malo odmaranja na suncu...


Poziranje za forum.hr!


Ahhhhhhhhh home sweet home... Krevetiću (vlasničin) najdraži!
La Ladrona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.